ultimo

Negocjacje z firmą windykacyjną

Negocjacje z firmą windykacyjną
4.8 (96.92%) 13 głos[ów]

Jeśli którego dnia w skrzynce znajdujesz wezwanie do zapłaty swoich starych długów, najprawdopodobniej czekają Cię trudne i męczące negocjacje z firmą windykacyjną, taką jak Ultimo czy Kruk. Możesz spróbować ich samodzielne, może skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika prawnego już za 150 zł.

Negocjacje z firmą windykacyjną (Ultimo, Kruk, inne) – samodzielne

Prawdopodobnie potrwają miesiącami, jeśli nie latami. W tym czasie firma będzie starała się odzyskać od Ciebie całość zadłużenia na warunkach przez siebie narzuconych. Będziesz nękany telefonami, a jeśli przestaniesz je odbierać – windykatorzy z Ultimo, Kruka czy innej firmy zaczną wydzwaniać do Twoich sąsiadów posiadających telefon stacjonarny.

Negocjacje z firmą windykacyjną Którzy to sąsiedzi rozpoczną pielgrzymki do Twojego mieszkania z zapisanymi karteczkami z numerami telefonu do firmy windykacyjnej. Będzie to dla nich spore wydarzenie i niezwykła atrakcja w nudnym życiu. Dla Ciebie seria nieustannych pytań o to samo. Znasz takich sąsiadów 70+, prawda?

Prawdopodobnie czekają Cię również niespodziewane wizyty windykatorów terenowych. Oczywiście nie musisz ich wpuszczać, ale i tak dzień będziesz miał popsuty. Szczególnie, że windykator potraktowany trzaśnięciem drzwiami niechybnie odwiedzi kilku najbliższych sąsiadów. Jeśli jest zawodowcem, to skupi swoją uwagę na największej plotkarze w okolicy. Za moment cała okolica będzie plotkowała, że masz długi i „szuka Cię mafia”. Sprawdzone, przetestowane przez setki dłużników załatwionych metodą „na sąsiadkę moherkę”

W efekcie samodzielne negocjacje z firmą windykacyjną, niezależnie od tego czy jest to, Ultimo, Kruk, czy jakakolwiek inna firma to:

 • stres, nerwy, ból głowy i poczucie bezsilności przez wiele miesięcy,
 • narażenie się na plotki sąsiadów,
 • rosnące odsetki,
 • spłacanie długu na narzuconych niekorzystnych warunkach,
 • ryzyko przypadkowego uznania przedawnionego długu.

Firma windykacyjna chce od Ciebie odzyskać jak najwięcej pieniędzy. Zatrudnia armię profesjonalistów i dysponuje narzędziami pozwalającymi na skuteczną windykację. Podejmując walkę samodzielnie narażasz się na powolne i stopniowe „łamanie” Twojej psychiki, socjotechniczne zagrywki wpędzające Cię w stan zagrożenia i poczucie strachu. Wszystko to oczywiście w granicach prawa – firmy windykacyjne nie stosują zabronionej przemocy. Wykorzystują znajomość psychiki dłużnika i narzędzia do przejmowania nad nią kontroli.

CHCĘ UMORZYĆ DŁUGI W FIRMIE WINDYKACYJNEJ

Negocjacje z firmą windykacyjną – zlecone

Maksimum korzyści, żadnych strat własnych. Negocjacje z firmą windykacyjną przejmuje wynajęty przez Ciebie pełnomocnik prawny , a czas ich trwania jest z reguły tak krótki, że nie zdążysz się zorientować, że w ogóle miały miejsce.

I to, co u innych zadłużonych ciągnie się długimi miesiącami, u Ciebie trwać może 3 dni. Tyle najczęściej potrzebuje zawodowy negocjator, aby zakończyć negocjacje z wierzycielem w sposób satysfakcjonujący Cię i zgodny z Twoimi oczekiwaniami – również finansowymi.

Mając długi kupione przez firmę windykacyjną taką jak PRESCO, Kruk, Kredyt Inkaso, Intrum Justitia czy Ultimo możesz bezstresowo pozbyć się zobowiązań poprzez podpisanie korzystnej ugody z umorzeniem części zadłużenia.

Jak w praktyce wyglądają zlecone negocjacje z firmą windykacyjną?

Warunkiem nieodzownym skutecznych negocjacji z firmą windykacyjną jest przeprowadzenie ich bezpośrednio w siedzibie wierzyciela i z osobą decyzyjną. Pracownik szeregowy (na którego jest skazany przy próbie samodzielnych negocjacji) nie posiada możliwości dokonywania umorzeń czy ustaleń niestandardowych – czyli dokładnie takich, jakie są Ci potrzebne, abyś uznał negocjacje za korzystne dla siebie.

Dlatego zlecone negocjacje z firmą windykacją, taką jak Ultimo czy Kruk, odbywają się według schematu, który zawsze obejmuje wizytę pełnomocnika w siedzibie wierzyciela:

 1. Ustalasz swoje warunki spłaty i oczekiwane umorzenie.
 2. Podpisujesz umowę z pełnomocnikiem prawnym.
 3. Dokonujesz opłaty za wyjazd do centrali firmy windykacyjnej (stała cena 150 zł).
 4. Oczekujesz na raport z rozmów (do 3 dni).
 5. Drogą mailową lub pocztą otrzymujesz wynegocjowaną ugodę.
 6. Podpisujesz i odsyłasz do wierzyciela.
 7. Uiszczasz prowizję pełnomocnikowi (10% wynegocjowanego umorzenia).
 8. Realizujesz warunki ugody z wierzycielem.

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność działań negocjacyjnych, pozbyć się dręczących Cię długów i przede wszystkim skorzystać z możliwości dużych umorzeń – zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. To nie są obietnice, to są realia. I Ty możesz zaoszczędzić na swoich długach jak Pani Anna z Warszawa, dla której realizowaliśmy zlecenie negocjacji  zadłużenia ze 118 tysięcy na 35 tysięcy z umorzeniem wynoszącym 83 tysiące zł

 

Kliknij w poniższy przycisk i wyślij nam swoje zgłoszenie:

CHCĘ UMORZYĆ DŁUGI W FIRMIE WINDYKACYJNEJ

3 thoughts on “Negocjacje z firmą windykacyjną”

 1. Mogę tylko potwierdzić, że działania u wierzyciela są błyskawiczne. W moim przypadku od wysłania pełnomocnictwa do otrzymania mailem ugody nie minęła nawet doba.
  Pełna profeska i świetny kontakt. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się zaszłości i uwolnić od telefonów z firm windykacyjnych. To działa i powiem nawet, że lepiej niż się spodziewałem. 68% umorzenia przy moim dużym długu o wartości średniej klasy auta to naprawdę fajna oszczędność.
  Jeszcze raz dzięki panowie i niebawem zgłosi się do was kilku kolegów z pracy.

 2. Szkoda że tak późno trafiłam na tę stronę. Przez rok zamęczali mnie i straszyli telefonami niemili ludzie z firmy windykacyjnej Getbuck i nawet na raty nie chcieli mi rozłożyć takie żebym mogła spłacać bez odczuwania i tylko całość lub co najwyżej połowa na jutro bo przyjedziemy do domu albo do pracy.
  Nie wiedziałam że można tak szybko mi pomóc i załatwić mi nie tylko dobre raty ale też i umorzenie częsci długu. Szkoda mi tego roku nerwów i nieprzespanych nocy ze strachu że przyjadą do pracy. Ale samej nie załatwi się nic jak widać.

 3. Do skorzystania z oferty skłoniła mnie tylko i wyłącznie zasada rozliczeń po wykonaniu zadanie przed firmą stawianego przeze mnie. Wielu jest w internecie obiecywaczy gruszek na wierzbie. Dlatego, gdy przeczytałam, że rozliczenie jest po, a nie przed podjęłam decyzję o sprawdzeniu tych obiecanek.
  Efekt przeszedł moje oczekiwania. Prawie 70 procent do umorzenia. Na efekty czekałam niecałe 3 dni, co uważam za wynik rewelacyjny.
  Generalnie polecam. Warto skorzystać, bo efekty świetne, a ryzyka żadnego ze względu na rozliczenia po a nie przed.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.