0
(0)

EOS KSI telefon, adres, najważniejsze dane kontaktowe. Szukasz kontaktu z firmą windykacyjną EOS KSI? Wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu. Na końcu bonus: jak umorzyć długi w EOS KSI.

Telefon do EOS KSI i adres centrali

Adres siedziby firmy EOS KSI to:

EOS KSI Polska Sp. z o.o.
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a
02-366 Warszawa

Centrala EOS KSI mieści się w biurowcu Bitwy Warszawskiej Business Center na Ochocie. Lokalizacja ta zapewnia doskonały dojazd do firmy windykacyjnej. Jako ciekawostkę dodam, że w tym samym biurowcu mieści się PZPN.

Telefon do EOS KSI – numer telefonu do firmy windykacyjnej

Główny telefon do EOS KSI

+48 515 815 515

Oczywiście, jeśli jesteś dłużnikiem EOS KSI, w piśmie do Ciebie przysłanym również znajdziesz telefon do EOS KSI, prawdopodobnie do konkretnego działu, który obsługuje Twoją wierzytelność.

Wykonując telefon do EOS KSI warto mieć albo numer sprawy, albo przynajmniej nr PESEL, gdyż zanim rozpocznie się rozmowa, musisz być zweryfikowany.

Bez tych danych identyfikacja i weryfikacja może nie być możliwa. A Twój telefon do EOS będzie bezcelowy.

Bezpośrednia wizyta w jaskini lwa

Gdy zapragniesz porozmawiać z windykatorem EOS KSI w cztery oczy, zawsze możesz odwiedzić centralę EOS. Firma windykacyjna przewidziała wizyty gości, dlatego zostaniesz zaproszony do pokoju, w którym będziesz mógł spokojnie porozmawiać o swoich długach.

Wizyty w siedzibie EOS KSI możliwe są w dni robocze w godzinach 9-16. Oczywiście w czasach pandemicznych nie są one dozwolone.

jak dojechać do firmy windykacyjnej E O S?

Zatłoczona Ochota nie sprzyja przyjazdowi samochodem. Oczywiście dostaniesz się bez problemu, kłopotem może być parkowanie, czyli znalezienie możliwości zaparkowania.

Dlatego lepszą opcją jest skorzystanie z komunikacji miejskiej, szczególnie, że centrala EOS KSI zlokalizowana jest w otoczeniu przystanków.

Jadąc z dworca Warszawa Centralna wystarczy wsiąść do tramwaju o numerze 7 lub 9 i dojechać do przystanku o nazwie Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Z przystanku czeka nas 500 metrów piechotą:

EOS KSI telefon i adres - dojazd trmawajem
il. Najprostszy dojazd do EOS możliwy jest komunikacją miejską źr. jakdojade.pl

Jeszcze łatwiej do EOS KSI dostać się z dworca Warszawa Zachodnia. Tutaj w ogóle nie musimy używać transportu, gdyż odległość pozwala na pokonanie trasy na piechotę:

EOS KSI Polska telefon i adres - jak dojść
il.2 Dojście do EOS KSI z dworca Warszawa Zachodnia, źr. maps.google

Na jaki adres kierować korespondencję e-mail do EOS KSI?

Mail do firmy windykacyjnej dla klientów dłużnych to kontakt@eos-ksi.pl

Telefon do EOS KSI w sprawie długów

Jeśli zamierzasz wykonać telefon do EOS KSI jako dłużnik tej firmy, proponujemy zastanowić się nad tym. Jeśli trafisz na doświadczonego rozmówcę, windykatora, możesz zostać przez niego psychologicznie „złamany”. I pod presją uznać dług, podpisać niekorzystną ugodę, a w efekcie stracić możliwość umorzenia części zadłużenia.

Telefon od EOS warto pozostawić specjalistom. Dzięki czemu unikniesz błędów wynikających z braku wiedzy i doświadczenia. Pamiętaj, długi to pieniądze, a te łatwo się traci godząc się na niekorzystne warunki narzucone przez windykację.

Czy mając EOS KSI ma windykację terenową?

Tak. Przynajmniej oficjalnie EOS KSI informuje o posiadaniu windykatorów terenowych, których zadaniem jest odwiedzanie w domach dłużników. Zatem jako dłużnik tej firmy możesz spodziewać się takiego kontaktu. Lub zminimalizować ryzyko odwiedzin windykatora.

Wystarczy, że wynajmiesz negocjatora do przygotowania polubownej ugody, a dzięki temu windykator terenowy EOS KSI nie odwiedzi Cię w domu.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Aby mieć pewność, że unikniesz windykacji terenowej EOS KSI, zamów usługę negocjacji ugodowych i zredukuj swój dług poprzez umorzenie jego części. Lub rozłóż na korzystne dla siebie raty.

EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny czy EOS KSI?

Czy te dwie nazwy to odrębne firmy z podobieństwie w nazewnictwie czy też może jedna firma? EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny to fundusz , który kupuje długi. EOS KSI to firma, która dla funduszu prowadzi obsługę zakupionej wierzytelności na gruncie polubownym, prawnym i egzekucyjnym.

Z Tobą, jako dłużnikiem, kontaktować się będziesz wyłącznie EOS KSI. Fundusze, w tym oczywiście EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, nie prowadzą działalności windykacyjnej w sposób bezpośredni, wiec zawsze kontakt w imieniu funduszu odbywać się będzie poprzez firmę windykacyjną. Czyli EOS KSI lub kancelarię prawną o nazwie

Eos & M. Witoń Kancelaria Prawna

Mając długi w EOS KSI, możesz spodziewać się korespondencji z kancelarii obsługującej od strony prawnej windykatora. To Eos & M. Witoń Kancelaria Prawna. Korespondencja ta oznaczać może, że zbliża się wielkimi krokami etap prawny życia Twej wierzytelności. Czyli EOS KSI idzie do sądu. Aby uniknąć tego, rozważ zlecenie negocjacji ugody z EOS KSI, o czym możesz przeczytać tutaj.

Pamiętaj, pojawienie się w korespondencji, np. ostatecznym przedsądowym wezwaniu do zapłaty tej firmy:

Eos & M. Witoń Kancelaria Prawna
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a
02-366 Warszawa

zwiastuje nadejście nakazu z e-sądu lub zawiadomienia o terminie rozprawy w sądzie rejonowym.

Jeśli nie chcesz dopuścić do tego, aby EOS KSI poszedł do sądu, zawsze możesz tego uniknąć poprzez zawarcie ugody. Dobrze wynegocjowana ugoda to albo wykup długu z gwarantowanym umorzeniem, albo sympatyczny układ ratalny. Nie działaj jednak pochopnie pod wpływem impulsu, jakim może być zawiadomienie o skierowaniu sprawy na drogę sądową. Telefon do EOS KSI wykonany pod wpływem stresu związanego z pismem sygnowanym logo kancelarii prawnej na pewno zostanie wykorzystany przez windykatora do nakłonienia Cię do złożenia obietnicy spłaty na warunkach znacznie gorszych, niż możesz uzyskać działając bez emocji. Czyli wynajmując do tej roli zawodowego negocjatora zadłużeń kupionych.

Dotyczy to nie tylko firmy EOS, ale każdej firmy zajmującej się skupowaniem długów. Sprawdź, jak umorzyć długi kupione przez KRUK, Intrum, Ultimo czy HOIST.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...