BIG Infomonitor - Biuro Informacji Gospodarczej

BIG Infomonitor – Biuro Informacji Gospodarczej

5
(2)

Infomonitor, to jedno z Biur Informacji Gospodarczej, które pozwala Ci na sprawdzenie, czy posiadasz niespłacone długi. Jest to jednak Biuro Informacji nieco inne niż konkurencja, czyli KRD i ERIF.

BIG Infomonitor należy bowiem do BIK-u, co wiąże się dla Ciebie wygodą. Teraz możesz bowiem pobrać zarówno raportu BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jak i raport BIG Infomonitor w jednym.

Jak pobrać raport Infomonitor i BIK w jednym?

Nie ma nic prostszego. Wejdź na stronę BIK.pl i zamów swój raport z BIK. Raport z BIG Infomonitor będzie czekał na Ciebie w końcowej części raportu BIK. Jako dodatek do niego i jego element. Obywa raportu otrzymasz w jednym pliku. Cena za 2 raporty w jednym to 39 zł przy pobraniu pojedynczym lub 99 zł za pakiet 12 raportów (znacznie bardziej opłacalny dla osób, które przygotowują się do czyszczenia BIK)

Pobranie raportu jest banalnie proste. Jeśli jednak masz kłopot, służymy pomocą. W naszym serwisie znajdziesz instrukcję krok po kroku z dużą ilością zdjęć, dzięki której dowiesz się, w jaki sposób pobrać raport Infomonitor i BIK w jednym.

Co daje raport z Infomonitor i czemu on służy?

Raport ten zawiera bardzo dużo istotnych informacji. Pozwala na sprawdzenie:

  • czy jesteś wpisany do BIG
  • kto dokonał wpisu i za jaki dług
  • kto jest aktualnym wierzycielem
  • jaką kwotę zadłużenie posiadasz
  • czy wierzyciel ma nakaz zapłaty
  • jaki jest status Twego długu, czy jest przedawniony czy nie
  • kiedy wpis zostanie usunięty

Jest to rzecz niezbędna dla osób szukających swoich starych długów oraz tych, którzy przygotowują się do oddłużania. Dlatego też raport Infomonitor jest pobieranym najczęściej (wraz z raportem z KRD) spośród raportów BIG.

Pobrałeś raport, masz kłopot z odczytaniem

Nie przejmuj się, gdyż wiele osób tak ma. Na szczęście nie musisz znać się na wszystkim, a odczyt raportu Informonitor zostawić fachowcom od BIK i BIG.

Analiza raportu BIK zawierającego raport z Infomonitora pozwoli Ci już za 8 godzin wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz o BIG Infomonitor swoim BIK-u.

Analizę taką zamówisz jednym kliknięciem:

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

2 komentarze

Zostaw swój komentarz...