Czas pomyśleć jak sprawdzić długi spadkodawcy

Jak sprawdzić czy spadkodawca miał długi?

Jak sprawdzić czy spadkodawca miał długi? Jaką „niespodziankę” mogła nam zostawić osoba zmarła? Takie pytania zapewne nurtują niejedną osobę, która opłakuje stratę bliskiej osoby.

Dla potrzebujących pomocy w budowie nowego kredytowego ja….

Stare grzechy, zaniedbania czy zwykłe zapomnienie – wszystko to może być powodem obniżenia Twojej wiarygodności kredytowej, a w efekcie licznych odmów ze strony instytucji finansowych. Co zrobić, aby odbudować swoją wiarygodność i poprawić aktualną ocenę punktową, a w dodatku nie ryzykując ani złotówki?

Zobowiązania przetwarzane w celach statystycznych w BIK

Zobowiązania przetwarzane w celach statystycznych w BIK

Zobowiązania przetwarzane w celach statystycznych w BIK bywają źródłem nieporozumień. Wpisy widniejące w tej sekcji są przez wielu uznawane za wpisy wciąż widoczne dla banków. Naszym klientom trudno wówczas uwierzyć, że BIK nie jest powodem ich problemów z uzyskaniem kredytu.

odzyskać dług

Status Odzyskany w BIK a kredyt

Jeśli w trakcie przeglądania swojego raportu zobaczysz przy wpisie taką adnotację: Status Odzyskany w BIK (inaczej: Dług Odzyskany), być może zastanawiasz się, co to oznacza dla Ciebie. Artykuł ten sprawi, że enigmatyczny „Status odzyskany w BIK” przestanie być nic nie mówiącą formułką, a powie Ci to, co powiedzieć powinien. Że nie jest dobrze.