Wskaźnik wfirmowym raporcie BIK

Firmowy raport BIK – Moja Firma, jak sprawdzić on-line

Firmowy raport BIK to szybka metoda na poznanie oceny i obrazu Twojej firmy w oczach banków. Taki raport można pobrać dosyć szybko online –  bezpośrednio z Biura Informacji Kredytowej. Oto krótki przewodnik po tym,  jak pobrać raport BIK – Moja Firma.

Jak sprawdzić BIK – 5 sposobów. On-line, w banku i listem.

Chcesz zbadać swoją historię kredytową i zastanawiasz się jak sprawdzić BIK? W poniższym artykule przedstawię Ci wszystkie dostępne metody sprawdzenia rejestru BIK. Dowiesz się jakie są wady i zalety każdej nich. Dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić swój BIK. 5 / 5 ( 3 votes )

Rejestracja w BIK w 10 krokach

Rejestracja w BIK rozumiana jako utworzenie własnego lub firmowego profilu w BIK to jedna z podstawowych czynności. Powinien wykonać ją każdy, kto poważnie traktuje swoje życie kredytowe. W dzisiejszych czasach raport BIK to już nie tylko generator niekończących się tabel ale i szereg innych użytecznych usług.

Analiza raportu BIK – rejestr bez tajemnic

Analiza raportu BIK pozwala uniknąć pomyłek w prawidłowym zrozumieniu jego zapisów. Czasem interpretacja historii kredytowej bywa trudna, dlatego też proponujemy w tym zakresie fachową pomoc. Analiza wpisów w BIK to pierwszy krok do celu, którym jest dla Ciebie poprawa zdolności kredytowej. A w konsekwencji szansy na otrzymanie upragnionego finansowania. 5 / 5 ( 1 vote […]

Czyszczenie BIK z gwarancją w dobrej cenie

Czyszczenie BIK (inaczej usuwanie złych wpisów BIK) to proces polegający na doprowadzeniu do zaprzestania prezentacji przez bank, SKOK lub parabank negatywnych wpisów w rejestrze BIK. Usunięcie wpisów z rejestru oznacza skuteczne wyczyszczenie BIK. Czyszczenie BIK bez ryzyka to skorzystanie z usług tej kancelarii, która na swoje usługi daje pisemną gwarancję skuteczności. W chwili obecnej jesteśmy […]