Jak sprawdzić BIK - wszystko o raporcie BIK

Jak sprawdzić BIK?

Wiedza o tym, jak sprawdzić BIK, wydaje się w dzisiejszych czasach niezbędna. Dla każdego, kto ma do czynienia z pożyczkami. Czyli większości społeczeństwa. Ten poradnik pokaże Ci jak można sprawdzić się w BIK (samemu), dokonać sprawdzenia kogoś w bazie BIK, a także da odpowiedź o dostęp do raportu BIK osoby zmarłej.

Zgoda ogólna w BIK – uważaj

Zgoda ogólna w BIK jest dla tych, którzy z optymizmem patrzą w przyszłość. Dla tych którzy są jak Młody Bóg z reklam Prudentiala. Dlaczego?

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Zastanawiasz się jak pobrać Raport BIK w ING Banku Śląskim? Podpowiadamy, czy warto to zrobić i jak pobrać informację o swojej historii kredytowej.

Odbudowa scoringu z mBankiem w praktyce

Przyjrzyjmy się dzisiaj jak przebiega prosta odbudowa scoringu z mBankiem? Klient trafia do nas z marnym scoringiem i „czerwonym” wpisem. W uzyskaniu kredytu nie pomaga również uzyskiwanie godnych, ale nieregularnych dochodów.

Tablica z napisem BIK

BIK – czym jest Biuro Informacji Kredytowej

BIK – czym jest Biuro Informacji Kredytowej ?  BIK zna każdy, mało kto jednak wie, czym jest naprawdę Biuro Informacji Kredytowej i jaka jest jego rola i znaczenie dla kredytobiorcy. W tym artykule nie znajdziesz definicji i formułek. Opowiem Ci, co to jest BlK, w sposób niesłychanie prosty. I rozprawię z wieloma mitami o BlK, […]