Dlaczego nie otworzę konta w Millennium Bank w 10 krokach

Chcesz wiedzieć dlaczego nie otworzę konta w Millennium Bank w 10 krokach? Bo nie otworze go i w pięciu. Jednak wiedz, że to artykuł dla maniaków, co to każde konto chcą przetestować i otworzyć bez opuszczania fotela. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem konta, to zapewne te problemy są Ci obce.

Komornicy nie zajmą pieniędzy emerytów z powodu własnej niedbałości

Ostatnio media zalała fala informacji o tym, że komornicy nie zajmą pieniędzy emerytów z świadczenia „Emerytura PLUS”. To gwarantuje prawo. Jednak w tym samym czasie sporej grupie emerytów udało się uniknąć innego zajęcia komorniczego, a to z powodu zwykłej niedokładności samych komorników.

Alimenty na dzieci spłacane u komornika

Alimenty, długi w parabankach, komornik i tępy Damian

Alimenty, długi to temat rzeka. Niepłacone w terminie nieuchronnie łączą się w parę ze słowem komornik. Czy historia o szaleństwie letniej nocy, alimentach i komorniku musi zawsze mieć smutny finał? Poznajcie Damiana. 3.5 / 5 ( 2 votes )

Zabezpieczenie pieniędzy przez komornikiem

Czy komornik może zająć Bitcoiny?

Zastanawiasz się czy komornik może zająć Bitcoiny? Czy Ty również z uwagi na zajęcia komornicze planujesz chronić swoje pieniądze w kryptowalutach? 5 / 5 ( 3 votes )

Pieniądze z zagranicy czyli Western Union i komornik

Co zrobić, gdy mąż pracujący za granicą chce nam wysłać pieniądze, a nasze konto zajął komornik? Konkretne pytanie – konkretna rada! Mamy na to sposób! Wystarczy przesłać środki poprzez Western Union.

Alimenty na dzieci spłacane u komornika

Alimenty a zajęcie komornicze konta

Alimenty płacisz regularnie i dobrowolnie, a zajęcie komornicze konta nastepuje z powodu długów innych niż alimenty. Co na to polskie prawo? Jako płacący alimenty niestety nie masz łatwego życia w przypadku egzekucji komorniczej. Niezależnie od tegi,  czy traktujesz regulowanie zobowiązań alimentacyjnych sumiennie. czy też unikasz tego obowiązku jak ognia. 5 / 5 ( 2 votes […]

alimenty w walce z komornikiem

Alimenty u notariusza jako sposób na komornika

Większość czytających wie doskonale, że alimenty to skuteczny sposób na komornika. Ale wielu nie wie, że istnieje coś takiego jak alimenty u notariusza. Czy akt notarialny może być wykorzystany jako sposób na komornika? Tak! Ale…. pod pewnymi warunkami. 4.5 / 5 ( 2 votes )