Mediator rozstrzyga spór między wierzycielem i dłużnikiem

Mediacje z Obligo – czy warto? Opinie o mediacjach

Od pewnego czasu Obligo, serwisujące wierzytelności kupione przez Smart AI, wysyła do klientów dłużnych maile zachęcające do przystąpienia do mediacji. Wielu dłużników, w zalewie windykacyjnego szlamu, nawet nie dostrzega propozycji mediacji.

Problem z DeltaWise

DeltaWise kupiło dług, czyli cesja wierzytelności

Moment, w którym dowiadujesz się, że DeltaWise kupiło dług, jest momentem szczęśliwym. Gdyż w praktyce oznacza to, że Twój dług – przy zastosowaniu, rzecz jasna odpowiedniej strategii – niedługo stanie się wspomnieniem. Dlaczego cesja wierzytelności do DeltaWise może tylko cieszyć? O tym poniżej.

Vindexus w starym stylu

Vindexus, czyli windykacyjny powrót do przeszłości

Kontakt z firmą Vindexus pozwolił mi na darmowe przeniesienie się w czasie. Do siermiężnych lat 90-tych, w których CRM-em był arkusz kalkulacyjny, o telefonicznej centralce wiedzieli nieliczni, a podania składało się pisemnie. Moje doświadczenie z Vindexusem skwitować mogę jednym zdaniem: skansen wśród polskich firm windykacyjnych. I o tym skansenie dziś będzie artykuł.

Kredyt Inkaso co to jest? strona ugodowi.pl, na której dłużnicy mogą zawrzeć ugodę online

Ugodowi.pl – ugoda z Kredyt Inkaso online

Kredyt Inkaso dołącza do firm, które posiadają internetową platformę do samodzielnego obsługiwania zadłużenia przez klientów dłużnych. Czy należąca do Kredyt Inkaso strona ugodowi.pl może – pod względem funkcjonalności – stawać w szranki z konkurencją w postaci prekursorów takich rozwiązań, a mianowicie Krukiem i Ultimo? Czy dłużnik może samodzielnie rozłożyć zobowiązanie na raty lub wynegocjować umorzenie […]

Obligo – ugoda, raty czy walka w sądzie?

Obligo to nazwa coraz częściej kojarzona przez chwilówkowiczów, których długi zostały sprzedane przez pierwotnych wierzycieli do SMART AI czy SMART LEASE. Wielu dłużników zastanawia się, czy z Obligo lepiej zawrzeć ugodę, czy też może wynająć prawnika i zagrać va banque w sądzie. Dziś pokażemy jak wygląda od środka proces zawierania ugody i częściowego umorzenia długów […]

Windykacja Vindix

Windykacja Vindix w oczach dłużnika, czyli znikające pieniądze

VINDIX S. A. z siedzibą w Warszawie, jedna z wielu firm windykacyjnych, nie wyróżniająca się niczym szczególnym. Działa standardowo, jak większość tego typu podmiotów. Osobę, która już miała wątpliwą przyjemność obcowania z firmami windykacyjnymi, Vindix nie jest w stanie niczym zaskoczyć.

Kredyt Inkaso co to jest? strona ugodowi.pl, na której dłużnicy mogą zawrzeć ugodę online

Kredyt Inkaso windykacja terenowa

Kredyt Inkaso co to jest? To jedna z firm na polskim rynku wierzytelności, które kupują niespłacone długi. Od banków, parabanków, firm pożyczkowych? Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty z Kredyt Inkaso i jest to Twój pierwszy kontakt z tą firmą windykacyjną, zobacz w jaki sposób możemy Ci pomóc. Ugodowa spłata z częściowym umorzeniem długu w Kredyt […]

kredyt inkaso dane

Kredyt Inkaso kontakt- adres i telefon

Kredyt Inkaso (skrót KI) kontakt, czyli telefon i adres firmy windykacyjnej. Wszystkie dane kontaktowe KI. Oraz informacje, w jaki sposób możesz zredukować długi w tej firmie. Zredukować poprzez częściowe umorzenie. Albo rozłożyć na raty.

Kruk oddłużanie - Po jakim czasie kruk oddaje sprawę do komornika

Firma oddłużeniowa KRUK

Nie wiem, ile KRUK płaci specom od marketingu, ale tak skonstruowali oni przekazy reklamowe, że dla wielu z ich odbiorców KRUK to firma oddłużeniowa. I pyk, dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone: firma KRUK buduje swój obraz pomagającej dłużnikom, a Ci – zamiast traktować KRUKA jak każdą firmę windykacyjną, czyli z wrodzoną wrogością, dzwonią do […]

Pismo od Creditexpress w imieniu Svea

Pozew SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. – jak wygrać w sądzie?

SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. to jeden z zagranicznych podmiotów, który może zakupić niespłaconą pożyczkę np. w Incredit czy Netcredit. W dokumentach, jakie otrzymałeś, znalazłeś nazwę SVEA Ekonomi Cyprus Ltd i Creditexpress? Przeczytaj koniecznie o tym, co możesz zrobić, aby wygrać w sądzie.