Siedziba Aforti w Lublinie

Dług w Aforti Collections

Dług w Aforti Collections jest wynikiem sprzedaży wierzytelności do tej firmy. Sprzedaż powoduje, że Twój dług przeszedł na rzecz firmy Aforti i ta jest aktualnie wierzycielem. Wysyła zatem wezwania do zapłaty i żąda spłaty kupionego zadłużenia. O firmie AFORTI Collections, windykacji i ugodzie przeczytasz w tym artykule. Dowiesz się, jak wygląda ugoda osoby mającej dług […]

Siedziba Aforti w Lublinie

Aforti Colections i długi – sąd, nakaz zapłaty czy ugoda?

Aforti Collections SA – firma zajmująca się kupowaniem długów. I ich odzyskiwaniem poprzez działania windykacyjne i sądowe. Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty z Aforti Collections oznacza to zapewne, że Twój niespłacony dług został sprzedany. I dochodzeniem należności na rzecz nowego wierzyciela zajmuje się firma windykacyjna Aforti Collections SA.

Windykowanie długu

Co to jest windykacja?

Windykacja nierozerwalnie łączy się z niespłaconymi zobowiązaniami pieniężnymi. Każdy, kto ma niespłacony kredyt lub pożyczkę, musiał usłyszeć o konsekwencjach w postaci firmy odzyskującej długi. Windykacja budzi strach, czas więc oswoić ten termin. I dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza windykacja długów. Co może windykator i dlaczego nie można mylić go z komornikiem.

Firmy windykacyjne w Polsce

Firmy windykacyjne w Polsce

Masz długi, a więc masz i na karku windykację – czas poznać firmy windykacyjne w Polsce. Czym się one zajmują? Windykacją. Windykacja to proces odzyskiwania długów. Dzielimy ją na miękką i twardą. Oczywiście twardej windykacji nie można kojarzyć z windykacją prowadzoną przez osiłków z kijami baseballowymi. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest […]

Intrum - centrala

Intrum Justitia nie istnieje

Skoro Intrum Justitia nie istnieje, to po co ten artykuł – pomyślisz zapewne. Ano po to, aby dłużnikowi żyło się łatwiej. I nie mieszały mu się trzy różne nazwy, które na swej drodze napotka. Intrum Justitia, Intrum i Lindorff. A gdy je napotka, aby rozumiał, skąd się wzięły i co oznaczają.

KRUK S.A. - wrocławska siedziba

Ekruk, czyli KRUK online

Ekruk, czyli platforma internetowa dla dłużników pod adresem www.e-kruk.pl. Miejsce, w którym dłużnik może samodzielnie, bez kontaktu z windykatorem KRUKA, może sprawdzić szczegóły swojego zadłużenia oraz ustalić warunki spłaty. Czyli na przykład wysokość rat i termin płatności. Portal e-kruk.pl nie pozwala jednak na najważniejsze: negocjacje umorzenia długu. To zarezerwowane jest wyłącznie do kontaktu bezpośredniego z […]

Windykacja HOIST – nie daj się wrobić w uznanie długu

Gdy pojawia się windykacja HOIST, dłużnicy masowo zaczynają szukać informacji o tym, co to jest za firma. Czy windykacja HOIST działa legalnie, czy posiada windykatorów terenowych czy tylko telefonicznych. Czy HOIST chodzi do sądu i komornika? Co to jest NSFIZ Hoist?

Długi w Lendon, czyli niespłacona pożyczka

Wziąłeś pożyczkę w Lendon, której nie możesz spłacić, a w rezultacie Twoje długi w Lendon rosną? Jeśli tak, przeczytaj koniecznie informator o długach w Lendon, z którego dowiesz się, jaką drogą możesz pójść, mając długi w Lendon i kłopot z ich spłatą.

główna siedziba eos ksi

Adres i telefon do EOS KSI

EOS KSI telefon, adres, najważniejsze dane kontaktowe. Szukasz kontaktu z firmą windykacyjną EOS KSI? Wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu. Na końcu bonus: jak umorzyć długi w EOS KSI.