Konto dla firmy w Monzo

Gdy słyszy się, że można otworzyć konto dla firmy Monzo, to znak, że nowoczesne banki są coraz bardziej godne zaufania. To również znak, że ostatnie czasy wydają się być szczególnie łaskawe dla przedsiębiorców podejmujących działalność na Wyspach.

Samsun Pay się rozwija

Samsung Pay ma własną wirtualną kartę debetową

Wprawdzie jeszcze nie w Polsce ale zza oceanu dochodzą już wiadomości, że tamtejsi użytkownicy Samsung Pay mogą już wnioskować o wirtualną kartę debetową Mastercard. Dodatkowo udostępniono im możliwość transferu pieniędzy za granicę.

Niski limit kredytowy rządzi

W rękach klientów banków pojawia się coraz więcej kart kredytowych z niskim limitem zadłużenia. W mojej opinii karty kredytowe to taki wabik na dłużników jak syrena na marynarzy.

polskie banki najbezpieczniejsze

PKO czy Pekao – polskie banki są najbezpieczniejsze w Europie

To fakt – polskie banki są najbezpieczniejsze w Europie. Tak przynajmniej wynika z testów warunków skrajnych przeprowadzonych przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EUNB). Do testów wytypowano dwa polskie banki PKO BP oraz Pekao. Ten pierwszy został uznany najodporniejszym na negatywne scenariusze makroekonomiczne. Nie dużo gorzej poradził sobie bank Pekao (popularnie zwane bankiem z żubrem), który […]