Impuls Leasing warto zaufać

Impuls Leasing wypowiedzenie umowy i windykacja

Masz wypowiedzianą umowę w Impuls Leasing? Nie wszystko stracone. Zacznij walczyć o wznowienie umowy. Niniejszy artykuł pomoże Ci zrozumieć, że warto walczyć do końca, pomimo kłód rzucanych pod nogi przez windykację zewnętrzną.

Leasing bez BIG, BIK i zdolności kredytowej

Interesuje Cię leasing bez BIG i BIK? Szukasz firmy leasingowej, która nie będzie sprawdzać Twojej zdolności i zaglądać w dokumenty księgowe Twojej firmy? Gdy kolejne firmy leasingowe odrzucają Twoje wnioski, gdyż nie jesteś dla nich wiarygodny, pomyśl o tym, aby upokorzenie kolejnych odmów ze strony leasingodawców zmienić na umowę leasingu bez BIG, który otrzymasz pomimo […]

kalkulacja kosztów lesingu

Dlaczego umowa leasingu jest czasami trudna do wznowienia po wypowiedzeniu

Najlepszy samochód to samochód służbowy, przynajmniej w oczach pracownika. Część pracodawców postanowiła przerobić to powiedzenie w „najlepszy samochód to samochód z leasingu”. Oczywiście, żeby nie było wątpliwości – nikomu nie chodzi tutaj o walory finansowania, a raczej o korzyści jakie daje umowa leasingowa – szybki dostęp do wymarzonego samochodu.

Który biznes był pierwszy?

Pierwszy e-leasing w Polsce? Nie taki pierwszy.

E-leasing czy leasing on-line to zapewne przyszłość branży leasingowej, pozostaje zatem pytanie zatem czy znajdziemy już e-leasing w Polsce? On-line przedsiębiorcy mogą załatwić już niemal wszystko, trudno zatem, aby ta dziedzina pozostała wyjątkiem, na razie raczkującym.