pożyczki pozabankowe i koronawirus w Polsce

Pożyczki pozabankowe i koronawirus, co się dzieje

Do napisania o tym co się dzieje gdy spotkają się pożyczki pozabankowe i koronawirus oraz jak to może wpłynąć na los dłużników, zainspirował mnie dzisiejszy poranny alarm. Syreny zawyły bowiem nie ze strony samych firm pożyczkowych, ale pośredników.

Konto w Monzo z kartą

Bezpłatne sprawdzanie zdolności kredytowej w Monzo i RBS

Nowoczesny i tradycyjny bank. Bezpłatne sprawdzanie zdolności kredytowej już wkrótce zaoferują brytyjskie banki Monzo i RBS (Royal Bank of Scotland ). Cała operacja dostępna będzie z poziomu aplikacji bankowości mobilnej. Z darmowego sprawdzanie scoringu kredytowego skorzystają również Polacy. 5 / 5 ( 1 vote )

Telefoniczna weryfikacja klienta

Telefoniczna weryfikacja zatrudnienia u pracodawcy

Telefoniczna weryfikacja zatrudnienia u pracodawcy mogłaby wydawać się reliktem przeszłości. Jednak szukając pożyczki możesz jeszcze spotkać firmy, które pragną telefonicznie sprawdzić dane z wniosku o pożyczkę.

kredyt na PIT 11

Gdzie po kredyt na PIT w 2020 roku?

Kredyt na PIT, jako temat na portalach finansowych, pojawia się cyklicznie rok po roku. Ma to zazwyczaj miejsce w pierwszym kwartale roku. Czy kredyt na rozliczenie roczne jest jakiś szczególnie atrakcyjny?

Rozłożenie na raty zadłużenia w VIA SMS

Czy rozłożenie na raty zadłużenia w VIA SMS jest możliwe i co w tym wszystkim robi firma Inkaso Kredytowe? Czy Twoje dane przetwarzane przez VIA SMS są bezpieczne? Co stanie się z nimi, gdy trafią na mocy “cesji” do Inkaso Kredytowego? Czy mogą zostać udostępnione przypadkowej osobie i dlaczego kompletnie obcy dłużnik może oglądać szczegóły […]

Pożyczka z Afryki – jak działają oszuści

O pożyczkach z Nigerii, Kenii czy innego afrykańskiego Państwa, usłyszeć można wiele, jest to ta słynna pożyczka z Afryki..Jak naprawdę wygląda procedura wyłudzenia pieniędzy od zdesperowanych dłużników? Czy jest na tyle wyrafinowana, że wciąż słyszymy, że ktoś uległ tej pokusie?

FSCS - zabezpiecza depozyty bankowe w Wielkiej Brytanii

FSCS – zabezpiecza depozyty bankowe w Wielkiej Brytanii niestety nie Revoluta

FSCS zabezpiecza w Wielkiej Brytanii pieniądze klientów instytucji finansowych niczym znany nam Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Taka wiedza może być istotna jeśli korzystasz z zagranicznych kont w takich instytucjach jak Revolut czy Paysera. Gwarancje płyną bowiem z krajów, w których deponowane są środki. 5 / 5 ( 1 vote )

Kodeks - przepisy prawa

Prace nad ustawą antylichwiarską nie ustają

Pomimo, że prace nad ustawą antylichwiarską nie ustają, mija kwartał od kiedy pod obrady Komitetu Stałego Rady Ministrów trafił projekt nowej ustawy antylichwiarskiej.  Opublikowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości projekt ma na celu walkę z nieuczciwymi pożyczkodawcami oraz nielegalną lichwą.