||

Credit Agricole konto bez komornika?

4
(2)

Rachunek w Credit Agricole przez ostatnie kilkanaście miesięcy był prawdziwym rachunkiem bezpiecznym od komornika. Klienci tego banku sprawili, że konto urosło do miana kultowego rachunku bez komornika.

Wszystko za sprawą słynnego systemu OGNIVO, który nie obejmował banku Credit Agricole. Czyli komornik dokonujący przeglądu kont bankowych dłużnika nie widział jego konta w Credit Agricole.

Dziś bank Credit Agricole jest w Ognivo, ale relacje klientów tego banku są wciąż bardzo pozytywne i budujące.

Jeśli jesteś jednym z nich i posiadasz konto, którego nie zajął komornik – zagłosuj oceniając bank na odpowiednią ilość gwiazdek. Jeśli uważasz, że Credit Agricole nie jest już bezpieczny – wyraź to, decydując o jego miejscu w Rankingu Kont Bezpiecznych od komornika.

Jeśli chcesz sprawdzić ten bank i przekonać się o jego bezpieczeństwie samodzielnie – zapoznaj się z podstawowymi parametrami konta dla osób zadłużonych. Opis dotyczy Konta PROSTOoszczędzającego Plus:

Credit Agricole konto bez komornika
OpłataJak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku0 zł / 7,90 złKonto w Credit Agricole prowadzone jest całkowicie bezpłatnie jeśli dokonujesz regularnych zasileń na kwotę minimum 1500 zł (brany jest przy tym pod uwagę miesiąc poprzedzający rozliczenie opłaty). Przykład: w maju na Twoje konto przelano łącznie 1500 zł, w czerwcu za konto nie płacisz nic. Dla osób poniżej 30 lat minimum to obniżone jest do kwoty 1000 zł.
Karta do Konta0 zł / 7,90 zł0 zł w przypadku dokonania kartą transakcji na min. 500 zł miesięcznie oraz zapewnieniu wpływów na konto w wysokości 1500 zł (1000 zł dla osób do 30-go roku życia)
Wypłata z bankomatu0 zł0 zł za wypłatę z bankomatów w całym kraju jest opłatą standardową do tego konta
Pozostałe informacje
Aktualna promocja200 zł bonus za przeniesienie konta z innego banku
Załóż konto onlineZakładam konto

Czy konto Credit Agricole jest widoczne w OGNIVO?

Dla wielu niestety już tak. Przez bardzo długi okres Credit Agricole mógł z dumą mówić swoim klientom, że nie należy do systemu OGNIVO i pozostaje niewidoczny dla komorników.

Aktualnie CA jest w systemie OGNIVO, ale czy to oznacza, że jest bankiem chętnie nawiedzanym przez egzekutorów?

Credit Agricole konto bezpieczne od komornika?

Masz doświadczenie z tym bankiem? Zagłosuj zgodnie ze swoimi odczuciami. Interesujesz się bankiem bezpiecznym od komornika – sprawdź Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Przeglądając opinie osób mających konto w tym banku dowiesz się z najbardziej wiarygodnego źródła czy Credit Agricole to konto bezpieczne od komornika.

Sposób na komornika, czyli wypłata na konto inne niż bankowe

Wiesz, że przelew od pracodawcy może być przekazywany na konto alternatywne w stosunku do konta osobistego? Jeśli nie, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem – dowiedz się, jak działa najlepszy sposób na komornika, czyli konto, którego nie może zająć egzekutor:

LINK

Poznasz sposób, który zmieni Twoje podejście do spraw egzekucji i zabezpieczenie swoich pieniędzy przed komornikiem. Co sprawi, że przestaniesz być skazany tylko i wyłącznie na łaskę i niełaskę prowadzącego egzekucję z Twojego majątku.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Witam, jestem na skraju wytrzymałości. Od kilku miesięcy pracuję po urlopie wychowawczym, zarabiam ciut powyżej minimalnej krajowej. Wypłata zawsze pod koniec msc. Dziś dostałam wypłatę, w teorii, całość kwoty została zablokowana przez bank. Nie mam nic oprócz kilku zł sprzed wypłaty. Wyć się chce. Wiem, jest komornik ale bank nie ma prawa przekazywać mu całej, ciężko wypracowanej wypłaty, którą przyplacilam zdrowiem, L4 jest bardzo niemile widziane u pracodawcy. Mam rachunki do zapłaty, przedszkole dla dziecka. I z czego? Ktoś mnie poratuje? Konto w credit Agricole

Zostaw swój komentarz...