Czyszczenie wpisów w BIK

Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności

4.9
(15)

Szukasz firmy, która zapewni Ci czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności i zwrotu pieniędzy w przypadku niepowodzenia usunięcia wpisu? Zapoznaj się z ofertą jedynej w Polsce firmy, która zapewnia korekty BIK bez Twojego finansowego ryzyka.

Dlaczego my oferujemy Ci najlepsze czyszczenie BIK?

Czyszczeniem BIK zajmujemy się od ponad 10 lat. Znamy jakość swoich usług, dlatego też udzielamy na nie pełnej gwarancji. Zlecając nam czyszczenie BIK nie ryzykujesz niczym. Wg naszej wiedzy jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która na usługę czyszczenia BIK-u udziela gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezrealizowania zlecenia.

Firmy czyszczące bez gwarancji – uniknij czyszczenia swojego portfela zamiast wpisów

Czy kupiłbyś laptopa bez gwarancji? Telefon bez papierów? Samochód bez dowodu rejestracyjnego? Zapewne nie. Dlaczego zatem miałbyś ryzykować swoje pieniądze zlecając czyszczenie BIK jakiejkolwiek firmie, która nie daje Ci żadnej gwarancji, a jednocześnie chce pieniędzy z góry? Nie ryzykuj współpracy z firmami, które nie stać na udzielenie Ci pisemnej gwarancji. Zaufaj sprawdzonej firmie i poczuj się bezpiecznie.

Zdecydowany? Zapraszamy.

Czyszczenie BIK – od czego trzeba zacząć? Krok pierwszy do skutecznego usunięcia wpisów

Do wyceny i oceny możliwości potrzebujemy Twojego raportu BIK. Jeśli posiadasz aktualny raport, prześlij go na adres bik@mamdlugi.pl. W odpowiedzi na przysłany raport zapytamy, czy chcesz tylko bezpłatnej wyceny czy pełnej analizy raportu BIK.

Analiza raportu BIK jest usługą bezpłatną dla naszych klientów. Wymaga co prawda wpłacenia zwrotnej zaliczki w wysokości 57 zł, ale jest ona zwracana przy podpisywaniu umowy na czyszczenie BIK.

Zlecając zatem naszej firmie usunięcie złych wpisów – analizę raportu BIK otrzymujesz w prezencie.

Uwaga: Jeśli nie masz jeszcze raportu BIK- kliknij, aby pobrać go ze strony Biura Informacji Kredytowej

Czyszczenie wpisów w BIK – krok drugi: umowa i pełnomocnictwo

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków umowy przesyłamy Ci na maila gotową umowę wraz z pełnomocnictwem. Jedyne co musisz zrobić, to podpisać, zeskanować i odesłać w mailu zwrotnym przesłane dokumenty. Oraz dokonać płatności wcześniej ustalonej kwoty, którą znajdziesz – wraz z numerem konta – w przesłanej do Ciebie umowie. Zajmie to dosłownie kilka minut.

Czyszczenie BIK-u: krok trzeci i ostatni

Gdy otrzymamy środki, umowę i pełnomocnictwo przystępujemy do pracy. Na Twój adres mailowy przyjdzie potwierdzenie wykonania zlecenia, a na adres korespondencyjny zaczną przychodzić potwierdzenia pocztowe odebrania przez banki, SKOK-i czy firmy pożyczkowe dokumentów. Znasz takie żółte pocztowe zwrotki? To właśnie one stanowić będą dla Ciebie sygnał, że czyszczenie BIK jest w toku.

W ciągu maksymalnie 45 dni (a często znacznie szybciej, 45 dni to nasza gwarancja) otrzymasz z instytucji finansowej, która Cię do BIK wpisała, pisemne potwierdzenie usunięcia wpisu.

Bank odmówił usunięcia wpisu – co dalej?

W przypadku decyzji odmownej ze strony banku, którą – zdarzyć się może, że otrzymasz – masz 3 możliwości dalszego działania:

  • rezygnujesz z umowy i korzystasz z gwarancji, a my zwracamy Ci pieniądze,
  • dajesz nam zielone światło do dalszych działań reklamacyjnych,
  • zlecasz naszym prawnikom złożenie skargi na bank do UODO i rozpoczęcie działań poprzez prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności – podsumowanie

Analiza raportu BIK – wstęp do zasadniczego czyszczenia BIKWykonywana w ciągu 8 godzin roboczych, 100% online, koszt 57 zł – zwracane w przypadku zamówienia usługi czyszczenia BIK. Dla klientów zatem jest to usługa bezpłatnaZ analizy dowiadujesz się, co jest problemem, jakie wpisy należy usunąć, co się z tym wiąże, jak odbudować swoją wiarygodność i ile odbudowa będzie trwać
Ile trwa proces czyszczenia wpisów z BIK?Trwa do 45 dni, monitorujesz postępy dzięki informowaniu Cię o nich przez banki lub firmy pożyczkoweWyniki otrzymujesz bezpośrednio z banku drogą pocztową
Ile kosztuje czyszczenie wpisów w BIK?Zależne jest od stopnia przeterminowania negatywnego wpisu, który ma być usunięty. Przykładowo usunięcie z BIK wpisu przeterminowanego o 58 dni to koszt 187 zł. Oczywiście z pisemną gwarancją skuteczności.Aktualne ceny znajdzie w tym miejscu: Cennik usług czyszczenia BIK
Gwarancja usługi usunięcia wpisu – 100% bezpieczeństwa dla Ciebie.Usunięcie wpisu gwarantujemy na piśmie – w umowie. Oznacza to zwrot 100% pieniędzy w przypadku niepowodzenia operacji. I tym samym bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.Czyszczenie BIK z gwarancją to bezpieczny sposób na rozpoczęcie tworzenia nowego rozdziału relacji z bankami.
Postępowanie prawne przed UODO – w przypadku bardzo trudnych wpisówProces pozwalający na usunięcie z BIK wpisu uznanego przez dany bank za niemożliwy do usunięcia. Ostatnia deska ratunku dla wielu kredytobiorców, blokowanych przez jeden bankowy wpis, tzw. pozornie nieusuwalny.Realizowany w przypadku sprawdzenia banku i uzasadnionego podejrzenia, iż odmowa usunięcia wpisu nie jest poparta dowodami, których bank po prostu nie posiada.

Czyszczenie wpisów w BIK – dlaczego warto zacząć od analizy raportu Biura Informacji Kredytowej?

Źródło wiedzy o własnej sytuacji to analiza raportu BIK. Pozwoli ona na zapoznanie się z tym, co musimy zrobić, abyś odzyskał zdolność kredytową. Czyszczenie BIK to tylko jeden z elementów. Oprócz usunięcia złych wpisów mamy jeszcze odbudowę scoringu, zarządzanie zapytaniami kredytowymi i parabankami. A także eliminację błędów oraz złych nawyków kredytowych.

Analiza BIK wiąże się z opłatą 57 zł. Jeśli zamówisz usługę czyszczenia BIK, kwota ta zostanie odjęta od kosztów czyszczenia BIK. Nasi klienci za analizy BIK bowiem nie płacą.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Masz już analizę, możesz zdecydować co dalej z Twoim BIK

Otrzymawszy analizę raportu BIK, znasz już dokładnie swoją sytuację. Wiesz, jakie wpisy z BIK usunąć, ile będzie to kosztować i jak długo potrwa. Wiesz również, co robić, aby niezależnie od działań na wpisach rozpocząć odbudowę swojej wiarygodności. W tym momencie decydujesz, czy podejmujesz się zmiany obrazu swojej osoby w Biurze Informacji Kredytowej. Podjęcie działań to zawsze wysłanie maila na adres: bik@mamdlugi.pl

Czyszczenie wpisów w BIK w praktyce, czyli raz jeszcze o tym, jak to u nas wygląda od środka

Wiele osób pyta:

a jak wygląda u was usuwanie negatywnych wpisów BIK w praktyce?

Szybko zatem opiszemy raz jeszcze cały proces, aby nie budził on żadnych wątpliwości. Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności przebiega w następujących etapach:

  1. Przesyłamy umowę na czyszczenie wpisów BIK wraz z pisemną gwarancją i pełnomocnictwem
  2. Po akceptacji umowy odsyłasz nam podpisane i zeskanowane dokumenty oraz dokonujesz wpłaty kwoty widniejącej w umowie
  3. W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów rozpoczynamy realizację: prawnicy tworzą pisma do banków, SKOK-ów czy parabanków, których wpisy z raportu BIK mamy za zadanie usunąć. Gdy jesteśmy już gotowi do wysyłki – informujemy Cię o tym.
  4. Wysyłana jest korespondencja do byłych wierzycieli. Forma: list polecony za potwierdzeniem odbioru. Co oznacza, że nie musisz zastanawiać się, czy pismo w Twej sprawie dotarło do banku, SKOK-u czy firmy pożyczkowej, informację o tym przyniesie Ci poczta, dostarczając tzw. potwierdzenie odbioru dokumentów przez byłego wierzyciela.
  5. Oczekujesz na odpowiedź ze strony banku, parabanku lub SKOK-u. Po otrzymaniu kompletu odpowiedzi przesyłasz aktualny raport BIK i rozliczamy się finansowo ze zrealizowanej usługi czyszczenia wpisów BIK z gwarancją skuteczności.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon do biura: (71) 725 41 24

Telefon komórkowy: 883 008 939

e-mail: bik@mamdlugi.pl

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 15

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności”

Zostaw swój komentarz...