Czyszczenie wpisów w BIK

Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności

4.9
(14)

Szukasz firmy, która zapewni Ci czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności i komfortem braku finansowego ryzyka? Świetnie się składa, gdyż już znalazłeś. Wyczyść swój BIK i odbuduj scoring.

Zanim zlecisz nam czyszczenie swojego BIK-u, zapoznaj się z kilkoma informacjami na temat usługi. Dowiesz się, jak usuwanie wpisów w BIK wygląda w praktyce, ile trwa, jaki jest koszt czyszczenia BIK i dlaczego jest ono dla Ciebie bezpieczne.

Usługa wymaga posiadania raportu BIK. Jeśli nie masz go jeszcze – kliknij, aby pobrać ze strony Biura Informacji Kredytowej.

Uwolnij swój BIK i zrób pierwszy krok do usunięcia złych wpisów z BIK:

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: kontakt@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Zapoznaj się również ze szczegółami usługi prezentowanymi poniżej.

Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności – to musisz wiedzieć

Analiza raportu BIK – wstęp do zasadniczego czyszczenia BIK Wykonywana w ciągu 8 godzin roboczych, 100% online, koszt 57 zł – zwracane w przypadku zamówienia usługi czyszczenia BIK. Dla klientów zatem jest to usługa bezpłatna Z analizy dowiadujesz się, co jest problemem, jakie wpisy należy usunąć, co się z tym wiąże, jak odbudować swoją wiarygodność i ile odbudowa będzie trwać
Ile trwa proces czyszczenia wpisów z BIK? Trwa do 45 dni, monitorujesz postępy dzięki informowaniu Cię o nich przez banki lub firmy pożyczkowe wyniki otrzymujesz bezpośrednio z banku drogą pocztową
Ile kosztuje czyszczenie wpisów w BIK? Zależne jest od stopnia przeterminowania negatywnego wpisu, który ma być usunięty. Przykładowo usunięcie z BIK  wpisu przeterminowanego o 58 dni to koszt 187 zł. Oczywiście z pisemną gwarancją skuteczności. Aktualne ceny znajdzie w tym miejscu: Cennik usług czyszczenia BIK
Gwarancja usługi usunięcia wpisu – 100% bezpieczeństwa dla Ciebie. Usunięcie wpisu gwarantujemy na piśmie – w umowie. Oznacza to zwrot 100% pieniędzy w przypadku niepowodzenia operacji. I tym samym bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Czyszczenie BIK z gwarancją to bezpieczny sposób na rozpoczęcie tworzenia nowego rozdziału relacji z bankami.
Postępowanie prawne przed UODO – w przypadku bardzo trudnych wpisów Proces pozwalający na usunięcie z BIK wpisu uznanego przez dany bank za niemożliwy do usunięcia. Ostatnia deska ratunku dla wielu kredytobiorców, blokowanych przez jeden bankowy wpis, tzw. nieusuwalny. Realizowany w przypadku sprawdzenia banku i uzasadnionego podejrzenia, iż odmowa usunięcia wpisu nie jest poparta dowodami, których bank po prostu nie posiada.

Czyszczenie wpisów w BIK – od czego zaczynamy?

Początek operacji to analiza raportu BIK. Pozwoli ona na zapoznanie się z tym, co musimy zrobić, abyś odzyskał zdolność kredytową. Czyszczenie BIK to tylko jeden z elementów. Oprócz usunięcia złych wpisów mamy jeszcze odbudowę scoringu, zarządzanie zapytaniami kredytowymi i parabankami. A także eliminację błędów oraz złych nawyków kredytowych.

Analiza BIK wiąże się z opłatą 57 zł. Jeśli zamówisz usługę czyszczenia BIK, kwota ta zostanie odjęta od kosztów czyszczenia BIK. Nasi klienci za analizy BIK bowiem nie płacą.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: kontakt@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Masz już analizę, możesz zdecydować co dalej z Twoim BIK

Otrzymawszy analizę raportu BIK, znasz już dokładnie swoją sytuację. Wiesz, jakie wpisy z BIK usunąć, ile będzie to kosztować i jak długo potrwa. Wiesz również, co robić, aby niezależnie od działań na wpisach rozpocząć odbudowę swojej wiarygodności. W tym momencie decydujesz, czy podejmujesz się zmiany obrazu swojej osoby w Biurze Informacji Kredytowej.

 

Czyszczenie wpisów w BIK w praktyce

Wiele osób pyta: a jak wygląda u was usuwanie negatywnych wpisów BIK w praktyce. Szybko zatem opiszemy cały proces, aby nie budził on żadnych wątpliwości. Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności przebiega w następujących etapach:

  1. Przesyłamy umowę na czyszczenie wpisów BIK wraz z pisemną gwarancją i pełnomocnictwem
  2. Po akceptacji umowy odsyłasz nam podpisane i zeskanowane dokumenty oraz dokonujesz wpłaty kwoty widniejącej w umowie
  3. W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów rozpoczynamy realizację: prawnicy tworzą pisma do banków, SKOK-ów czy parabanków, których wpisy z raportu BIK mamy za zadanie usunąć. Gdy jesteśmy już gotowi do wysyłki – informujemy Cię o tym.
  4. Wysyłana jest korespondencja do byłych wierzycieli. Forma: list polecony za potwierdzeniem odbioru. Co oznacza, że nie musisz zastanawiać się, czy pismo w Twej sprawie dotarło do banku, SKOK-u czy firmy pożyczkowej, informację o tym przyniesie Ci poczta, dostarczając tzw. potwierdzenie odbioru dokumentów przez byłego wierzyciela.
  5. Oczekujesz na odpowiedź ze strony banku, parabanku lub SKOK-u. Po otrzymaniu kompletu odpowiedzi przesyłasz aktualny raport BIK i rozliczamy się finansowo ze zrealizowanej usługi czyszczenia wpisów BIK z gwarancją skuteczności.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon do biura: (71) 725 41 24

Telefon komórkowy: 883 008 939

e-mail: bik@mamdlugi.pl

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 14

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

1 komentujący “Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.