4.3
(18)

Firma BEST SA skupiła w ostatnich latach stare wierzytelności setek tysięcy Polaków, dlatego też prawdopodobne jest, iż również w Twoim przypadku długi w BEST SA mogą być problemem ważnym i koniecznym do rozwiązania.

Długi w BEST SA

Jeśli otrzymałeś wezwanie do zapłaty z firmy BEST SA, dobrze jest skonsultować je z doświadczonym prawnikiem. Długi w BEST SA są często przedawnione, co oznacza znaczną utratę ich wartości, a w praktyce możliwość umorzenia długu w znacznej części. Nasz oferta kierowana jest właśnie do osób, które chcą spłacić długi w BEST SA w sposób najbardziej dla siebie korzystny.

Uwaga: aktualnie nie przyjmujemy zleceń na negocjacje w firmie BEST SA. Jest to spowodowane brakiem możliwości negocjacji bezpośrednich z rzeczoną firmą:

BEST SA Covid

źródło: www.best.com.pl

Poniższy artykuł odnosi się do stanu sprzed epidemii oraz – mamy nadzieję – do realiów po jej zakończeniu.

Jak spłacić długi w BEST SA?

Jeśli wejdziesz na stronę www.best.com.pl dowiesz się, że długi w BEST SA spłacić można w systemie ratalnym lub jednorazowo. Firma BEST SA nie podaje do publicznej wiadomości informacji, że każdy dług można umorzyć w znacznej części. W ich interesie jest bowiem, aby dłużnik był jak najmniej świadomy swoich praw i pozbawiany w kontaktach z windykatorem jakichkolwiek praw.

Pomoc zadłużonym w BEST SA

Nasza oferta to reprezentowanie osób będących dłużnikami w negocjacjach z wierzycielem – spółką BEST. A dokładnie w negocjacjach mających na celu redukcję ich zadłużenia (umorzenie długów)

Dzięki przewadze, jaką nad rozmowami prowadzonymi przez samych dłużników ma kontakt zawodowego negocjatora, Twoje szanse na duże umorzenie długów stają się wreszcie realne.

Przykładowo: BEST SA kupiła Twój stary dług od banku. Nominalna wartość wierzytelności to 10 tysięcy złotych i tyle żąda od Ciebie BEST SA. Oferuje Ci oczywiście spłatę w ratach, więc przystajesz na ugodę. Jesteś przekonany, że złapałeś Pana Boga za nogi. Wszak „dobra” firma windykacyjna pozwoliła Ci spłacać w ratach, a nie poszła do sądu.

Nie wiesz jednak, że inny mający długi w BEST SA w tej samej wysokości spłacił je kwotą 3500 zł. Pozostałe 6500 zł zostało umorzone. Skorzystał jednak z pomocy zawodowego pełnomocnika, który w jego imieniu wynegocjował takie właśnie warunki.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego możesz liczyć na umorzenie mając długi w BEST SA?

Odpowiedź tkwi w matematyce. Proszę spojrzeć na dane liczbowe ( z I kwartału 2017 r.): BEST SA nabyła wierzytelności o łącznej nominalnej wartości 418,5 mln złotych płacąc za nie 78,4 mln złotych. Daje to wynik na poziomie 18,73% nominalnej wartości zadłużenia.

Co to oznacza dla Ciebie? Że za Twój dług w wysokości 1000 zł firma BEST SA zapłaciła pierwotnemu wierzycielowi jedyne 187 zł. I tyle realnie kosztowało BEST SA nabycie Twojego długu. Choć wartość nominalna długu nadal wynosi 1000 zł, to realna wartość jest już znacznie niższa. I gdy firma BEST SA otrzyma od Ciebie np. 40% wartości nominalnej, czyli 400 zł, to na handlu tą wierzytelnością i tak zarobi ponad 100% (187 zł koszt nabycia, 400 zł kwota sprzedaży)

Między wierszami możesz przeczytać o tym również na stronie internetowej firmy:

Firmom windykacyjnym zależy na odzyskaniu swoich pieniędzy, a przynajmniej ich części, więc zazwyczaj skłonni są negocjować. To lepsze niż cisza po stronie dłużnika i dopisywanie wirtualnych odsetek.

Oferta pomocy w negocjacjach z windykacją

Specjalizujemy się w pomocy zadłużonym – szczególnie na polu negocjacji z wierzycielem. W przypadku długów kupionych negocjacji dużych umorzeń (odstąpień, zaniechań). W każdym bez różnicy przypadku działamy błyskawicznie i w ciągu 48 godzin od podpisania umowy mamy dla mocodawcy konkretną ofertę ugody z wierzycielem.

Aby zamówić usługę negocjacji umorzenia długów w BEST SA skontaktuj się z naszym specjalistą. Wyślij maila na adres kontakt@mamdlugi.pl podając nazwę wierzyciela, czyli BEST SA i swój numer telefonu kontaktowego.

Ile kosztuje pomoc zadłużonym w BEST SA?

Serwis MamDlugi.pl stawia na prostotę rozliczeń. Dlatego oferta pomocy dla osób mających długi w BEST SA jest skonstruowana bardzo prosto. Koszt przyjęcia sprawy do obsługi i wynajmu pełnomocnika prawnego wynosi 150 zł brutto. Jest to kwota płatna jednorazowo. Po osiągnięciu przez pełnomocnika prawnego sukcesu w negocjacjach i umorzenie kwoty większej niż wyznaczone przez Ciebie minimum naliczymy Ci prowizję w wysokości 10% wartości umorzenia. W przypadku braku osiągnięcia celu – nie płacisz nic.

Jeśli nasz negocjator wynegocjuje umorzenie 5200 zł z Twojego zadłużenia zapłacisz nam 10% tej wartości, czyli 520 zł. Ale jeśli owe 5200 zł umorzenia było niższe niż wyznaczone przez Ciebie minimum (bo chciałeś osiągnąć na przykład najmniej 6000 zł) nie płacisz ani złotówki. Jest to rozwiązanie bardzo przejrzyste. Mamy nadzieję, że je docenisz. Możesz proponować tak korzystne dla klienta rozwiązanie z tego powodu, że znamy warsztat i umiejętności naszych negocjatorów.

BEST SA – co to za firma?

Wielu kojarzy jednoznacznie: firma windykacyjna. Nie jest tak do końca, gdyż windykacja to uwieńczenie całego procesu obrotu wierzytelnościami, którymi zajmuje się grupa BEST. Zarządza ona następującymi funduszami skupującymi na rynku wierzytelności:

 • BEST I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
 • BEST II Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
 • BEST III Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
 • BEST IV Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Od 2015 roku BEST SA jest właścicielką prawie 33% akcji rynkowego rywala, czyli firmy Kredyt Inkaso.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 18

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

 1. Proszę o pomoc ugadalam się z komornikiem żeby z mojego konta pobierał 110 zł wpłynęło mi 730 on pobrał 700 30 mi zostawił proszę o pomoc

  1. Pomoc znajdzie Pani w naszych artykułach o zajęciach komorniczych. Jest nią wiedza, która jest Pani niezbędna, aby zrozumieć, że „ugadanie się z komornikiem” a regulowanie przez system bankowy zajęć zleconych przez egzekutorów wzajemnie się wykluczają.
   Pomoc bezpośrednią uzyska Pani kontaktując się z prawnikiem, który zna doskonale i od środka specyfikę zajęć komorniczych:
   https://mamdlugi.pl/konsultacje-telefoniczne-z-komornikiem

 2. Pożyczka na 4 lata, wzięłam 10 000 zł, spłacone prawie 8000 zł Best z kosztami wysyła mi jeszcze 14 zł 000 zł razem 22 000 zł!!! Czy to możliwe, proszę o pomoc. Jak i kto może to przeliczyć?

 3. Witam firma best probuje ode mnie sciagnac dlug z 96 r ..nawet nie mam juz dokumentow potwierdzajacych splate zadluzenia …msm juz dosc telefonow o roznych godzinach ,do sadu tez nie chca pojsc …mozecie pomoc?

  1. Do usług. W komentowanym artykule znajduje się box pozwalający na zamówienie usługi. Proszę zamówić pomoc objętą gwarancją, a nasz negocjator rozpocznie działania w Pani / Pani sprawie.

Zostaw swój komentarz...