4.3
(7)

Długi w GetBack (wymiennie EasyDEBT) to problem męczący dziesiątki tysięcy Polaków. Od pewnego czasu liczba dłużników stale rośnie.

EasyDEBT to aktywny na naszym rynku fundusz sekurytyzacyjny, stąd wiele osób ma realne szanse, że firma ta posiada w portfelu ich wierzytelności kupione od podmiotów bankowych lub telekomunikacyjnych. Pojawia się wówczas firma GetBack, czyli firma windykująca na rzecz EasyDEBT. I zaczyna się robić nerwowo.

Windykacja GetBack

Wielu dłużników skarży się na arogancję i bezczelność windykatorów telefonicznych tej firmy. Faktycznie, windykacja jest na pograniczu prawa i smaku i odstaje standardem od windykacji kulturalnej. Widać w niej duże inspiracje Marcinkiewiczem i jego psychologicznym „ugniataniem” dłużników stosowanym w firmach w których wdrażał swoje wizje: Armada i VEX.

Dlatego też dla dłużników nieobytych w bojach kontakt z windykatorem telefonicznym GetBack nie może być przyjemny. No i nie musi – może on wszak zlecić poprowadzenie negocjacji i ustalenie warunków ugody z umorzeniem części długu. A to zakończy windykację ze strony firmy GetBack.

Długi w GetBack

Kontakt ze strony firmy Getback następuje po zakupie wierzytelności – Twoich niespłaconych długów. EasyDEBT jako wierzyciel wtórny zaczyna działania zmierzające do odzyskania należności. Twoim celem powinno być natomiast doprowadzenie do sytuacji, aby spłacić dług i jednocześnie zyskać jak największe umorzenie.

Będzie to znacznie łatwiejsze w sytuacji, gdy dług jest przedawniony, a easyDEBT nie posiada prawomocnego nakazu i nie może skierować sprawy na tory prawne (a bardzo lubi to robić)

W takiej sytuacji uzyskanie satysfakcjonującego Cię rezultatu (dużego zaniechania) jest kwestią czasu i dobrych negocjacji. Najlepiej sprawdzić to dokonując wysłania pełnomocnika prawnego do centrali Getback – możesz to zrobić za jedyne 150 zł dokonując zamówienia online:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Ugoda z GetBack

Wszystkim potrzebującym oferujemy pomoc w wynegocjowaniu ugody na ustalonych wcześniej warunkach. Ugoda umożliwi spłatę zadłużenia z jednoczesnym umorzeniem jego części. Jak dużej – o tym decyduje w dużej mierze status prawny wierzytelności oraz Państwa oczekiwania. Długi W Getback mogą przestać istnieć bardzo szybko. Wystarczy wykonać krok w tym kierunku.

Ugoda z GetBack zakończy rzecz jasna również uciążliwą windykację, z którą wielu nie potrafi sobie poradzić. Jest to jedyny sposób na pozbycie się windykatora, gdyż nawet fakt przedawnienia nie powoduje, że firma GetBack odpuści – wręcz przeciwnie.

Jak wyglądają negocjacje z firmą GetBack?

Wystarczy złożyć zamówienie i podpisać umowę. Posiadanie umowy wiąże się z ustanowieniem pełnomocnika prawnego, czyli negocjatora. Ów negocjator w Państwa imieniu pojedzie do centrali firmy windykacyjnej GetBack i rozpocznie rozmowy zmierzające do ugody z częściowym umorzeniem.

Państwo, jako mocodawcy, nie muszą nigdzie jeździć ani z nikim rozmawiać. Wszystkim zajmie się ustanowiony pełnomocnik prawny.

Ile kosztuje usługa negocjacji z firmą windykacyjną?

Koszt jest stały i niezmienny. Opłata za pełnomocnictwo i wyjazd pełnomocnika do centrali firmy GetBack to jednorazowy koszt w wysokości 150 zł. Wynagrodzenie pełnomocnika to 10% wartości umorzenia płatne po podpisaniu ugody.

Jeśli zadłużenie w GetBack wynosi 30.000 zł a negocjator wynegocjuje umorzenie 50% jego wartości, to wynagrodzenie negocjatora wyniesie 10% od umorzonych 15.000 zł. Czyli 1500 zł. Płatne zawsze i bez wyjątku zawsze po podpisaniu ugody i spełnieniu warunków co do wysokości minimalnego umorzenia, jakie określają Państwo w umowie.

Aby zamówić usługę negocjacji umorzenia długów w EasyDEBT / GetBack wystarczy zamówić usługę klikając tutaj:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po odnotowaniu zgłoszenia i wpływu zaliczki w ciągu 12 godzin przekażemy pełnomocnictwo do podpisu i tym samym rozpoczniemy realizację zlecenia umorzenia długu windykowanego przez firmę GetBack.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 7

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

8 komentujący “Długi w GetBack (easyDEBT)”

  1. Nie kasujemy komentarzy. Jak Pan widzi, Pański komentarz jest opublikowany. Komentarze podlegają moderacji (czyli są publikowane po sprawdzeniu) z tego względu, że wiele z nich zawiera spam. Bez moderacji komentarze byłyby wysypiskiem śmieci z dominacją pożyczek afrykańskich.

 1. Nigdy nie wchodzę w dyskusje z firmami windykacyjnymi itp. i na szczęście ,zgodnie z prawem – nie muszę.
  Takie „twory” żerujące na ludzkiej krzywdzie i nieszczęściu powinny być już dawno zlikwidowane i prawnie zakazane.
  Zapamiętajcie wszyscy dłużnicy!!!
  Tylko Komornik Sądowy z prawomocnym wyrokiem i klauzulą wykonalności może i ma prawo egzekwować spłatę zadłużenia !!! Wszystkie inne Get-hieny mogą was cmoknąć. Nie musicie z nimi nawet rozmawiać,chyba,że tego chcecie.Ja zawsze wzywam Policję i kieruję sprawę do Prokuratury.Tyle w temacie.Pozdrawiam

 2. Jeżeli wierzycielem pierwotnym jest nadal Orange to z nim należy się porozumieć celem spłaty długu. Co do GetBack, jak chcesz dotować takie i temu podobne podmioty Twoja sprawa, tylko zazwyczaj dopiero zaczyna się karuzela cesji. Jeżeli wierzytelność nie jest przedawniona to należy przede wszystkim spłacić kapitał (kwotę bazową) + odsetki ustawowe – podkreślam wierzycielowi pierwotnemu a nie kolegom królika. Rozważyć, czy aby kara nałożona przez operatora jest słuszna. No ale to wymaga dokładnego zapoznania się z „kwitami” przez prawnika lub najlepiej przez jakąś organizację pro bono w której też prawnicy udzielają fachowych porad „co i jak”.

 3. Potrzebuje porady-moja mama miala niezapalacony rachunek w Orange 200zl,zerwali z nia umowe i wystawili kare,lacznie 600zl,z pewnych przyczyn tego nie zaplacila,wiec przekazali sprawe do Get Back i oni żadaja splaty w wysokosci 1200,z czego moja mama wplacila juz 200 i teraz dzwonili,zeby zawrzec ugode i do splaty bedzie tylko 600zl.Podpisywac ja?Tzn czy na pewno wtedy ta sprawa sie zakonczy?

 4. Dialog z nimi jest bez sensu (skrajne naciąganie, bezczelność itd.) bo żądają przeterminowanych kwot lub doliczają kwoty z sufitu nie potwierdzone przez bank lub sąd. Getback nie szanuje takich podstaw jak „prawo pisane” i „zapraszam do sądu” więc prosty wniosek- mafia. Płacąc sponsorujemy ich działanie, jeżeli chcesz żyć w normalnym kraju to nie płać tylko walcz do skutku. Siła w ilości internautów, w anonymous i ewewntualnie w pozwie grupowym.

  Blokada rozmów. Android:[Eset], [Antyuciążliwość] lub wbudowane np. dobry w Huwaei [ochrona przed nękaniem]. Dzwonią z nowych ok, ale 1 x na parę dni lepiej niż paręnaście razy dziennie. Aby nowe telefony nie dzwoniły o 6ej rano:
  1. Wyłączajmy telefon wieczorem, np. harmonogramem wyłączania od 22:00 do 8:00. Spokojny sen.
  2. Blokada wszystkich nowych, poza znajomymi
  3. Nowy numer telefonu, gdzie stary pozostawiamy włączony, odebrać 1 na parę dni i niech dzwonią na podłączony do ładowarki i schowany w szafie.
  4. Miła melodia lub wyciszenie

  Regionalni windykatorzy- zamykamy drzwi przed nosem i wzywamy policję- nic więcej. Nie daj się prowokować, nie przechodź przez próg – mir domowy ma inne prawa.

  BIEŻĄCE NUMERY założeniem jest wpisywanie ustalonego tekstu, gdziekolwiek w necie aby dzielić się aktualną bazą blokowaną numerów (maja > 280). Nowe telefony dodawane do blokowania wg schematu
  Lllll[mm][dd][n] [nr tel] gdzie
  [mm] oznacza dwie cyfry miesiąca gdzie np.. 01 oznacza styczeń, 12 grudzień itd.
  [dd] dzień miesiąca
  [n] który kolejny w jednym dniu
  [nr telefonu]

  Możliwości, Google rozwija i uzupełnia zakończenia słów czyli :
  – jeżeli wpiszemy samo Lllll to wyszuka wszystkie numery bez daty wpisane gdziekolwiek w sieci przez kogokolwiek
  – Jeżeli wpiszemy Lllll11 to wyszuka numery tylko z listopada
  – Lllll12202 wyszuka w sieci numer pierwszy raz zapisany przez odbiorcę w grudniu 12 jako 2 numer.
  Hasło, klucz podstawowy do poszukiwań w gogole to: Lllll. Dla wzmocnienia wyszukiwania wystarczy dodać wpis:
  +”Getback”

  Później warto się nauczyć importowania kontaktów do komórki a najlepiej tworzenia i uzupełniana pliku vcf z najnowszymi kontaktami i dzielenia się nim w necie nazywając go ta sama reguła Lllll09311.vcf (wrzucać na publiczne serwery plików).
  .

  Ogólnie 3 drogi
  PRAWO I INSTYTUCJE.
  1. List polecany z tekstem że kontakt inny niż listowny jest bezcelowy i bezprawny.
  2. Zlecić prawnikowi (indywidualne lub pozew grupowy),ale koszty często większe niż większość kwot naciąganych i wyssanych z palca przez getback. W Sądzie to oni muszą udowodnić koszty.
  3. Oni nie szanują tego że: nie wyrażam zgody na telefonowanie, nie wyrażam zgody na nagrywanie, nie wyrażam zgody na podawanie daty urodzenia przez telefon itd.. Takie rozmowy można nagrać programem na androida o nazwie ACR. Sąd może przyznać ten dowód, też bez zgody nagrywanego- jeżeli będą rozbieżności w zeznaniach.
  4. Rejestrowanie wszystkich telefonów przychodzacych i pominiętych można robić w aplikacji na adroida IFFT jako dowód (z automatu wpisuje wszystkie do tabeli na dysku google- łatwo później przesortować w excel gdzie funkcja „wyszukaj pionowo” może znaleść tylko nr getback).
  5. Zgłosić tzw. Stalking (programy zbierają dane o tel) na policję i prokuraturę (jednak gdyby oni byli rzetelni to ta firma nie powinna robić tego co robi). Tu różne wsparcie UOKIK lub powiatowych rzeczników praw konsumenta.
  EMOCJE
  1. SAMOKONTROLA . Spokój jest stanem ducha. Warto ćwiczyć niewzruszoność, niezłomność i tak samo trzeba ćwiczyć jak kondycję psychiczną. Nie daj się zaraźić ich chorym podjeściem, można współczuć im pracy. Nie zmienisz świata (prawa fizyki nim od milonów lat rządzą, co najwyżej swój dom możesz trochę przedudować), nie zmienisz podejścia ludzi do świata (tu też niewiele może zmienić Trum Donald) , możesz przedewszystkim zmienić swoje podejście do świata. Tu pomocne są wykłady na youtube, od „Ajahn Brahm depresja” do „langusta na palmie”. Jedyne co mogą robić to…. Dzwonić z myślą że nas zirytują.
  2. IRYTACJA (chociaż ze względu na skuteczność prawa i instytucji państwowych) narastająca po każdym telefonie więc mobilizuje do proporcjonalnej odpowiedzi, pomysłów można doczytać w necie tysiące, np. ruch w necie o nazwie annonymous (jest dużo firmów o ich działalności). Zresztą spisywanie pomysów rozładowuje i rozwija.
  i. Program autocall (android) – wydzwania do nich np. 800 x dziennie. Uzgodnijmy jako regularny dzień ataku PONIEDZIAŁKI, jeżeli zajęte to wiadomo że rozwijamy na kolejne dni i kolejne pomysły
  ii. Zamawiać na firmę Getback beton, dmuchane lale, dziwki itd. Za pobraniem
  iii. Inwencja własna … do doczytania w sieci
  iv. Robić sobie z nich jaja i na youtuba

  1. Witam
   Zgadzam się z tobą trzeba z tą grupą stanąć do walki i nie odpuszczać , mi osobiście walka z tą mafią od pewnego czasu zaczęła sprawiać przyjemność (nie zbzikowałem ???)jak nie zadzwonią to czuję się jakiś taki lekceważony i olewany powiedziałbym kolokwialnie …
   A tak na poważnie udało mi się namówić tych czubków do oddania sprawy do sądu i tak jak w innych pewnie przypadkach był e-sąd (następna banda) i brak możliwości wydania nakazu , potem sąd rejonowy i getback dostał w czapę ..zapłacą koszty sądowe dość wysokie a ja szykuje pozew o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody i straty poniesione przez tą mafię ze względu na wpis do KRD , wpis oczywiście nieprawdziwy czyli kłamstwo polegające na tym , że czubki wpisały domniemany dług ,odsetki , koszty z kosmosu oraz koszty zastępstwa i opłata sądowa które ewentualnie zasądzone będą przez sąd bo mieli pewną wygraną i tu strzelili sobie w kolano .. Dodatkowo złożyłem wniosek do nadzoru nad KRD o ukaranie getback grzywna za podanie nieprawdy do rejestru , z urzędu grzywna to 30.000,00 PLN.
   Różnie w życiu bywa są lepsze i gorsze sytuacje ale tak jak napisałeś skrajne naciąganie i bezczelność oraz nie szanowanie prawa muszą być napiętnowane ,nikt nie jest kryształowy a ta banda jest najlepszym tego przykładem .. do boju !!!!
   Pozdrawiam

Zostaw swój komentarz...