Długi w HOIST Finance - pomoc w spłacie

Długi w HOIST Finance – pomoc w spłacie

5
(6)

Masz długi w firmie Hoist Finance i chciałbyś zawrzeć ugodę na warunkach dla siebie korzystnych? Powierz negocjacje w ręce specjalistów, a zagwarantujemy Ci umorzenie minimum 30% wartości długu. Lub – jeśli masz takie życzenie – korzystny układ ratalny z zatrzymaniem odsetek i usunięciem wpisu o zadłużeniu z BIG.

HOIST Finance

Firma HOIST Polska to oddział międzynarodowej spółki obecnej w kilkunastu krajach. Spółka zajmuje się nabywaniem i obsługą (serwisowaniem) wierzytelności masowych. Choć serwisowanie może kojarzyć się z czymś innym, tak naprawdę chodzi o windykację długów. Innymi słowy: Hoist Finance kupuje trudne do ściągnięcia długi np. od banków i odzyskuje pieniądze.

Jeśli zdarzyło się, że firma HOIST kupiła właśnie Twój dług, możesz skorzystać z niepowtarzalnej okazji umorzenia jego części.

Pomoc zadłużonym w HOIST Finance

Nasza oferta kierowana do dłużników firmy HOIST, którzy szukają możliwości spłaty zadłużenia na korzystnych dla siebie warunkach. Zakłada ona bezpośrednią wizytę negocjatora – pełnomocnika prawnego w centrali HOIST Finance i rozmowy mające na celu podpisanie ugody na warunkach korzystnych dla dłużnika w dwóch wariantach

  • Minimum 30% umorzenia przy spłacie jednorazowej zadłużenia,
  • Układ ratalny z zatrzymaniem biegu odsetek i usunięciem wpisu w BIG.

Zlecenie realizowane jest w ciągu maksymalnie 48 godzin od zamówienia. Najczęściej w ciągu 12 godzin. Do realizacji zlecenia niezbędne jest podpisanie pełnomocnictwa.

Komu pomagamy wyjść z długów w HOIST?

Każdemu, kto o taką pomoc poprosi. Sytuacja materialna nie ma tutaj znaczenia, ponieważ nawet osoby o słabej kondycji finansowej mogą skorzystać z możliwości jaką daje długoterminowy układ ratalny. I uniknąć w ten sposób komornika.

Dłużnicy mający pieniądze na spłatę jednorazową mogą wykorzystać to do realizacji ugody z gwarantowanym umorzeniem. I oszczędzić w ten sposób minimum 30% wartości swojego zadłużenia.

Jak zamówić pomoc w negocjacjach z HOIST Finance?

Procedura uproszczona jest do granic możliwości i wygody klienta. Wystarczy kliknąć w przycisk służący do zamówienia usługi i uiścić opłatę stanowiącą pokrycie kosztów delegacji pełnomocnika prawnego do centrali HOIST Finance.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu zamówienia przysyłamy drogą mailową umowę oraz pełnomocnictwo do podpisania i odesłania (również w formie elektronicznej). Na tym kończą się formalności i przystępujemy do bezpośrednich negocjacji w centrali HOIST Finance.

Po wynegocjowaniu ugody rozliczamy się za jej efekt. Należymy bowiem do bardzo wąskiego grona firm, których standardem jest rozliczenie za faktyczny sukces, a nie za jego obiecanie.

Opłaty za umorzenie lub wynegocjowanie układu ratalnego zgodnego z oczekiwaniem klienta kształtują się następująco:

Negocjacje umorzenia długów

Opłata stała – negocjacje 150 zł
Umorzenie (po podpisaniu ugody) 10% wartości umorzenia
Układ ratalny (po podpisaniu ugody)  
zadłużenie do 9999 zł 280 zł
zadłużenie od 10000 zł do 19999 zł 370 zł
zadłużenie od 20000 zł do 49999 zł 450 zł
zadłużenie od 50000 zł do 99999 zł 640 zł
zadłużenie powyżej 100000 zł 800 zł
Długi w HOIST
zdj.1. aktualna siedziba HOIST Finance

HOIST FINANCE kontakt i telefon

Hoist Polska sp. z o.o.

Al. Sląska 1

54-118 Wrocław

Polska

Tel +48 71 725 48 88

office@hoistfinance.pl

Uwaga: jeśli Twój dług w HOIST Finance jest mocno przeterminowany, musisz pamiętać, iż wierzyciel nazywał się wcześniej Kancelaria Navi Lex Sp. z o.o. i pod taką nazwą występuje w dokumentach wysyłanych do Ciebie przed 2015 rokiem.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.