Długi w HOIST Finance - pomoc w spłacie

Długi w HOIST Finance – pomoc w spłacie

4.5
(12)

Masz długi w firmie Hoist Finance i chciałbyś zawrzeć ugodę na warunkach dla siebie korzystnych? Powierz negocjacje w ręce specjalistów, a zagwarantujemy Ci umorzenie minimum 30% wartości długu. Lub – jeśli masz takie życzenie – korzystny układ ratalny z zatrzymaniem odsetek i usunięciem wpisu o zadłużeniu z BIG.

HOIST Finance

Firma HOIST Polska to oddział międzynarodowej spółki obecnej w kilkunastu krajach. Spółka zajmuje się nabywaniem i obsługą (serwisowaniem) wierzytelności masowych. Choć serwisowanie może kojarzyć się z czymś innym, tak naprawdę chodzi o windykację długów. Innymi słowy: Hoist Finance kupuje trudne do ściągnięcia długi np. od banków i odzyskuje pieniądze.

Jeśli zdarzyło się, że firma HOIST kupiła właśnie Twój dług, możesz skorzystać z niepowtarzalnej okazji umorzenia jego części.

Pomoc zadłużonym w HOIST Finance

Nasza oferta kierowana do dłużników firmy HOIST, którzy szukają możliwości spłaty zadłużenia na korzystnych dla siebie warunkach. Zakłada ona bezpośrednią wizytę negocjatora – pełnomocnika prawnego w centrali HOIST Finance i rozmowy mające na celu podpisanie ugody na warunkach korzystnych dla dłużnika w dwóch wariantach

 • Minimum 30% umorzenia przy spłacie jednorazowej zadłużenia,
 • Układ ratalny z zatrzymaniem biegu odsetek i usunięciem wpisu w BIG.

Zlecenie realizowane jest w ciągu maksymalnie 48 godzin od zamówienia. Najczęściej w ciągu 12 godzin. Do realizacji zlecenia niezbędne jest podpisanie pełnomocnictwa.

Długi w HOIST Finance - ugoda
il. 2. Jeśli są ku temu warunki Hoist przyjmuje racjonalną postawę

Komu pomagamy wyjść z długów w HOIST?

Każdemu, kto o taką pomoc poprosi. Sytuacja materialna nie ma tutaj znaczenia, ponieważ nawet osoby o słabej kondycji finansowej mogą skorzystać z możliwości jaką daje długoterminowy układ ratalny. I uniknąć w ten sposób komornika.

Dłużnicy mający pieniądze na spłatę jednorazową mogą wykorzystać to do realizacji ugody z gwarantowanym umorzeniem. I oszczędzić w ten sposób minimum 30% wartości swojego zadłużenia.

Jak zamówić pomoc w negocjacjach z HOIST Finance?

Procedura uproszczona jest do granic możliwości i wygody klienta. Wystarczy kliknąć w przycisk służący do zamówienia usługi i uiścić opłatę stanowiącą pokrycie kosztów delegacji pełnomocnika prawnego do centrali HOIST Finance.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu zamówienia przysyłamy drogą mailową umowę oraz pełnomocnictwo do podpisania i odesłania (również w formie elektronicznej). Na tym kończą się formalności i przystępujemy do bezpośrednich negocjacji w centrali HOIST Finance.

Po wynegocjowaniu ugody rozliczamy się za jej efekt. Należymy bowiem do bardzo wąskiego grona firm, których standardem jest rozliczenie za faktyczny sukces, a nie za jego obiecanie.

Opłaty za umorzenie lub wynegocjowanie układu ratalnego zgodnego z oczekiwaniem klienta kształtują się następująco:

Negocjacje umorzenia długów

Opłata stała – negocjacje150 zł
Umorzenie (po podpisaniu ugody)10% wartości umorzenia
Układ ratalny (po podpisaniu ugody) 
zadłużenie do 9999 zł280 zł
zadłużenie od 10000 zł do 19999 zł370 zł
zadłużenie od 20000 zł do 49999 zł450 zł
zadłużenie od 50000 zł do 99999 zł640 zł
zadłużenie powyżej 100000 zł800 zł
Długi w HOIST
il. 2. aktualna siedziba HOIST Finance

HOIST FINANCE kontakt i telefon

Hoist Polska sp. z o.o.

Al. Sląska 1

54-118 Wrocław

Polska

Tel +48 71 725 48 88

office@hoistfinance.pl

Uwaga: jeśli Twój dług w HOIST Finance jest mocno przeterminowany, musisz pamiętać, iż wierzyciel nazywał się wcześniej Kancelaria Navi Lex Sp. z o.o. i pod taką nazwą występuje w dokumentach wysyłanych do Ciebie przed 2015 rokiem.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 12

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

 1. Nie do końca rozumiem w jaki sposób miałoby mi to pomóc w spłaceniu długu. Ja się z nimi dogadałem i już dług jest praktycznie spłacony.

  1. Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. A dokładnie te pieniądze, które mógł Pan zaoszczędzić spłacając x% mniej, niż wynosi wartość księgowa zadłużenia.

 2. z Hoistem idzie się dogadać w porównaniu do ich konkurencji z którą wcześniej miałem styczność. o wiele lepsze propozycje rat.

  1. zgadzam się, nie wszyscy z nich są tacy nachalni i co najważniejsze podchodzą z kulturą. również trafiłam na lepsze warunki, niżeli nawet sam bank proponował.

   1. UWAGA! Seria komentarzy edukacyjnych dla dłużników.

    Drodzy komentujący umieszczanie komentarzy z wykorzystywaniem VPN-ów, które wcześniej używano m.in. do SPAM-owania budzi pewne wątpliwości co do intencji osób ich używających.

    Zatem kolejny taki wpis nie przejdzie. Dotychczasowe zostały dopuszczone do publikacji tylko w jednym celu. Uważamy, że nie ma jak nauka na przykładzie. Drodzy czytelnicy, na własne oczy mogliście zobaczyć, jak pracuje marketing na rzecz firmy skupującej czy ściągającej długi. Kamka, Garfield, tomek i zbyszek elegancko obrazują to swoimi wpisami. Takich wpisów pełne są komentarze pod artykułami czy forach dyskusyjnych, ale tam najczęściej o tym Wam nikt nie powie.

    Pozdrawiamy

 3. mi się udało dogadać z nimi bez żadnej pomocy innych firm zewnętrznych. trafiłem na dobrego człowieka po drugiej stronie, który zaproponował mi bardzo korzystne warunki. pozdrawiam

  1. Gratulujemy zatem. Ale jest druga strona medalu. Zakładając, że Pan i kolega macie po 100.000 zł zadłużenia w HOIST. Pan działa sam, negocjuje sobie umorzenie 30.000 zł i jest zadowolony. A kolega oddaje sprawę negocjatorowi. Otrzymuje propozycje 50.000 zł umorzenia i finalnie (po zapłacie wynagrodzenia) jest 15.000 zł „do przodu”. Nie może Pan zatem uznać a priori, że samodzielne negocjacje są korzystniejsze w sytuacji, gdy nie ma Pan porównania.

Zostaw swój komentarz...