Krok umorzenie długu po wezwaniu do zapłaty

Długi w KRUK umorzenie długu

4.7
(84)

Jeśli Twój dług kupił KRUK, umorzenie długu w wysokości gwarantowanych minimum 30% jego wartości stoi przed Tobą otworem. Skorzystasz z możliwości uwolnienia się od długu w KRUK z umorzeniem jego części?

 • Czy wiesz, że Twój dług  w kilka dni może zmniejszyć się 0 30-80 procent?
 • W jaki sposób zamówić negocjacje umorzeniowe przez zawodowego pełnomocnika?
 • Jak wygląda oryginalna ugoda spłaty zadłużenia z częściowym umorzeniem zadłużenia?
 • Czy w sytuacji, gdy KRUK umorzy dług wykreśla z BIG?

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty długu w KRUK?

Jeśli zdarzy Ci się otrzymać takie wezwanie, nie wpadaj w panikę. Wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej KRUK nie oznacza od razu egzekucji przez komornika. To tylko informacja, że prawdopodobnie masz długi w KRUKU i dobrze byłoby coś z tym fantem zrobić.

A możliwości masz sporo. Jednym z nich jest rozłożenie długu na raty. Możesz to zrobić bez problemu, a wysokość rat w KRUK zależeć będzie od wielkości zadłużenia i wynegocjowanego okresu spłaty. Pamiętaj jednak, że każda osoba zadłużona w KRUK ma możliwość – i to w całkiem prosty sposób – na częściowe umorzenie długów w Kruku zamiast spłaty w ratach.

Ugoda z KRUKIEM z częściowym umorzeniem długu

Wykorzystaj swoją szansę na częściowe umorzenie swoich długów w Kruku – z naszą pomocą możesz umorzyć od 30% (gwarantowane) do nawet 80% wartości swojego zadłużenia w KRUK S.A.

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która od ponad 10 lat oferuje zarówno umorzenia długów zarówno w Kruku jak i innych firmach kupujących wierzytelności. W dalszej części artykułu znajdziesz materiały obrazujące nasze realizacji i poziom oszczędności dłużników KRUK-a, którym pomogliśmy w umorzeniu długów.

Kruk umorzenie długu - 50% procent umorzenia nie jest niczym niezwyklym

KRUK umorzenie długu – od czego zacząć?

Jeśli Twoje długi w KRUK są długami kupionymi, możesz dokonać spłaty zadłużenia z dużym upustem. Firmie KRUK znacznie bardziej opłaca się bowiem pozbyć kupionego długu i zarobić na nim mniej, niż trzymać go i liczyć na błąd dłużnika w postaci spłaty długu w całości.

Cały czas – na każdym etapie – masz możliwość spłaty zadłużenia w KRUK z atrakcyjnym umorzeniem.

Wykorzystaj szansę i pozbądź się długów w KRUK za niewielką część wartości. Szczególnie, gdy masz wyjątkową okazję negocjować bezpośrednio w centrali KRUKA we Wrocławiu za pośrednictwem pełnomocnika. Wynajem negocjatora, który będzie dla Ciebie negocjował umorzenie długu w maksymalnej wysokości wymaga tylko i jedynie wpłacenia zwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł. A rozliczenie finalne i zwrot zaliczki następuje dopiero wówczas, gdy KRUK umorzy dług.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Umowa na umorzenie długu w KRUK jest jednorazowa. Nie ma tutaj mowy o podpisaniu umowy abonamentowej i płaceniu za czas obsługi. Rozliczamy się za efekt, czyli za sukces – gdy KRUK umorzy dług. U nas nie płacisz z góry za obietnice. A wyłącznie za zrealizowane umorzenie. I to tylko wówczas, gdy osiągnie gwarantowany przez poziom.

Dzięki zajęciu się Twoją sprawą przez zawodowego negocjatora, masz pewność, że negocjacje z firmą KRUK w sprawie umorzenia części zadłużenia na każdym etapie będzie cechował pełen profesjonalizm.

Długi w KRUK. Oferta umorzenia dla dłużników KRUKA

Jeśli okazało się, ze posiadasz długi w KRUK – przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić, aby umorzenie długu było możliwe.

Zaczynamy zawsze od podpisania umowy i wpłaty zwrotnej zaliczki.  Prowizję od efektów policzymy Ci tylko wówczas, gdy Twoje długi w KRUKU zostaną umorzone w stopniu przez nas gwarantowanym.

Przykład umorzenia długu w KRUK
Ustalasz w umowie, ze satysfakcjonuje Cię zmniejszenie długu w KRUKU wynoszącego 10 tysięcy złotych o 30% zł. Nasz negocjator był tak skuteczny, że udało mu się uzyskać aż 5000 zł umorzenia długu. Za świetną robotę zapłacisz mu 10% swoich realnych oszczędności, czyli 500 zł
.

Ale jeśli trafi na opór w centrali KRUKA i wynegocjuje redukcję zadłużenia tylko o 2900 zł? W takiej sytuacji nie należy mu się prowizja od skuteczności i nie płacisz ani złotówki. A 2900 zł umorzenia długu w KRUKU masz niejako w prezencie.

Jak zamówić usługę negocjacji z KRUKIEM i umorzyć część długu?

Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy. Dla Twojej wygody wszystko odbywa się online: wystarczy dokonać wpłaty zaliczki zwrotnej. Po dokonaniu tego otrzymasz do podpisu pełnomocnictwo. Po wysłaniu go mailem i potwierdzeniu wpłynięcia przez KRUK-a (co zajmuje do 48 godzin) po kilku dniach otrzymasz raport z negocjacji. Oraz propozycję spłaty długu w KRUKU wraz z kwotą umorzenia, jakie udało się dla Ciebie wynegocjować.

Ważne
Uwaga: pełnomocnik nie podpisuje za Ciebie żadnych ugód. On je tylko negocjuje, natomiast decyzja o podpisaniu lub nie wynegocjowanej ugody z KRUK i umorzenia długu zależy wyłącznie do Ciebie.
.

Zamówienie usługi:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

KRUK poszedł do komornika – czy można wciąż umorzyć dług?

Oczywiście. W takiej sytuacji nie nastawiaj się jednak na duże umorzenie długu. Jednakże nasze gwarantowane 30% umorzenia w KRUK jest zawsze w zasięgu możliwości. Nawet, jeśli trwa egzekucja komornicza. W ogromnej większości przypadków umorzenie długu w KRUK przy trwającej egzekucji wiąże się z pokryciem przez firmę windykacyjną kosztów egzekucji komorniczej.

Komornik z KRUKA nie jest przeszkodą, aby podjąć skuteczne negocjacje. Sprawdź to samodzielnie i powiedz znajomym. Na pewno wielu z nich ma długi w tej wrocławskiej firmie windykacyjnej i chciałoby się ich pozbyć.

Teraz mają możliwość umorzenia długu w KRUK.

Pamiętaj, że każde zadłużenie w KRUKU można negocjować. Nieważne, czy jest to dług potwierdzony prawomocnym nakazem, dług w obsłudze komornika czy też zadłużenie w obsłudze polubownej – przedsądowej. Dług w KRUKU ma tę specyfikę, że jest towarem (wierzytelnością) o negocjowalnej wartości. Czego dowodzi na przykład ta ugoda z KRUK umorzenie długu w wysokości 50% pomimo egzekucji komorniczej:

Kruk umorzenie długu o połowę w trakcie egzekucji komorniczej

Windykacja terenowa z KRUK – umorzenie długu

Jednym z wywołujących strach dłużników KRUKA jest wizji jest wizja wizyty windykatora terenowego z tejże wrocławskiej firmy windykacyjnej. Jeśli obawiasz się windykatora z KRUKA, mam dobre i złe wieści.

Zacznę od złej. Windykacja terenowa KRUKA naprawdę istnieje i naprawdę odwiedza dłużników. Ta firma windykacyjna, w przeciwieństwie do amatorskich firemek typu VEX czy Armada, faktycznie posiada dział windykacji terenowej.

To jest ta zła wiadomość.

Teraz pora i czas na dobrą. Spotkanie z windykacją terenową KRUKA nie jest dla nikogo ani straszne, ani nieprzyjemne. Windykator terenowy KRUKA (to potoczna nazwa) to tak naprawdę terenowy doradca klienta, którego spotkanie z osobą będącą dłużnikiem KRUKA, nie jest dla niego niczym nieprzyjemnym. Wręcz przeciwnie. Mający zadłużenie w KRUK dzięki spotkaniu z przedstawicielem działu windykacji terenowej mogą rozłożyć swój dług na korzystne raty lub wynegocjować częściowe umorzenie. Oczywiście w sytuacji, gdy nie chcesz samodzielnie spotykać się z windykatorem firmy KRUK, a interesuje Cię umorzenie długu – również możesz skorzystać z naszej pomocy w negocjacjach.

Umorzenie długu w KRUK a Biura Informacji Gospodarczej

Usunięcie wpisu z BIG jest naturalną konsekwencją umorzenia dług. KRUK zaraz po umorzeniu długu wykreśli Twoje dane z każdego BIG, do którego Cię wpisał. A

Biura Informacji Gospodarczej – niezależnie do swojej nazwy (KRD, Infomonitor, ERIF) przestaną przetwarzać dane Twoje i Twego zadłużenia.

KRUK umorzenie długu na realnych przykładach

Zapewne nie interesuje Cię czytanie o spłacie długów w KRUK poprzez umorzenie jako teorii. A bardziej to, jak umorzenie długu w KRUK wygląda w praktyce. Abyś miał pewność, jak jesteśmy skuteczni, pokażemy Ci kilka umorzeń długów w KRUK. Dzięki nim zobaczysz, że KRUK umarza długi naprawdę. I sprawdzisz, jakie są to umorzenia długu pod kątem atrakcyjności.

Umorzenie 75% długu w firmie KRUK

Klient, którego reprezentowaliśmy przez firmą KRUK umorzenie długu w wysokości 50% wartości wziąłby w ciemno. Po analizie sprawy okazało się jednak, że KRUK przejął dług lichwiarski ze spłaconym kapitałem. Co to oznacza dla dłużnika, a co dla firmy windykacyjnej?

Umorzenie długu w KRUKU

Dla Kruka duże kłopoty i praktycznie pewną przegraną w sądzie. W każdej sytuacji, gdy mamy do czynienia z pożyczką lichwiarską, w której jest spłacony kapitał, a przedmiotem sporu są lichwiarskie koszty pożyczki, dłużnik ma kolosalną przewagę nad wierzycielem.

O czym wielu nie wie. Ale za to wie o tym pełnomocnik – negocjator. Oraz firma KRUK – umorzenie długu w wysokości prawie 80% jest kompromisem. KRUK odzyskuje koszty zakupu lichwiarskiej części pożyczki, a dłużnik zyskuje 75% umorzenia długu.

Sprawa kończy się bez sądów, stresów, nerwów – obie strony są zadowolone.

KRUK dokonuje umorzenia ponad połowy długu

Czy długi kupione od banku przez firmę KRUK można umorzyć w znacznej części? Oczywiście. Przykład realizacji wykonanej dla naszej klientki – KRUK umorzył ponad 50% wartości zadłużenia.

Kruk umorzenie długu w wysokości 50%

 

 

Oczywiście, jak przy każdym umorzeniu długu, KRUK wymaga spłaty pozostałej po umorzeniu kwoty do 30 dni. Okres spłaty określony jest w pisemnej ugodzie.

Umorzenie gwarantowane – minimum  30% mniej do spłaty

Każda przekazana nam do negocjacji sprawa objęta jest gwarancją minimalnego umorzenia na każdym etapie. Nawet w trakcie trwania egzekucji komorniczej. Minimalne, gwarantowane umorzenie długu w wysokości 30% jest więc dla Ciebie już zagwarantowane.

 

Kruk umorzenie długu w wysokości 30 procent wartości

Nawet, jeśli umorzenie 30 procent wydaje Ci się niewielkie, to zaprezentowana ugoda pokazuje realną wartość dla dłużnika KRUKA. W tym przypadku w portfelu dłużnika zostaje 13.500 zł, a więc nawet przy minimalnym gwarantowanym umorzeniu zyskuje on całkiem sporą kwotę oszczędności.

Kruk i umorzenie długu – pytania dłużników

Jeśli masz wątpliwości, czy zlecenie nam negocjacji jest dobrym rozwiązaniem, przeczytaj pytania, jakie najczęściej zadają nam dłużnicy firmy KRUK S.A

Czy nie grozi mi uznanie długu w KRUKU, gdy zlecę wam negocjacje?

Absolutnie nie. Pełnomocnictwo negocjatora jest tak skonstruowane, że nie ma on prawa składania oświadczeń woli w imieniu reprezentowanego mocodawcy. A tym samym nie ma prawnej możliwości uznania długu. Tylko zlecający negocjacje może to zrobić. Negocjator nie podpisuje bowiem żadnych dokumentów ani ugód.

Myślę o ogłoszeniu bankructwa (upadłość konsumencka) – czy warto umorzyć dług?

Upadłość konsumencka nie gwarantuje umorzenia wszystkich długów. Zatem jeśli masz plany na jej ogłoszenie, spłata zadłużenia z częściowym umorzeniem nie zaszkodzi Ci w niczym. Chyba, że masz pewność, iż upadłość konsumencka wiązać się będzie z tym, iż sąd umorzy Ci całość zadłużeń. Ale tej pewności nigdy nie ma.

Kruk wygrał w sądzie i toczy się aktualnie postępowanie egzekucyjne – czy mogę liczyć na umorzenie?

Postępowanie egzekucyjne ogranicza wielkość umorzenia, ale nie sprawia, że dług nie będzie mógł być częściowo umorzony. Nasza gwarancja minimalnego progu umorzenia długu obejmuje wszystkich dłużników. A więc również tych, w stosunku do których wszczęta została egzekucja komornicza.

Mam postępowanie sądowe – czy mogę anulować dług na drodze polubownej?

Niestety, ten moment wyklucza możliwość spłaty długu z umorzeniem. Dobra wiadomość jest taka, że opcja części długu z umorzeniem odblokuje się zaraz po tym, jak zakończy się postępowanie sądowe. Nawet, jeśli sąd wyda nakaz zapłaty. Druga dobra wiadomość – Kruk zamiast wszcząć postępowanie egzekucyjne wybierze drogę polubowną, cały czas dając Ci szansę anulować dług w pewnej części.

Podejrzewam przedawniony dług w Kruku, da się to sprawdzić?

Jak najbardziej. Jeśli masz podejrzenia, że kupiona przez Kruka wierzytelność to przedawniony dług, możesz zlecić sprawdzenie statusu prawnego długu zamiast negocjacji. Jak pisaliśmy wcześniej, jest to w pełni bezpieczne, gdyż samo sprawdzenie nie zagraża Ci tym, że nastąpi uznanie długu, a więc przedawniony dług „ożyje”

KRUK dane kontaktowe

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, omawiający w dużym skrócie długi w KRUKU i możliwości umorzenie, zainteresowały Cię też zapewne dane o firmie KRUK.

Adres centrali KRUKA:

KRUK S.A.
ul. Wołowska 8
51-116 Wrocław

KRUK nr telefonu:

tel: 71 790 28 00
faks: 71 790 28 67

KRUK adres mailowy:

e-mail: info@kruksa.pl

KRUK kapitał zakładowy:

18 971 811 PLN

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 84

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

33 komentarze

 1. Witam,
  Mam zadłużenie w firmie KRUK które jest na etapie postępowania komorniczego. Ze względu na minimalne wynagrodzenie i brak majątku Kruk od wielu miesięcy nie może niczego ściągnąć . Zaproponowałem Krukowi trzy propozycje ugody na warunkach takich jakie są proponowane świeżym dłużnikom. Niestety Kruk wszystkie trzy odrzucił i uparcie stoi przy postępowaniu komorniczym. Co zrobić by KRUK zgodził się na ugode? Skąd w tej firmie działanie na własną szkodę?

  1. Witam Mam dług około 18 tysięcy w kruku sama wychowuje dzieci nie majątku ani stelgo zatrudnienia ze względu na małe dzieci isnieje szansa zmierzenia długu albo rozłożenie go na niskie raty zebym miała szanse go splacic

 2. Dzień dobry czy kruk może przejąć moje długi od komornika i chciała bym spłacać przez nich czy jest możliwość ustalenia jednej raty .Komornik mi ściąga Ale dług zamiast się zmniejszać rośnie.

  1. Tak, jest taka możliwość. Oczywiście wówczas, gdy aktualny wierzyciel będzie chciał sprzedać dług, a nie zrobi tego, jeśli komornik będzie mu przekazywał pieniądze. Dlatego też, aby skutecznie wyjść z długów i zarobić na nich, zamiast stracić, należy skutecznie zneutralizować możliwość egzekucji. Bez tego komornik zabiera, a dług rośnie. Czyli mamy do czynienia z odwrotnością procesu umorzenia.

 3. Witam. Mój dług w KRUKU rozłożono mi na 119 rat z czego spłaciłem 94 na kwotę 49800zł. Pozostało mi 25 rat na kwotę 18445,93 zł. Spłaciłem już z nawiązką swój pierwotny dług. Czy jest szansa na umorzenie minimum połowy lub więcej pozostałych rat?

  1. Połowę z nich KRUK Panu umorzy przy spłacie jednorazowej pozostałej po umorzeniu drugiej połowy. Warto skorzystać.

   1. Witam.
    Kancelaria raven obsluguje moj dlug w mbanku,sciaga mi komornik z pensji,ok 1200zl,chcialbym sam to splacac bez komornika,bo koszty sadowe przewyzszaja kwoty kredytow,jest tego ok,50 tys,czy jest mozliwosc cos z tym zrobic?

    1. W takiej sytuacji są tylko 2 rozwiązania. Zacznę od tego, że w momencie, gdy jest czynny komornik, KRUK nie podpisze z Panem ugody i nie zdejmie komornika. Zatem ma Pan do wyboru: zgromadzenie środków i wykup długów od KRUKA z częściowym umorzeniem. Lub też wykorzystanie przepisów prawa do zablokowania komornika (jeśli jest to możliwe w Pana przypadku – tego bowiem nie wiemy) i po umorzeniu przez niego egzekucji doprowadzenie do ugody z firmą KRUK.

 4. w kruku mam kilka spraw jaka szansa na umozenie czesci zadłuzenia. oczywiscie mam komornika tez jest kilka spraw ogolnie wszystko okolo100000zł .dostaje 1600 netto po odtraceniu komornika i jeszcze z tego oplacic kruka i zyc
  sa jakiesz szanse na pomoc??

  1. Każde zadłużenie może być umorzone w mniejszej lub wiekszej części. Dlatego też nasze usługi negocjacji zawierają gwarancję umorzenia minimum 30% To otrzymuje każdy nasz klient. Pan również taką otrzyma, jeśli skorzysta Pan z naszych usług.

 5. Witam! Moj maz wziął kiedyś kredyt 40000 nie splacal dług przejął Kruk i zrobiło się 106 tyś… od jakiś 2.5 lat podpisał umowę i zaczął płacić na początku 500zl teraz 1000zl. Spłacone jest 24tys i jeszcze 82tys ,troszkę nas to przerasta. Czy jest szansa na umorzenie jakiejś części? Jeśli tak to jakiej??? Dziekuje

  1. W KRUK-u posiadanie otwartego układu ratalnego nie jest przeszkodą. Prawie identyczną sprawę zamykaliśmy wczoraj z wynikiem ok. 45% umorzenia. U Pani męża przełożyłoby się to na oszczędność netto 33.200 zł, czyli kwoty, za którą można już kupić nowy tani samochód.
   Oczywiście proszę mieć na uwadze, że każda sprawa jest inna. Ale również to, że w naszej firmie klient nie ryzykuje niczym. Wszak każdy z klientów ma zagwarantowany próg skuteczności. A rozliczamy się za wynik, nie za obietnice.

  2. Mam dług w PROKURA. Została zrobiona blokada środków na koncie bankowym. Czy jest szansa żeby dogadac sie z firma i rozłożyć dług na raty?

  1. Proszę spróbować, to nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. W przypadku nieudanych negocjacji nie ponosi się przecież żadnych kosztów. Współpraca z nami opiera się na komforcie braku ryzyka finansowego – stać nas na udzielenie gwarancji skuteczności, gdyż tą skuteczność po prostu posiadamy.
   10 lat na rynku to bardzo długo, aby świetnie ten rynek znać i bardzo dobrze sie na nim poruszać. A co za tym idzie – móc skutecznie pomagać potrzebującym.

 6. Witam. Mam dług w kruku. Początkowo nie odbierałem pism. Kruk oddał sprawę do komornika. Miałem ugodę ale komornik stwierdził że nie jest w stanie wyegzekwować spłaty. Kruk spowrotem wykupił mój dług. Z kwoty 25 tys mam w sumie do spłaty ponad 100 tys. Zgodziłem się na ugodę ale zgodzili się na 1000 zł. Miesięcznie. Ze względu na to że miałem ciężką sytuację na dwa lata zmienił ratę na 500 zł. Teraz jestem na zasiłku dla bezrobotnych a od marca chcą ponownie 1000 zł. Czy da się coś zrobić. Czy można zmienić ugodę i prosić o umorzenie tych kolosalnych odsetek?

  1. Oczywiście. To sprawa jakich wiele, rutynowa. Do załatwienia w ciągu 7 dni roboczych. Umorzenie części długu (około 50 tysięcy złotych) lub niskie raty miesięczne z umorzeniem odsetek.

 7. Witam. Mam dług w Kruk. Teraz sprawa została skierowana do Raven i złożono (podobno) pozew. Pismo nadal z Kruk. Długo to dwie pożyczki na łączna kwotę 8600zl. Dogadałam się z rodzina i całość kwoty pożycza. Pytanie co mam robić? Kontaktować się z Krukiem czy z Raven? Gdzie przelać pieniądze i uniknąć ewentualnego procesu? Po czym otrzymać odpowiednie dokimenty, ze dług został spłacony w całości? Proszę o rady.

  1. Po prostu zleć to nam i po problemie. Sama widzisz, że nie są to proste sprawy. Działając samodzielnie jestes narażona na popełnienie kosztownych błędów i raczej nie masz szans na redukcję długu z 8600 do 6000 zł. A takie minimalne umorzenie gwarantujemy Ci na starcie.

 8. Witam!
  Syn ma długi w Raven. Ma porozumienie co do spłat od stycznia, ale nikt nic nie potrafi nam konkretnie powiedzieć ile jest długu a ile odsetek jeszcze naliczą. Czy można jeszcze coś negocjować na tym etapie?

  1. Dzień dobry. W przypadku tej firmy porozumienie otrzyma Pani tego samego dnia. Będzie w nim zawarta zarówno kwota zadłużenia jak i harmonogram rat. Raty będą bezodsetkowe, gdyż korzystając z naszej pomocy w negocjacjach ma Pani gwarancję tego, że rozbicie na raty oznacza umorzenie odsetek.

  1. 40 rat do ponad 3 lata spłaty. Bez problemu uda się wynegocjować umorzenie 10 z 40 rat pozostałych do spłaty.

 9. Firma Kruk kupiła moje długi to jest 40000 zł. Próbowałam sama przez telefon wynegocjować raty ale za każdym razem słyszałam że tylko 2000 zł miesięcznie mogę najmniej płacić. A jak mam płacić skoro tyle to ja zarabiam? W między czasie Kruk poszedł do sądu i zaczęto straszyć mnie komornikiem. Po przeczytaniu na forum o mamdlugi.pl poszłam po pomoc.
  W ciągu 2 dni Pan negocjator rozłożył mi moje zadłużenie na 200 miesięcy spłaty i wynegocjował przy tym umorzenie wszystkich odsetek. Zamiast komornika mam malutką ratę i wiem, że wreszcie wyjdę z długów.
  Jak dobrze że istnieją takie skuteczne firmy bo to jest prawdziwa pomoc zadłużonym, którą potrzebujący dostają od ręki. A większość firm oddłużeniowych do których się wcześniej zwracałam to tylko dużo obiecanek i oczywiście płatne z góry.

   1. Witam mój dług przejął kruk i jest to 172tys i jak wchodzę na stronę kruk to po rozłożeniu na raty całość wzrasta do 370 czy jeśli skorzystam z waszych usług to jest możliwość spłaty w ratach ?

    1. Oczywiście. Ma Pan gwarancję zatrzymania długu na poziomie z dnia podpisania pełnomocnictwa (raty są bezodsetkowe) i dodatkowo gwarancję zredukowania zadłużenia o minimum 30%. Warunkiem jednakże jest to, że negocjacje z Krukiem podjął Pan na gruncie polubownym, a nie po przegraniu sprawy w sądach wszystkich instancji. W takim przypadku odsetki, o których Pan pisze, są elementem prawomocnego wyroku sądu i są konsekwencją przegrania sprawy.

 10. A negocjujecie takie sprawy: komornik wszedł na nieruchomość a dłużnik chce zawrzeć ugodę i spłacać w ratach??

Zostaw swój komentarz...