Długi w KRUK

Długi w KRUK
4.8 (95%) 12 głos[ów]

Firma windykacyjna KRUK to dla wielu synonim windykacji, dlatego długi w KRUK miała lub ma prawie połowa społeczeństwa. KRUK, za pośrednictwem swojego funduszu sekurytyzacyjnego PROKURA, kupuje bowiem bowiem bardzo dużo wierzytelności. Świeżych, starszych  i bardzo starych. Stąd też możesz zdziwić się, że dostałeś wezwanie do zapłaty z KRUK-a związane z długiem, o którym już zapomniałeś.

KRUK przysłał wezwanie do zapłaty

Jeśli zdarzy Ci się otrzymać takie wezwanie nie wpadaj w panikę. Przez nieuwagę i pośpiech możesz wiele zepsuć. A czas nie goni Cię przecież. Wezwanie z firmy windykacyjnej KRUK nie oznacza od razu egzekucji przez komornika. To tylko informacja, że prawdopodobnie masz długi w KRUK -u i dobrze byłoby coś z tym fantem zrobić.

Ugoda z KRUK-iem

KRUK nie będzie twardym negocjatorem. Zgodzi się na każde Twoje warunki i nawet bardzo niskie raty. Jeśli taką ugodę podpiszesz, prawdopodobnie zrobisz to, czego firma KRUK od Ciebie oczekiwała: uznasz swoje długi w KRUK.

Co to oznacza? Że stracisz szansę na spłatę długów z dużym umorzeniem. Dlatego zamiast podpisywać pochopnie ugody sprawdź możliwości umorzenia długu w KRUK-u.

Umorzenie długu w KRUK

Znaczną część wierzytelności w obsłudze KRUK-a stanowią wierzytelności przedawnione. Oznacza to, że KRUK nie ma możliwości egzekwowania ich na drodze prawnej, gdyż wystarczy, że świadomy dłużnik podniesie zarzut przedawnienia i sąd z urzędu oddali pozew KRUK-a.

Jeśli Twoje długi w KRUK są długami kupionymi i firma windykacyjna nie posiada sądowego nakazu zapłaty możesz spokojnie spłacić swoje zobowiązania z dużym upustem. Firmie KRUK znacznie bardziej opłaca się bowiem pozbyć starego długu i zarobić na nim mniej, niż trzymać go i liczyć na błąd dłużnika w postaci uznania długu. Lub liczyć, że ten zmięknie po otrzymaniu setnego identycznego wezwania do zapłaty.

Wykorzystaj szansę i pozbądź się długów w KRUK za niewielką część wartości. Szczególnie, gdy masz wyjątkową okazję negocjować bezpośrednio w centrali KRUK-a we Wrocławiu za pośrednictwem pełnomocnika w cenie zaledwie 150 zł:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Długi w KRUK. Oferta dla dłużników KRUK-a

Jeśli okazało się, ze posiadasz długi w KRUK – przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić. Możemy wysłać negocjatora (pełnomocnika prawnego), który w Twoim imieniu w centrali KRUK-a negocjować będzie umorzenie Twoich długów. Zgodnie z Twoimi wytycznymi i wskazanym minimum kwoty zaniechania.

Za wyjazd negocjatora zapłacisz jedynie 150 zł kosztów delegacji. Prowizję od efektów policzymy Ci tylko wówczas, gdy Twoje długi w KRUK-u zostaną umorzone w stopniu Cię zadowalającym.

Przykładowo: ustalasz w umowie, ze satysfakcjonuje Cię zmniejszenie długu w KRUK-u o 3500 zł. Nasz negocjator był tak dobry, że udało mu się uzyskać aż 5000 zł umorzenia długu. Za świetną robotę zapłacisz mu 10% swoich realnych oszczędności, czyli 500 zł.

Ale jeśli trafi na opór w centrali KRUK-a i wynegocjuje redukcję zadłużenia tylko o 3000 zł? W takiej sytuacji nie należy mu się prowizja od skuteczności i nie płacisz ani złotówki. A 3000 zł umorzenia długów w KRUK-u masz niejako w prezencie.

Jak zamówić usługę negocjacji z KRUK?

Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy. Dla Twojej wygody wszystko odbywa się online: wystarczy dokonać wpłaty zaliczki z tytułu oddelegowania pełnomocnika do centrali KRUK-a, aby była ona dla nas wiążąca.  Po dokonaniu tego otrzymasz do podpisu pełnomocnictwo po wysłaniu go i potwierdzeniu wpłynięcia przez KRUK-a w ciągu 48 godzin otrzymasz raport z negocjacji. Oraz propozycję spłaty długu w KRUK wraz z kwotą umorzenia, jakie udało się dla Ciebie wynegocjować.

Zamówienie usługi:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

KRUK poszedł do komornika – czy można jeszcze negocjować?

Oczywiście. W takiej sytuacji nie nastawiaj się jednak na duże umorzenie zadłużenia. Ale na ugodę, na mocy której KRUK zawiesi czynności egzekucyjne. I pozwoli Ci spłacać zadłużenie dobrowolnie, bez udziału komornika.

Komornik z KRUK-a nie jest przeszkodą, aby podjąć skuteczne negocjacje. Sprawdź to samodzielnie i powiedz znajomym. Na pewno wielu z nich ma długi w KRUK i chciałoby się ich pozbyć.

Teraz mają możliwość spłacić długi i sporo na tym oszczędzić.

KRUK, PROKURA, RAVEN, ERIF

Grupa KRUK to olbrzymi holding. KRUK SA ma aż 23 podmioty zależne. W tym takie znane marki jak wspomniany już fundusz sekurytyzacyjny (skupuje długi) PROKURA, kancelarię prawną RAVEN (zarządza windykacją sądową dłużników) oraz ERIF, czyli jeden z czterech polskich BIG-ów (list dłużników)

Rzec można, iż KRUK jest grupą kapitałową kompletną i samowystarczalna. Wszystkie spółki zależne od KRUK-a obejrzeć można na schemacie. Na pewno rozpoznasz znane marki, których nie podejrzewałeś o to, że ich właścicielem jest firma windykacyjna KRUK z Wrocławia.

Długi w KRUK
żr. www.kruk.eu

  1. A negocjujecie takie sprawy: komornik wszedł na nieruchomość a dłużnik chce zawrzeć ugodę i spłacać w ratach??

  2. Firma Kruk kupiła moje długi to jest 40000 zł. Próbowałam sama przez telefon wynegocjować raty ale za każdym razem słyszałam że tylko 2000 zł miesięcznie mogę najmniej płacić. A jak mam płacić skoro tyle to ja zarabiam? W między czasie Kruk poszedł do sądu i zaczęto straszyć mnie komornikiem. Po przeczytaniu na forum o mamdlugi.pl poszłam po pomoc.
    W ciągu 2 dni Pan negocjator rozłożył mi moje zadłużenie na 200 miesięcy spłaty i wynegocjował przy tym umorzenie wszystkich odsetek. Zamiast komornika mam malutką ratę i wiem, że wreszcie wyjdę z długów.
    Jak dobrze że istnieją takie skuteczne firmy bo to jest prawdziwa pomoc zadłużonym, którą potrzebujący dostają od ręki. A większość firm oddłużeniowych do których się wcześniej zwracałam to tylko dużo obiecanek i oczywiście płatne z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.