Długi w KRUK

Firma windykacyjna KRUK to dla wielu synonim windykacji, dlatego długi w KRUK miała lub ma prawie połowa społeczeństwa. KRUK, za pośrednictwem swojego funduszu sekurytyzacyjnego PROKURA, kupuje bowiem bowiem bardzo dużo wierzytelności. Świeżych, starszych  i bardzo starych. Stąd też możesz zdziwić się, że dostałeś wezwanie do zapłaty z KRUK-a związane z długiem, o którym już zapomniałeś.

KRUK przysłał wezwanie do zapłaty

Jeśli zdarzy Ci się otrzymać takie wezwanie nie wpadaj w panikę. Przez nieuwagę i pośpiech możesz wiele zepsuć. A czas nie goni Cię przecież. Wezwanie z firmy windykacyjnej KRUK nie oznacza od razu egzekucji przez komornika. To tylko informacja, że prawdopodobnie masz długi w KRUK -u i dobrze byłoby coś z tym fantem zrobić.

Ugoda z KRUK-iem

KRUK nie będzie twardym negocjatorem. Zgodzi się na każde Twoje warunki i nawet bardzo niskie raty. Jeśli taką ugodę podpiszesz, prawdopodobnie zrobisz to, czego firma KRUK od Ciebie oczekiwała: uznasz swoje długi w KRUK.

Co to oznacza? Że stracisz szansę na spłatę długów z dużym umorzeniem. Dlatego zamiast podpisywać pochopnie ugody sprawdź możliwości umorzenia długu w KRUK-u.

Umorzenie długu w KRUK

Znaczną część wierzytelności w obsłudze KRUK-a stanowią wierzytelności przedawnione. Oznacza to, że KRUK nie ma możliwości egzekwowania ich na drodze prawnej, gdyż wystarczy, że świadomy dłużnik podniesie zarzut przedawnienia i sąd z urzędu oddali pozew KRUK-a.

Jeśli Twoje długi w KRUK są długami kupionymi i firma windykacyjna nie posiada sądowego nakazu zapłaty możesz spokojnie spłacić swoje zobowiązania z dużym upustem. Firmie KRUK znacznie bardziej opłaca się bowiem pozbyć starego długu i zarobić na nim mniej, niż trzymać go i liczyć na błąd dłużnika w postaci uznania długu. Lub liczyć, że ten zmięknie po otrzymaniu setnego identycznego wezwania do zapłaty.

Wykorzystaj szansę i pozbądź się długów w KRUK za niewielką część wartości. Szczególnie, gdy masz wyjątkową okazję negocjować bezpośrednio w centrali KRUK-a we Wrocławiu za pośrednictwem pełnomocnika w cenie zaledwie 150 zł:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Długi w KRUK. Oferta dla dłużników KRUK-a

Jeśli okazało się, ze posiadasz długi w KRUK – przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić. Możemy wysłać negocjatora (pełnomocnika prawnego), który w Twoim imieniu w centrali KRUK-a negocjować będzie umorzenie Twoich długów. Zgodnie z Twoimi wytycznymi i wskazanym minimum kwoty zaniechania.

Za wyjazd negocjatora zapłacisz jedynie 150 zł kosztów delegacji. Prowizję od efektów policzymy Ci tylko wówczas, gdy Twoje długi w KRUK-u zostaną umorzone w stopniu Cię zadowalającym.

Przykładowo: ustalasz w umowie, ze satysfakcjonuje Cię zmniejszenie długu w KRUK-u o 3500 zł. Nasz negocjator był tak dobry, że udało mu się uzyskać aż 5000 zł umorzenia długu. Za świetną robotę zapłacisz mu 10% swoich realnych oszczędności, czyli 500 zł.

Ale jeśli trafi na opór w centrali KRUK-a i wynegocjuje redukcję zadłużenia tylko o 3000 zł? W takiej sytuacji nie należy mu się prowizja od skuteczności i nie płacisz ani złotówki. A 3000 zł umorzenia długów w KRUK-u masz niejako w prezencie.

Jak zamówić usługę negocjacji z KRUK?

Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy. Dla Twojej wygody wszystko odbywa się online: wystarczy dokonać wpłaty zaliczki z tytułu oddelegowania pełnomocnika do centrali KRUK-a, aby była ona dla nas wiążąca.  Po dokonaniu tego otrzymasz do podpisu pełnomocnictwo po wysłaniu go i potwierdzeniu wpłynięcia przez KRUK-a w ciągu 48 godzin otrzymasz raport z negocjacji. Oraz propozycję spłaty długu w KRUK wraz z kwotą umorzenia, jakie udało się dla Ciebie wynegocjować.

Zamówienie usługi:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

KRUK poszedł do komornika – czy można jeszcze negocjować?

Oczywiście. W takiej sytuacji nie nastawiaj się jednak na duże umorzenie zadłużenia. Ale na ugodę, na mocy której KRUK zawiesi czynności egzekucyjne. I pozwoli Ci spłacać zadłużenie dobrowolnie, bez udziału komornika.

Komornik z KRUK-a nie jest przeszkodą, aby podjąć skuteczne negocjacje. Sprawdź to samodzielnie i powiedz znajomym. Na pewno wielu z nich ma długi w KRUK i chciałoby się ich pozbyć.

Teraz mają możliwość spłacić długi i sporo na tym oszczędzić.

KRUK, PROKURA, RAVEN, ERIF

Grupa KRUK to olbrzymi holding. KRUK SA ma aż 23 podmioty zależne. W tym takie znane marki jak wspomniany już fundusz sekurytyzacyjny (skupuje długi) PROKURA, kancelarię prawną RAVEN (zarządza windykacją sądową dłużników) oraz ERIF, czyli jeden z czterech polskich BIG-ów (list dłużników)

Rzec można, iż KRUK jest grupą kapitałową kompletną i samowystarczalna. Wszystkie spółki zależne od KRUK-a obejrzeć można na schemacie. Na pewno rozpoznasz znane marki, których nie podejrzewałeś o to, że ich właścicielem jest firma windykacyjna KRUK z Wrocławia.

Długi w KRUK
źr. www.kruk.eu

24 komentujących “Długi w KRUK”

 1. Witam. Mój dług w KRUKU rozłożono mi na 119 rat z czego spłaciłem 94 na kwotę 49800zł. Pozostało mi 25 rat na kwotę 18445,93 zł. Spłaciłem już z nawiązką swój pierwotny dług. Czy jest szansa na umorzenie minimum połowy lub więcej pozostałych rat?

 2. w kruku mam kilka spraw jaka szansa na umozenie czesci zadłuzenia. oczywiscie mam komornika tez jest kilka spraw ogolnie wszystko okolo100000zł .dostaje 1600 netto po odtraceniu komornika i jeszcze z tego oplacic kruka i zyc
  sa jakiesz szanse na pomoc??

  1. Każde zadłużenie może być umorzone w mniejszej lub wiekszej części. Dlatego też nasze usługi negocjacji zawierają gwarancję umorzenia minimum 30% To otrzymuje każdy nasz klient. Pan również taką otrzyma, jeśli skorzysta Pan z naszych usług.

 3. Witam! Moj maz wziął kiedyś kredyt 40000 nie splacal dług przejął Kruk i zrobiło się 106 tyś… od jakiś 2.5 lat podpisał umowę i zaczął płacić na początku 500zl teraz 1000zl. Spłacone jest 24tys i jeszcze 82tys ,troszkę nas to przerasta. Czy jest szansa na umorzenie jakiejś części? Jeśli tak to jakiej??? Dziekuje

  1. W KRUK-u posiadanie otwartego układu ratalnego nie jest przeszkodą. Prawie identyczną sprawę zamykaliśmy wczoraj z wynikiem ok. 45% umorzenia. U Pani męża przełożyłoby się to na oszczędność netto 33.200 zł, czyli kwoty, za którą można już kupić nowy tani samochód.
   Oczywiście proszę mieć na uwadze, że każda sprawa jest inna. Ale również to, że w naszej firmie klient nie ryzykuje niczym. Wszak każdy z klientów ma zagwarantowany próg skuteczności. A rozliczamy się za wynik, nie za obietnice.

  2. Mam dług w PROKURA. Została zrobiona blokada środków na koncie bankowym. Czy jest szansa żeby dogadac sie z firma i rozłożyć dług na raty?

  1. Proszę spróbować, to nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. W przypadku nieudanych negocjacji nie ponosi się przecież żadnych kosztów. Współpraca z nami opiera się na komforcie braku ryzyka finansowego – stać nas na udzielenie gwarancji skuteczności, gdyż tą skuteczność po prostu posiadamy.
   10 lat na rynku to bardzo długo, aby świetnie ten rynek znać i bardzo dobrze sie na nim poruszać. A co za tym idzie – móc skutecznie pomagać potrzebującym.

 4. Witam. Mam dług w kruku. Początkowo nie odbierałem pism. Kruk oddał sprawę do komornika. Miałem ugodę ale komornik stwierdził że nie jest w stanie wyegzekwować spłaty. Kruk spowrotem wykupił mój dług. Z kwoty 25 tys mam w sumie do spłaty ponad 100 tys. Zgodziłem się na ugodę ale zgodzili się na 1000 zł. Miesięcznie. Ze względu na to że miałem ciężką sytuację na dwa lata zmienił ratę na 500 zł. Teraz jestem na zasiłku dla bezrobotnych a od marca chcą ponownie 1000 zł. Czy da się coś zrobić. Czy można zmienić ugodę i prosić o umorzenie tych kolosalnych odsetek?

  1. Oczywiście. To sprawa jakich wiele, rutynowa. Do załatwienia w ciągu 7 dni roboczych. Umorzenie części długu (około 50 tysięcy złotych) lub niskie raty miesięczne z umorzeniem odsetek.

 5. Witam. Mam dług w Kruk. Teraz sprawa została skierowana do Raven i złożono (podobno) pozew. Pismo nadal z Kruk. Długo to dwie pożyczki na łączna kwotę 8600zl. Dogadałam się z rodzina i całość kwoty pożycza. Pytanie co mam robić? Kontaktować się z Krukiem czy z Raven? Gdzie przelać pieniądze i uniknąć ewentualnego procesu? Po czym otrzymać odpowiednie dokimenty, ze dług został spłacony w całości? Proszę o rady.

  1. Po prostu zleć to nam i po problemie. Sama widzisz, że nie są to proste sprawy. Działając samodzielnie jestes narażona na popełnienie kosztownych błędów i raczej nie masz szans na redukcję długu z 8600 do 6000 zł. A takie minimalne umorzenie gwarantujemy Ci na starcie.

 6. Witam!
  Syn ma długi w Raven. Ma porozumienie co do spłat od stycznia, ale nikt nic nie potrafi nam konkretnie powiedzieć ile jest długu a ile odsetek jeszcze naliczą. Czy można jeszcze coś negocjować na tym etapie?

  1. Dzień dobry. W przypadku tej firmy porozumienie otrzyma Pani tego samego dnia. Będzie w nim zawarta zarówno kwota zadłużenia jak i harmonogram rat. Raty będą bezodsetkowe, gdyż korzystając z naszej pomocy w negocjacjach ma Pani gwarancję tego, że rozbicie na raty oznacza umorzenie odsetek.

 7. Firma Kruk kupiła moje długi to jest 40000 zł. Próbowałam sama przez telefon wynegocjować raty ale za każdym razem słyszałam że tylko 2000 zł miesięcznie mogę najmniej płacić. A jak mam płacić skoro tyle to ja zarabiam? W między czasie Kruk poszedł do sądu i zaczęto straszyć mnie komornikiem. Po przeczytaniu na forum o mamdlugi.pl poszłam po pomoc.
  W ciągu 2 dni Pan negocjator rozłożył mi moje zadłużenie na 200 miesięcy spłaty i wynegocjował przy tym umorzenie wszystkich odsetek. Zamiast komornika mam malutką ratę i wiem, że wreszcie wyjdę z długów.
  Jak dobrze że istnieją takie skuteczne firmy bo to jest prawdziwa pomoc zadłużonym, którą potrzebujący dostają od ręki. A większość firm oddłużeniowych do których się wcześniej zwracałam to tylko dużo obiecanek i oczywiście płatne z góry.

 8. A negocjujecie takie sprawy: komornik wszedł na nieruchomość a dłużnik chce zawrzeć ugodę i spłacać w ratach??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.