4.6
(18)

Firma windykacyjna KRUK to dla wielu synonim windykacji, dlatego długi w KRUK miała lub ma prawie połowa społeczeństwa. KRUK, za pośrednictwem swojego funduszu sekurytyzacyjnego PROKURA, kupuje bowiem bowiem bardzo dużo wierzytelności. Świeżych, starszych i bardzo starych. Stąd też możesz zdziwić się, że dostałeś wezwanie do zapłaty z KRUKA związane z długiem, o którym już zapomniałeś.

KRUK przysłał wezwanie do zapłaty, czyli długi w KRUK przypominają o swoim istnieniu

Jeśli zdarzy Ci się otrzymać takie wezwanie, nie wpadaj w panikę. Przez nieuwagę i pośpiech możesz wiele zepsuć. A czas nie goni Cię przecież. Wezwanie z firmy windykacyjnej KRUK nie oznacza od razu egzekucji przez komornika. To tylko informacja, że prawdopodobnie masz długi w KRUKU i dobrze byłoby coś z tym fantem zrobić.

A możliwości masz sporo. Jednym z nich jest

Ugoda z KRUKIEM

KRUK nie będzie twardym negocjatorem. Zgodzi się na każde Twoje warunki i nawet bardzo niskie raty. Jeśli taką ugodę podpiszesz, prawdopodobnie zrobisz to, czego firma KRUK od Ciebie oczekiwała: uznasz swoje długi w KRUK.

Co to oznacza? Że stracisz szansę na spłatę długów z dużym umorzeniem. Dlatego zamiast podpisywać pochopnie ugody sprawdź możliwości umorzenia długu w KRUKU

Pamiętaj, że KRUK kupuje dług tanio, ale jego zamiarem jest ;sprzedanie” Ci go drogo. Jeśli nie zapomnisz, że zadłużenie w KRUKU nie oznacza dla Ciebie komornika i egzekucji z wynagrodzenia, staniesz przed szansą spłacenie znacznie niższej kwoty niż wynosi nominalny dług w KRUKU.

umorzenie długów w KRUKu

Umorzenie długu w KRUK

Znaczną część wierzytelności w obsłudze KRUKA stanowią wierzytelności, czyli długi, których dochodzenie przed sądem może być dla tej firmy utrudnione lub wręcz niemożliwe. KRUK to wie. Ty niekoniecznie. Dlatego zawsze warto to sprawdzić.

Jeśli Twoje długi w KRUK są długami kupionymi i firma windykacyjna nie posiada sądowego nakazu zapłaty możesz spokojnie spłacić swoje zobowiązania z dużym upustem. Firmie KRUK znacznie bardziej opłaca się bowiem pozbyć starego długu i zarobić na nim mniej, niż trzymać go i liczyć na błąd dłużnika w postaci uznania długu. Lub liczyć, że ten zmięknie po otrzymaniu setnego, identycznego w treści i formie wezwania do zapłaty.

Wykorzystaj szansę i pozbądź się długów w KRUK za niewielką część wartości. Szczególnie, gdy masz wyjątkową okazję negocjować bezpośrednio w centrali KRUKA we Wrocławiu za pośrednictwem pełnomocnika w cenie zaledwie 150 zł:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Długi w KRUK. Oferta dla dłużników KRUKA

Jeśli okazało się, ze posiadasz długi w KRUK – przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić. Możemy wysłać negocjatora (pełnomocnika prawnego), który w Twoim imieniu w centrali KRUKA negocjować będzie umorzenie Twoich długów. Zgodnie z Twoimi wytycznymi i wskazanym minimum kwoty zaniechania.

Za wyjazd negocjatora zapłacisz jedynie 150 zł kosztów delegacji. Prowizję od efektów policzymy Ci tylko wówczas, gdy Twoje długi w KRUKU zostaną umorzone w stopniu przez nas gwarantowanym.

Przykład
Ustalasz w umowie, ze satysfakcjonuje Cię zmniejszenie długu w KRUKU wynoszącego 10 tysięcy złotych o 30% zł. Nasz negocjator był tak skuteczny, że udało mu się uzyskać aż 5000 zł umorzenia długu. Za świetną robotę zapłacisz mu 10% swoich realnych oszczędności, czyli 500 zł
.

Ale jeśli trafi na opór w centrali KRUKA i wynegocjuje redukcję zadłużenia tylko o 2900 zł? W takiej sytuacji nie należy mu się prowizja od skuteczności i nie płacisz ani złotówki. A 2900 zł umorzenia długów w KRUKU masz niejako w prezencie.

Jak zamówić usługę negocjacji z KRUKIEM i spłacić dług znacznie taniej?

Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy. Dla Twojej wygody wszystko odbywa się online: wystarczy dokonać wpłaty zaliczki z tytułu oddelegowania pełnomocnika do centrali KRUKA, aby była ona dla nas wiążąca. Po dokonaniu tego otrzymasz do podpisu pełnomocnictwo po wysłaniu go i potwierdzeniu wpłynięcia przez KRUK-a w ciągu 48 godzin otrzymasz raport z negocjacji. Oraz propozycję spłaty długu w KRUKU wraz z kwotą umorzenia, jakie udało się dla Ciebie wynegocjować.

Zamówienie usługi:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

KRUK poszedł do komornika – czy można jeszcze negocjować dług?

Oczywiście. W takiej sytuacji nie nastawiaj się jednak na duże umorzenie zadłużenia. Ale na ugodę, na mocy której KRUK zawiesi czynności egzekucyjne. I pozwoli Ci spłacać zadłużenie dobrowolnie, bez udziału komornika.

Komornik z KRUKA nie jest przeszkodą, aby podjąć skuteczne negocjacje. Sprawdź to samodzielnie i powiedz znajomym. Na pewno wielu z nich ma długi w tej wrocławskiej firmie windykacyjnej i chciałoby się ich pozbyć.

Teraz mają możliwość spłacić długi i sporo na tym oszczędzić.

Pamiętaj, że każde zadłużenie w KRUKU można negocjować. Nieważne, czy jest to dług potwierdzony prawomocnym nakazem, dług w obsłudze komornika czy też zadłużenie w obsłudze polubownej – przedsądowej. Dług w KRUKU ma tę specyfikę, że jest towarem (wierzytelnością) o negocjowalnej wartości.

Windykacja terenowa z KRUKA

Jednym z wywołujących strach dłużników KRUKA jest wizji jest wizja wizyty windykatora terenowego z tejże wrocławskiej firmy windykacyjnej. Jeśli obawiasz się windykatora z KRUKA, mam dobre i złe wieści.

Zacznę od złej. Windykacja terenowa KRUKA naprawdę istnieje i naprawdę odwiedza dłużników. Ta firma windykacyjna, w przeciwieństwie do amatorskich firemek typu VEX czy Armada, faktycznie posiada dział windykacji terenowej. O windykacji terenowej, która istnieje tylko w głowach dłużników, możesz przeczytać w tym artykule.

To jest ta zła wiadomość.

Teraz pora i czas na dobrą. Spotkanie z windykacją terenową KRUKA nie jest dla nikogo ani straszne, ani nieprzyjemne. Windykator terenowy KRUKA (to potoczna nazwa) to tak naprawdę terenowy doradca klienta, którego spotkanie z osobą będącą dłużnikiem KRUKA, nie jest dla niego niczym nieprzyjemnym. Wręcz przeciwnie. Mający zadłużenie w KRUK dzięki spotkaniu z przedstawicielem działu windykacji terenowej mogą rozłożyć swój dług na korzystne raty lub wynegocjować częściowe umorzenie.

Czyli osiągnąć kompromis. Gdyż windykator terenowy z KRUKA ma zadanie w terenie właśnie takie, aby osiągnąć z dłużnikiem porozumienie. Dobić targu. Dlatego też przyjedzie do Ciebie jako przyjaciel, a nie wróg.

Jeśli jednak masz dług w KRUKU, boisz się windykacji terenowej i nie do końca wierzysz w to, że w tej firmie windykacyjnej windykatorzy są nastawieni przyjaźnie, zleć negocjacje z KRUKIEM naszym specjalistom.

Obejmują one również kontakt i rozmowy z windykatorem terenowym KRUKA. Zlecenie możesz otworzyć w dowolnej chwili. Negocjacje z KRUKIEM odbywają się na podstawie pełnomocnictwa, które dostarczymy Ci zaraz po zamówieniu usługi negocjacji z firmą windykacyjną.

KRUK, PROKURA, RAVEN, ERIF

Grupa KRUK to olbrzymi holding. Ma aż 23 podmioty zależne. W tym takie znane marki jak wspomniany już fundusz sekurytyzacyjny (skupuje długi) PROKURA, kancelarię prawną RAVEN (zarządza windykacją sądową dłużników) oraz ERIF, czyli jeden z sześciu polskich BIG-ów (list dłużników).

Rzec można, iż wrocławski holding jest grupą kapitałową kompletną i samowystarczalną. Wszystkie spółki zależne od KRUKA obejrzeć można na schemacie. Na pewno rozpoznasz znane marki, których nie podejrzewałeś o to, że ich właścicielem jest firma windykacyjna z Wrocławia, bohaterka niniejszego artykułu.

Długi w KRUK
il.1. Wiele firm w grupie KRUK S.A. źr. www.kruk.eu

KRUK dane kontaktowe, adres centrali, telefon do KRUKA i jego kapitał zakładowy

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, omawiający w dużym skrócie długi w KRUKU i możliwości dłużników, zainteresowały Cię też zapewne dane o firmie KRUK.

Adres centrali KRUKA:

KRUK S.A.
ul. Wołowska 8
51-116 Wrocław

KRUK nr telefonu:

tel: 71 790 28 00
faks: 71 790 28 67

KRUK adres mailowy:

e-mail: info@kruksa.pl

KRUK kapitał zakładowy:

18 971 811 PLN

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 18

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

 1. Witam,
  Mam zadłużenie w firmie KRUK które jest na etapie postępowania komorniczego. Ze względu na minimalne wynagrodzenie i brak majątku Kruk od wielu miesięcy nie może niczego ściągnąć . Zaproponowałem Krukowi trzy propozycje ugody na warunkach takich jakie są proponowane świeżym dłużnikom. Niestety Kruk wszystkie trzy odrzucił i uparcie stoi przy postępowaniu komorniczym. Co zrobić by KRUK zgodził się na ugode? Skąd w tej firmie działanie na własną szkodę?

  1. Witam Mam dług około 18 tysięcy w kruku sama wychowuje dzieci nie majątku ani stelgo zatrudnienia ze względu na małe dzieci isnieje szansa zmierzenia długu albo rozłożenie go na niskie raty zebym miała szanse go splacic

 2. Dzień dobry czy kruk może przejąć moje długi od komornika i chciała bym spłacać przez nich czy jest możliwość ustalenia jednej raty .Komornik mi ściąga Ale dług zamiast się zmniejszać rośnie.

  1. Tak, jest taka możliwość. Oczywiście wówczas, gdy aktualny wierzyciel będzie chciał sprzedać dług, a nie zrobi tego, jeśli komornik będzie mu przekazywał pieniądze. Dlatego też, aby skutecznie wyjść z długów i zarobić na nich, zamiast stracić, należy skutecznie zneutralizować możliwość egzekucji. Bez tego komornik zabiera, a dług rośnie. Czyli mamy do czynienia z odwrotnością procesu oddłużania.

 3. Witam. Mój dług w KRUKU rozłożono mi na 119 rat z czego spłaciłem 94 na kwotę 49800zł. Pozostało mi 25 rat na kwotę 18445,93 zł. Spłaciłem już z nawiązką swój pierwotny dług. Czy jest szansa na umorzenie minimum połowy lub więcej pozostałych rat?

  1. Połowę z nich KRUK Panu umorzy przy spłacie jednorazowej pozostałej po umorzeniu drugiej połowy. Warto skorzystać.

   1. Witam.
    Kancelaria raven obsluguje moj dlug w mbanku,sciaga mi komornik z pensji,ok 1200zl,chcialbym sam to splacac bez komornika,bo koszty sadowe przewyzszaja kwoty kredytow,jest tego ok,50 tys,czy jest mozliwosc cos z tym zrobic?

    1. W takiej sytuacji są tylko 2 rozwiązania. Zacznę od tego, że w momencie, gdy jest czynny komornik, KRUK nie podpisze z Panem ugody i nie zdejmie komornika. Zatem ma Pan do wyboru: zgromadzenie środków i wykup długów od KRUKA z częściowym umorzeniem. Lub też wykorzystanie przepisów prawa do zablokowania komornika (jeśli jest to możliwe w Pana przypadku – tego bowiem nie wiemy) i po umorzeniu przez niego egzekucji doprowadzenie do ugody z firmą KRUK.

 4. w kruku mam kilka spraw jaka szansa na umozenie czesci zadłuzenia. oczywiscie mam komornika tez jest kilka spraw ogolnie wszystko okolo100000zł .dostaje 1600 netto po odtraceniu komornika i jeszcze z tego oplacic kruka i zyc
  sa jakiesz szanse na pomoc??

  1. Każde zadłużenie może być umorzone w mniejszej lub wiekszej części. Dlatego też nasze usługi negocjacji zawierają gwarancję umorzenia minimum 30% To otrzymuje każdy nasz klient. Pan również taką otrzyma, jeśli skorzysta Pan z naszych usług.

 5. Witam! Moj maz wziął kiedyś kredyt 40000 nie splacal dług przejął Kruk i zrobiło się 106 tyś… od jakiś 2.5 lat podpisał umowę i zaczął płacić na początku 500zl teraz 1000zl. Spłacone jest 24tys i jeszcze 82tys ,troszkę nas to przerasta. Czy jest szansa na umorzenie jakiejś części? Jeśli tak to jakiej??? Dziekuje

  1. W KRUK-u posiadanie otwartego układu ratalnego nie jest przeszkodą. Prawie identyczną sprawę zamykaliśmy wczoraj z wynikiem ok. 45% umorzenia. U Pani męża przełożyłoby się to na oszczędność netto 33.200 zł, czyli kwoty, za którą można już kupić nowy tani samochód.
   Oczywiście proszę mieć na uwadze, że każda sprawa jest inna. Ale również to, że w naszej firmie klient nie ryzykuje niczym. Wszak każdy z klientów ma zagwarantowany próg skuteczności. A rozliczamy się za wynik, nie za obietnice.

  2. Mam dług w PROKURA. Została zrobiona blokada środków na koncie bankowym. Czy jest szansa żeby dogadac sie z firma i rozłożyć dług na raty?

  1. Proszę spróbować, to nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. W przypadku nieudanych negocjacji nie ponosi się przecież żadnych kosztów. Współpraca z nami opiera się na komforcie braku ryzyka finansowego – stać nas na udzielenie gwarancji skuteczności, gdyż tą skuteczność po prostu posiadamy.
   10 lat na rynku to bardzo długo, aby świetnie ten rynek znać i bardzo dobrze sie na nim poruszać. A co za tym idzie – móc skutecznie pomagać potrzebującym.

 6. Witam. Mam dług w kruku. Początkowo nie odbierałem pism. Kruk oddał sprawę do komornika. Miałem ugodę ale komornik stwierdził że nie jest w stanie wyegzekwować spłaty. Kruk spowrotem wykupił mój dług. Z kwoty 25 tys mam w sumie do spłaty ponad 100 tys. Zgodziłem się na ugodę ale zgodzili się na 1000 zł. Miesięcznie. Ze względu na to że miałem ciężką sytuację na dwa lata zmienił ratę na 500 zł. Teraz jestem na zasiłku dla bezrobotnych a od marca chcą ponownie 1000 zł. Czy da się coś zrobić. Czy można zmienić ugodę i prosić o umorzenie tych kolosalnych odsetek?

  1. Oczywiście. To sprawa jakich wiele, rutynowa. Do załatwienia w ciągu 7 dni roboczych. Umorzenie części długu (około 50 tysięcy złotych) lub niskie raty miesięczne z umorzeniem odsetek.

 7. Witam. Mam dług w Kruk. Teraz sprawa została skierowana do Raven i złożono (podobno) pozew. Pismo nadal z Kruk. Długo to dwie pożyczki na łączna kwotę 8600zl. Dogadałam się z rodzina i całość kwoty pożycza. Pytanie co mam robić? Kontaktować się z Krukiem czy z Raven? Gdzie przelać pieniądze i uniknąć ewentualnego procesu? Po czym otrzymać odpowiednie dokimenty, ze dług został spłacony w całości? Proszę o rady.

  1. Po prostu zleć to nam i po problemie. Sama widzisz, że nie są to proste sprawy. Działając samodzielnie jestes narażona na popełnienie kosztownych błędów i raczej nie masz szans na redukcję długu z 8600 do 6000 zł. A takie minimalne umorzenie gwarantujemy Ci na starcie.

 8. Witam!
  Syn ma długi w Raven. Ma porozumienie co do spłat od stycznia, ale nikt nic nie potrafi nam konkretnie powiedzieć ile jest długu a ile odsetek jeszcze naliczą. Czy można jeszcze coś negocjować na tym etapie?

  1. Dzień dobry. W przypadku tej firmy porozumienie otrzyma Pani tego samego dnia. Będzie w nim zawarta zarówno kwota zadłużenia jak i harmonogram rat. Raty będą bezodsetkowe, gdyż korzystając z naszej pomocy w negocjacjach ma Pani gwarancję tego, że rozbicie na raty oznacza umorzenie odsetek.

  1. 40 rat do ponad 3 lata spłaty. Bez problemu uda się wynegocjować umorzenie 10 z 40 rat pozostałych do spłaty.

 9. Firma Kruk kupiła moje długi to jest 40000 zł. Próbowałam sama przez telefon wynegocjować raty ale za każdym razem słyszałam że tylko 2000 zł miesięcznie mogę najmniej płacić. A jak mam płacić skoro tyle to ja zarabiam? W między czasie Kruk poszedł do sądu i zaczęto straszyć mnie komornikiem. Po przeczytaniu na forum o mamdlugi.pl poszłam po pomoc.
  W ciągu 2 dni Pan negocjator rozłożył mi moje zadłużenie na 200 miesięcy spłaty i wynegocjował przy tym umorzenie wszystkich odsetek. Zamiast komornika mam malutką ratę i wiem, że wreszcie wyjdę z długów.
  Jak dobrze że istnieją takie skuteczne firmy bo to jest prawdziwa pomoc zadłużonym, którą potrzebujący dostają od ręki. A większość firm oddłużeniowych do których się wcześniej zwracałam to tylko dużo obiecanek i oczywiście płatne z góry.

 10. A negocjujecie takie sprawy: komornik wszedł na nieruchomość a dłużnik chce zawrzeć ugodę i spłacać w ratach??

Zostaw swój komentarz...