4.4
(11)

Masz długi w Profi Credit? Straszy Cię windykacja? Grożą Ci licytacją mienia czy nawet więzieniem za długi? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Po jego lekturze spojrzysz na długi w Profi Credit zupełnie inaczej. Dowiesz się, że Twoja pożyczka jest prawdopodobnie prawnie nieważna, a dług jest znacznie mniejszy, niż mogłeś przypuszczać. Lub też nie ma go już wcale, ale Ty o tym nie wiesz….i wciąż żyjesz w strachu.

Długi w Profi Credit

Profi Credit to firma pożyczkowa, w której bardzo łatwo otrzymać pieniądze. Znacznie trudniej jest je oddać. Powód? Często trzeba oddać ponad dwukrotnie więcej niż się pożyczyło.

Dla wielu ta pożyczka jest klamrą spinającą pętlę długów. Pętlę pożyczek, po której pozostaje tylko czarna rozpacz i komornik. Choć wcale tak być nie musi. Twój olbrzymi dług może być bowiem z naszą pomocą w większej części umorzony przez sąd.

Jesteś dłużnikiem Profi Credit? Za chwilę może być wierzycielem tej firmy…

Profi Credit windykacja

O windykacji w tej firmie krążą legendy. Niestety dla dłużników, wiele z nich jest opartych na faktach. Słyszeliście zapewne nie raz słynne powiedzenie o jesieni średniowiecza (nie chodzi tutaj bynajmniej o monografię Johana Huizingi) – windykacja Profi Credit może śmiało kojarzyć się z nim.

Jest zatem sucho, krótko, ostro i bez skrupułów. Dłużnik ma wiedzieć, gdzie jest jego miejsce w szeregu. Dłużnik ma organizować pieniądze na spłatę, a nie myśleć za dużo. Na przykład o tym, czy umowa zawarta z firmą Profi jest na pewno zgodna z polskim prawem.

I w polskich realiach świetnie się to sprawdza. Mający długi i windykatorów – karków (nomen omen) na karku z reguły boją się własnego cienia. Nie przyjdzie im zatem do głowy pomyśleć o podjęciu rękawicy. Czy podniesieniu ręki na swojego wierzyciela. Profesjonalna pomoc prawna wydaje się droga i niedostępna. A wierzyciel silny i groźny.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji – zapamiętaj:

Umowa pożyczki z Profi Credit może zostać uznana przez sąd za prawnie nieważną. Zatem Twój dług zostanie przez sąd zredukowany do kwoty faktycznej pożyczonej. Za reprezentowanie Cię przed sądem przez mecenasa nie zapłacisz ani złotówki. Nie jest ona w przypadku Profi Credit potrzeba. Wystarczy profesjonalne pismo procesowe. Jego koszt to 247 zł, gdy pozew Profi Credit dotyczy pożyczki lub 600 zł, gdy dotyczy weksla niefrasobliwie przez Ciebie podpisanego.

Unieważnienie pożyczki Profi Credit

Polskie sądy zaczęły na poważnie walczyć z lichwą. W związku z tym każda umowa pożyczki, która nosi znamiona umowy niezgodnej z ustawą antylichwiarską, może być przez sąd unieważniona. Oznacza to w praktyce, że umowa pożyczki przestaje być wiążąca. A dłużnik ma do spłaty tylko tyle, ile faktycznie otrzymał na konto. Czyli w praktyce może się zdarzyć, że spłacając przez długi czas pożyczkę, spłacił więcej niż pożyczył. I role w ciągu jednej chwili się odwracają – to Profi Credit ma długi u Ciebie.

"Długi

Kto i kiedy może skorzystać z usługi pomocy z Profi Credit?

Z naszej całkowicie bezpłatnej pomocy zadłużonym skorzystać może każdy, kto posiada pożyczkę w Profi Credit i jego sprawa jest na etapie przedsądowym. Warunkiem uzyskania pomocy adwokata, który przygotuje wszystkie dokumenty i uzyska sądowe unieważnienie lichwiarskiego długu jest:

  • przesłanie skanu dobrej jakości umowy pożyczki
  • dokonanie opłaty za usługę stworzenia pisma procesowego
  • udzielenie wskazanemu adwokatowi odpowiedzi na pytania dodatkowe, jeśli się pojawią.
  • spłacenie minimum kapitału pożyczki (osoby, które spłaciły mniejszą kwotę niż otrzymały nie mogą ubiegać się o umorzenie)

Jeśli masz zadłużenia w Profi Credit i chcesz skorzystać z naszej oferty umorzenia ich znacznej części – skontaktuj się. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pisz:

kontakt@mamdlugi.pl

Jeśli posiadasz więcej długów pozabankowych i masz problem z ich spłatą, sprawdź koniecznie naszą ofertę pomocy dla zadłużonych w parabankach.

Pomoc z windykacją Profi Credit

Wiele osób, szczególnie kobiet, niezmiernie lęka się windykacji terenowej Profi Credit. Jeśli chcesz, od teraz windykatorzy, których tak się boisz przestaną Cię nękać. Oferta nasza, oprócz umorzenia części zadłużenia, obejmuje również świadczenie usługi reprezentacji przed firmą Profi Credit na etapie przedsądowym. Usługa realizowana jest – jakże inaczej – przed zawodowego adwokata. Windykatorzy Profi Credit, którzy do tej pory nękali Cię telefonami, SMS-ami i wizytami teraz będą musieli przerzucić swoją aktywność na Twego pełnomocnika prawnego.

Co to oznacza w praktyce? Podpisując z kancelarią adwokacką otrzymujesz dwa dokumenty:

  • pełnomocnictwo, w którym umocowujesz mecenasa do reprezentowania Cię przed firmą Profi Credit,
  • list, który wysyłasz do centrali firmy pożyczkowej informujący o tym, że od tego momentu wszystkie kontakty w Twojej sprawie będą odbywać za pośrednictwem ustanowionego pełnomocnika.

Udało nam się wynegocjować prawdopodobnie najniższą na rynku cenę za tego typu usługę. Jest to kwota 300 zł miesięcznie. Nie wiążesz się przy tym żadną umową, z usługi możesz zrezygnować w dowolnym momencie, po prostu nie opłacając kolejnego miesiąca świadczenia usługi.

Co daje Ci reprezentowanie przez adwokata? Przede wszystkim spokój, gdyż od momentu wskazania pełnomocnika windykator wie, że każdy jego ruch jest monitorowany. A każdy błąd będzie miał dla niego przykre reperkusje prawne. Odzyskasz zatem to, czego zapewne najbardziej potrzebujesz – poczucie bezpieczeństwa. I spokój od natrętnych windykatorów Profi Credit

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 11

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...