Dług w Ultimo można umorzyć na mocy ugody

Długi w Ultimo

4.6
(41)

Ultimo to jedna z największych firm windykacyjnych w Polsce, długi w Ultimo dotyczą zatem wielu Polaków. W naszej ofercie znajdziesz unikalne rozwiązania, które sprawią, iż długi w Ultimo przestaną być dla Ciebie problemem. Zostanie on bowiem rozwiązany szybko i z dużymi korzyściami dla Ciebie.

Jak działamy w firmie Ultimo?

 1. Oszczędność czasu – umowę i pełnomocnictwo podpisujemy online
 2. Gwarantujemy minimalne profity – umorzenie minimum 30% zadłużenia lub bezodsetkowe niskie raty
 3. Zapewniamy bezpieczeństwo – w razie braku sukcesu pokrywamy koszty negocjatora
 4. Działamy błyskawicznie – najczęściej w 24 godziny od zamówienia negocjacji
 5. Rozliczamy się za sukces – wynagrodzenie płacisz nam mając w ręku ugodę z Ultimo

Przykładowe załatwienie sprawy przez naszego negocjatora wygląda tak:

długi w ultimo
Dane osobowe klientki zostały zanonimizowane

Zadłużenie Pani Anny przed przekazaniem nam sprawy wynosiło 118 tysięcy złotych w 4 sprawach. W dwóch sprawach był już komornik. W trzeciej toczyło się postępowanie. Próby negocjacji ze strony Pani Anny przez rok nie powodowały żadnych efektów.

Po interwencji naszego negocjatora długi w Ultimo zostały zredukowane o 70%, a kwota do spłaty zmniejszyła się o ponad 83 tysięcy złotych.

Takie umorzenie zostało wynegocjowane w ciągu 2 dni pracy nad sprawą naszej klientki.

Dług Pani Anny zmniejszył się ze 118.000 zł do 35.000 zł rozłożonych na raty. Pani Anna dołączyła do tych szczęściarzy, którzy jednym właściwym ruchem pozbyli się ze swojego życia komorników, windykacji i mogą spokojnie spłacać swoje długi.

Co więcej – do spłaty Pani Anna ma mniej niż pożyczyła. Jest to sytuacja, w której dłużnik zarabia na swoich długach.

Wbrew pozorom nie jest to sytuacja rzadka, a nasi klienci mają szczęście doświadczać jej nader często. Trzeba jednak zdecydować się na właściwy ruch i powierzyć negocjacje swoich długów doświadczonym specjalistom.

Długi w Ultimo

Gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty z Ultimo – nie wpadaj w panikę.. Oznacza ono tylko tyle, ze grupa Ultimo kupiła Twój dług i chce odzyskać należne jej z tego tytułu pieniądze.

W tym momencie najważniejsze dla Ciebie jest pytanie: jak mogę spłacić dług na najkorzystniejszych dla siebie warunkach?

Umorzenie długu w Ultimo

Nasza oferta to umorzenie części długu w Ultimo. Tak, długi w Ultimo mogą zostać bowiem umorzone. W zależności od statusu prawnego wierzytelności może być to umorzenie od 30 nawet 70% wartości Twojego zadłużenia. Negocjacjami umorzeń zajmie się Twój osobisty pełnomocnik prawny, który będzie przeprowadzał je bezpośrednio w centrali Ultimo we Wrocławiu. Twoja rola ograniczy się tylko do ustalenia minimalnego poziomu umorzenia oraz podpisania pełnomocnictwa do reprezentacji. Za pełnomocnictwo oraz wizytę pełnomocnika w siedzibie Ultimo pobieramy zaliczkę zwrotną w wysokości 150 zł. Jest to zabezpieczenie, które eliminuje sposród klientów osoby podchodzące do spraw finansowych w sposób niepoważny. Zaliczka zwracana jest przy finalnym rozliczeniu.

Ultimo i rozłożenie długu na raty

Jeśli nie czujesz się na silach spłacić jednorazowo dług w Ultimo po częściowym umorzeniu, masz możliwość skorzystania z opcji spłaty w ratach. Pozwala Ci ona na uporządkowanie swojego zadłużenia (nawet będącego w egzekucji komorniczej) i zawarcie korzystnego długoterminowego układu ratalnego. Uwaga: tylko u nas otrzymujesz gwarancję rat bez odsetek. Możesz rozbić swój dług na niskie raty i nie płacić ani grosza odsetek!

Jak wygląda proces negocjacji długów w Ultimo?

Najpierw ustalamy, czy interesuje Cię umorzenie części długu czy układ ratalny. Po ustaleniu tego zawieramy elektronicznie umowę. Aby tego dokonać kliknij w poniższy przycisk i dokonaj wpłaty zaliczki za ustanowienie pełnomocnika prawnego i jego wyjazd do centrali.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu wpłaty zaliczki przekażemy Ci pełnomocnictwo, które podpisujesz, skanujesz iodsyłasz do nas. Jednocześnie do centrali firmy windykacyjnej wyrusza Twój pełnomocnik prawny, który rozpoczyna negocjacje. W ciągu 48 godzin od jego wizyty otrzymujesz od Ultimo propozycję ugody.. To wszystko – prawda, że proste? Okazuje się, że dług w Ultimo postrzegany przez Ciebie jako duży problem staje się nagle rozwiązany. Czas dowiedzieć się zatem, ile będzie Cię to kosztowało….

Dług w Ultimo – koszty negocjacji umorzenia długu

Wynagrodzenie z tytułu skutecznych negocjacji umorzenia Twojego zadłużenia to 10% umorzonej kwoty. Czyli jeśli pełnomocnik pomoże Ci zredukować dług w Ultimo o 4500 zł zapłacisz za jego pracę 10% tej kwoty – 450 zł.

Uwaga: płacisz tylko i wyłącznie w przypadku osiągnięcia minimum 30% umorzenia. Jeśli minimalne ustalone przez Ciebie umorzenie nie zostanie osiągnięte – nie ponosisz żadnych kosztów. Zwracamy Ci wówczas wpłaconą zaliczkę. Przyznasz, że jest to uczciwe postawienie sprawy?

Dług w Ultimo u komornika

Wiele osób lekceważy posiadanie długów (lub często nie ma świadomości ich istnienia) do momentu, gdy nagle nie pojawi się w jego życiu komornik. Jeśli jest to komornik wysłany przez Ultimo – pamiętaj, że Twoje szanse na ugodę z Ultimo nie maleją nawet w takiej sytuacji.

Nasz negocjator w takiej sytuacji sprawi, iż Ultimo zawiesi trwającą egzekucję komorniczą, przygotuje rozwiązanie ugodowe i – pomimo ewidentnej przewagi nad Tobą firmy windykacyjnej – wynegocjuje częściowe umorzenie długu.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci nawet w tak pozornie beznadziejnej sytuacji jak komornik na wynagrodzeniu czy na koncie bankowym i doprowadzić do odwołania komornika. Jest to jednak sytuacja mocno ograniczająca zakres negocjacji, dlatego ważne jest, abyś po otrzymaniu pisma z Ultimo nie czekał na egzekucję komorniczą, a od razu zaczął działać. Dajesz sobie znacznie większe szanse, że dług w Ultimo zostanie zredukowany w takim zakresie, jaki chciałbyś sobie wymarzyć.

Korzyści ze współpracy z MamDlugi.pl

Powierzając nam rozwiązanie problemu długu w Ultimo w ciągu kilku dni:

 • uwalniasz się od męczącej windykacji telefonicznej i terenowej
 • masz gwarancję, że Ultimo nie skieruje sprawy na drogę sądową lub wycofa ją, jeśli już Twoja sprawa tam trafiła,
 • uwalniasz się od męczącego długu spłacając tylko jego część lub zawierając korzystny układ ratalny bez odsetek

Jak pozbyć się długu w Ultimo?

Napisz do nas na kontakt@mamdlugi.pl. Resztą zajmie się nasz specjalista obsługi klienta. Wystarczy jeden mail, abyśmy przeprowadzili Cię przez cały proces od podpisania umowy z nami do ugody umorzeniowej z Ultimo. Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości negocjacji długu w Ultimo – zadzwoń pod nr telefonu otrzymany w pełnomocnictwie.

Jeśli chcesz ustanowić pełnomocnika i wysłać go w swojej sprawie do centrali Ultimo dokonaj zamówienia już teraz:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pytacie - odpowiadamy
W mailach pojawia się sporo pytań związanych z należnościami skarbowymi i podatkowymi. Informujemy, że nie zajmujemy się długami wobec Skarbu Państwa, ZUS-u itp. nie świadczymy również usług doradztwa podatkowego (co łatwo stwierdzić zapoznając się z naszym cennikiem). Jeśli zatem masz wątpliwości takiej natury skonsultuj je ze specjalistą w takim zakresie. My zaś skupimy się na usługach, na których się znamy.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 41

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

14 komentarzy

 1. Polecam tych państwa z całego serca pomogli mi podpisać ugody gdzie byli już komornicy długi rozłożone na raty na takie jakie mnie stać nie bójcie się korzystać z tej firmy.

 2. Mam dług w Ultimo spłacam ale jedno mnie zastanawia że mam z prowidenta dwie pożyczki a ja brałam jedną nie mam zamiaru tego płacić, nie wiem jak to udowodnić dzwoniłam już wszędzie i co zrobić?musiał ktoś za mnie wziąść mieli moje dane jak ich nazwać złodzieje wykorzystują ludzi.

 3. Wszystko fajnie tylko ze istnieja ludzie majacy faktycznie problemy finansowe. Placacy inne dlugi i ledwo wiazacy koniec z koncem. Ich raczej nie stac na wydanie 150 na reprezentanta i kolejnych kilkuset zlotych jako owe 10% sumy umozonej.
  Jednym slowem na umarzanie dlugow stac bogatych czyli tych ktorzy pieniadze maja tylko nie bardzo chce im sie placic a nie tych ktorzy naprawde nie maja juz jak sie za to zabrac bo pieniedzy najnormalniej nie maja.
  Pozdrawiam.

 4. Podeszłam do tego rodzaju oferty dość sceptycznie. Bo ile razy proponowałam w rozmowie z Ultimo ugodę to dostawałam warunki nie pozwalające na oddłużenie z powodu nadmiernych oczekiwań. Zaryzykowałam, bo mam działalność i nie mogłam dostać leasingu przez wpis Ultimo do BIG. Po trzech dniach otrzymałam na maila propozycję ugody od Ultimo. Z zadłużenia 22.500 zrobiono mi niecałe 7000 zł. Dla mnie absolutna rewelacja i cieszę się, że nie zwątpiłam i zaryzykowałam. Wpis z BIG zniknął w 2 dni po wpłacie, dodam na marginesie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, kawał dobrej roboty.

 5. Nie wierzcie!!!! wpłaciłam 150 zł.niby przygotowali mi ugode na umorzenie 70%długu( w tym dług umorzony przez sąd) ,kazali wpłacic na swoje konto 10% od umorzonego długu i nie wiadomo co by było dalej,Na uklad ratalny nie idą każą wplacic gotoowke jednorazowo i niby dług zostaje splacony.Ale kto da gwarancje? nikt w ugodzie zadnego podpisu nic.
  ostrzegam
  Odpowiedź serwisu MamDługi.pl:
  [Czasem zamiast wielu słów tłumaczenia wystarczy jakaś stara mądrość, tym razem niech będzie żydowska: „Cóżem ci dobrego uczynił, że tak mnie nienawidzisz?”
  https://mamdlugi.pl/negocjacje/czy-skuteczne-oddluzanie-dla-kazdego-oznacza-to-samo/
  ]

 6. W lutym wysłali mi pismo że mam 2960
  Wpłaciłem im 330 i nadal mam 2960
  Proszę uważać na tą firmę odrazu spłacić lub dobrze ugodę sprawdzić
  Lub do sądu iść żeby mieć na papierze ich pisma nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością

  1. Właśnie tego typu wpłaty samodzielne, bez ugody pisemnej, sa bolączką. Bo może się zdarzyć, że pieniądze zjedzą odsetki karne. Gdyby miał Pan profesjonalnie przygotowaną ugodę, miałby Pan układ ratalny bez żadnych odsetek. Szkoda, że zamiast wpłacać na chybcika nie zwrócił się Pan do nas….

 7. Mam długi w ultimo,które są przeterminowane!Niech dzwonią pajace,a odemnie ,dopóki żyję nie ujrzą nawet złotówki..!!!Mam poprostu na nich wyjebane ,5 lat temu wysłałem im z banku kwit o spłacie,nagle po 3 latach ,przypominają sobie o mnie, a ja nie myślę długu spłacać 2 razy,wW dodatku umieścili mnie na liście dłużników .Mam to w dupie!!!!

 8. spcie dopóki jestem dobra,dręczyciele.Kupują długi innych firm nie kwapiąc się ze sprawdzeniem czy dług juz jest spłacony..żenada TYLKO DRĘCZYĆ SMSAMI I TELEFONAMI ..DEBILISTYCZNA FIRMA.Idę do adwokata i zaskarżę za nękanie

 9. Witam jak na razie mam o Ultimo dobre zdanie mam komornika chcą mi komornika zawiesić i żebym bez pośrednio do nich wpłacał jest to duża korzyść dla mnie raz że mniejsza rata niż u tego okropnego komornika to dwa komorniczek zejdzie mi wynagrodzenia z rozliczenia za podatek same korzyści więc nie wiem dla czego tak sie ludzie o Ultimo zle wypowiadają pozdrawiam zadłużonych

 10. Firma Ultimo to banda oszustów i złodziei niekulturalni w rozmowie naciągacze nieuprzejmy nękają telefonami co 10 minut 30 telefonów dziennie proszę na nich uważać kłamią na każdym kroku byle dostać złotówkę

Zostaw swój komentarz...