Porównane kont dla dzieci w Revolut i mBanku

Internetowe konto dla dziecka – mBank czy Revolut

Internetowe konto bankowe dla dziecka warto otworzyć z wielu powodów. Chociażby edukacyjnych. Czy nowoczesne banki stanowią konkurencję dla starych graczy? Dlaczego Revolut nie dał rady się przebić? 5 / 5 ( 1 vote )

Młodzi ludzie i pieniądze

Wiedza o finansach dla nastolatka – podstawy

Każde dziecko kiedyś dorasta, warto więc, abyś już teraz przemyślał(-a) o tym, jak powinna wyglądać podstawowa wiedza o finansach dla nastolatka. Tego nastolatka, który niedługo opuści progi rodzinnego domu, Twojego domu.

Dziecko używa aplikacji Jassby

Jassby, aplikacja dla dzieci, zgarnia 40 mln. złotych

Jassby, aplikacja dla dzieci, chce pokazać, że w cywilizowanych krajach przywiązuje się wagę do edukacji finansowej najmłodszych. Jest to po prostu aplikacja, która pozwala dzieciom otrzymywać, zarządzać i wydawać pieniądze.

Praktyczna edukacja finansowa krok pierwszy

Dziecko otwiera konto bankowe dla dzieci

Takie czasy, dziecko otwiera konto bankowe dla dzieci. Czasy mamy ciekawe. Coś, co dla dorosłego może być nużące, nabiera całkiem nowych barw w opowieści młodego człowieka. Stającego w drzwiach banku.  5 / 5 ( 1 vote )

Co dzieci wiedzą o finansach

Dziecinnie proste: co to jest dług?

Odpowiedzi na niektóre pytania wydają się dziecinnie proste, np. co to jest dług? Takie założenie może być nieco mylące. Zobaczmy jak na to „dziecinnie proste” pytanie odpowie dziecko. Jeśli uważasz, że nie warto znać opinii młodego człowieka na temat długu, przeczytaj do końca. 5 / 5 ( 1 vote )