Fellow Finance pożyczka społecznościowa

Fellow Finance – znajdź biuro, to się opłaca

4
(1)

Fellow Finance to pożyczka społecznościowa, która jakiś czas temu postanowiła zagościć na naszym rynku. Chociaż jest liderem swojej branży w krajach nordyckich, na ciężkim, polskim rynku raczej świata nie zawojowała.

Jednak na przykładzie oferty tej firmy możemy zobaczyć jak czasami wiele zmienia chęć zaczerpnięcia świeżego powietrza. Nie takiego bezproduktywnego rzecz jasna. Dzisiaj

Pożyczka przez Internet – stracone nadzieje

Kiedy ludzkość dzięki internetowi zyskała możliwość bezpośredniego wnioskowania o pożyczkę, pojawiły się pewne nadzieje. Takie, że pożyczka bez pośrednika musi być tańsza, albo pożyczkodawca da nam coś ekstra. Przecież, nie musi opłacać już pośrednika. Czas jednak zweryfikował te oczekiwania niekoniecznie w dobrą stronę.

Nie bez znaczenia okazała się wrodzona skłonność gatunku homo sapiens do wyciągania nadmiernych korzyści z ułatwień. Takich korzyści, które godzą w interes pożyczającego. Łatwiejszy dostęp do pożyczek pociągnął za sobą osłabienie kontroli nad tym komu się pożycza. Mniejsza kontrola to okazja, a okazja czyni…

Fellow finance – szukaj pośrednika

Dochodzimy zatem do momentu aby porównać sobie co zaoferuje nam Fellow Finance kiedy tylko zdecydujemy się na spacer.
Oczywiście nie można iść gdzie oczy poniosą, najpierw trzeba mieć cel. Bardzo dobrym będą biura sieci Unilink Cash. Chociaż wielu zna tą nazwę ponieważ miało kontakt z taką pożyczką to nie jest to główna specjalizacja firmy. A jest nią pośrednictwo. Pośrednictwo w dobrym stylu. Dlatego w Unilinku można złowić czasem ofertę jakiej nie oferuje bezpośrednio nawet firma udzielająca pożyczek.

Co dostaniemy u pośrednika:

  • do 15 tysięcy na 32 miesięcy,
  • 5 tys. na oświadczenie (dla każdego),
  • wyższa ocena zdolności kredytowej = wyższa średnia oferta pożyczki.

Dodatkowo niedawno usprawniono proces przyznawania pożyczki (mniej „papierologii”) oraz zwiększono liczbę akceptowanych źródeł dochodu. Dzięki temu ostatniemu jako źródło dochodu może wystąpić również zasiłek MOPS i GOPS, a nawet zasiłek dla bezrobotnych.

Fellow Finance - znajdź biuro Unilink Cash

Dlaczego Fellow Finance u pośrednika?

Najważniejszym powodem dla którego powinieneś zwrócić uwagę na ofertę u pośrednika to większe szanse na uzyskanie pożyczki. Dzieje się tak dlatego, że ktoś fizycznie Cię weryfikuje, przestajesz być tylko osobą „z drugiej strony” monitora. Mniejsze ryzyko dla pożyczkodawcy – więcej korzyści dla Ciebie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 1

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...