Giełda długów w praktyce

Gdy trafisz na giełdę długów

4.1
(18)

Moment, w którym przekredytowany dłużnik przestaje spłacać swoje zobowiązania, otwiera nowy, trudny rozdział w jego życiu. Trafia on bowiem natychmiast pod obstrzał wierzycieli, którzy chcą jak najszybciej go złamać psychicznie. Jednym z elementów psychologicznej walki z dłużnikiem jest wpisanie jego danych na giełdę długów. Gdy trafisz na giełdę długów, wiedz jedno: najwyższy czas na profesjonalną pomoc w oddłużeniu.

Gdy trafisz na giełdę długów, powinieneś działać, zamiast czekać na niszczenie psychiki przez wierzycieli

Pojawienie się Twoich danych na jednej z giełd długów:

 • długi.info
 • verif.pl
 • vindicat.pl
 • lista-dlugow.pl
 • gielda-dlugow.net
 • bazar-dlugow.pl

oznacza, że wierzyciel przystąpił do działań socjotechnicznych, których celem jest przemielić Twoją psychikę na papkę, zabrać Ci godność, poczucie wartości i jakichkolwiek praw. Chcesz tego czy może odwrotnie? Wolisz dołączyć do tych nielicznych dłużników – szczęściarzy, którzy sami dyktują wierzycielom warunki i zasady, a giełda długów budzi ich uśmiech politowania? Dłużników świadomych swoich praw i możliwości, którzy dzięki swej wiedzy o opiece prawnej nie boją się swoich wierzycieli.

A wręcz przeciwnie. Wiedzą, jak dużą mają nad nimi przewagę i wykorzystują ją. Dzięki oddłużaniu poprzez wykup długów.

tak wygląda wpis gdy trafisz na giełdę długów
il.1. Wpis o zadłużeniu na jednej z giełd długów.

Oddłużanie poprzez wykup długów

Ten program oddłużeniowy, choć mocno niekorzystny dla wierzycieli, jest tak naprawdę odpowiedzią na ich pragnienia. Skoro wystawiają Twój dług na giełdę, możesz przypuszczać, że chcą go sprzedać. Zatem, gdy trafisz na giełdę długów, spełnij ich pragnienie. Spraw, by wierzyciele sprzedali Twoje długi za 5-12% ich wartości, abyś Ty – po tej znacznej przecenie –  mógł je odkupić. Oddłużanie poprzez wykup długów jest niczym innym, jak tylko odkupieniem swoich długów po cenie znacznie niższej niż aktualna wartość zadłużenia. Wykup swojego długu oznacza całkowite oddłużenie.

Pieniądze na wykup długów gromadzisz dzięki temu, że przystępując do oddłużania poprzez wykup długów przestajesz spłacać jakiekolwiek raty wierzycielom. Z dnia na dzień pozbywasz się comiesięcznych zobowiązań płatniczych, co pozwala na odkładanie pieniędzy i wykorzystanie ich do wykupu własnych długów.

Spytasz zapewne, dlaczego tak niewielki procent dłużników korzysta z rozwiązań wykupu własnych długów? A olbrzymia większość daje poniewierać sobą wierzycielom i wynajętym firmom windykacyjnym?

Odpowiedź jest prosta: oddłużanie poprzez wykup jest programem wychodzenia z długów mocno rewolucyjnym. Wielu dłużników boi się rewolucyjnych zmian w swoim życiu. I woli, aby wszystko zostało po staremu. Bo tak jest wygodniej, a dłużnicy kochają wygodę. Wielu woli żyć w nieustannym strachu przed wierzycielami i konsekwencjami swoich długów. I płakać latami nad swoim losem. Zamiast wziąć go w swoje ręce i rozpocząć proces oddłużania. Każdy ma jednak prawo do decydowania o swoim życiu.

Jeśli wolisz rozdawać karty, niż być poniewieranym przez windykację dłużnikiem, gdy trafisz na giełdę długów

zapoznaj się z założeniami programu Oddłużanie poprzez Wykup Długów. Kliknięcie w link przeniesie się do podstrony, na której poznasz zasady najskuteczniejszej formy oddłużania, jaka jest dostępna osobom zadłużonym.

W tym samym miejscu będziesz mógł zamówić usługę i rozpocząć wychodzenie z długów od zaraz. Odmienić swoje życie i pójść w zupełnie inną stronę niż statystyczny, klasyczny dłużnik pozbawiony czci, godności, człowieczeństwa i praw.

Wykup długów oddłużanie

Oddłużanie poprzez wykup długów

4.4 (98) Wykup długów to pakiet ostatniej szansy dla osób bardzo mocno przekredytowanych, w niezwykle dramatycznej sytuacji – w ich mniemaniu bez wyjścia. Dla osób, które zrozumiały, że kolejne kredyty na spłatę długów tylko te długi pogłębiają. A wierzyciele proszeni o pomoc i litość pokazują swoje bezwzględne oblicze. Czy podane tu informacje były przydatne? Oceń […]

9 komentarzy

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.1 / 5. Liczba głosów: 18

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

4 komentujących “Gdy trafisz na giełdę długów”

 1. Jeśli twierdzi Pan, że w stosunku do Pana osoby zostało złamane prawo, ma Pan możliwość zgłoszenia tego do UODO, gdyż chodzi o prawną ochronę Pana danych osobowych. Następnie może Pan na drodze cywilnej dochodzić roszczenia z tytułu zniesławienia – tak prawnie interpretuje się (jako zniesławienie właśnie) umieszczenie na liście dłużników danych osoby, która dłużnikiem nie jest i jej dane nie miały prawa się tam znaleźć.

 2. Zostałem wpisany na listę dłużników. Nikt mnie nie powiadomił o tym. Dowiedziałem się o zaistniałym fakcie przypadkowo? Nie jest to zgodne z literą prawa. Co mam zrobić w tej sytuacji?

 3. Jezeli dlug jest przeterminowany na giełdzie to po co go kupować ? I tak nie da się nic odzyskać, jeśli dluznik jest niewyplacalny lub nie chce.

  1. Jak 90% osób myli Pani dług przeterminowany z przedawnionym. Dług przeterminowany to takie zobowiązanie, które nie zostało spłacone w terminie. Dług przedawniony to taki dług, w przypadku którego wierzyciel nie uzyskał w ustawowym terminie prawomocnego nakazu wydanego przez sąd lub uznania go przez dłużnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.