Ich troje z komornikiem w tle

0
(0)

Jak donoszą ostatnimi czasy media oraz większość portali plotkarskich, pojawiła się wiadomość o tym, że byli członkowie zespołu muzycznego „Ich troje”, Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa popadli w spore długi. Na tyle, że ten drugi został „zmuszony” do ogłoszenia upadłości.

Tym sposobem znowu możemy się dowiedzieć, że kolejne gwiazdy mają problem z komornikiem.

Oj Michał, Michał

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu Michał Wiśniewski znowu się rozwodzi, lecz tym razem do podziału zostaną tylko długi. Hmm… można by było tu zacytować słowa piosenki Perfektu „Nie mogę Ci wiele dać, bo sam niewiele mam”, lecz w tej sytuacji oboje z małżonków toną w długach. W nieistniejącym już SKOK-u „Wołomin” artysta ma dług w wysokości 2,8 mln., który przeznaczony był na zakup mieszkania w Warszawie. Piosenkarz do lipca 2017 spłacił zaledwie 600 tys. z tego długu i przestał go spłacać. Małżonka artysty, Dominka Tajner – Wiśniewska w tym samym banku wzięła kredyt na milion złotych i do tej pory nie spłaciła z niego ani grosza.
Również piękna willa w Łazach, którą wokalista wynajmował i zamieszkiwał od 10 lat została zlicytowana a na jaw wyszło, że artysta od 2008 r. nie płacił zań podatków, które to urosły już do sporej sumy 460 tys. zł.

Na domiar złego o swoje pieniądze upomniały się również dzieci Michała Wiśniewskiego, Xavier i Fabienne pochodzące z małżeństwa z Martą Mandrykiewicz, którym to od lat tata nie płacił alimentów.

Co z tym Jackiem?

Okazuje się jednak, że to nie jedyny członek zespołu „Ich troje”, który ma problemy finansowe. W pętle zadłużenia wpadł również Jacek Łągwa, który po sukcesie zespołu bardzo szybko roztrwonił zarobiony majątek. Niestety nie udało mu się po tym wyjść na prostą. Przez swoje długi stracił on 350-metrowy apartament w Łodzi, który został zlicytowany za niecały milion złotych. Niestety nie pozwoliło to jednak wokaliście wyjść z długów które ciągły się za nim latami, efektem czego było ogłoszenie upadłości.
Jak donosi portal Plejada.pl „Brak płynności finansowej, popadnięcie w stan niewypłacalności i niemożność regulowania wymagalnych zobowiązań pieniężnych często prowadzą w jednym kierunku – do ogłoszenia upadłości. Upadłość konsumencka jest narzędziem, które pomaga wyjść z długów i rozpocząć życie od nowa – bez wierzycieli, niespłaconych zobowiązań i koszmaru zadłużenia”.

Ogłoszenie bankructwa jak czytamy w wyżej wymienionym oświadczeniu, ma pomóc artyście zacząć nowe, czyste od długów życie.

Reasumując

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Panowie chyba „przecenili” swoje możliwości finansowe. Mam nadzieję, że będzie to dla nich dobra lekcja na przyszłość a upadłość , którą ogłosili da im możliwość rozpoczęcia nowego życia bez długów. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia.

Źródło: Plejada.pl

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...