Indywidualne konsultacje oddłużeniowe

4.9
(34)

Analiza zadłużenia czy też oddłużeniowe konsultacje telefoniczne są jedynie preludium do najlepszej dla każdego zadłużonego formy pomocy, jaką są indywidualne konsultacje oddłużeniowe.

Bezpośrednie konsultacje w domu klienta

W tym wariancie nasz specjalista jest do Twej dyspozycji aż przez 4 pełne godziny. Jest to czas niezbędny do pełnego zrealizowania zadania, czyli przygotowania Cię do wyjścia z długów.

W czasie 4 godzin konsultacji bezpośrednich:

 • przedstawisz ze szczegółami wszystkie swoje problemy,
 • otrzymasz najbardziej korzystny dla siebie indywidualny plan oddłużenia (opierający się o detale związane z Twoją sytuacją zawodową, rodzinną, planami na przyszłość),
 • przeanalizujesz wraz ze specjalistą strategię działania,
 • otrzymasz wiedzę, która całkowicie wywróci Twoje dotychczasowe myślenie o długach.

Konsultacje odbywają się w Twoim domu lub miejscu przez nas wskazanym – gdy nie możesz lub nie chcesz zaprosić specjalisty do siebie.

Ile kosztuje pomoc zadłużonym w formie konsultacji bezpośrednich?

Cena usługi zależna jest od regionu i widoczna jest na mapie:

wyjść z długów
Oddłużanie – konsultacje oddłużeniowe. Lista województw, w których świadczymy usługi wraz z cennikiem obejmującym konsultacje w wymiarze 4 godzin i dojazd specjalisty.

Indywidualne konsultacje oddłużeniowe – jak przebiegają?

Przebieg konsultacji jest ściśle zaplanowany. Wbrew pozorom 4 godziny konsultacji nie jest czasem długim. W tym czasie bowiem specjalista musi zapoznać się z wieloma szczegółami, a następnie z detalami przedstawić plan działania na najbliższe 12 miesięcy.

Ramowy plan konsultacji wygląda następująco:

Przebieg konsultacji godzina po godzinie
 1. Zapoznanie się ze szczegółami zadłużenia, sytuacją materialną i rodzinną.
 2. Przygotowania szczegółowego planu działania i wstępne przedstawienie go słuchaczowi.
 3. Szczegółowe omówienie zasad oddłużania i wyjaśnienie zasad, dzięki którym dłużnik może przejąć kontrolę nad wierzycielami.
 4. Wyjaśnianie wątpliwości, odpowiadanie na pytania dotyczące planu oddłużeniowego i inne pytania natury finansowo – prawnej , pozwalające czerpać z unikalnej z wiedzy specjalisty prowadzącego konsultacje.

Oczywiście nie jest tak, że nasi klienci po zakończeniu konsultacji pozostawieni są sami sobie. Nic bardziej błędnego. Nasz specjalista prowadzący konsultacje pozostaje do dyspozycji swojego klienta tak długo, jak długo on tego potrzebuje. Kontakt mailowy i telefoniczny pozwala na spokojnie wyjaśnianie wszystkich wątpliwości, jakie powstają w okresie samego procesu oddłużania.

Opieka merytoryczna specjalisty może trwać do końca procesu oddłużania. Składa się na nią szereg przywilejów, jak na przykład darmowa opieka prawna , w tym tworzenie adwokackich sprzeciwów od nakazów zapłaty bez limitów ilościowych.

Więcej profitów zostanie przedstawionych w trakcie konsultacji.

Indywidualne konsultacje oddłużeniowe – jak zamówić?

Aby zamówić usługę kliknij tutaj w jeden z przycisków poniżej. W zależności od miejsca, w którym chcesz się spotkać.

Dla chcących odbyć konsultacje na Dolnym lub Górnym Śląsku albo Opolszczyźnie:

Spotkaj się z naszym specjalistą - Dolny i Górny Śląsk oraz Opolszczyźna

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

W przypadku zamówienia konsultacji w województwach: lubuskim, wielkopolskim i małopolskim:

Spotkaj się z naszym specjalistą - lubuskie, wielkopolskie i małopolskie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Łódzkie oraz zachodniopomorskie:

Spotkaj się z naszym specjalistą - łódzkie oraz zachodniopomorskie:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje w mazowieckim oraz w pomorskim:

Spotkaj się z naszym specjalistą - mazowieckie oraz pomorskie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Alternatywnie przyślij swoje dane do umowy (imię, nazwisko, dokładny adres) na naszą skrzynkę: kontakt@mamdlugi.pl.

Następnie oczekuj na umowę. Na spokojnie zapoznasz się z nią i w przypadku gotowości do skutecznego wychodzenia z długów – podpiszesz i przyślesz nam jej skan. Czas na realizację usługi to maksymalnie 7 dni (w zależności od rejonu i dostępności specjalisty)

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 34

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

5 komentujący “Indywidualne konsultacje oddłużeniowe”

 1. Korzytsałem w ubiegłym tygodniu z konsultacji w Poznaniu. Teraz żadłuję, że zwlekałem tak długo. Ogrom wiedzy jaką otrzymałem i konkretnych porad co do dalszego życia bezcenne. Od czasu konsultacji umiem już żyć inaczej i na długi patrzę też inaczej, bo wiem jak się patrzeć powinno i że wszyscy straszący dłużników ściemniają ile mogą bo wiedzą że dłużnik bez pomocy fachowej i tak nie wie jak żyć więc im uwierzy.
  Nie dajcie się windykacji i nie wierzcie w ich straszenie oni naprawdę nie mogą zrobić nic poza sytraszeniem dluznika. Konsultacje bardzo mi pomogły za wszystko dziękuję bo jestem już zupełnienie innym człowiekiem który niepotrzebnie przez 2 lata dawał się zastraszać parabankom i lichwiarzom

 2. Zamówiłem konsultacje po przeczytaniu o tej firmie w Newsweeku. To mnie zachęciło, bo normalnie podchodzę sceptycznie do obietnic pomocy w większości bez pokrycia. Ale uznałem, że skoro o tej firmie pisze Newsweek to musi być coś na rzeczy. I było. Poziom wiedzy, jaki posiadają prawnicy w tej firmie jest nieprawdopodobny. Gdybym trafił rok temu to uratowałbym 100 tysięcy, które jak frajer straciłem przez brak wiedzy i możliwości jej uzyskania.
  Polecam każdemu prowadzącego firmę. Konsultacje to możliwość pozyskania bezcennej wiedzy praktycznej i w efekcie uratowania finansów firmy.

 3. Te konsultacje to najlepsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić. Człowiek przez cały czas był otumaniony i zastraszony przez widnykację i dopiero spotkanie z panem od długów otworzyło mi oczy. Wiem już że wyjdę z długów bez szwanku. Gdybym mogła cofnąć czas to nie zamówiła bym takie konsultacje już rok temu. A tak rok życia w strachu i płacenia za nic.

 4. Czy jesteś poddany kontroli długu lub administracji? Jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale jesteś pod nadzorem lub administracją długu? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Prosimy o kontakt poprzez e-mail: (usunięto – nie akceptujemy spamu)@gmail.com
  Prosimy nie SPAMOWAĆ. Tego nie robi wiarygodna firma. Poważna firma rozmawia o reklammowaniu się. SPAM cechuje biznesmenów w krótkich majteczkach….

 5. Jeśli ma się na to jakiś odłożony jakiś grosz to warto.
  Ja wykorzystałam moment kiedy była specjalna oferta po otwarciu biura we Wrocławiu. Opłaciło się mi się pomimo, że musiałam wówczas dojechać prawie z Bydgoszczy. Spędziłam na rozmowie dobre 3 godziny, mój doradca był niezwykle cierpliwy bo ja miałam baaardzo dużo pytań.
  Na wiele rzeczy otworzyły mi się oczy, dużo mi się rozjaśniło. Po rozmowie byłam dużo spokojniejsza i przestałam trząść się na samą myśl o moich długach. Córka się śmiała, że oszczędziłam jeszcze na psychologu.
  Po pół roku mogę chyba powiedzieć, że to się opłaciło.

Zostaw swój komentarz...