||

ING konto bezpieczne od komornika?

3
(28)

Jeśli uważasz, że ING to konto bezpieczne od komornika, gdyż w ciągu 6 miesięcy prowadzenia egzekucji z rachunków bankowych nie dotknął on Twego konta w ING – zagłosuj klikając w gwiazdki tuż nad tym zdaniem. Ocena 5 oznacza najwyższy stopień zaufania do banku i oznacza w praktyce konto bezpieczne od zajęcia komorniczego.

Jeśli uważasz, że chcesz sprawdzić, czy ING to konto bezpieczne od komornika, gdyż zachęciły Cię do tego głosy innych użytkowników konta, kliknij w przycisk ZAKŁADAM KONTO.

Dobrze byłoby wcześniej poznać podstawowe parametry tego konta. dlatego prezentujemy jest w mocno przejrzystej formie. Pozwoli ona zapoznanie się z opłatami i kosztami konta ING.

ING konto bezpieczne od komornika
OpłataJak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku0 złKonto w ING prowadzone jest całkowicie bezpłatnie
Karta do Konta0 zł / 7 zł0 zł w przypadku dokonania transakcji na min. 300 zł miesięcznie (200 zł dla osób poniżej 26 lat)
Wypłata z bankomatu2.5 zł za drugą i kolejną wypłatę z bankomatów obcych0 zł za wypłatę z bankomatów ING oraz Planet Cash
Pozostałe informacje
Aktualna promocja 100 zł premii za założenie rachunku w ING (dotyczy wyłącznie rachunków założonych online, zakładane w oddziale nie są nagradzane). Warunek to wykonanie operacji bezgotówkowych na minimum 1000 zł do końca czerwca 2017 roku. Czyli w praktyce niezmiernie łatwe do wykonania. Premię gwarantuje założenie konta poprzez przycisk znajdujący się poniżej.
Załóż konto onlineZakładam konto

Czy konto ING Banku jest widoczne w OGNIVO?

Tak, ING Bank jest w grupie banków należących do OGNIVO. Nie sposób tutaj szukać możliwości tego, że komornik nie dowie się o istnieniu konta osoby zadłużonej. Zrobi to bez problemu.

Czy zatem konto ING jest często zajmowane przez komorników, czy też z jakiś względów nie cieszy się popularnością wśród egzekutorów?

ING konto bezpieczne od komornika?

Zagłosuj zgodnie ze swoim doświadczeniem i sprawdź Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Dla Ciebie to jedno kliknięcie, dla osób nie znających banku i realiów jedyna możliwość, aby otrzymać wiarygodny sygnał, czy ING to konto bezpieczne od komornika.

Alternatywa dla ROR, czyli sposób na komornika

Wydaje Ci się, że wynagrodzenie za pracę przelewać możesz wyłącznie na rachunek bankowy typu ROR? Nic bardziej mylnego. Istnieją alternatywne sposoby, pozwalające jednocześnie zabezpieczyć wypłacaną pensję przez zajęciem na koncie w banku.

Ten sposób na uchronienie swoich pieniędzy przed komornikiem działa doskonale od września 2016 roku – skorzystało z niego ok. 1200 osób, które cieszą się dzięki temu wolnością od zajęcia komorniczego konta bankowego.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 28

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...