Balansowanie na granicy prawa i bezprawia, czyli jak pan może, panie windykatorze?! Część pierwsza

Niedawno jedna z naszych Klientek, zupełnie anonimowo, przesłała nam cytat z „wezwania do zapłaty” wystosowanego przez podmiot pod firmą Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, sp. k. o treści: „Dane dotyczące Pani zadłużenia […] zostały przekazane do […] celem egzekucji należności na etapie przedsądowym.”. Wyróżniony fragment wyraźnie pokazuje jedną z patologii współczesnej windykacji, którą […]

Kot - maskotka Stereo i banku Monobank pod lupą

Konto Stereo od Monobanku

Wielkimi krokami zbliża się dzień w którym, z nieoczywistego kierunku wkroczy na polski rynek karta określana już jako ukraiński Revolut.

Bank który spłaca długi

Bank spłacający długi Kredytobiorcy w pętli zadłużenia, którzy stracili nadzieję na kredyt konsolidacyjny przez słabą zdolność kredytową, marzą o tym, aby znaleźć bank spłacający długi. Być może niebawem ich marzenie się ziści. Jeśli do Polski zawita niezwykle bogaty bank z Dubaju o nazwie بنك مزيف. Kto pomoże mi spłacić długi? Pytanie jest o tyle istotne, […]

Prawnik z serwisu mamdlugi.pl szuka rozwiązania dla klienta

O MamDlugi.pl

Pomagamy zadłużonym – od 12 lat Ponad dekadę temu powstał nasz pierwszy serwis związany z pomocą osobom zadłużonym. Od tego dnia nieustannie torujemy drogi, którymi nasi klienci mogliby skutecznie wyjść z pętli zadłużenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć unikalne usługi, niedostępne konkurencji. Unikalne, bo autorskie. Stworzone i sprawdzone bezpośrednio przez nas, a potem setki osób, […]

Jak spłacić długi

Negocjacje wierzytelności sprzedanych

Otrzymałeś pismo z Kruka, Intrum, Ultimo czy Kredyt Inkaso informujące o zakupieniu Twojej wierzytelności? Chcesz wiedzieć, co zrobić, aby nie popełnić kosztownego błędu? A wręcz przeciwnie – maksymalnie zyskać na tym, że Twój dług został sprzedany?

Szukasz opinii o nas?

Kim jesteśmy i czemu możesz nam zaufać? Nasze usługi rozliczane są zawsze za sukces. Albo objęte pisemną gwarancją skuteczności. U nas nie płacisz za obietnice. A za efekty działań naszych ekspertów.

Rupi pożyczki - powiązania finansowe z Alfakredyt - dowody

Rupi.pl – nowe pożyczki wciąż trafiają na rynek

Czy Rupi.pl jest przykładem tego, że na trudnym rynku pożyczek wciąż pojawiają się nowości? Nawet jeśli tak, to nie biorą się one znikąd. Pożyczka Rupi – skąd się wzięła? Dlaczego firmy pożyczkowe co rusz zmieniają nazwy swoich produktów? Czy pożyczka Rupi to klon Alfakredyt?

Czy firma windykacyjna może oddać sprawę do komornika?

Jeśli windykacja straszy Cię komornikiem (a robi to na pewno), Ty zaś nie wiesz, czy firma windykacyjna może oddać sprawę do komornika, czas najwyższy, aby wiedzę na ten temat zdobyć. A jeśli trochę jej masz – uporządkować.

windykator zadowolony z podstępu

Windykacja Alfakredyt – uważaj na próby naciągania

Windykacja Alfakredyt, pomimo rozmowy ostrzegawczej, przeprosin i obietnicy poprawy, wciąż usiłuje odzyskać od klientki 800 zł więcej niż wynosi jej zadłużenie. Jeśli dodamy do tego zakazane prawnie „straszaki”, otrzymujemy miks działań bezprawnych, przed którymi trzeba głośno ostrzegać. Na co zatem zwracać uwagę, gdy windykuje Cię Alfakredyt?