Intrum posiada w Polsce 3 oddziały: Intrum Wrocław, Intrum Warszawa, Intrum Białystok.
|||

Intrum kontakt – telefon, adres, dojazd Warszawa, Wrocław i Białystok

4.5
(2)

Intrum kontakt, czyli najważniejsze dane o Intrum. Nr telefonu do Intrum, adres centrali i oddziałów Intrum – Wrocław i Białystok. Oraz oczywiście adresy e-mail. No i to, co najbardziej interesuje dłużników Intrum, czyli możliwość umorzenia długu w firmie windykacyjnej Intrum.

  • 570553086 – pod tym numerem skontaktujesz się z windykacją Intrum
  • Intrum Białystok – tutaj załatwisz sprawy długów kupionych
  • Intrum Wrocław – sprawy biznesowe oraz zlecone Intrum do windykacji przez banki i firmy pożyczkowe
Jeśli interesuje Cię prawdziwe umorzenie długów w Intrum, nie zawieraj pochopnie ugody samodzielnie. Na końcu artykułu znajdziesz informacje o tym, w jaki sposób zawrzeć ugodę z gwarancją umorzenia. A samodzielny kontakt z Intrum to często zaprzepaszczenie szansy na atrakcyjne umorzenie

Intrum kontakt do centrali

Adres siedziby firmy Intrum to:

Intrum Sp. z o.o.
Domaniewska 48
02-672 Warszawa

Centrala Intrum zlokalizowana jest na warszawskim tzw. Mordorze. Czyli zbiegu kilku ulic zabudowanych siecią biurowców, gdzie siedziby mają znane i prestiżowe firmy oraz banki. Oraz – o czym nie wszyscy wiedzą, również BIK.

Telefon do Intrum

Główny telefon infolinii Intrum to:

+48 22 576 66 66

Oczywiście tych numerów jest znacznie więcej. Ale dzwoniąc na centralkę Intrum wiesz, że niezależnie od sprawy zostaniesz bezpośrednio przełączony do odpowiedniego działu. Lub zostanie Ci podany odpowiedni numer, jeśli np. Twój dług w Intrum dotyczy zadłużenia natury biznesowej i jest obsługiwany przez oddział Intrum Wrocław.

Dzwoniąc do Intrum dobrze jest mieć przygotowany numer sprawy. Ułatwi on identyfikację. W przypadku jego braku (znajdziesz go w każdym piśmie, mailu czy sms-ie) wystarczy podanie nr PESEL.

W innym przypadku identyfikacja i weryfikacja może nie być możliwa. A Twój kontakt z Intrum zakończy się uzyskaniem informacji, że nie można odnaleźć Twej sprawy.

Alternatywny numer telefonu do Intrum znajdziesz tutaj: Intrum kontakt bezpośredni z działem obsługi.

Wizyta w centrali Intrum Warszawa kontakt bezpośredni

Jeśli jesteś dłużnikiem Intrum i mieszkasz niedaleko Warszawy (lub przebywasz w stolicy) bez problemu możesz odwiedzić centralę Intrum. Nie jest ona (z wyjątkiem okresu pandemicznego) zamknięta dla dłużników. Możesz spokojnie spotkać się z pracownikiem Intrum Warszawa i porozmawiać w cztery oczy. Nikt Cię nie potraktuje jak Intruza.

Wizyty w centrali Intrum Warszawa możliwe są w dni robocze w godzinach 8-18.

Intrum Warszawa – jak dojechać do centrali firmy windykacyjnej?

Dojazd samochodem do Intrum Warszawa jest możliwy, choć niespecjalnie zalecany. Mordor jest zakorkowany, a znalezienie miejsca parkingowego bardzo trudne. Dlatego też znacznie łatwiej jest dojechać komunikacją miejską lub pociągiem.

Jadąc z dworca Warszawa Centralna wystarczy wsiąść do tramwaju nr 17 i po pokonaniu 12 przystanków znaleźć się w wielkim świecie biznesu. Potem kilkuminutowy spacer po Mordorze i już jesteśmy przy biurowcu na Domaniewskiej 48:

Intrum Warszawa dojazd Domaniewska 48
il. Najprostszy dojazd do Intrum możliwy jest komunikacją miejską źr. jakdojade.pl

Intrum kontakt mailowy, czyli pod jaki adres wysłać swojego maila, aby dotarł skutecznie?

Wszystkie sprawy i dokumenty można omówić poprzez maila.

kontakt@intrum.pl

Na ten adres kierowane są również pełnomocnictwa w sytuacji, gdy zdecydujesz się wynająć zawodowego negocjatora i zlecić mu umorzenie części długu w Intrum.

Intrum Wrocław kontakt i dojazd

Oddział Intrum, znajdujący się we Wrocławiu, zajmuje się głównie sprawami b2b. Co oznacza, że konsument, mający długi w Intrum, niespecjalnie ma czego szukać w tym oddziale. Ale przecież wśród dłużników tej firmy są też przedsiębiorcy i ich kontakt do Intrum Wrocław zapewne interesuje.

Intrum Wrocław obsługuje na przykład dłużników firm leasingowych, którzy często szukają bezpośredniego kontaktu z wrocławskim oddziałem.

Wrocław Intrum kontakt telefoniczny, mailowy

Dzwoniąc do Intrum Wrocław skorzystaj z następujących numerów telefonów:

  • 48 71 722 22 91 – jeśli jesteś przedsiębiorcą i Twoje długi przejęło Intrum,
  • 48 71 722 45 14 – jeśli Intrum zostało wynajęte przez leasingodawcę do windykacji wypowiedzianej umowy leasingu.

Aby napisać maila do Intrum Wrocław użyj tych adresów:

  • kontakt@grupaintrum.pl
  • kontakt@grupalindorff.pl

Wrocław Intrum kontakt bezpośredni, czyli jak dojechać do oddziału we Wrocławiu

Adres wrocławskiego oddziału Intrum:

Czesława Miłosza 13,

50-304 Wrocław

Dojazd samochodem to fatalny pomysł. Bo choć, jak pokazuje mapa, od zjazdu z autostrady dojazd nie jest specjalnie trudny i długi (na mapie 3 opcje z czasem dojazdu w porze dziennej)

Intrum Wrocław dojazd samochodem - mapa dojazdu
il. Najprostszy dojazd do Intrum Wrocław z autostrady A8, źr. google.maps

to zaparkowanie pod biurowcem Intrum stanowi nie lada wyzwanie. Tych miejsc po prostu brak.

Dojazd komunikacją publiczną również nie jest komfortowy, ze względu na to, gdzie znajduje się oddział Intrum we Wrocławiu. A jest to osiedle biurowców, z których biurowiec Intrum oddalony jest od przystanku tramwajowego o ponad 700 metrów.

Do tego zakładamy, że kontakt z Intrum Wrocław interesuje przedsiębiorcę, który na pewno nie będzie zainteresowany jazdą tramwajem.

Jak zatem dojechać do Intrum samochodem bez stresów i szukania parkingu? Dla osób, które chcą bezstresowo dojechać do oddziału we Wrocławiu, polecamy opcję wykorzystania bezpłatnego (na czas załatwienia sprawy) parkingu supermarketu E. Leclerc, znajdującego się blisko biurowca Intrum.

Intrum kontakt z oddzialem Wrocław - dojazd i parking
il. Tak możesz dostać się do Intrum Wrocław korzystając z bezpłatnego parkingu przy centrum handlowym, źr. google.maps

Korzystając z tej opcji możesz skorzystać również z możliwości zatankowania samochodu na stacji marketu. Jest to jedna z najtańszych stacji paliw w mieście, a ceny są średnio o 10% niższe niż na stacjach sieciowych.

Intrum Białystok – tutaj bije serce windykacji

W białostockim oddziale Intrum codziennie „mieli się” tysiące spraw drobnych dłużników. Tam bije serce windykacji i gdy dzwoni do Ciebie windykator Intrum, robi to z reguły z oddziału w Białymstoku. Czego często nie da się nie zauważyć, wsłuchując się z podlaski akcent.

Oddział Intrum Białystok oferuje możliwość odwiedzić (oczywiście, gdy nie obowiązują przepisy pandemiczne) bezpośrednich. I rozmowy na temat posiadanego zadłużenia.

Czas zatem sprawdzić, jak dojechać do Intrum w Białymstoku oraz – dla tych, którzy nie wybierają się z wizytą bezpośrednią – jak skontaktować się telefonicznie i mailowo.

Intrum Białystok kontakt telefoniczny, mailowy

Firma Intrum z przyczyn nam nieznanych nie uruchomiła w oddziale Białystok numeru z lokalnym prefiksem. Innymi słowy, białostockie Intrum kontakt telefoniczny oparło na nr centrali. Być może dlatego, że prefiks warszawski 22 jest bardziej prestiżowy niż podlaski prefiks 85.

Zatem telefon do Intrum Białystok:

+48 22 576 66 66

A dla tych, którzy nie lubią centralek, komórka umożliwiająca bezpośrednią rozmowę z działem windykacji Intrum – kontakt telefoniczny pod nr 570553086

Z białostockim oddziałem Intrum kontakt mailowy uzyskasz pisząc na adres:

kontakt@intrum.pl

Czyli jakby nie patrzeć, znów powtórka z centrali. A może faktyczna centrala Intrum dziś mieści się w Białymstoku, a warszawska siedziba ma nadawać firmie tylko splendoru?

Odwiedź biuro Intrum Białystok

Adres białostockiego oddziału Intrum:

Węglowa 5,

15-121 Białystok

Jak dojechać do białostockiego oddziału Intrum?

Zarówno samochodem, jak komunikacją miejską, kontakt bezpośredni z Intrum Białystok nie przysporzy nikomu kłopotów.

Jadąc główną drogą wystarczy bowiem lekko zboczyć, aby po przejechaniu niecałego kilometra stanąć przed siedzibą Intrum w Białymstoku:

 

 

Intrum  Białystok mapa dojazdu
il. Dojazd samochodem do Intrum Białystok jest naprawdę prosty źr. google.maps

W tym przypadku nie szukaj biurowca, jak w Intrum Wrocław czy Warszawa, ale znacznie skromniejszego budynku. Siedziba oddziału firmy windykacyjnej w Białystoku prezentuje się bowiem zgoła inaczej niż w wymienionych miastach:

Intrum Białystok - widok na oddział firmy
il. Intrum oddział Białystok, widok na budynek firmy windykacyjnej, źr. google.maps

Za to, jak widzimy, miejsc parkingowych nie brakuje.

Dojazd do Intrum w Białymstoku z pomocą komunikacji miejskiej jest równie banalny co zaparkowanie pod oddziałem tej firmy. Wystarczy, dojeżdżając do Białegostoku pociągiem, wsiąść w autobus nr 18, przejechać 5 przystanków i odbyć spacer:

Intrum Białystok dojazd z dworca PKP
Dojazd do Intrum Białystok komunikacją miejską źr. jakdojade.pl

Intrum kontakt w sprawie długów

Jeśli szukasz kontaktu z firmą Intrum w sprawie negocjacji swojego zadłużenia, zastanów się nad tym, czy warto podejmować takie negocjacje z firmą windykacyjną samodzielnie. Grozi to popełnieniem błędu, który popełnia prawie każdy dłużnik nieprzygotowany do rozmów z wierzycielem. Możesz uznać dług, możesz podpisać niekorzystną ugodę, możesz stracić możliwość umorzenia części zadłużenia.

Kontakt z Intrum warto pozostawić specjalistom. O tym, co możesz zyskać przeczytasz poniżej.

Mam dług w Intrum, chcę ugody z umorzeniem

Czy mając dług w tej firmie grozi mi ze strony Intrum kontakt z windykacją terenową?

Tak. Bowiem Intrum posiada pracowników terenowych. Których rolą jest odwiedzanie dłużników w domach. Jeśli zatem posiadasz dług w Intrum, kontakt z windykacją terenową jest jak najbardziej realny.

Ale możesz go uniknąć.

Wystarczy, że wynajmiesz negocjatora do przygotowania polubownej ugody, a kontakt ze strony windykacji terenowej Intrum przestanie Cię dotyczyć.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Aby zrealizować swoje plany, czy to w zakresie układu ratalnego, czy wykupu długu – kliknij w obrazek znajdujący się powyżej tego tekstu i zamów pełnomocnika prawnego. Który przejmie negocjacje z Intrum zakończone ugodą.

Dzięki temu windykacja terenowa Intrum przestanie mieć dla Ciebie znaczenie. Bo choć istnieje i windykatorzy terenowi Intrum każdego dnia odwiedzają dłużników, do Ciebie nigdy nie przyjdą.

NSFIZ Intrum, NSFIZ Lindorff i firma windykacyjna Intrum

Dostałeś pismo z wezwaniem od zapłaty i widzisz takie skróty, jak w tytule tego akapitu? Zastanawiasz się, kto właściwie jest Twoim wierzycielem?

Jeśli tak, trzeba to koniecznie wyjaśnić. Wszystko, co ma w nazwie NSFIZ to Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Otwarty. Czyli podmiot, które kupuje długi. Większość NSFIZ należy do firm windykacyjnych. Do Intrum należą dwa fundusze, więc w piśmie do Ciebie wysłanym może pojawić się jedna lub druga nazwa.

Dla Ciebie, jako dłużnika, nie ma to znaczenia. Gdyż od początku do końca kontaktować się będzie z Tobą tylko windykacja Intrum. NFZIS Intrum czy NSFIZ Lindorff nie zajmują się odzyskiwaniem długów. Ich rolą jest tylko kupowanie wierzytelności.

Piszemy o tym, gdyż wielu dłużników, czytając w otrzymanym piśmie, że Intrum działa w imieniu i na rzecz NSFIZ Intrum, myśli sobie tak: aha, to ja się skontaktuję bezpośrednio z tym dziwnym tworem NSFIZ. I wbija do wyszukiwarki hasło: NSFIZ Intrum kontakt. Po czym ze zdziwieniem konstatuje, że NSFIZ Intrum nie ma strony internetowej i nie można wygooglać do nich numeru.

Nie można i nie można nigdy będzie. NSFIZ Intrum nie prowadzi bowiem żadnej aktywności w internecie, a wszystkim co internetowe, zajmuje się po prostu Intrum.

Wchodząc w porównania natury duchowej nieco, tak jak u człowieka jest ciało i dusza, tak w branży wierzytelności jest windykacja Intrum (ciało) i NSFIZ Intrum (dusza).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o NSFIZ Intrum , zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat:

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty NSFIZ Intrum

INTRUM KRÓL & WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA

Kończąc artykuł o Intrum chcielibyśmy zwrócić uwagę na jeszcze jeden podmiot, który może pojawić się z korespondencji . To INTRUM KRÓL & WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA, czyli należąca do firmy Intrum część zajmująca się sprawami natury prawnej.

Otrzymanie listu sygnowanego nazwą kancelarii oznacza dla Ciebie, że wierzyciel rozpoczął działania zmierzające do uzyskania nakazu zapłaty i jest to ostatni moment na skuteczne negocjacje z Intrum.

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...