Sposoby spłacania długów

Jak spłacić dług w VIVUS

3.6
(8)

Poradnik w wersji mini – pomoże Ci wskazać jak spłacić dług w VIVUS w sytuacji, gdy nie masz pieniędzy. I co zrobić, aby spłacić mniej, niż się pożyczyło – w dodatku w pełnej zgodzie z prawem.

Jak spłacić dług w VIVUS, gdy nie ma się pieniędzy?

To proste. Należy czas spłaty długu przesunąć samodzielnie w czasie. Kluczowe jest tutaj słowo „samodzielnie”. Oznacza to, że Ty decydujesz o tym, kiedy spłacisz dług, a nie windykator VIVUS-a. Jeśli na tym etapie zaproponujesz spłatę w ratach, a VIVUS ją odrzuci, możesz zacząć dalszą drogę w kierunku spłaty pożyczki VIVUS. Bez wyrzutów sumienia, że jesteś małym i podłym dłużnikiem.

Wypowiedzenie umowy pożyczki przez VIVUS

Wypowiedzenie umowy nie oznacza dla Ciebie nic złego. Ten etap nie stanowi żadnego zagrożenia. A śiadczy o tym, że coś zaczęło się dziać z Twoim długiem. Oraz to, że coś się wyjąśni w ciagu 100 dni.

VIVUS – windykacja przez dni 100

Przez około 100 dni od wypowiedzenie umowy VIVUS będzie starał się nakłonić Cię do spłaty poprzez zabiegi windykacyjne. One nie mają dla Ciebie żadnego znaczenia. Konsekwetnie zbieraj pieniądze, a windykację ignoruj. Nie wdawaj się w żadne rozmowy, to nie jest ten etap, na którym możesz cokowiek zyskać.

Długi w VIVUS - jak je spłacić

VIVUS 100 dni po terminie spłaty zadłużenia

Gdy minie ok. 100 dni od wypowiedzenia umowy VIVIS podejmie jeden z trzech możliwych kroków. Omówimy je szybko, abyś wiedział, jak działać.

VIVUS i sprawa w sądzie

Najmniej prawdopodobny scenariusz. I bez konsekwecji dla Ciebie. W przypadku wystąpienia na drogę sądowę przez firmę VIVUS możesz skutecznie bronić się i doprowadzić do unieważnienia nakazu zapłaty. Czyli nie będzie grozić Ci komornik. Taki zabieg pozwoli Ci na kilka miesięcy dalszego zbierania pieniędzy. A VIVUS-a zmotywuje do sprzedania długu. Twoje narzędzia w tym wariancie: Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez sąd, skuteczność 100%.

VIVUS sprzedaje Twój dług

Bardzo prawdopodobne. Dłużnik, którego nie dało się zastraszyć windykacją, nie rokuje. Dlatego też najlepiej się takiego delikwenta pozbyć. Jeśli VIVUS sprzeda Twój dług, to osiągniesz cel i spłacisz mniej niż pożyczyłeś (patrz: umarzanie długów w firmach windykacyjnych)

Ugoda z VIVUSEM i spłata w ratach lub z jednorazowym umorzeniem

Średnio prawdopodobne, co nie oznacza, że nie zdarza się. W tym wariancie parabank znużony nieskuteczną windykacją i bojący się tego, że masz zbyt dobrą opiekę prawną, zaproponuje Ci ugodę: spłatę zadłużenia w 10 równych ratach lub jednorazowo z umorzeniem do 70% wartości zadłużenia.

Jak spłacić dług w VIVUS?

Jak widzisz, rozwiązań jest kilka. Dwa z nich skutkują możliwością umorzenia sporej części długu. Czyli swój dług w VIVUS możesz spłacić i zarobić na tym.

Jak wyjść z długów w VIVUS-ie i innych firmach pożyczkowych

Niezależnie od tego, w jak dużej jesteś pętli długów, możesz w dowolnym momencie rozpocząć oddłużanie analogicznie do opisanego w tej miniaturowej wersji poradnika. Chcesz wiedzieć, na ile skuteczne może być u Ciebie oddłużanie? Zamów analizę swojego zadłużenia i dowiedz się, co proponuje specjalista. Poznaj sposoby na wyjście z długów.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.6 / 5. Liczba głosów: 8

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...