viabuy

Karta VIABUY – wolność od komornika na koncie

4
(6)

Karta VIABUY – anonimowa karta dla osób z zajęciem komorniczym

Czy nadaje się dla osób z komornikiemTAK
Minimalny wiek wnioskującego o kartęod 18 lat
Czy karta posiada indywidualny rachunek rozliczeniowyTAK
Karta płatnicza różni się czymś od bankowejNIE
Procent ochrony przed komornikiem100%
Możliwość przelewania wynagrodzenia za pracęTAK
Płatność w sklepach stacjonarnych i internecieTAK
Płatności rachunków (czynsz, media, abonamenty)TAK
Ile trzeba czekać na przysłanie karty do domuok. 3 dni od zamówienia
  

Karta dla zadłużonych i konto w jednym plastiku

Osoby z problemami komorniczymi do tej pory nie mogły liczyć na produkty finansowe pozwalające na uniknięcie komornika i jednocześnie w pełni funkcjonalne. Aż do teraz. VIABUY – karta dla zadłużonych z komornikiem, z funkcją rachunku bankowego bezpiecznego od zajęć komorniczych.

Taka właśnie jest karta VIABUY Prepaid MasterCard z indywidualnym numerem konta. Nie jest ona powiązana z jakimkolwiek bankiem. Oznacza to, że dzięki karcie VIABUY możesz cieszyć się swobodą konta i karty w jednym bez ryzyka zajęcia komorniczego. Otrzymujesz to, czego potrzebuje każdy mający komornika: bezpieczeństwo swoich pieniędzy!

Jak działa karta VIABUY?

Karta VIABUY posiada indywidualny rachunek bankowy. Oznacza to, że możesz posługiwać się nim jak własnym numerem konta bankowego. Środki przekazywane na ten rachunek zasilą saldo karty VIABUY. Innymi słowy trafią do Ciebie. Na przykład z tytułu wynagrodzenia za pracę .

Karta VIABUY pozwala Ci na swobodne zarządzanie pieniędzmi. Na wypłacanie ich z bankomatu, płatności internetowe i w sklepach stacjonarnych. Słowem – dokładnie na to wszystko, na co pozwala karta debetowa każdego banku.

Dlaczego komornik nie zajmie karty VIABUY?

Karta VIABUY nie jest kontem bankowym. To po pierwsze. Komornik może natomiast zajmować wyłącznie rachunki bankowe w polskich bankach. Po drugie karta jest całkowicie anonimowa. To gwarancja bezpieczeństwa, której tak bardzo potrzebują osoby ścigane przez komornika.

Czy karta VIABUY sprawdza BIK ?

Oczywiście VIABUY nie sprawdzi Cię w BIK. Ani w BIG. Tak naprawdę wystawcy karty nie interesują Twoje długi. . Karta Viabuy nie jest bowiem kartą kredytową, a wystawca karty nie pożycza Ci żadnych pieniędzy. Karta VIABUY jest kartą przedpłaconą (prepaidową) i nie można wydać nią więcej, niż się na nią wpłaciło. Dlatego też wystawca karty nie jest zainteresowany kondycją finansową właścicieli karty.

Czy transakcją tą kartą są bezpieczne?

Wystarczy uświadomić sobie, kto stoi za tą kartą. Mastercard. Jeden z największych globalnych koncernów. Większy i bogatszy niż wszystkie polskie banki. Zatem pieniądze na karcie VIABUY są bezpieczne jak w banku. Jeśli nie bezpieczniejsze.

Dlaczego warto mieć kartę VIABUY?

Karta VIABUY zapewnia kompletną anonimowość. Nie jest widoczna w żadnym systemie bankowym. Nie jest dostępna dla żadnego komornika. Pozwala na normalne funkcjonowanie w świecie pieniądza elektronicznego dla osób mających zajęcia komornicze i niemożność posiadania konta w banku.

Jak zamówić kartę VIABUY Prepaid MasterCard?

Aby zamówić kartę postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Kliknij w link: https://www.viabuy.com/the-prepaid-mastercard-in-gold-or-black.html
 2. ZAMAWIAM KARTĘ
 3. Podaj dane do wysyłki karty
 4. Zweryfikuj dane adresowe do wysyłki
 5. Odbierz kartę VIABUY i ciesz się wolnością od komornika

Opinia o karcie Viabuy

W tym miejscu zamieścimy najbardziej przydatne opinie osób, które już mają kartę VIABUY. Prosimy pisać do nas w tej sprawie. Opinie pożyteczne, czyli przekazujące innym istotne informacje o wadach i zaletach karty są nieocenione. Prosimy o pozostawianie ich w komentarzach lub przekazywanie drogą mailową.

Koszty i opłaty związane z karta VIABUY

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

9 komentarzy

 1. Pytanie do użytkowników viabuy. Czy każda karta ma swój własny rachunek bankowy (z numerem IBAN) i przelewy docierają z dowolnym tytułem, czy może w tytule przelewu trzeba koniecznie podawać jakiś 9 cyfrowy numer „konta klienta” viabuy?

 2. Nie polecam za pierwszym razem wpłaciłem 500zł i kwota była dostępna po 14 dniach ,a za drugim wpłaciłem 1000zł które to przepadły mam dowód wpłaty ale viabuy ma to w d…ie ,brak kontaktu w języku polskim po prostu naciągacze.

  1. Przecież jak wół jest napisane, że pierwsza wpłata z nowego konta jest blokowana na 14 dni chyba, że napiszesz prośbę o natychmiastowe uwolnienie środków to wtedy nawet w ciągu 24h

  1. Interesuje mnie czy obecnie, po zmianie siedziby firmy obsługującej karty VIABUY z GB na LUX, konto do wpłat jest w polskim czy zagranicznym banku? Przed zmianą było w polskim, nie wiem jak jest teraz i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Zostaw swój komentarz...