Konsultacje indywidualne, czyli jak wyjść z długów

Zadłużyć się jest niezmiernie łatwo – wyjść z długów bardzo trudno. Wiesz o tym doskonale. Wszak branie pożyczek i zaciąganie kredytów jest proste. Wystarczy tylko umiejętność podpisania się. Za to wyjście z pętli długów wymaga specjalistycznej wiedzy. Wiedzy, której dłużnicy nie posiadają i której brak czyni ich bezradnym w stosunku do roszczeniowych wierzycieli.

ABC postępowania

Podstawowy schemat postępowania, gdy zdajesz sobie sprawę, że naprawdę chcesz wyjść z długów:

  1. Postanawiasz zasięgnąć porady specjalisty
  2. Wybierasz najwygodniejszą formę:
    • e-mailem – praktyczna, bardzo szybka, a jednocześnie najtańsza forma konsultacji (57 zł)
    • telefonicznie – szybko, prosto i wciąż w lekkiej cenie (127 zł)
    • twarzą w twarz – najbardziej zaawansowana, rozwiązująca dylematy w jednym podejściu (od 870 zł)
  3. Realizujesz przyjęty plan i zaczynasz się oddłużać

Wniosek jest prosty: jeśli chcesz naprawdę wyjść z długów – musisz wiedzieć jak to zrobić. Jednym słowem – musisz posiąść wiedzę, której nie znajdziesz w internecie. Jest to bowiem wiedza nabyta nie z książek, a z doświadczenia wieloletniej pracy i współpracy z bankami, firmami windykacyjmymi i funduszami kupującymi długi. Wiedza, którą możesz pozyskać tylko w jeden sposób – bezpośrednio od specjalisty ją posiadającego.

Chcę skorzystać z pomocy w wyjściu z długów

To bardzo ważne, abyś był świadomy tego, że sam nie dasz rady wyjść z kłopotów, w jakie się wpędziłeś. Oraz miał świadomość, że pomoc, o którą się ubiegasz, nie jest bezpłatna. I praca specjalisty, który posiada wiedzę mającą uratować Cię przed całkowitym bankructwem, musi kosztować. Ze względu na to, iż chcemy, aby każdy zadłużony miał możliwość skorzystania ze specjalistycznej pomocy i wiedzy, nasza oferta obejmuje różne formy konsultacji: od najtańszych (za 57 zł) po indywidualne, półdniowe, domowe z dojazdem specjalisty (do 1570 zł).

Najtańsza skuteczna pomoc zadłużonym – już za 57 zł

To analiza stanu zadłużenia wraz z propozycjami wyjścia z długów. Forma pisemna pozwala na wielokrotne powracanie do propozycji wyjścia z długów stworzonych przez najskuteczniejszych w branży specjalistów. Największą wartością tej analizy jest to, że jest ona pisana od strony praktycznej. Nie znajdziesz tutaj zatem zbioru teorii, a wyłącznie propozycje praktyczne, które pozwolą Ci nie tylko wyjść z długów, ale często spłacić znacznie mniej niż aktualne saldo Twego zadłużenia.

Zamów analizę swej sytuacji i uzyskaj pisemną pomoc specjalisty

Kliknij, zamów analizę on-line (57 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje telefoniczne dla zadłużonych – tylko 127 zł

Telefoniczna rozmowa na żywo ze specjalistą to możliwość skorzystania z bezcennych rad udzielonych Ci bezpośrednio. Ta forma konsultacji cieszy się bardzo dużym powodzeniem, pozwala bowiem skoncentrować uwagę osoby w kłopotach finansowych na szczególnie interesującym ją elemencie. I skorzystać z unikalnej wiedzy specjalisty, który wyjaśnia bardzo wiele niewiadomych i odpowie na dziesiątki  szczegółowych pytań, które nurtują zadłużonych. Konsultacje telefoniczne to możliwość ustalenia planu oddłużeniowego w trakcie bezpośredniej rozmowy telefonicznej.

Porozmawiajmy o Twoich długach (127,00 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje bezpośrednie – nasz specjalista w Twoim domu

Forma konsultacji zdecydowanie najlepsza i najbardziej polecana. Ze względu na efektywność i możliwość zdobycia unikalnej wiedzy prosto od źródła powinna być pierwszym wyborem każdego dłużnika. Sprawdź, co oferują indywidualne konsultacje bezpośrednie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.