|

Konsultacje indywidualne, czyli jak wyjść z długów

4.9
(32)

Zadłużyć się jest niezmiernie łatwo – wyjść z długów bardzo trudno. Wiesz o tym doskonale. Wszak branie pożyczek i zaciąganie kredytów jest proste. Wystarczy tylko umiejętność podpisania się. Za to wyjście z pętli długów wymaga specjalistycznej wiedzy. Wiedzy, której dłużnicy nie posiadają i której brak czyni ich bezradnym w stosunku do roszczeniowych wierzycieli.

ABC postępowania

Podstawowy schemat postępowania, gdy zdajesz sobie sprawę, że naprawdę chcesz wyjść z długów:

  1. Postanawiasz zasięgnąć porady specjalisty
  2. Wybierasz najwygodniejszą formę:
    • e-mailem – praktyczna, bardzo szybka, a jednocześnie najtańsza forma konsultacji (67 zł)
    • telefonicznie – szybko, prosto i wciąż w lekkiej cenie (187 zł)
    • twarzą w twarz – najbardziej zaawansowana, rozwiązująca dylematy w jednym podejściu (od 870 zł)
  3. Realizujesz przyjęty plan i zaczynasz się oddłużać

Wniosek jest prosty: jeśli chcesz naprawdę wyjść z długów – musisz wiedzieć jak to zrobić. Jednym słowem – musisz posiąść wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie. Jest to bowiem wiedza nabyta nie z książek, a z doświadczenia wieloletniej pracy i współpracy z bankami, firmami windykacyjmymi i funduszami kupującymi długi. Wiedza, którą możesz pozyskać tylko w jeden sposób – bezpośrednio od specjalisty ją posiadającego.

Chcę skorzystać z pomocy w wyjściu z długów

To bardzo ważne, abyś był świadomy tego, że sam nie dasz rady wyjść z kłopotów, w jakie się wpędziłeś. Oraz miał świadomość, że pomoc, o którą się ubiegasz, nie jest bezpłatna. Oddłużanie wymaga pracy specjalisty, który posiada wiedzę mającą uratować Cię przed całkowitym bankructwem, musi więc kosztować. Ze względu na to, iż chcemy, aby każdy zadłużony miał możliwość skorzystania ze specjalistycznej pomocy i wiedzy, nasza oferta obejmuje różne formy konsultacji: od najtańszych po indywidualne, półdniowe, domowe z dojazdem specjalisty.

Najtańsza skuteczna pomoc zadłużonym – już za 67 zł

To analiza stanu zadłużenia wraz z propozycjami wyjścia z długów. Forma pisemna pozwala na wielokrotne powracanie do propozycji wyjścia z długów stworzonych przez najskuteczniejszych w branży specjalistów. Największą wartością tej analizy jest to, że jest ona pisana od strony praktycznej. Nie znajdziesz tutaj zatem zbioru teorii, a wyłącznie propozycje praktyczne, które pozwolą Ci nie tylko wyjść z długów, ale często spłacić znacznie mniej niż aktualne saldo Twego zadłużenia.

Zamów analizę swej sytuacji i uzyskaj pisemną pomoc specjalisty

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje telefoniczne dla zadłużonych – tylko 187 zł

Telefoniczna rozmowa na żywo ze specjalistą to możliwość skorzystania z bezcennych rad udzielonych Ci bezpośrednio. Ta forma konsultacji cieszy się bardzo dużym powodzeniem, pozwala bowiem skoncentrować uwagę osoby w kłopotach finansowych na szczególnie interesującym ją elemencie. I skorzystać z unikalnej wiedzy specjalisty, który wyjaśnia bardzo wiele niewiadomych i odpowie na dziesiątki szczegółowych pytań, które nurtują zadłużonych. Konsultacje telefoniczne to możliwość ustalenia planu oddłużeniowego w trakcie bezpośredniej rozmowy telefonicznej.

Porozmawiajmy o Twoich długach (187,00 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje bezpośrednie – nasz specjalista w Twoim domu

Forma konsultacji zdecydowanie najlepsza i najbardziej polecana. Ze względu na efektywność i możliwość zdobycia unikalnej wiedzy prosto od źródła powinna być pierwszym wyborem każdego dłużnika. Sprawdź, co oferują indywidualne konsultacje bezpośrednie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 32

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...