karta debetowa

Konto bez komornika – Skrill

5
(2)

Konto bez komornika to bezpieczny od zajęcia komorniczego dostęp do własnych pieniędzy. Ponieważ w Polsce wszystkie instytucje bankowe są pod lupą komorników – jedyną szansą jest przeniesienie swoich pieniędzy tam, gdzie władza komornika nie sięga.

dlug

Skrill – bezpieczne konto bez komornika

Skrill to olbrzymia, międzynarodowa instytucja finansowa współpracująca z Mastercard. Skrill zarejestrowany jest w Wielkiej Brytanii i obsługuje od 2001 roku ponad 36 milionów użytkowników.

To znana i uznana instytucja, a co za tym idzie dająca komfort bezpieczeństwa użytkownikom. Ponad 36 milionów osób mających konta Skrill jest najlepszym dowodem na to, że firmie można zaufać często bardziej niż bankowi.

Skrill działa całkowicie legalnie i posiada na to licencję. Inaczej gigant taki jak Mastercard nie pozwoliłby na sprzedaż swoich kart. A dzięki tej współpracy Ty – teraz i zaraz – możesz stać się finansowo niezależnym od komornika. Stać się właścicielem konta rozliczeniowego Skrill i karty płatniczej do swojego konta. Konta bez komornika – nie zapomnij o tym.

Konto w Skrill możesz założyć w kilka minut klikając na poniższy banner. Możesz również przed założeniem przeczytać instrukcję krok po kroku.

Założenie konta w Skrill

Po kliknięciu w link zostaniemy przeniesieni do serwisu Skrill. Tutaj ujrzymy na stronie głównej przycisk, który bardzo trudno przeoczyć (na obrazu zobrazowany strzałką)

Po kliknięciu zostaniemy poproszeni o podanie swojego adresu e-mail oraz hasła. Hasło musi składać się z minimum 8 znaków, w tym jednego znaku innego niż litera. Dobrze jest, aby zapobiec odrzuceniu hasła jako zbyt słabego dołożyć znak specjalny. Może być nim wykrzyknik, pytajnik lub jakikolwiek znak z klawiatury inny niż litera bądź cyfra. Przykładowe hasło do Skrill może wyglądać tak: Anon1mowe!

Wypełniamy adresem e-mail oraz hasłem pola jak na obrazku

Kolejnym krokiem jest wprowadzenie swoich danych osobowych. W tym miejscu baczną uwagę należy zwrócić na imię, aby nie używać zdrobnień ani polskich znaków. Warto również dwa razy sprawdzić datę urodzenia. Będzie ona używana jako swoisty PIN do konta Skrill, a co za tym idzie najdrobniejsza pomyłka w dacie urodzenia będzie bardzo bolesna.

Następnie Skrill poprosi nas o podanie kraju zamieszkania i waluty konta. Wiedzieć trzeba, że Skrill jako instytucja o zasięgu międzynarodowym oferuje wiele walut – w tym oczywiście jest i polski złoty.

Przedostatnim krokiem jest podanie swoich danych adresowych – zgodnie z informacjami żądanymi przez Skrill. Pamiętajmy, że nie możemy używać polskich znaków w nazwach ulic i miejscowości. Inaczej system zgłosi to jako błąd.

Istotnym jest, aby kod pocztowy wprowadzić jako ciąg znaków bez myślnika (czyli 10258 zamiast zwyczajowego 10-258). To częsty błąd, który blokuje przejście do kolejnego, ostatniego już kroku prostej rejestracji w Skrill.

Na zakończenie musimy tylko zaznaczyć, ze nie jesteśmy robotami oraz podać nr telefonu kontaktowego.

Po kliknięciu przycisku kończącego rejestrację na adres e-mail przyjdzie mail powitalny od Skrill. Zawiera on link, w który należy kliknąć, aby potwierdzić podany adres. Uwaga: jeśli mail nie przyjdzie w ciągu 10 minut koniecznie sprawdzić trzeba folder SPAM, gdyż na pewno w takiej sytuacji po prostu tam utknął. Kliknięcie w odnośnik z maila aktywuje konto bez komornika Skrill.

Karta do konta Skrill

Konto bez komornika Skrill nie będzie w pełni funkcjonalne bez karty płatniczej. Należy ją zatem zamówić. Aby to zrobić na stronie głównej (widocznej dla osób zalogowanych) kliknąć należy w taki oto odnośnik:

i dokonać zamówienia karty Skrill. Ważne, aby pamiętać o wcześniejszym zasileniu konta Skrill, gdyż to z niego właśnie pobrana zostanie opłata za wydanie karty.

Skrill – ile kosztuje konto bez komornika?

Konto jest całkowicie darmowe – nie płacimy nic za jego prowadzenie. Opłatę ponosi jest wyłącznie za kartę do konta. Jest to równowartość 10 euro rocznie. Dokonując wypłat kartą Skrill z bankomatu ponosimy również koszt wypłat – prowizja ta wynosi 1.75% wypłacanej kwoty.

Zasilenie karty przelewem bankowym czy płacenie nią w internecie, sklepach czy kinie jest całkowicie darmowe.

Aby zamówić kartę musisz być posiadaczem konta Skrill. Załóż konto teraz, aby móc zamówić kartę i cieszyć się bezpieczeństwem swoich pieniędzy.

karta-skrill

Skrill – ważne ograniczenia

Ważne, aby pamiętać o tym, iż Skrill podlega regulacjom prawa brytyjskiego. Zakładają one, iż konto Skrill może być zasilane poprzez przelewy z konta bankowego właściciela oraz kont Skrill dowolnych użytkowników. Przelew wynagrodzenia z zakładu pracy na konto Skrill jest zatem niemożliwy do zrealizowania. Chyba, że pracodawca jest użytkownikiem Skrill, ale o takiego raczej trudno.

Dlatego też funkcjonalność Skrill jest poważnie ograniczona. Na szczęście istnieją inne, sprawdzone i pozbawione tej wady sposoby na obejście komornika.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...