Kredyt dla zadłużonych firm

Kredyt dla zadłużonych firm

5
(6)

Kredyt dla zadłużonych firm to często remedium na zadyszkę finansową przedsiębiorcy. W takich sytuacjach niezbędny jest zastrzyk gotówki, ale właśnie wówczas najczęściej trafiamy na mur niechęci instytucji finansowych.

Na szczęście istnieje sposób na ratunek firmy przed upadkiem. Jest nim kredyt konsolidacyjny dla firm. Czy jest on jednak dla każdej firmy?

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonej firmy

Przede wszystkim uświadomić sobie trzeba, że kredyt taki jest trudny do zdobycia. Co za tym idzie, uzyskanie go jest praktycznie niemożliwe dla osoby innej niż profesjonalista. Prawdziwych magików potrafiących „wyczarować” kredyt konsolidacyjny na spłatę długów zadłużonej firmy jest raptem w Polsce kilku.

Chcesz dowiedzieć się jak skonsolidować długi

Kliknij i zostaw dane kontaktowe

Oddzwonimy i ustalimy co możemy dla Ciebie zrobić.

Twoje szanse, że trafisz do prawdziwego fachowca są iluzoryczne. Nie znajdziesz go bowiem w natrętnych reklamach, których zobaczysz olbrzymią ilość, gdy tylko wpiszesz frazę „pożyczki i kredyty dla zadłużonych firm” do wyszukiwarki. Prawdziwy fachowiec nie musi się reklamować.

Jak zatem znaleźć osobę, która znajdzie kredyt w sytuacji, gdy nikt nie chce go udzielić?

Wyłącznie z polecenia. Nie ma lepszej rekomendacji niż żywy dowód w postaci znajomego, który dostał kredyt na firmę pomimo bardzo złej kondycji finansowej.

Sprawdź, co może Ci zaoferować firma mająca najlepsze rekomendacje w temacie trudnych konsolidacji dla firm i poszukaj oferty dla siebie – być może jest to rozwiązanie, którego szukasz.

Co daje kredyt w momencie gdy firma ma długi?

Zadyszka finansowa znana jest każdemu przedsiębiorcy. Powstaje w wyniku własnych błędów, załamania się koniunktury, oszustw kontrahentów czy wypadków losowych. I wówczas, gdy przedsiębiorca potrzebuje pieniędzy, aby wyjść na prostą, nie ma ich skąd wziąć.

A kredyt taki potrafi uratować wiele: zapłacić zaległy ZUS i US i odblokować zdolność kredytową, kupić niezbędny towar, zapłacić raty leasingowe i pozbyć się widma odebrania sprzętu. Często kwota rzędu 30-40 tysięcy złotych pozwala przedsiębiorcy wykaraskać się z olbrzymich kłopotów i zagrożenia bankructwem.

Ale co zrobić, gdy wszyscy wokół odmawiają pożyczenia jej?

Sposób na kredyt dla zadłużonych firm

Przede wszystkim uświadomić sobie, że chodzenie od banku do banku to generowanie niepotrzebnych zapytań kredytowych. A one mogą skutkować blokadą kredytową.

Dlatego też należy unikać biegania za ślepym trafem bez ładu składu po bankach. W jeden dzień można bowiem samoistnie „zbanować” się na długo i wówczas nic już nie pomoże w zdobyciu kredytu dla zadłużonej firmy.

Zamiast tego koniecznie pozyskać raport BIK swojej firmy. W przypadku spółki dodatkowo raporty BIK wszystkich udziałowców.

To pierwszy często lekceważony krok. Zdajemy sobie sprawę, że komuś bez doświadczenia takich kroków łatwo postawić znacznie więcej. Dlatego zamiast szukania po omacku warto skorzystać z pomocy firmy specjalizującej się w uzyskaniu specyficznego finansowania jakim jest kredyt dla zadłużonych firm.

Jeśli stawiasz na skuteczne rozwiązania zamiast słodkich słówek polecamy Ci ofertę lidera polskiego rynku trudnych konsolidacji dla firm PDC – dostępną tutaj.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...