kredyt inkaso dane

Kredyt Inkaso kontakt- adres i telefon

5
(2)

Kredyt Inkaso (skrót KI) kontakt, czyli telefon i adres firmy windykacyjnej. Wszystkie dane kontaktowe KI. Oraz informacje, w jaki sposób możesz zredukować długi w tej firmie. Zredukować poprzez częściowe umorzenie. Albo rozłożyć na raty.

Telefon do Kredyt Inkaso i adres centrali

Adres siedziby firmy Kredyt Inkaso:

Kredyt Inkaso Polska

Ul. Domaniewska 39

02-672 Warszawa

Centrala KI mieści się w biurowcu tuż obok siedziby konkurencji, czyli Intrum. Lokalizacja ta może pozornie ucieszyć tych dłużników KI, którzy myślą o odwiedzinach osobistych. Niestety, jest to adres rejestrowy i siedziba zarządu. Pod tym adresem nie obsługuje się klientów. Ba, nie można tam nawet się dostać. Nasza próba odwiedzin firmy Kredyt Inkaso, dokonywana w ramach inspekcji największych firm skupujących długi, zakończyła się informacją od sekretarki, że nie jesteśmy mile widziani. Tym samym KI stało się jedyną firmą z czołówki, która nie wykazała chęci bezpośredniego poznania nas.

Gdzie zatem może udać się dłużnik Kredyt Inkaso? Na głęboką prowincję, aż pod ukraińską granicę, czyli do Zamościa. A dokładnie:

Centrum Operacyjne Kredyt Inkaso

Stefana Okrzei 32

22-400 Zamość

Telefon do Kredyt Inkaso – numer telefonu do firmy windykacyjnej

Główny telefon do Kredyt Inkaso

+48 22 22 333 44

Oczywiście, jeśli jesteś dłużnikiem KI, w piśmie do Ciebie przysłanym również znajdziesz prawdopodobnie telefon do konkretnego działu, który obsługuje Twoją wierzytelność. Jeśli nie, pod numerem 84 638 79 00 uzyskasz połączenie z zamojskim centrum windykacji. Bo to stamtąd jesteś obsługiwany.

Wykonując telefon do Kredyt Inkaso warto mieć albo numer sprawy, albo przynajmniej nr PESEL, gdyż zanim rozpocznie się rozmowa, musisz być zweryfikowany.

Bez tych danych identyfikacja i weryfikacja może nie być możliwa.

Na jaki adres kierować korespondencję e-mail do Kredyt Inkaso?

Mail do firmy windykacyjnej dla klientów dłużnych to kontakt@kredytinkaso.pl.

Jeśli masz poważny problem, to KI umożliwia Ci bezpośredni kontakt mailowy z prezesem. Możesz napisać do niego na adres: maciej.szymanski@kredytinkaso.pl

Telefon do Kredyt Inkaso w sprawie długów

Jeśli zamierzasz wykonać telefon do KI-o, mając w tej firmie zadłużenie, proponujemy wstrzemięźliwość przed wykonaniem pierwszego połączenia. Jeśli trafisz na doświadczonego rozmówcę, windykatora telefonicznego, może być to potyczka z góry skazana na niepowodzenie. Pod presją przeciwnika możesz  uznać dług, podpisać niekorzystną dla siebie ugodę, a w rezultacie stracić możliwość atrakcyjnego umorzenia części zadłużenia.

Negocjacje z Kredyt Inkaso warto zostawić specjalistom. Dzięki temu unikniesz błędów wynikających z braku wiedzy i doświadczenia. Pamiętaj, że kontaktując się z wierzycielem nie możesz liczyć na  korzystne warunki narzucone przez windykację. Na start dostaniesz dla siebie najmniej korzystne. Jeśli się na nie zgodzisz – poprawa warunków może nie być już możliwa do zrealizowania.

Kredyt Inkaso puka do drzwi

Czy mając Kredyt Inkaso ma windykację terenową?

Tak. KI posiada pracowników i współpracowników w terenie. Zatem jako dłużnik tej firmy możesz spodziewać się takiego kontaktu. Lub zminimalizować ryzyko odwiedzin windykatora.

Wystarczy, że wynajmiesz negocjatora do przygotowania polubownej ugody, a dzięki temu windykator terenowy Kredyt Inkaso nie odwiedzi Cię w domu.

Oprócz własnych pracowników, KI posługuje się również zleceniodawcami na podstawie umów innych niż o pracę. Możesz się zatem spodziewać również windykacji kogoś, kto windykuje w terenie na rzecz KI.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Aby mieć pewność, że unikniesz windykacji terenowej KI, zamów usługę negocjacji ugodowych i zredukuj swój dług poprzez umorzenie jego części. Lub rozłóż na korzystne dla siebie raty.

Ile osób ma dług w Kredyt Inkaso?

Wg informacji opublikowanych przez grupę kapitałową, KI zarządza ok. 700.000 spraw. Zakładając nawet, że jeden dłużnik ma 3 sprawy, daje to liczbę minimum 200 tysięcy dłużników. Nie jesteś więc jedynym dłużnikiem Kredyt Inkaso. Ale za to masz niepowtarzalną szansą spłacić mniej, dzięki atrakcyjnemu umorzeniu.

O umorzeniach, zasadach i warunkach zlecenia negocjacji długów kupionych przeczytasz w tym artykule:

Negocjacje z firmą windykacyjną

Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty czy to samo co KI?

Czy te dwie nazwy to odrębne firmy z podobieństwie w nazewnictwie czy też może jedna firma? Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to fundusz , który kupuje długi. Kredyt Inkaso to firma, która dla funduszu prowadzi serwis zakupionych wierzytelności. Czyli inaczej windykację.

Podobnie rzecz ma się z funduszem o nazwie CERES Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Z Tobą, jako dłużnikiem, kontaktować się będziesz wyłącznie KI. Fundusze, w tym rzecz jasna Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, nie prowadzą działalności windykacyjnej w sposób bezpośredni. Zatem fundusz Kredyt Inkaso I NSFIZ nie nawiąże z Tobą współpracy. W jego imieniu zrobi to serwisant, czyli windykator lub kancelaria prawna o nazwie

Kancelaria Prawnicza FORUM radca prawny Krzysztof Piluś i spółka spółka komandytowa

Mając długi w KI, możesz spodziewać się korespondencji z kancelarii obsługującej od strony prawnej windykatora. To Kancelaria Prawnicza FORUM radca prawny Krzysztof Piluś i spółka spółka komandytowa. Korespondencja ta oznaczać może, że Kredyt Inkaso szykuje się do drogi sądowej. Na tym etapie bardzo dobrze jest wiedzieć, jakimi „kartami gra przeciwnik”, pozwoli Ci to na dobranie odpowiedniej strategii. Pierwszym krokiem jest zatem wynajęcie pełnomocnika, który sprawdzi status Twojej sprawy i w razie potrzeby wynegocjuje ugodę. Dzięki czemu sprawa, w której masz minimalne szanse na wygraną, nie trafi do sądu. Lub przeciwnie – sprawdziwszy szczegóły sprawy, zamiast ugody, zaproponuje Ci pomoc adwokata, gdy szanse wierzyciela w sądzie są iluzoryczne.

Wynajem pełnomocnika – negocjatora jest możliwy poprzez poniższy banner:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kiedy warto być czujnym? Gdy w korespondencji pojawią się takie dane:

Kancelaria Prawnicza Forum
Radca prawny Krzysztof Piluś i spółka spółka komandytowa
Ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

Działania natychmiastowego z Twojej strony wymaga otrzymanie nakazu z e-sądu lub zawiadomienia o terminie rozprawy w sądzie rejonowym.

Kredyt Inkaso i umorzenie długu

KI, jak każdy serwisujący długi na rzecz funduszu, działa w oparciu o zyski pochodzące z różnicy pomiędzy kwotą zakupu, a kwotą odzyskaną od dłużnika. Ponieważ długi kupowane są tanio, odzyskanie 100% wartości nabytej wierzytelności nie jest konieczne, aby dobrze zarobić.

To uwalnia pole do negocjowania umorzenia części długu kupionego przez Kredyt Inkaso.

W wielu przypadkach firmy typu KI wolą zarobić mniej, a pewniej. Ty, jako dłużnik, możesz to wykorzystać. Zapoznaj się ze szczegółami takiej realizacji przeprowadzonej przez nas dla jednego z dłużników Kredyt Inkaso.

Zobacz autentyczną ugodę, sprawdź zyski dłużnika, który powierzył nam negocjacje z wierzycielem:

Kredyt Inkaso umorzenie długu

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...