Raty leasingowe za samochód poczekają

Wakacje leasingowe, czyli leasing w czasach zarazy

Wakacje leasingowe to jedna z nielicznych tratw ratunkowych, które faktycznie dostępne są każdemu przedsiębiorcy, posiadającemu czynną umową leasingu. Przedsiębiorcy chcącemu skorzystać z możliwości odroczenia o kilka miesięcy swoich rat leasingowych, których płatność przypada na okres obowiązującego stanu epidemii.

Usługi dla dłużników w Poznaniu

Oddłużanie Poznań i woj. wielkopolskie

Oddłużanie – Poznań jest jednym z miast, w których prowadzimy indywidualne konsultacje oddłużeniowe, w czasie których osoby mające np. problem ze spłatą chwilówek i parabanków mogą dowiedzieć się, jak skutecznie przeprowadzić proces oddłużania chwilówek i długów pozabankowych.

Masterlease – ku przestrodze szukających leasingu

Historia o Masterlease i leasingu taksówki. Historia bez happy endu, ale z morałem. Miała miejsce jakiś czas temu, ale jest na tyle znamienna, że postanowiłem do niej wrócić. Taksówkarz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą (potocznie samozatrudnienie) nie ma lekkiego życia. Gdy nie jeździ – nie zarabia. A w sytuacji posiadania samochodu w leasingu, gdy nie zarabia, […]

Idea Getin Leasing ratuje bizneswoman przed bankructwem

Kobieta samodzielnie prowadząca firmę transportową to zjawisko niespotykane zbyt często. A kobieta prowadząca firmę transportującą mięso do Azji to zjawisko niezwykłe. Poznajcie zatem Panią Elżbietę, której firmę uratował leasingodawca. A konkretnie Idea Getin Leasing.

Millennium Leasing – postawa wobec zadłużonych klientów

Czy mając wypowiedzianą umowę w Millennium Leasing można liczyć na pomoc wierzyciela w wyjściu na prostą, czy też pojawienie się windykatora oznacza jedno – zwrot leasingowanych samochodów i marzeń o własnym biznesie? 5 / 5 ( 3 votes )

Zewnętrzna windykacja leasingów, czyli windykator terenowy

Po kilku latach śledzenia tego, jak działa windykacja leasingów, postanowiłem przekazać osobom posiadającym wypowiedzianą umowę leasingu garść wiedzy. Która dla jednych będzie oczywistością, dla innych wiedzą cenną i pozwalającą na uniknięcie błędów. W tym tych powodujących najbardziej dotkliwe konsekwencje. Czyli bankructwo firmy opierającej swą działalność o leasingowane samochody czy maszyny. 5 / 5 ( 4 […]

Windykacja mLeasing – klasa sama w sobie

Gdy masz firmę transportową i wypowiedzianych 8 umów leasingowych, możesz tylko rozglądać się za mocnym sznurem – chyba, że owe 8 umów masz w mLeasing. Historia Mariusza, który w ciągu tygodnia przeszedł długą drogę: od depresji (praktycznie) bankruta po osobę, której podarowano nowe życie. 5 / 5 ( 3 votes )

Leasing samochodu luksusowego i konsekwencje niepłacenia rat

Okres przedwakacyjny rodzi w firmach leasingowych liczne zapytania o leasing samochodu, którym można „błysnąć” w modnych kurortach. Czy dla młodego biznesmena może być coś lepszego niż przejazd ulicami Łeby lub Zakopanego w nowym, lśniącym i bulgocącym od nadmiaru koni uwięzionych pod maską kabrioletem? 4.7 / 5 ( 4 votes )