sprzedaż pieniędzy których nie ma

Giełdy długów w życiu dłużnika

Twój dług zostanie wystawiony na giełdę długów – nie ma w Polsce dłużnika, który nie otrzymałby takiej wiadomości. Co ona oznacza dla dłużnika i jak powinien na nią zareagować? Czy giełdy długów to miejsca, w którym wystawia się wierzytelności na sprzedaż? Czy na giełdzie długów parabanki sprzedają niespłacone chwilówki?

Jak sprawdzić swoje zadłużenia w internecie? Z pomocą przychodzi aż 10 stron

Jak sprawdzić czy mam długi?

Sprawdzanie długów w Internecie nie jest wcale takie proste, a doświadczają tego wszyscy, którzy otwierając przeglądarkę zaczynają rozmyślać, jaki sprawdzić, czy mam długi. Są to bowiem rzeczy, których Google nie wyrzuci w wynikach wyszukiwania. Oto 10 popularnych zapytań w google, które są wpisywane przez osoby szukające informacji o swoich długach. Niektóre są trafione, inne prowadzą […]

Czym jest Krajowy Rejestr Zadłużonych?

Krajowy Rejestr Zadłużonych – wiele hałasu o nic

Krajowy Rejestr Zadłużonych z pewnością będzie latami mylony z listami dłużników lub biurami informacji gospodarczych. A jest to zupełnie inny rejestr. Dodajmy, jedyny taki w Polsce. Jakie długi i jakie dane znajdziemy w KRZ? Co ciekawego dłużnik znajdzie o sobie w Krajowym Rejestrze Zadłużonych? Kto sprawdza KRZ?

Wolni od długów na polsacie

Rejestr Należności Publicznoprawnych

Rejestr Należności Publicznoprawnych to rejestr zadłużeń. Znaleźć tam jednak można długi, których nie uświadczysz w BIK-u czy BIG-u. Poznaj miejsce, w którym lądują dane dłużników skarbu państwa.

Mąż nie chce płacić alimentów

Nie płacisz alimentów i masz długi? Nie Ty jeden

Jeśli nie płacisz alimentów i masz długi, to według BIG Infomonitora jesteś jedną z niemal 300 tys. takich osób. I są tacy, którzy Cię za długi alimentacyjne nienawidzą. Nie tylko dlatego, że ogólny (w skali kraju) dług z tytułu alimentów wynosi już 11,4 mld zł.