konto przez selfie w Millennium Bank
||

Millennium konto cenione przez dłużników otworzysz w kilka minut

3.5
(10)

W banku Millennium konto cenione przez dłużników można teraz założyć w telefonie w kilka minut. Niczym w nowoczesnym StartUp-ie (typu Revolut) wystarczy smartfon, dowód i uśmiech. A do tego prawdopodobnie, wraz z kontem, otrzymasz od banku prezenty. O nich na końcu artykułu.

Taki już jest świat bankowości, że czasem potrzeba kataklizmu, aby przyjął rozwiązania od młodszej konkurencji. Millennium oferując otwieranie konta na telefonie wykorzystuje sprawdzone już procedury, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Przy okazji również tych zadłużonych klientów. Tych, którzy poszukują tzw. konta bezpiecznego od komornika.

W jaki sposób w Millennium konto cenione przez dłużników otworzysz w kilka minut?

Za co konto Millennium jest cenione przez dłużników, pisano już niejednokrotnie. Faktem jest, że teraz osoba, która do tej pory nie posiada takiego konta, może je szybko założyć bez wychodzenia z domu. Ba, nawet bez wpuszczania kuriera. Ale po kolei:

 1. Przygotuj telefon, dowód, przeczyść oczko w kamerze. Można się również uczesać (chociaż to nie jest wymóg).
 2. Aby otworzyć konto za pomocą selfie w Banku Millennium, wybierz na stronie banku opcję „Załóż Konto”.
 3. W trakcie wypełniania wniosku wybierz opcję on-line.
 4. Gdy już wprowadzisz dane standardowo wymagane do założenia konta w Millennium przyjdzie czas na wykonanie kilku zdjęć:
  • awersu i rewersu dowodu osobistego (pamiętaj, że muszą być czytelne, unikaj rozmazanych),
  • trzech ujęć twarzy – w pozycji frontalnej (en face), pochylonej i z zamkniętymi oczami.
 5. Gdy już skończysz, wniosek i umowę zaakceptuj wprowadzając 6-cyfrowu kod, który otrzymasz w SMS-ie.
 6. Zaparz sobie kawę, już tylko kilkanaście minut dzieli Cię od otwarcia konta.

Gdy Ty będziesz zajmować się piciem kawy, w banku zaczyna działać technologia. Dzięki biometrii, sprawdzana jest zgodność pomiędzy selfiakiem, a zdjęciem dowodu. Dlatego istotne jest, aby zdjęcia były dobrej jakości. Weryfikowana jest poprawność danych i finalnie otrzymujesz SMS-em informację o aktywacji rachunku wraz z Millekodem potrzebnym do uruchomienia bankowości elektronicznej.

Konto w Millennium to Twoje pierwsze konto w telefonie?

Masz obawy, że nie dasz rady go otworzyć? Spokojnie, bank pomyślał i o tym. Nie zostawi Cię na tym etapie samego, otrzymasz również wiadomość z instrukcjami. Dzięki temu bez problemu zalogujesz się do serwisu internetowego i aktywujesz aplikację mobilną. Ta ostatnia – co warto wiedzieć – jest wysoko oceniana przez klientów.

Millennium konto cenione przez dłużników otworzysz w kilka minut
zdj. 1. Trochę internetu i uśmiech, konto w Millenium otworzysz bez kłopotów.

Dalej czujesz się niepewnie? Jeśli masz trudności z obsługą konta zdalnie, możesz:

„skorzystać z pomocy doradcy online w ramach usługi współdzielenia ekranu z doradcą bankowym. Umożliwia ona bezpośrednie wsparcie klienta wewnątrz serwisu internetowego Millenet. W serwisie został umieszczony specjalny przycisk „Ekspert online”, po którego naciśnięciu i wpisaniu specjalnego kodu, można udostępnić doradcy bierny widok aktualnie wyświetlanego ekranu Millenetu i otrzymać natychmiastową i precyzyjną pomoc.”

Prościej już chyba nie można. Konto już działa, a co z

słynną kartą do konta w Millennium?

Może słynna karta to określenie na wyrost, ale „ceniona przez wielu dłużników” nie będzie będzie przesadzone. Mowa oczywiście o karcie prepaid. Założysz ją po zalogowaniu się do systemu (lub zrobi ktoś Ci bliski jeśli postanowisz ją wykorzystać do zabezpieczenia się przed zajęciem komorniczym). Wówczas dowiesz się, dlaczego Millennium konto jest cenione przez dłużników.

Podstawową kartę do konta możesz zacząć wykorzystywać zanim trafi ona w Twoje ręce. W aplikacji mobilnej możesz stworzyć wirtualną kopię karty do konta. Będziesz mógł z niej korzystać zanim fizycznie ją otrzymasz. Jeśli masz telefon z obsługą płatności zbliżeniowych, z karty skorzystasz w zasadzie momentu aktywacji Konta 360°. Zapewne jednak wykorzystasz ją do płatności on-line, a do tego telefon z funkcją płatności zbliżeniowych Ci nie potrzebny.

Konto on-line w Millennium z kartą i nie tylko

Pamiętaj, że konto w Millennium jest, oprócz zalet związanych z kartą prepaid, w pełni funkcjonalnym kontem internetowym. Możliwość uruchomienia go przy wykorzystaniu selfie pozwoliła zlikwidować konieczność podpisywania umowy u kuriera i sprawia, że konto otwierasz w ciągu kilkunastu minut. Dlatego przelewy, płatności, zakładanie kart i lokat można wykonać na komputerze lub telefonie nie ruszając się z przysłowiowego fotela. Na dodatek otwierając konto zapewne skorzystasz z jakiejś promocji, dzięki której w Twojej kieszeni pozostanie kilkaset złotych.

Promocje w banku Millenium, czyli prezenty za założenie konta online

Wiesz już, że konto, które cenią dłużnicy, założysz za pomocą kilku kliknięć w domu. Pozostaje odpowiedź na pytanie: co dostaniesz od banku za założenie takiego konta? Oprócz możliwości – dla wielu dłużników najważniejszej – skorzystania z karty prepaid dającej ochronę przed zajęciem komorniczym konta bankowego, istnieje również możliwość odebrania od banku prezentu.

Prezentami za założenie konta są najczęściej:

 • gotówka na konto np. 200 zł
 • gotówka do wydania w serwisie internetowym na zakupy
 • bilety do kina
 • vouchery zakupowe do sklepów internetowych

Ponieważ promocje w banku Millenium zmieniają się nieustannie, nie wiemy, którą wylosujesz w momencie kliknięcie na przycisk pozwalający z nich skorzystać. Sprawdź to sam – to nic nie kosztuje. Sprawdź, co da Ci dziś bank za założenie konta bez wizyty w oddziale.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.5 / 5. Liczba głosów: 10

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

6 komentarzy

  1. Jak się domyślasz, bank nie oferuje tego konta pod nazwą „konto bez komornika”. Dlatego nie ma sensu pytać pracowników banku o to, gdyż i tak nie udzielą Ci informacji. Po prostu przeczytaj instrukcję, zrozum ją, a potem ciesz się wolnością od zajęcia.

   1. Witam, założyłem konto w tym banku, ale już chyba nie można zamówić tej karty, chyba że dostępna jest przez komputer, a nie z poziomu aplikacji

Zostaw swój komentarz...