Modlitwa o wyjście z długów

4.1
(24)

Pętla kredytowa nie wybiera – wpadają w nią zarówno głęboko wierzący, jak i Ci, którzy do kościoła chodzą od wielkiego dzwonu, czyli dwa razy do roku, jednak ci pierwsi mają w walce z długami niezawodne wsparcie, jakim jest modlitwa o wyjście z długów. Oczywiście spirala zadłużenia dotyka też ateistów, ale ich ten artykuł akurat nie zainteresuje.

Modlitwa zadłużonych o łaskę oddłużenia – do kogo?

Osoby wierzące mają tę przewagę nad innymi, że mogą pomagać sobie w najtrudniejszych momentach życia modlitwą. Na przykład modlitwą o wyjście z beznadziejnych długów. A jak beznadziejne długi, to i odpowiedni parton. W tym przypadku św. Juda Tadeusz, słynący z możliwości wypraszania łaski rozwiązywania spraw najtrudniejszych. Zatem modlitwę o wyjście z długów skierujemy do św. Judy Tadeusza.

Modlitwa o wyjście z długów – treść

Święty Judo Tadeuszu, przyjdź mi z pomocą w tych trudnych dla mnie chwilach. Zbłądziłam ogromnie, wchodząc na nieznany mi grunt finansów. Zgrzeszyłam pazernością na dobra doczesne, połakomiłam się łatwym pieniądzem. Ty widzisz, jaką teraz ponoszę za to karę. Jak jestem dręczona psychicznie i jak wiele przeżywam upokorzeń, gdyż nie mam możliwości sprostać wymaganiom swoich wierzycieli.

Święty Judo Tadeuszu, zdejmij ze mnie to brzemię, napełnij mnie łaską mądrości, abym mogła znaleźć skuteczne rozwiązanie swoich problemów materialnych. Nie proszę o pieniądze, ale o to, abym znalazła na swej drodze ludzi, którzy pomogą mi dźwigać ten ciężar długów i pozbywać się ich stopniowo i powoli.

Mój wielki Patronie, ufam, że poprzez Twoje wstawiennictwo otrzymam wskazówkę, w jaki sposób poradzić sobie ze spłatą długów, które mnie przerosły. I które zmieniły moje życie w koszmar, lęk i odebrały ochotę i wiarę w lepszą przyszłość.

Jest to żeńska wersja modlitwy o wyjście z długów. Oczywiście wersja może być męska. I rzecz jasna dowolnie modyfikowana, w zależności od potrzeb.

Modlitwa o wyjście z długów

Czy sama modlitwa o spłatę długów wystarczy?

Oczywiście nie. Jest tylko rodzajem duchowego zastrzyku energetycznego do szukania rozwiązań z wiarą w to, że się je znajdzie. I że słowa modlitwy zostaną wysłuchane. Nie wystarczy klepać beznamiętnie modlitwy o oddłużenie i czekać z założonymi rękami, aż długi poznikają.

Trzeba działać aktywnie, a modlitwa o wyjście z długów ma za zadanie uruchomienie w Tobie ukrytych pokładów nadziei i wiary w szczęśliwe oddłużenie. I energii na szukanie sposoby na skuteczne oddłużanie. Całą resztę pozostaw tym, którzy znają się na oddłużaniu w realiach ziemskich.

Wykonaj pierwszy krok do tego, aby wyjść z długów.

Modlitwa o spłacenie długów w procesie oddłużania

Dla osób wierzących jest dużym wsparciem w procesie oddłużania. Pozwala na znalezienie dodatkowych sił w momencie zwątpienia. Pozwala każdego dnia wierzyć w powodzenie programu oddłużeniowego. Oczywiście, co warto zapamiętać, same modlitwy o pozbycie się długów nie wystarczą, gdyż długi same nie znikną.

W procesie wychodzenia z długów istotny jest program, który zakłada redukcję zadłużenia i spłatę długów rozłożoną w czasie, czyli realnie dostosowaną do możliwości samego dłużnika.

I w tym procesie modlitwa o oddłużenie jest jak najbardziej na miejscu. Ale nie jako zamiennik samego oddłużania, a duchowy dodatek do niego….

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.1 / 5. Liczba głosów: 24

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

3 komentarze

  1. Nie zgadzam się ze słowami „połakomienie się na pieniądze”, ja ponoszę karę za dobre serce, za chęć ratowania czyjegoś zycia i zdrowia. Za dobre serce nie mam z czego zyc. Dlatego odrzucam co napisane powyżej a pomodlić się wolę do samego Boga Ojca.

  2. Błagam pomóż mojemu mężowi wyjść z długów abyśmy wkoncu wyszli na prostą i życie zaczęło płynąć z górki a noe ciągle pod górkę

Zostaw swój komentarz...