||

Moje Usługi i Twisto – płać na czas, nawet jeśli Tobie tak nie płacą

0
(0)

Gdy przychodzi termin płatności, np. za czynsz, a na Twoim koncie wciąż brak wynagrodzenia, Moje Usługi i Twisto przyjdą z pomocą. Bo nie wszyscy muszą wiedzieć, że masz poślizgi w płatnościach.

Wielokrotnie powtarzamy, że długi w dzisiejszych czasach to nie wstyd, a wyzwanie, któremu trzeba odpowiedzialnie stawić czoła. Wiemy jednak, że czasem człowiek zadłuża się na kilka dni, bo musi. A to wypłata nie wpłynęła w terminie, a to nadzwyczajny wydatek – uszkodzony dach, stłuczka i już domowy budżet się nie domyka. Jak nie ma środków na wszystko, coś trzeba poświęcić.

Wiemy również, że dla wielu to „wypadek przy pracy” i po prostu zwyczajnie im wstyd, gdy w skrzynce widzą upomnienie, że nie uregulowali płatności w terminie. Albo gdy odbierają telefon ze szkoły obwieszczający, że kolejnego obiadu „na kreskę” pociecha nie dostanie. To godna szacunku postawa, gdy chce się płacić swoje zobowiązania w terminie. W sytuacji, gdy dla świętego spokoju potrzebujesz kilku dni, świat nie musi wiedzieć, że „byle do pierwszego” zmieniło się u Ciebie chwilowo na „byle do dziesiątego”.

Moje Usługi i Twisto – gdy trzeba „łatać” budżet

W opisanych przypadkach z pomocą może przyjść portal Moje Usługi stworzony przez ING.

Portal powstał z myślą dla tych, którzy już wiedzą, że w dzisiejszym świecie czasem trudno opanować wszystkie rachunki. Czynsz, prąd, gaz, szkoła, telefon itd. A karuzela wydaje się nie kończyć.

Dzięki Moje Usługi, wiele z opłat dokonuje się automatycznie, a my mamy od nich wolną głowę. Resztę dodajemy do usługi po to. aby nam przypominała o terminach płatności. To całkiem wygodne – w jednym miejscu trzymamy nasze cykliczne opłaty.

I jeszcze całkiem niedawno na tym kończyły się zalety aplikacji, aż pojawiło się Twisto ze swoją ofertą. Ta ofertę ING postanowiło podpiąć do swojej bramki płatniczej iMoja, a stąd już prosta droga do

płacenia Twisto za rachunki czy nawet czynsz – jak za buty, czyli z odroczonym terminem płatności

To moje pierwsze skojarzenie, bo przecież Twisto czy PayPo powstały po to, by można było płacić w sklepach z poślizgiem. Na dodatek bez dodatkowych kosztów. Jeśli w Moje Usługi masz podpięty abonament za energię elektryczną, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zapłacił za nią dzięki Twisto. Dzięki temu pod blokiem nikt nie powie, że „u X to już kiepsko, słyszałam, że za prąd nie płaci…”

Gdy możesz legalnie odroczyć swoje opłaty, na światło dzienne wychodzą inne zalety tego rozwiązania. Moje Usługi i Twisto mogą stanowić swojego rodzaju

Koło ratunkowe dla historii kredytowej

Wyobraź sobie taką oto sytuację. Jest 28-my, za cztery dni, tuż po wypłacie, masz zapłacić za prąd, no i jeszcze ten nieszczęśliwy kredyt. Wracasz wkurzony po pracy, w której szef zakomunikował, że z próżnego to i Salomon nie naleje. W terminie dostaniesz gołą pensję, a premie kilka dni, góra tydzień później. Zaczynasz więc racjonalnie zastanawiać się, czego nie zapłacisz w terminie. Czynszu czy raty? Dochodzisz do wniosku, że kilka dni obsuwy w racie nie zaszkodzi bardziej, niż utrata prestiżu na osiedlu.

To założenie z gruntu złe ponieważ:

  1. Lepiej zapłacić z opóźnieniem czynsz,
  2. W ogóle nie musisz mieć takiego dylematu dzięki połączeniu funkcji Moje Usługi i Twisto

Dlaczego unikać poślizgów w spłacie rat kredytów? Gdyż opóźnienie to opóźnienie i stanowi rysę na Twoim wizerunku kredytobiorcy. Czasem nieznaczną, czasem może przesądzać o Twojej wiarygodności kredytowej przez długi czas. A gdy sytuacja się miałaby powtarzać… Po co zatem narażać się na utratę wiarygodności kredytowej czy reputacji, skoro Moje Usługi pozwolą Ci za darmo odroczyć płatność za wszystkie lub wybrane usługi….

Premia, ważna jest premia

No i jeszcze jedna nie mniej istotna rzecz korzystając z Moje Usługi możesz obdarować i być obdarowanym. Może nie nazbyt szczodrze, bo aktualną wartość gratyfikacji wyjaśnia ten oto nagłówek wiadomości:

Moje Usługi i Twisto dostępne na zaproszenie
il. Dzięki poleceniu nowy użytkownik zyska kilkadziesiąt złotych na opłacenie rachunków

Obdarowywać możesz rzecz jasna po założeniu konta w Moje Usługi, ale pierwsze 30 zł możesz dostać już za założenie konta, korzystając z kodów promocyjnych np. BXVT-KT0C, z którego ja skorzystałem. Co warto podkreślić, kody działają czasowo. Jeśli zatem nie możesz znaleźć takiego, a chciałbyś skorzystać z promocji – zostaw komentarz, postaramy się zdobyć dla Ciebie jakiś aktualny.

Moje Usługi – podstawowe informacje

Jeśli zastanawiasz się czy Moje Usługi są godne zaufania, to raczej nie powinieneś mieć jakichś wielkich wątpliwości. Pomimo, że właścicielem portalu jest firma, której nazwa nic Ci nie powie, to operatorem jest ING Usługi dla Biznesu S.A.

ul. Chorzowska 50, 40-121 Katowice. Tak, to ING. Gdyby przyszła Ci ochota na skorzystanie z aplikacji na smartfona, to jej dostawcą jest również to ING.

Skoro za usługą stoi bank, to myślę, że można obdarzyć ją sporą dawką zaufania.

 

 

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...