Negocjacje z firmą KRUK

Negocjacje z firmą KRUK SA

4.6
(45)

Masz dług w KRUK? Przeczytaj koniecznie, jakie negocjacje z firmą KRUK możemy Ci zaproponować i jakie profity dzięki nim dla Ciebie uzyskać. Dołącz do tych, którzy spłacają długi w sposób dla siebie korzystny, ciesząc się umorzeniami lub niskimi ratami bez odsetek.

Negocjacje w centrali firmy KRUK we Wrocławiu

Jako (prawdopodobnie) jedyna firma w Polsce oferujemy możliwość przeprowadzenia w imieniu każdego dłużnika błyskawicznych negocjacji w centrali firmy KRUK. W efekcie tych negocjacji otrzymasz

  • Gwarantowane umorzenie minimum 30% wartości zadłużenia przy wpłacie jednorazowej lub
  • Niskie raty bez odsetek, gdy wybierzesz taki wariant
  • Gwarancję osiągnięcia sukcesu w postaci ugody w jednej lub drugiej formie

Chcesz wiedzieć, jak to działa i jak zamówić usługę? Czytaj dalej

Jak odbywają się negocjacje z KRUK SA i na czym one polegają?

Negocjacje odbywają się za pośrednictwem pełnomocnika. Który wyposażony w podpisany przez Ciebie dokument pełnomocnictwa (otrzymasz go po zawarciu umowy) przyjeżdża do centrali KRUK-a we Wrocławiu na spotkanie z osoba decyzyjną w Twojej sprawie.

W toku przeprowadzonych rozmów wypracowuje dla Ciebie ugodę wg przyjętych wcześniej ustaleń: negocjuje umorzenie części długu przy spłacie jednorazowej lub raty bez odsetek w przypadku wyboru przez Ciebie takiego wariantu.

Negocjacje odbywają się zawsze bezpośrednio. Nie stosujemy praktyk w postaci wysyłania listów czy dzwonienia do wierzyciela. Nasz firma od 10 lat wyznacza standardy na rynku pomocy zadłużonym, dlatego zgodnie z naszymi zasadami standardy muszą być najwyższe.

Jeśli negocjacje to tylko osobiste, bezpośrednie i w centrali. Żadnych półśrodków. Te zostawiamy tzw. konkurencji.

Dlatego też gwarantujemy stawiennictwo w centrali KRUK-a w ciągu 48 godzin od zamówienia. To czas maksymalny, w praktyce może być to już nawet kilka godzin od zamówienia.

Ugoda z KRUK-iem

Po wynegocjowaniu warunków ugody z pełnomocnikiem Cię reprezentującym, firma KRUK przygotowuje ugodę i dostarcza Ci ją drogą pocztową lub mailową. Wszystko trwa do kilku dni od zakończenia negocjacji. Jeśli miałeś komornika z KRUKA – w tym czasie następuje jego odwołanie i zamknięcie egzekucji. Po podpisaniu ugody pozostaje dokonać wpłaty pozostałej po umorzeniu kwoty lub pierwszej raty – w przypadku układu ze spłatą w ratach.

ile kosztuje ugoda z firmą KRUK

Ile zapłacisz za usługę wynegocjowania ugody z KRUK SA?

W momencie zamówienia poprosimy Cie o zaliczkę zwrotną w wysokości 150 zł. Choć nie lubimy zaliczek – jest ona niezbędna. Zabezpiecza nas przed osobami niepoważnie podchodzącymi do umów, które po przesłaniu im ugody, wynegocjowanej zgodnie z ich wytycznymi, nie przystępują do niej i znikają bez śladu.

Praca pełnomocnika kosztuje. I ta niewielka zaliczka częściowo ją rekompensuje. Jeśli jesteś osobą poważną – nie musisz martwić się zaliczką. Wróci do Ciebie w całości przy rozliczeniu.

Rozliczenie następuje po wynegocjowaniu i przesłaniu do Ciebie ugody. U nas płacisz wyłącznie za sukces – czyli faktycznie wykonaną pracę.

W przypadku umorzenia części zadłużenia nasze wynagrodzenia to 10% wartości umorzonej przez KRUK kwoty. Dla zobrazowania:

Przykład
Twoje zadłużenie w KRUK wynosi 11.000 zł. Negocjacje przyniosły efekt w postaci umorzenia 48% Twojego długu. Musisz zatem zapłacić KRUK-owi 5720,00 zamiast 11.000 zł. Tym samym masz umorzone 5280,00 zł. To Twój zysk, z którego odprowadzisz nasze wynagrodzenie za sukces. Wyniesie ono 10% Twojego zysku, czyli 528,00 zł. Od tej kwoty odliczamy jeszcze wpłaconą zaliczkę.

Równie transparentnie wygląda rozliczenie w przypadku negocjacji korzystnego układu ratalnego. W tym przypadku wynagrodzenie nasze zależy od kwoty zadłużenia.

Przykład
Gdy dług całkowity nie przekracza 10.000 zł, za układ ratalny z zatrzymaniem biegu odsetek zapłacisz 280,00 zł (po odliczeniu zaliczki). Gdy zadłużenie jest olbrzymie i rozłożymy Ci na raty bez odsetek kwotę powyżej 100.000 zł – za pomoc zapłacisz 800,00 zł (po odliczeniu zaliczki)

Szczegóły dotyczące aktualnej wysokości opłat znajdziesz w cenniku usług serwisu MamDlugi.pl (prowadzonego przez Mecenatura PL Sp. z o.o.)

Jak zamówić oddłużanie w KRUK?

Negocjacje z firmą KRUK mogą rozpocząć się lada moment. Już tylko od Ciebie zależy, kiedy je rozpoczniemy. Nie zwlekaj z wychodzeniem z długów – zamów negocjacje w KRUK-u za pomocą narzędzia pokazanego poniżej

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jeśli preferujesz klasyczną, papierową umowę i tradycyjny przelew – napisz na kontakt@mamdlugi.pl. Przygotujemy dla Ciebie umowę w formie, jaką lubisz.

Najważniejsze informacje o długach w KRUKU

Chcesz pozbyć się długu w KRUK-u?

Najważniejsze w naszej ofercie:

  1. Masz do wyboru masz dwie formy ugody. Kruk umorzenie długu z jednorazową wpłatą lub układ ratalny. Opcje nie łączą się – nie można mieć jednocześnie rat i umorzenia.
  2. Działamy błyskawicznie – spotkanie z wierzycielem nawet w kilka godzin.
  3. Nasza usługa objęta jest gwarancją skuteczności. Gwarantujemy umorzenie minimum 30% Twojego długu. Jeśli nie zrobimy tego – nie płacisz za usługę ani grosza. Za to otrzymujesz zwrot zaliczki.
  4. Rozliczamy się za efekt – nigdy za obietnicę. Znając wysokość zadłużenia, wiesz również z góry, ile będą kosztować nasze skuteczne negocjacje w kierunku zmniejszenia zadłużenia.

Mam długi nie tylko w KRUK

Dla nas nie problem. Na tych samych zasadach i warunkach możemy pomóc Ci wyjść z długów kupionych przez inne niż KRUK SA firmy z krajowej czołówki. Sprawdź to w naszej ofercie pomocy zadłużonym w firmach windykacyjnych.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 45

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Negocjacje z firmą KRUK SA”

  1. Witam, moje pytanie czy negocjacje z Krukiem obejmują również czynną opcję dużego umorzenia w dowolnym momencie trwania układu ratalnego w przypadku chęci spłaty pozostałej kwoty jednorazowo? Pozdrawiam

    1. Tak, negocjacje zawsze obejmują przygotowanie furtki na lepsze czasy, czyli opcję dużego umorzenia w trakcie trwania układu ratalnego. Minimalna ilość spłaconych rat to 3.

Zostaw swój komentarz...