Negocjacje z firmą KRUK

Negocjacje z firmą KRUK SA

4.6
(47)

Masz dług w KRUK? Przeczytaj koniecznie, jakie negocjacje z firmą KRUK możemy Ci zaproponować i jakie profity dzięki nim dla Ciebie uzyskać. Dołącz do tych, którzy spłacają długi w sposób dla siebie korzystny, ciesząc się umorzeniami lub niskimi ratami bez odsetek.

Negocjacje w centrali firmy KRUK we Wrocławiu

Jako (prawdopodobnie) jedyna firma w Polsce oferujemy możliwość przeprowadzenia w imieniu każdego dłużnika błyskawicznych negocjacji w centrali firmy KRUK. W efekcie tych negocjacji otrzymasz

 • Gwarantowane umorzenie minimum 30% wartości zadłużenia przy wpłacie jednorazowej lub
 • Niskie raty bez odsetek, gdy wybierzesz taki wariant
 • Gwarancję osiągnięcia sukcesu w postaci ugody w jednej lub drugiej formie

Chcesz wiedzieć, jak to działa i jak zamówić usługę? Czytaj dalej

Jak odbywają się negocjacje z KRUK SA i na czym one polegają?

Negocjacje odbywają się za pośrednictwem pełnomocnika. Który wyposażony w podpisany przez Ciebie dokument pełnomocnictwa (otrzymasz go po zawarciu umowy) przyjeżdża do centrali KRUK-a we Wrocławiu na spotkanie z osoba decyzyjną w Twojej sprawie.

W toku przeprowadzonych rozmów wypracowuje dla Ciebie ugodę wg przyjętych wcześniej ustaleń: negocjuje umorzenie części długu przy spłacie jednorazowej lub raty bez odsetek w przypadku wyboru przez Ciebie takiego wariantu.

Negocjacje odbywają się zawsze bezpośrednio. Nie stosujemy praktyk w postaci wysyłania listów czy dzwonienia do wierzyciela. Nasz firma od 10 lat wyznacza standardy na rynku pomocy zadłużonym, dlatego zgodnie z naszymi zasadami standardy muszą być najwyższe.

Jeśli negocjacje to tylko osobiste, bezpośrednie i w centrali. Żadnych półśrodków. Te zostawiamy tzw. konkurencji.

Dlatego też gwarantujemy stawiennictwo w centrali KRUK-a w ciągu 48 godzin od zamówienia. To czas maksymalny, w praktyce może być to już nawet kilka godzin od zamówienia.

Ugoda z KRUK-iem

Po wynegocjowaniu warunków ugody z pełnomocnikiem Cię reprezentującym, firma KRUK przygotowuje ugodę i dostarcza Ci ją drogą pocztową lub mailową. Wszystko trwa do kilku dni od zakończenia negocjacji. Jeśli miałeś komornika z KRUKA – w tym czasie następuje jego odwołanie i zamknięcie egzekucji. Po podpisaniu ugody pozostaje dokonać wpłaty pozostałej po umorzeniu kwoty lub pierwszej raty – w przypadku układu ze spłatą w ratach.

ile kosztuje ugoda z firmą KRUK

Ile zapłacisz za usługę wynegocjowania ugody z KRUK SA?

W momencie zamówienia poprosimy Cie o zaliczkę zwrotną w wysokości 150 zł. Choć nie lubimy zaliczek – jest ona niezbędna. Zabezpiecza nas przed osobami niepoważnie podchodzącymi do umów, które po przesłaniu im ugody, wynegocjowanej zgodnie z ich wytycznymi, nie przystępują do niej i znikają bez śladu.

Praca pełnomocnika kosztuje. I ta niewielka zaliczka częściowo ją rekompensuje. Jeśli jesteś osobą poważną – nie musisz martwić się zaliczką. Wróci do Ciebie w całości przy rozliczeniu.

Rozliczenie następuje po wynegocjowaniu i przesłaniu do Ciebie ugody. U nas płacisz wyłącznie za sukces – czyli faktycznie wykonaną pracę.

W przypadku umorzenia części zadłużenia nasze wynagrodzenia to 10% wartości umorzonej przez KRUK kwoty. Dla zobrazowania:

Przykład
Twoje zadłużenie w KRUK wynosi 11.000 zł. Negocjacje przyniosły efekt w postaci umorzenia 48% Twojego długu. Musisz zatem zapłacić KRUK-owi 5720,00 zamiast 11.000 zł. Tym samym masz umorzone 5280,00 zł. To Twój zysk, z którego odprowadzisz nasze wynagrodzenie za sukces. Wyniesie ono 10% Twojego zysku, czyli 528,00 zł. Od tej kwoty odliczamy jeszcze wpłaconą zaliczkę.

Równie transparentnie wygląda rozliczenie w przypadku negocjacji korzystnego układu ratalnego. W tym przypadku wynagrodzenie nasze zależy od kwoty zadłużenia.

Przykład
Gdy dług całkowity nie przekracza 10.000 zł, za układ ratalny z zatrzymaniem biegu odsetek zapłacisz 280,00 zł (po odliczeniu zaliczki). Gdy zadłużenie jest olbrzymie i rozłożymy Ci na raty bez odsetek kwotę powyżej 100.000 zł – za pomoc zapłacisz 800,00 zł (po odliczeniu zaliczki)

Szczegóły dotyczące aktualnej wysokości opłat znajdziesz w cenniku usług serwisu MamDlugi.pl (prowadzonego przez Mecenatura PL Sp. z o.o.)

Jak zamówić oddłużanie w KRUK?

Negocjacje z firmą KRUK mogą rozpocząć się lada moment. Już tylko od Ciebie zależy, kiedy je rozpoczniemy. Nie zwlekaj z wychodzeniem z długów – zamów negocjacje w KRUK-u za pomocą narzędzia pokazanego poniżej

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jeśli preferujesz klasyczną, papierową umowę i tradycyjny przelew – napisz na kontakt@mamdlugi.pl. Przygotujemy dla Ciebie umowę w formie, jaką lubisz.

Najważniejsze informacje o długach w KRUKU

Chcesz pozbyć się długu w KRUK-u?

Najważniejsze w naszej ofercie:

 1. Masz do wyboru masz dwie formy ugody. Kruk umorzenie długu z jednorazową wpłatą lub układ ratalny. Opcje nie łączą się – nie można mieć jednocześnie rat i umorzenia.
 2. Działamy błyskawicznie – spotkanie z wierzycielem nawet w kilka godzin.
 3. Nasza usługa objęta jest gwarancją skuteczności. Gwarantujemy umorzenie minimum 30% Twojego długu. Jeśli nie zrobimy tego – nie płacisz za usługę ani grosza. Za to otrzymujesz zwrot zaliczki.
 4. Rozliczamy się za efekt – nigdy za obietnicę. Znając wysokość zadłużenia, wiesz również z góry, ile będą kosztować nasze skuteczne negocjacje w kierunku zmniejszenia zadłużenia.

Mam długi nie tylko w KRUK

Dla nas nie problem. Na tych samych zasadach i warunkach możemy pomóc Ci wyjść z długów kupionych przez inne niż KRUK SA firmy z krajowej czołówki. Sprawdź to w naszej ofercie pomocy zadłużonym w firmach windykacyjnych.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 47

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

4 komentujących “Negocjacje z firmą KRUK SA”

 1. Witam, firma Kruk wykupiła mój kredyt hipoteczny z PKO dług wynosi ok 400 000 czy w tej sytuacji tez mogę liczyć na Państwa pomoc w kwestii negocjacji dogodnych miesięcznych rat? Aktualnie wpłacam co miesiąc 1000 zł i zdaniem Kruka kwota ta jest za niska. Nie ukrywam iż mogę tyle tylko wpłacać gdyż posiadam jeszcze innych wierzycieli.

  1. Kwota 1000 zł nie pokrywa nawet rosnących odsetek, więc wpłacanie jest bez ugody i harmonogramu jest wyrzucaniem pieniędzy. Tego typu sprawę należy w pierwszej kolejności od sprawdzenia jakości papierów Kruka. Jeśli są ok i realnie grozi Panu eksmisja to trzeba zawrzeć ugodę. Wszystko wiadomo będzie po sprawdzeniu statusu prawnego wierzytelności odkupionej od banku.

 2. Witam, moje pytanie czy negocjacje z Krukiem obejmują również czynną opcję dużego umorzenia w dowolnym momencie trwania układu ratalnego w przypadku chęci spłaty pozostałej kwoty jednorazowo? Pozdrawiam

  1. Tak, negocjacje zawsze obejmują przygotowanie furtki na lepsze czasy, czyli opcję dużego umorzenia w trakcie trwania układu ratalnego. Minimalna ilość spłaconych rat to 3.

Zostaw swój komentarz...