Umorzenie dlugow umowa i pelnomocnitwo

Jak umorzyć swoje długi – zamówienie

Jak umorzyć swoje długi – zamówienie
5 (100%) 3 głos[ów]

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie unikalnymi usługami świadczonymi naszą firmę. Obiecujemy, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoja sprawa została załatwiona jak najkorzystniej z Twojego punktu widzenia.

Czyli, aby wynegocjować jak największe umorzenie.

Zgodnie z warunkami świadczenia usługi pierwszym krokiem jest zawarcie umowy i opłacenie kosztów delegacji Pełnomocnika do siedziby wierzyciela. Do zawarcia umowy i potwierdzenia zlecenia wystarczy już tylko jedno kliknięci w poniższy przycisk:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po zawarciu umowy przesyłam pełnomocnictwo do podpisania i odesłania w postaci skanu. Od tego momentu rozpoczynamy działania, informacje na temat ich postępów otrzymujesz na bieżąco.

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej i wygodnej formy elektronicznego zawierania umowy.

Dla osób, które z założenia boją się podpisywania umów i dokonywania jakichkolwiek wpłat przez internet, a przez to nie są skłonne nam zaufać – mamy proste rozwiązanie ich problemu.

Wizytę z naszym Biurze we Wrocławiu. Na miejscu, przy pysznej kawie, w wygodnym fotelu, podpiszesz umowę i pełnomocnictwo, a przy odrobinie szczęścia będziesz mógł spotkać tam naszego negocjatora i porozmawiać z nim osobiśie.

Zapraszamy w godzinach 10-16 (prośba o wcześniejsze umówienie wizyty ze względu na komfort intymności) na ulicę Legnicką 52 we Wrocławiu:

Nasze Biuro mieści się na V piętrze (wjazd windą), oznaczone jest logo Grupa Mecenatura Polska. Wejście do budynku znajduje się tuż obok drzwi banku widocznych na zdjęciu.

Dojazd nie będzie stanowił żadnego problemu. Biuro usytuowane jest 3 minuty drogi od stacji Wrocław Mikołajów, na której zatrzymują się wszystkie pociągi osobowe i IC jadące z i do Wrocławia Głównego.

Biuro znajduje się bardzo blisko przystanku tramwajowego (przystanek Niedźwiedzia), co zapewnia bezpośredni dojazd z każdego punktu miasta (linie 3, 10, 20, 31, 32, 33).

Osoby zmotoryzowane otrzymują możliwość dojazdu bez korków zarówno z A4, A8 jak i Obwodnicy Miejskiej. Do tego nie muszą martwić się o postój. Czeka na nich bezpłatny parking CH Magnolia Park na 3500 miejsc, który jest jednocześnie parkingiem klientów naszego Biura.

Wybierz samodzielnie, jaką formę podpisania umowy preferujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.