Oddłużanie na Śląsku

4.6
(5)

Oddłużanie na Śląsku, czy też inaczej pomoc zadłużonym mieszkańcom Górnego Śląska, to usługa skierowana nie tylko do mieszkańców metropolii, ale też do tych, którzy na co dzień mieszkają w okolicznych regionach. Czyli w Zagłębiu, Beskidach lub okolicach Częstochowy.

Na czym właściwie polega oddłużanie na Śląsku?

Pomoc w wychodzeniu z długów, skierowana do mieszkańców Śląska, nie jest kolejną ofertą pożyczek i kredytów oddłużeniowych. Jest to propozycja dla tych, którzy nie szukają rozwiązań chwilowych, tylko skutecznego wyjścia z problemu. Dla jednego będzie nim upadłość konsumencka osób zadłużonych, dla innego – wykup swojego długu lub ugoda z wierzycielem. A to nie przecież nie wszystkie jeszcze możliwości, jakie ma do swojej dyspozycji osoba, która znalazła się w pętli zadłużenia. Oddłużenie ma na celu trwałą redukcję i pozbycie się długów, nie dalsze pogłębianie zgubnej spirali, do czego prowadzą rozwiązania oparte na zaciąganiu kolejnych zobowiązań.

W przypadku takich działań jest tylko jeden wyjątek od niechlubnej reguły – kredyty konsolidacyjne. Pozwalają one na systematyczne (choć nie szybkie) pozbycie się zadłużenia. Czas spłacania takiego kredytu jest z reguły długi, więc koszty tego procesu rozkładają się w czasie. Tyle tylko, że kredyt oddłużeniowy to kolejny dług. Pamiętaj o tym szukając w kredycie konsolidacyjnym sposobu na wyjście z długów.

Czy kredyt konsolidacyjny będzie właściwym rozwiązaniem dla każdego Ślązaka?

Z pewnością nie, ponieważ na wyjście z pułapki długów nie ma jednego, uniwersalnego i zawsze skutecznego sposobu. Kredyt konsolidacyjny jest chętniej udzielany mieszkańcom dużych miast (których w województwie śląskim przecież nie brakuje) niż tym, którzy mieszkają na wsi lub w mniejszych miejscowościach. Stoi za tym prosta statystyka wysokości zarobków oraz łatwość w znalezieniu kolejnej pracy w większych metropoliach (kredytobiorcy rzadko kiedy grozi długotrwała przerwa w opłacaniu kolejnych rat z powodu bezrobocia). Jest to ważne zarówno dla banku, jak i zainteresowanego, ponieważ tego typu kredyty charakteryzują się stosunkowo wysoką ratą i długim czasem spłacania.

Problem pojawia się, gdy pętla zaciągniętych kredytów, pożyczek i chwilówek jest zbyt złożona, aby lekarstwem mógł być prosty kredyt konsolidacyjny. Wtedy potrzebne są bardziej złożone metody pozbywania się długów. Taką właśnie pomoc zadłużonym oferujemy. Jest ona skierowana do tych osób, którzy nie wiedzą, jak sami wyjść z wyniszczającej spirali zobowiązań, a kredyt konsolidacyjny nie jest wystarczającym rozwiązaniem.

Oddłużanie bezpośrednie na Śląsku

Uważamy, że najskuteczniejszą formą konsultacji oddłużeniowych jest spotkanie face to face. Pomoc w wychodzeniu z długów ma nie tylko namacalny, widoczny w liczbach, aspekt finansowy, ale także bardzo ważną stronę psychologiczną. Wielu dłużników bowiem, w wyniku postępujących działań windykacyjnych i ciążącej świadomości swoich zobowiązań, boryka się z stanami depresyjnymi, silną nerwicą, zaburzonym poczuciem bezpieczeństwa czy utratą wiary w skuteczne wyjście z długów.

Umów się z naszym specjalistą

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pierwszym krokiem do oddłużenia jest spotkanie bezpośrednie ze specjalistą. Kilkugodzinna rozmowa pozwala uświadomić sobie skalę problemu, jest swoistą terapią wstrząsową. Daje też nadzieję na przyszłość – dłużnik ma możliwość zobaczyć, że istnieją bardzo konkretne sposoby na wyjście z tej sytuacji. Często te kilka godzin (co to może znaczy przy wielomiesięcznym procesie wychodzenia z długów? Okazuje się, że bardzo wiele.) staje się momentem przełomowym, pozwala na nabranie sił psychicznych do walki z zadłużeniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czego doświadcza osoba w czasie procesu windykacyjnego, przeczytaj koniecznie spowiedź dłużniczki.

Dlatego właśnie oddłużanie oferujemy w formie konsultacji bezpośrednich. Jest to oferta dla tych, którzy zdecydowali się na podjęcie realnych kroków do wyjścia z długów.

Kto może skorzystać z oddłużania na Śląsku?

Bezpośrednie konsultacje oddłużeniowe kierowane są przede wszystkim do mieszkańców województwa śląskiego, ponieważ spotkania odbywają się w Katowicach. Jest to jedno z wielu miast, w których można skorzystać z naszej oferty pomocy zadłużonym:

Katowice, jako stolica województwa, jest miastem z dobrym dojazdem, licznymi połączeniami autobusowymi i kolejowymi. Może być także dogodną lokalizacją dla osób z zachodniej Małopolski czy województwa świętokrzyskiego, które, mimo iż w Kielcach nie posiadamy swojej placówki, decydując się na dojazdy, także mogą skorzystać z konsultacji bezpośrednich. Na Górnym Śląsku  rośnie liczba osób zadłużonych

Gdzie odbywają się konsultacje oddłużeniowe?

Wiemy, że podczas tego typu spotkań, dla Klienta ważne jest poczucie prywatności, komfort intymności i spokój. Dlatego pomoc w oddłużaniu oferujemy w odpowiednio zlokalizowanych apartamentach i zacisznych gabinetach, tak aby atmosfera jak najbardziej sprzyjała szczerej i trudnej rozmowie.

W Katowicach posiadamy kilka spełniających te warunki lokalizacji, gdzie w ciszy i spokoju, przy gorącej kawie, powstają realne plany pozbywania się długów.

Istnieje również możliwość konsultacji oddłużeniowych w kancelarii adwokackiej w Katowicach. W przypadku wyboru przez osobę zadłużoną tej opcji, w spotkaniu uczestniczy również mecenas. Spotkania w kancelarii wymagają jednak z reguły rezerwacji z pewnym wyprzedzeniem. Jest to podyktowane czasem trwania konsultacji oddłużeniowych i faktem, że w tym czasie kancelaria jest zarezerwowana wyłącznie dla naszego klienta.

Spotkaj się z naszym specjalistą - mazowieckie oraz pomorskie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy oddłużanie jest możliwe online?

Usługi w formie zdalnej są w ostatnim czasie coraz powszechniejsze. Rozumiemy to, dlatego pomoc w oddłużaniu oferujemy także online, chociaż nic nie zastąpi spotkania face to face. W tym przypadku konsultacje w zakresie oddłużania odbywają się w formie rozmowy telefonicznej bądź połączenia wideo, o ustalonej wspólnie przez Klienta i pracownika naszego Biura godzinie. To, co dla wielu może być ważne w przypadku wyboru tej formy pomocy, to jej niższa cena w stosunku do spotkań bezpośrednich. Wiąże się to z brakiem kosztów delegacji specjalisty.

Jak skorzystać z konsultacji oddłużeniowych online? Jest to bardzo proste – wystarczy kliknąć w podany link i zamówić konsultacje online.

Pomoc zadłużonym rolnikom na Śląsku

Mimo że Katowice kojarzą się raczej z rejonami przemysłowymi, na terenie województwa śląskiego są obecne także obszary wiejskie. A te oznaczają wcale liczne, mniejsze i większe, gospodarstwa rolne. Rolnikom, podobnie jak osobom prywatnym mieszkającym w miastach, zdarza się niestety wpaść w spiralę zadłużenia.

Inna jest jednak w takim przypadku specyfika długów, ponieważ łatwiej tej grupie zawodowej o pożyczki i kredyty. Te ostatnie nierzadką są obciążone hipoteką, co w momencie problemów ze spłatą rodzi niemałe problemy. Dlatego właśnie dużo częściej wśród rolników zdarza się oddłużanie nieruchomości niż wychodzenie z pułapki chwilówek.

Oddłużanie na Śląsku dla rolników

Pomoc w wychodzeniu z długów dla śląskich firm

Do naszej oferty należy nie tylko oddłużanie na Śląsku osób fizycznych, ale także przedsiębiorców. Nie proponujemy bynajmniej kolejnych kredytów i pożyczek, będących jedynie chwilową „pomocą”, a tak naprawdę pogłębiających spiralę zadłużenia. W czasie konsultacji oddłużeniowych staramy się znaleźć rozwiązania skuteczne i niekonwencjonalne, bo zazwyczaj jedynie takie mają szansę zdać egzamin w przypadku zadłużonego przedsiębiorstwa.

Jest to usługa wymagająca dużego doświadczenia i fachowej wiedzy, którą posiadają nasi specjaliści. Dlatego nasza firma cieszy się taką popularnością i renomą – za oferowanym oddłużaniem firm stoi realna skuteczność i zadowoleni Klienci. Pomocy zadłużonym firmom podejmujemy się po wstępnej analizie finansowej, aby móc dać przedsiębiorcy gwarancję, że jesteśmy wstanie zadziałać skutecznie.

Oddłużanie komornicze dla Ślązaków

Wierzyciel uzyskał nakaz zapłaty, klauzulę wykonalności i skierował sprawę do egzekucji komorniczej? Dla wielu będzie to przysłowiowy „gwóźdź do trumny”, a jako jedyny ratunek pojawi się zaciągnięcie kolejnej pożyczki, tym razem na spłatę komornika. Nie tędy droga!

Nasza pomoc osobom zadłużonym z komornikiem polega na znalezieniu rozwiązań skutecznie egzekucję blokujących. Jak inaczej można mówić o skutecznym, długofalowym działaniu?

Wyjście z długów komorniczych jest łatwiejsze w regionach uprzemysłowionych, o niskim bezrobociu, a takim właśnie jest Śląsk. Czasem bowiem sytuacja wymaga zmiany pracy lub formy zatrudnienia przez dłużnika – w dużym mieście nie jest problemem.

Pomoc dla dłużników na Śląsku – podsumowanie

Oddłużanie osób prywatnych, rolników czy firm, – w każdym przypadku podstawą jest osobista rozmowa i analiza indywidualnej sytuacji. Oferujemy coś więcej niż kredyty oddłużeniowe – pomagamy w znalezieniu rozwiązania, które pozwoli trwale uwolnić się z pułapki długów.

Nieważne, czy na Twoje zobowiązania składają się liczne kredyty, pożyczki czy może masz problemy z niespłacaną hipoteką – oddłużenia na Śląsku kierujemy do każdego, dla kogo dojazd do śląskiej stolicy nie stanowi problemów logistycznych. Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie realnej walki o pozbycie się swojego długu – kliknij w banner poniżej i zamów fachową pomoc w oddłużaniu.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 5

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...