Nawet najgorsze długi można pokonać

Sposób na wyjście z długów

4.6
(123)
Sposób na wyjście z długów
Oddłużanie w oparciu o jeden z niestandardowych sposobów na wyjście z długów pozwoli Ci już od jutra:

 • zrobić roczne legalne wakacje od spłaty długów
 • całkowicie uwolnić się od dręczących telefonów z windykacji
 • przestać bać się windykatorów terenowych
 • dowiedzieć się jak unieważniać 100% nakazów sądowych wydanych przez e-sąd w Lublinie
 • otrzymać nielimitowaną pomoc adwokata
 • spłacić mniej niż się pożyczyło i na warunkach przez siebie ustalonych

Gdy jesteś na finansowym dnie, a pętla długów nie pozwala Ci oddychać, zapewne przestałeś wierzyć, ze istnieje sposób na wyjście z długów. Wpadłeś w depresję lub jesteś na najlepszej do niej drogi. Z dnia na dzień boisz się coraz bardziej przyszłości: windykatorów, sądów, komorników…..

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie widzisz już swojej przyszłości. Uważasz, że zmarnowałeś życie. Pojawiają się nieciekawe myśli i ta wszechogarniająca pustka w głowie – brak światełka w tunelu cienia nadziei na to, że kiedyś wrócisz do dawnego życia bez długów. Za kilka godzin możesz to całkowicie odwrócić.

90% dłużników może skutecznie wyjść z długów
Pracuję z dłużnikami od lat. Wiem, czego się boją i dlaczego się boją. Wiem również, że wskazanie realnych rozwiązań daje niesamowitą chęć do życia i walki o siebie. Rozwiązania czasami są na wyciągnięcie ręki, ale brak wiedzy i stan psychiczny dłużnika nie pozwalają ich zobaczyć. Pokażę Ci sposób na wyjście z długów – jeśli naprawdę chcesz z nich wyjść

Sposób na wyjście z długów – zacznij od analizy

W tym momencie mogę zabrać Cię w miejsce, w którym spojrzymy na Twoje długi z dystansu i innej perspektywy. A ja, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia zdobywanych po drugiej stronie barykady przez kilkanaście lat, pokażę Ci, jak wygląda Twój problem w moich oczach. Oczach analityka, który patrzy na długi zupełnie inaczej niż dłużnik. Czyli realnie – wiedząc, co wydarzy się dalej i jak temu zapobiegać.

Sposób na wyjście z długów

Razem ze mną spojrzysz na swojej długi w sposób właściwy. Dowiesz się, co jest najważniejsze, jak wykorzystać sprawdzone metody oddłużania, aby powoli wychodzić z piekła, do którego wsadziłeś się przez własną głupotę. Każdy skuteczny sposób na wyjście z długów to lata doświadczeń i sprawdzania go w rzeczywistości. 90% dłużników może z niego skorzystać. Dlaczego zatem nie miałbyś być to Ty?

Nikogo nie uszczęśliwiam na siłę

Wielu powie: „mam takie długi, że nic mi nie pomoże”. I to jest myślenie, którego pożądają wierzyciele. Dla nich taki dłużnik jest ofiarą na wiele lat „dojenia” przez windykatorów i komorników..

Odpowiem Ci: „jeśli masz tak duże długi, że na ich spłatę musiałbyś pracować 10 lat, to zrobimy tak, aby zredukować je do 30% wartości i spłacisz je za kilka lat”. Słyszałeś, szanowny dłużniku, o wykupie swoich długów? Słyszałeś o umorzeniach 70% wartości długu? Zapewne nie – a dla mnie jest to codzienność. Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz moją wiedzę, czy zostaniesz ze swoją, a wierz mi, jest ona zbyt mała, abyś mógł zmierzyć się z tak dużym problemem jak pętla długów. Bo – nie oszukujmy się – tak naprawdę jej nie posiadasz.

Znam problemy dłużników
Analiza stanu zadłużenia i wskazania rozwiązań do realizacji to koszt jedynie kilkudziesięciu zł. Jeśli uważasz, że Cię nie stać, to sprawdź, ile zapłaciłeś za ostatnie refinansowanie i co ono Ci dało. I uświadom sobie, że musisz zmienić sposób myślenia. Bo pojawienie się takiej myśli, że taka opłata za szansę uratowania się od wielomiesięcznego poniżania przez wierzycieli i windykatorów to dla Ciebie wydatek zbyt duży, może oznaczać niestety jedno – że na własne życzenie pozostaniesz w miejscu, w którym jesteś. Ja bowiem nie będę przekonywać Cię do zakupu analizy. Nie pomagam osobom, które nie chcą pomóc sobie same. I dla których jedyny sposób na wyjście z długów to szukanie kolejnej pożyczki.

Nie obiecuję nigdy nierealnego i zawsze daję gwarancję na wykonaną pracę

Nigdy nie usłyszysz ode mnie, że oddłużanie jest proste i łatwo wyjdziesz z długów. Bo tak nie jest. Wręcz przeciwnie – oddłużanie wymaga poświęceń, czasami sporych. Ale sukcesywne realizowanie planu oddłużeniowego w końcu przynosi efekty. Tyle tylko, że najpierw trzeba go stworzyć. I znaleźć skuteczny sposób na wyjście z długów

To właśnie mogę Ci obiecać. Stworzenie planu wyjścia z długów w oparciu o przekazane w formularzu oddłużeniowym dane. A także to, że jeśli uznam, iż pomoc Ci nie jest realna – otrzymasz zwrot pieniędzy za analizę. Analizę możesz zamówić klikając w przycisk poniżej:

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 123

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

64 komentujących “Sposób na wyjście z długów”

 1. Witam, zamówiłam analizę i nikt się do mnie nie odezwał. Jak długi jest czas oczekiwania na maila?

 2. Witam wpadłam w problemy finansowe. Mam długi w chwilowkach w wysokości ok 32 tys. Kwota 16000 tys. W tym tygodniu miała być spłacona niestety moja nie jestem wstanie spłacić zobowiazan poprzez pogorszenie sytuacji finansowej. Czy można liczyć na waszą pomoc.

 3. Witam mam zadłużenie w swoim banku , i po zanim (niestety czasem losy człowieka przewrócą się o 180 stopni i w ciężkich chwilach nie myśli racjonalnie- nidy nie sądziłam , że kiedykolwiek będę przez to przechodzić). Spłacam regularnie , aby nie przyszedł do mnie komornik, lecz po opłaceniu wszystkiego nie mam praktycznie nic , żyje na krawędzi … Myślałam o konsolidacji , ale chyba będzie jeszcze gorzej niż jest . Nie wiem co mam robić-dziś już mam załamkę … proszę o pomoc, czy w ogóle da się jakoś pomóc .

  1. I to nawet czasami prościej niż się wydaje. Tyle tylko, że tutaj również trzeba o 180 stopni wywrócić swój sposób postrzegania długów i uzależnienia od banków. Stara prawda mówi (a proszę wierzyć, to się sprawdza), że długi ma się przede wszystkim w głowie. Czyli w psychice I jeśli człowiek nie dokona rewolucji w sposobie patrzenia na długi – nie ma szans z nich wyjść. Więc najpierw oddłużanie psychiki, potem dopiero oddłużanie finansowe.
   Człowiek zadłużony, bez dostępu do specjalistycznej pomocy, o sobie i swoich problemach myśli dokładnie tak, jak zaplanował to wierzyciel. Stąd już krok do niewolnictwa. Czyli układu, w którym Pani się znalazła…
   Dobrze, że ma Pani świadomość bycia niewolnikiem. Bo to daje światełko w tunelu, że pomyśli Pani: a właściwie dlaczego ja mam poświęcać swoje życie dla banku? I zacznie myśleć o pomocy. Jak wspomniałem wcześniej – najpierw w oddłużeniu głowy. Psychika jest tutaj najważniejsza….

 4. Piszecie Państwo o rocznym odpoczynku od spłaty bez telefonów, maili od wentylatorów na czy to ma polegać. Tak nagle dadzą mi spokój? Mam rozumieć że Państwo wyśle im stosowne pisma?
  Czy telefonicznie można się z Państwem kontaktować.

 5. Dzień dobry mam zadłużenie w kilku bankach i parabankach. Raty niestety przekroczył moje dochody,pilnie potrzebuję pomocy.

  1. Pierwszy krok za Panią/Panem – świadomość, że jest się w pętli. Czas na drugi, opisany w tym artykule. Zapraszamy do analizy, ustalimy jak można rozwiązać problem.

 6. a gdybyśmy my ludzie którzy są zadłużeni w tych przeklętych parabankach nie na jakieś wydzimisię tak jak to myślą ci lepsi Polacy którzy nie są bo mieli od samego początku prościej i podane na tacy wszystko i właśnie my powinniliśmy zjednoczyć się i nawzajem sobie pomóc np. wpłacając po kolei zadłużonemu symboliczną złotówkę ja wiem że jednostka nic nie może bo co znaczy taka złotówka ale nas jest miliony ,jest nas masa ja wierzę że się uda tylko musimy pomóc i zaufać sobie czy my beznadziejnie zadłużeni nie damy rady?wszysko można ja wierzę w nas ludzi

 7. Witam wpadłem w spirale chwilówek jest tego o koło 25 tysięcy złoty nie wiem co ma teraz zrobić boje się każdego dnia ponieważ nie wiem co się stanie.
  bardzo proszę o pomoc

 8. Witam. Mam chwilówki na około 8000zl. W każdej firmie a jest ich 6 terminy juz minęły. Zaczynają wysyłać listy i e-maile a o ilości połączeń telefonicznych nie wspomnę. Da radę coś z tym zrobić ? Nigdzie nie dostanę konsolidacji bo BIK…

  1. Dzień dobry,

   na początek wystarczy postąpić zgodnie ze wskazówkami w artykule powyżej, po analizie zadłużenia uzyska Pani odpowiedź jak poradzić sobie z zadłużeniem.

  2. Dzień dobry pracuje za granicą i przez okres 4 miesięcy nie byłem w stanie spłacać kredytów bankowych i pozabankowych i w związku z tym banki sprzedały moje niepłacone raty firmą zewnętrznym które żądają natychmiastowej spłaty zobowiązania w całości a mnie nie stać w tej chwili na zapalenie całości czy jest jakieś wyjście z tego

 9. witam,
  co w sytuacji gdy dlugi nie sa splacane w okresie ok 8-10lat, mam mnostwo pism komroniczych i od wierzycieli, jak moge dowiedziec sie gdzie i u kogo ile pieniadzy mam do oddania, jak to ogarnac aby zaczac splacac zadluzenie, jak zweryfikowac ktory dlug jest orzeterminowany a ktory nie..
  czy mozna w 1 sposob odnalezc swoje zadluzenie we wszystkich instytucjach?

  1. Panie Michale, formularz przyjdzie do Pana na adres mailowy podany w trakcie zamawiania usługi. W przypadku braku formularza proszę o sprawdzenie folderu ze SPAMEM, a w przypadku np. błędnie podanego adresu mailowego – o niezwłoczny kontakt z nami i przesłanie prawidłowego.

 10. Witam. Pomagacie Państwo w sytuacji, kiedy zobowiązania są płacone, jednak po ich opłaceniu człowiek zostaje bez środków do życia?

  1. Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na to, aby uświadomić dłużnikowi, że poprzez swoje błędy stał się niewolnikiem korporacji finansowych. Gdyż wiele osób wegetuje, zniewolonych swoimi długami. A wyjść z długów jest bardzo wiele, te które preferujemy, bazują na tym, aby kwoty przeznaczone na spłatę długów były kwotami, jakie zostają po zapewnieniu sobie godnego życia. Sobie, a nie lichwiarzom….I to jest klucz do zrozumienia istoty oddłużania.

 11. Witam czy zajmuja sie panstwo rowniez takimi dlugami ktore jeszcze nie dosiegnal komornik? Niestety nie unikne tego poniewaz petla dlugow juz sie zacisla. I wiem ze w najblizszym czasie i ja dostane pismo od komornika. Czy moge juz wypelnic analize czy dopiero jak komornik sie do mnie odezwie? Dziekuje za pomoc

  1. Zasada jest prosta – im szybciej zacznie Pani działać, tym większe będą szanse na skuteczny Pani ratunek. Zatem nie ma co czekać na pisma od komornika, bo jednym z największych błędów dłużników jest właśnie bezczynność.

 12. Pomóżcie mi wyjść z długów jestem już wykończona nie mam już nic jestem na dnie.Przelałam pieniążki proszę o pomoc.

 13. Mam duze zadluzenia w sieciach orange,plus,play , bocian provident , mondeo i jeszcze sporo innych. Sprawy zaszly juz daleko windykacja i komornik. Czy w takiej sytuacji bylibyscie mi wstanie pomóc po przelaniu 57 zl na analize ?

  1. Czas, jaki potrzebujemy na wykonanie analizy, to maksymalnie 24 godziny. Zatem na pewno następnego dnia po zamówieniu analiza ląduje w skrzynce mailowej zamawiającego.

 14. Witam. Mam okolo 300 tys zadłużenia w kilku bankach i parabankach. Mam wynagrodzenie około 4000 zł a raty sięgają już okolo 6000 zl. Jak możecie mi pomóc.??

  1. Dzień dobry.

   Zgodnie z tym co opisano w artykule wszystkie odpowiedzi znajdują się w analizie. Wystarczy ją zamówić – nie omawiamy takich spraw w komentarzach.

 15. Witam jestem zadłużony ale nie tracę nadziei na rozwiązanie dla tego tu piszę mam sprawy sądowe z Nest bankiem Profi Credit ogólne mojej zadłużenie sięga 50000tys mam jednak wiarę że z tego wyjdę proszę pomoc

 16. Witam. Również jestem osobą zadłużona, bez wyjścia, ale czytając komentarze widzę że może być dla mnie nadzieja, tak więc proszę o pomoc

 17. Czy da się zrobić analizę, jeżeli nie posiadam wszystkich umów zaciągniętych pożyczek i w ogóle pełnej informacji o wszystkich pożyczkach? Mąż się „pogubił” i sam już chyba nie wie ile jest tych zobowiązań. Moim jedynym informatorem jest konto mailowe męża.

  1. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzyma Pani formularz do wypełnienia. W przypadku wpłaty za pomocą Payu i braku księgowania błyskawicznego można przesłać potwierdzenie z Payu, które przyśpieszy proces.

 18. Dzień dobry bardzo proszę o pomoc. Mam ogromny dług ,mimo że mam pracę to już nie mam nic. Nie chcę się użalać i skomlec jaka jestem bezradna.Probowałam wszędzie nikt nie podjął się sprawny.Prosze o analizę może wy mi jakoś pomożecie.

 19. Ma przedawnione długi kredyt inkaso i komornika za te długi nie ma zadny papierów długi są wystawione na info długi jak wynegocjować z nimi ugodę spłacenia długu

  1. Jedno wyklucza drugie. Jeśli jest komornik, to dług nie jest przedawniony. Z firmą Kredyt Inkaso nie pomożemy, gdyż nie współpracujemy z nią – powodem jest lokalizacja w Zamościu. A jak wiadomo – profesjonalne negocjacje z wierzycielem wymagają formy bezpośredniej (vide: negocjacje umorzeń). Jednak z informacji uzyskanych od dłużników tej firmy, bez większego problemu porozumiewają się oni mailowo i telefonicznie.

 20. Witam. Mam mieszane uczucia czytając w/w możliwości pomocy zadłużonym. Jestem w olbrzymiej spirali długów i na prawdę robię wszystko aby z tego wyjść. Zaufałam już wielu firmom oferującym: pomoc, analizę, mediacje z wierzycielami,sprzeciwy od nakazu zapłaty itp..Szczerze?..Wydałam już sporą gotówkę a efekty są zerowe. Żadnych porozumień, wygranych spraw i w ogóle nic co mogłoby być na moją korzyść. Jestem zmęczona, popadłam w depresję, czarne wizje utraty majątku a co najgorsze, trudno mi jest zaufać komukolwiek. Muszę się poddać i iść z moją rodziną na ulicę i tam mieszkać bo tylko to mi pozostało. Moje życie straciło sens. I nie są to gorzkie żale. Przeszłam wszelkie etapy w procesie wychodzenia z długów, w mojej sytuacji jak widać nie jest to mozliwe:(

  1. Gwarantuje, że niczym nie różni się Pani od każdego z dłużników, którym można pomóc. Proszę powiedzieć, dlaczego fundusze typu KRUK, HOIST, Ultimo – w których robimy dziesiątki bezodsetkowych układów ratalnych w każdym z 52 tygodni w roku – nagle w Pani przypadku miałyby powiedzieć: nie, z tą panią nie chcemy się ułożyć?
   Wyjaśnienie Pani niepowodzeń jest proste: na polskim rynku 9 na 10 firm zajmujących się „pomocą zadłużonym” nie ma o tym zielonego pojęcia. Za to świetnie radzą sobie z marketingowym sprzedawaniem dłużnikom marzeń o tym, że łatwo i szybko wyjdą z długów. Dam Pani przykład firm piszących darmowe sprzeciwy za koszty zastępstwa procesowego. Czy taka firma przygotuje Pani wieloletni plan oddłużeniowy? Nie, będzie na ślepo wysyłać do sądów te same sprzeciwy, a co się uda, to zgarnie za Panią koszty zastępstwa. A co Pani przegra, to…nie ich zmartwienie. Proszę szczerze powiedzieć: czy widziała Pani, w tym swoim doświadczaniu firm, na oczy specjalistę ds oddłużania, z którym mogła Pani bez ograniczeń czasowych porozmawiać o swoim miejscu w świecie? Ja nie twierdzę, że nie ma osób, którym nie da się pomóc. Bo są. Ale jeśli ma się do zaoferowania wiedzę, a dzięki niej elastyczność metod pomocy, ryzyko spotkania takiej osoby spada do 1%. A nawet mniej.
   A klient finalnie nie ryzykuje niczym. Gdyż niemożność pomocy wykrywana jest na poziomie analizy. A ta w takim wypadku jest dla klienta darmowa.

   1. Nie chcę pisać tego wprost co myślę, o czym marzę i na czym się sparzyłam. Na chwilę obecną jestem w takiej sytuacji, że już nie wiem co powinnam zrobić a z czym dać sobie spokój i czekać swego nieuniknionego końca. Był czas, że nie miałam innego wyjścia jak zaufać, wierzyć w proponowany plan działania i jego pozytywny skutek. Trudno jest z góry ocenić z jaką firmą ma się do czynienie. Po prostu człowiek tonący trzyma się brzytwy z nadzieją że dopłynie do brzegu. Może jestem na tyle silna ,że ciągle dryfuję ale mojego wołania o pomoc chyba nikt nie słyszy. Mam coraz mniej możliwości, coraz mniej siły i wiary. Pogubiłam się. Jest parę jeszcze spraw, które ewentualnie mozna by było przeanalizować ale…no skąd mam wiedzieć czy i tym razem nic z tego nie wyjdzie?. Przepraszam za brak ufności, nie powinno to nikogo już chyba dziwić?

    1. Jeśli otrzymała Pani czytelną informację, że zamawiając analizę swojej sytuacji nie ponosi Pani żadnego ryzyka i w odpowiedzi przysyła Pani taki tekst – mam wrażenie, że czeka Pani na to, aby ktoś zaczął Panią błagać, aby łaskawie dała Pani sobie pomóc.
     Dlatego też dochodzę do wniosku, że chyba te długi są u Pani najmniejszym problemem.

  2. Chciałabym z Panią porozmawiać jestem w bardzo trudnej sytuacji w sumie nie mam żadnego wyjścia moja sprawa jest dramatyczna .

 21. Witam. Mam mieszane uczucia czytając w/w możliwości pomocy zadłużonym. Jestem w olbrzymiej spirali długów i na prawdę robię wszystko aby z tego wyjść. Zaufałam już wielu firmom oferującym: pomoc, analizę, mediacje z wierzycielami,sprzeciwy od nakazu zapłaty itp..Szczerze?..Wydałam już sporą gotówkę a efekty są zerowe. Żadnych porozumień, wygranych spraw i w ogóle nic co mogłoby być na moją korzyść. Jestem zmęczona, popadłam w depresję, czarne wizje utraty majątku a co najgorsze, trudno mi jest zaufać komukolwiek. Muszę się poddać i iść z moją rodziną na ulicę i tam mieszkać bo tylko to mi pozostało. Moje życie straciło sens

  1. W artykule, pod którym zamieściła Pani komentarz, znajduje się odpowiedź na Pani pytanie. Nazywa się to analizą stanu zadłużenia….

     1. Dzień dobry. Czas oczekiwania wynosi od 15 do 180 minut – w zależności od pory dnia i ilości zleceń. Proszę jeszcze dokładnie sprawdzić folder spam, czasami tam można znaleźć poszukiwanego maila.

  2. Mam 70 lat jestem emerytka z emerytura 1700 zł Zostałam oszukana na prawie 100 tysięcy .Mam długi weekend banku i firmach pozabankowe .Nie widzę już sytuacji wyjścia z tych długów. Rodzina się odwróciła bo jestem na krawędzi życia. Wstydzi się za mnie. Może to jest koniec moje życie

   1. Jest Pani kolejną osobą, która robi rzecz niezwykłą z punktu widzenia logiki: pisze Pani gorzkie żale w komentarzu do artykułu o wychodzeniu z długów. Rzecz jasna całkowicie ignorując zawarte w nim wskazówki. Czy sądzie Pani, że od takiego komentarza Pani życie się zmieni, czy może jednak trzeba coś zrobić, aby sobie pomóc?

  3. Chcę analizę swoich długów i jak można z tego wyjść. Nie płacę żadnych rat od września bo nie mam pieniędzy. Nie co zrobić jak z tego wyjść. Nie mam żadnego majątku oprócz wspolwlascicielem mieszkania. Maz o długach nic nie wie. Zostałam oszukana rozważam wszystko może upadłość ale boję się źeby wniosek nie był odrzucony.Pieniędzy nie mam nawet na jedzenie mi starcza.Co oznacza wykupić własne dlugi.Jestem wykończona nerwowo .Proszę o kontakt na emalia masyma94@gmail.com. Ja nie mam konta w paypal to proszę o podanie konta. Bożena

Zostaw swój komentarz...