Dobry prawnik od długów to gwarancja skutecznej pomocy dla osób zadłuzonych

Dobry prawnik od długów

4.3
(20)

Dobry prawnik od długów to dla zadłużonych recepta na wyjście z długów bez ryzyka popełnienia kosztownych błędów. Próba wyjścia z długów bez wsparcia specjalisty kończy się najczęściej wpadnięciem w jeszcze większe kłopoty. Presja windykatorów – wyniszczających psychicznie – sprawia, że dłużnik przestaje działać racjonalnie. W obłędzie strachu popełnia błędy, które powodują niemoc skutecznego oddłużenia. I koło się zamyka. Dobry prawnik od długów – zobacz, jak może Ci pomóc.

 • Czy wiesz, że dobry prawnik od długów to w Polsce rzadkość?
 • Najlepszym prawnikiem od oddłużania jest najczęściej były komornik
 • Ile kosztuje pomoc prawnika od długów?

Dobry prawnik od długów – ile kosztuje pomoc prawna dla zadłużonych?

Jeśli zawsze wydawało Ci się, że dobry prawnik od długów kosztuje majątek, zapewne zdziwi Cię, jak bardzo się myliłeś. Prawnik, który pomaga zadłużonym, nie musi być drogi, jeśli tylko wiesz, gdzie go szukać. A znajdziesz go u nas.

Realizując swoje marzenia o wyjściu z długów z naszą kancelarią, możesz otrzymać indywidualną opiekę adwokata w ramach abonamentu. Sprawdź jego aktualny koszt i zobacz ile kosztuje dobry prawnik od długów.

Czym zajmuje się prawnik od długów w procesie oddłużania? Na początek EPU

Pomoc dłużnikom dobry prawnik od długów realizuje na każdym etapie procesu wychodzenia z pętli zadłużenia. Pierwszym problemem, z jakim zmierzy się osoba zadłużona, jest zawsze nakaz zapłaty wydany przez e-sąd w Lublinie.

Rolą prawnika od długów będzie w tym przypadku doprowadzenie do utraty mocy prawnej wszystkich nakazów zapłaty w EPU. Realizowane jest to poprzez sprzeciwy od nakazów zapłaty – od dłużnika zależy wyłącznie to, czy chce je kupować pojedynczo, czy też woli nieograniczoną ilość sprzeciwów w ramach abonamentu:

<p>[/su_plan][/su_pricing_table]</p>

Na etapie e-sądu każdy nakaz zapłaty jest unieważniany. Osoba wychodząca z długów, jeśli realizuje swój plan oddłużeniowy za pomocą dobrego prawnika od długów, ma 100% gwarancji, że wierzyciel nie uzyska prawomocnego nakazu w EPU

Oddłużanie z prawnikiem to pewność, że każdy nakaz zapłaty wydany przez e-sąd zostanie unieważniony. Dobry prawnik od długów to na pierwszym etapie oddłużania spokojny sen. I brak paniki na widok nakazu zapłaty, gdyż wychodzący z zadłużenia wie, iż taki nakaz nie wyrządzi mu krzywdy. Sprzeciw od nakazu otrzyma bowiem w określonych terminach i nie przegapi ich. O to bowiem dba jego adwokat.

Negocjacje z wierzycielami? Prawnik od spraw komorniczych jest niezastąpiony

Drugim etapem procesu oddłużania jest etap negocjacji. Normalnie negocjacje z wierzycielami realizowane są przez negocjatora. Ale czasami dochodzi do sytuacji, w których z wierzycielami powinien rozmawiać adwokat. Dobry prawnik od długów potrafi skutecznie negocjować i realizować niezwykle efektywne umorzenia długów:

Dobry prawnik od długów potrafi skutecznie umorzyć dużą część długu - ugoda wynegocjowana dla dłużnika

Firmy windykacyjne zawsze inaczej rozmawiają, gdy dłużnika reprezentuje prawnik od długów. Efektem jest np. częściowa redukcja zadłużenia.

Sąd rejonowy i pozew w sądzie złożony – dobry prawnik od długów jest niezastąpiony

Gdy negocjacje polubowne nie przynoszą efektów, oddłużanie przenosi się na inny poziom. Do sądu rejonowego. Dobry prawnik od długów to adwokat, który specjalizuje się w sprawach cywilnych o roszczenia z tytułu niespłaconych wierzytelności.

Dłużnik samodzielnie w sądzie nie ma większych szans z wierzycielami. Dlatego też niezbędne jest wsparcie prawnika od długów, aby efekt sądowej batalii dłużnik – wierzyciel wyglądał tak:Wyrok sądu - wygraną z Ultimo zapewnia dobry prawnik od długów

Dobry prawnik od długów to nie tylko gwarancja skuteczności w sądzie rejonowym. Pomoc dłużnikom, jaką zapewne kancelaria adwokacka, ma również wymiar psychologiczny. Dłużnik panicznie boi się sądu i nakazu zapłaty. Każde postępowanie sądowe to dla niego stres.

Dlatego też dobry prawnik od długów jest niezastąpiony. Gdyż w przypadku reprezentacji w sądzie rejonowej rola dłużnika ogranicza się wyłącznie do podpisania pełnomocnictwa. Potem wszystko odbywa się całkowicie bez jego udziału. Adwokat (nie radca prawny) występuje przed sądem samodzielnie. Dłużnik nie bierze udziału w żadnym z etapów postępowania. Jego rola ogranicza się do obejrzenia rezultatów tego, iż podjął dobrą decyzję, aby w sądzie reprezentował go skuteczny prawnik od długów. Czy np. takiego wyroku sądu:

Profi Credit przegrywa w sądzie - wyrok sądu rejonowego - dobry prawnik od długów pozwala na osiągnięcie wygranej z firmą pożyczkową.

Masz problem z długami, zostałeś pozwany? Dobry prawnik od długów pomoże Ci na etapie przedsądowym i na każdym etapie postępowania sądowego. Od EPU po sąd rejonowy. Nie bój się korzystać z prawnika od długów – to kosztuje znacznie mniej, niż przypuszczasz

Sąd apelacyjny – czy tutaj pomoc prawnika od długów jest również możliwa?

Postępowanie sądowe nie musi skończyć się tak, jak dłużnik chciał. Mamy wszak czynnik ludzki. Trzeba jednakże pamiętać, że wydany decyzją sądu nakaz zapłaty nie stanie się prawomocny, jeśli zostanie zakwestionowany. Dobry prawnik od długów wie, kiedy ma to sens i kiedy skierowanie sprawy do sądu apelacyjnego może przynieść efekty.

Sąd apelacyjny to oprócz drugiej dla osób zadłużonych szansy również dodatkowy czas, w którym postępowanie egzekucyjne nie może zostać wszczęte. Nakaz zapłaty wydany przez sąd rejonowy po skierowaniu sprawy do wyżej instancji jest bowiem nieprawomocny.

Wyrok sądu rejonowego może zostać podważony i zmieniony na korzyść dłużnika w sądzie apelacyjnym. Analogicznie, wierzyciel po niekorzystnym dla siebie wyroku wydanym przez sąd rejonowy też może go zaskarżyć i skierować sprawę do apelacji. Ci spośród osób zadłużonych, którzy są pod opieką dobrego prawnika od długów, czują się w tej sytuacji znacznie pewniej. Gdyż ich prawnik od długów z góry wie, czy apelacja ma uzasadnienie i stanowi ryzyko, czy też wyrok nakaz zapłaty wydany przez sąd rejonowy zostanie z całą pewnością w apelacji niezmieniony.

Wyrok sądu apelacyjnego korzystny dla dłużnika, który znajduje się pod opieką dobrego prawnika od długów

Dobry prawnik od długów w upadłości konsumenckiej

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to dla wielu, dodajmy naiwnych, dłużników sposób na rozwiązanie wszystkich problemów finansowych. I choć polskie prawo pozwala każdemu obywatelowi na ogłoszenie upadłości to nie gwarantuje, że w ramach planu spłaty wierzycieli długi zostaną umorzone.

Większość kancelarii adwokackich nie informuje osób zadłużonych o tym, że w ich przypadku upadłość konsumencka może być skrajnie niekorzystna. Robi to dlatego, aby nie odstraszyć potencjalnych klientów – źródła zarobku.

Dobry prawnik od długów cechuje się tym, iż podchodzi do tematu upadłości bardzo uczciwie. I po analizie sytuacji dłużnika informuje go, że w jego przypadku sąd raczej dopatrzy się rażących zaniedbań i ogłosi upadłość na warunkach skrajnie niekorzystnych.

Jeśli więc myślisz o upadłości i chcesz, aby zajął się nią dobry prawnik od długów, możesz umówić się na bezpłatne konsultacje, w trakcie których przedstawisz adwokatowi swoją sytuację, a on przedstawi Ci realne szanse na to, czy stworzenie planu spłaty wierzycieli pozwoli Ci na choćby częściowe umorzenie długów:

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej – oddłużanie przez upadłość

Rozpoczęcie procesu wychodzenia z pętli kredytowej pod opieką prawnika od długów

Dobry prawnik od długów  pozwala przejść najgorsze 3 miesiące oddłużania pod opieką zawodowca. Adwokat jako profesjonalny pełnomocnik roztacza nad klientem parasol ochronny i najważniejsze – uchroni przed popełnieniem błędów osób, które chciały wyjść z długów bez wsparcia profesjonalisty.

Oddłużanie z pomocą dobrego prawnika od długów (adwokata)- dla kogo ta oferta?

Jest to oferta dla osób, które boją się zaufać nieznanym sobie firmom, w wielu przypadkach wydmuszkom, obiecującym cudowne efekty po wpłacie pieniędzy. I na ich zaksięgowaniu kończące swoją aktywność. W celu uwiarygodnienia nazywających się kancelariami prawnym.

Czy wiesz, że „kancelarię prawną” może prowadzić każdy, nawet człowiek, który ukończył edukację na poziomie zawodówki zamiast studiów prawniczych?

Wiemy, że wiele osób boi się oszustów. I bardzo słusznie. Dla ich bezpieczeństwa wskazujemy unikalną ofertę oddłużania z prawdziwymi adwokatami. Bo o ile kancelarią prawną może nazwać się każdy, kancelarię adwokacką może prowadzić tylko posiadający uprawnienia adwokat.

Ta subtelność sprawi, że dzięki nam nie wpadniesz w ręce kancelarii prawnej, która nie widziała na oczy prawnika. Ale za to bardzo intensywnie reklamuje się, kreując na firmę pełną prawników.

Co daje adwokat, a czego nie daje firma oddłużeniowa?

Przede wszystkim psychiczny komfort, że nie jesteś bezbronny w starciu z wierzycielem i firmą windykacyjną. Że posiadasz silne wsparcie w postaci pełnomocnika prawnego, który w razie stosowania wobec Ciebie np. nękania:

 • złoży zawiadomienie do prokuratury,
 • powiadomi odpowiednie organa kontrolne chroniące konsumentów wysyłając precyzyjną skargę,
 • przejmie za Ciebie trudne rozmowy z wierzycielami.

Przede wszystkim adwokat jest Twoim profesjonalnym pełnomocnikiem. Co oznacza, że wszystkie listy pisane w Twoim imieniu opatrzone są pieczęcią adwokacką. I Twoi wierzyciele wiedzą o tym, co przekłada się na podejście do Twoich spraw związanych z zadłużeniem.

Oddłużanie z pomocą adwokata – na czym polega?

Po kontakcie z kancelarią, podpisaniu umowy i przekazaniu pełnomocnictw, adwokat wysyła do wszystkich wierzycieli stosowne dokumenty oraz wezwania do ugody / restrukturyzacji długów.. Ich realizacji jest zależna od wierzycieli, ich polityki i aktualnej koniunktury. Jednak posiadanie profesjonalnego pełnomocnika sprawia, że w przeciwieństwie do innych zadłużonych klientów – na Ciebie wierzyciele patrzeć będą bardzo poważnie i z szacunkiem.

Dobry prawnik od długów kontroluje proces oddłużania, masz pewność, że nigdy nie podpiszesz nic niekorzystnego dla siebie.

W ramach umowy adwokat

 • prześwietli umowy pod kątem zgodności z ustawo kredycie konsumenckim,
 • wychwyci i wskaże istnienie ew. klauzul abuzywnych,
 • sprawdzi, czy w Twojej umowie pożyczki nie naruszono ustawy antylichwiarskiej,
 • zbada, czy w przypadku Twojej pożyczki nie doszło do wyzysku na tle finansowym,
 • będzie reprezentował Cię jako pełnomocnik prawny – również w rozmowach z windykacją terenową, firma windykacyjna zamiast z Tobą będzie rozmawiała z prawnikiem od długów
 • otoczy Cię opieką prawną w przypadku nękania, zgłosi zawiadomienie do prokuratury czy UOKiK
 • unieważni każdy nakaz sądowy wydany przez e-sąd, dzięki czemu czarna wizja komornika zostanie oddalona, a Ty przestaniesz drżeć na widok nakazów zapłaty

Dzięki wiedzy adwokata nakaz z e-sądu będzie dla dłużnika szansą na korzystny wyrok i umorzenie przez sąd zakwestionowanych umów w całości lub części.

Dla innych, którzy nie korzystają ze wsparcia adwokata w procesie oddłużania, ten sam nakaz będzie oznaczał rychłe nadejście komornika.

W zasadzie każdy, kto zrozumie tą różnicę, jest na dobrej drodze do wychodzenia z długów, które jeszcze dziś wydają się niespłacalne.

Cena usługi oddłużania z adwokatem – ile kosztuje pomoc adwokata w wychodzeniu z długów?

Poprowadzenie sprawy przez prawnika od długów nie musi wiązać się z nadmiernymi kosztami. W zasadzie może być znacznie tańsze niż w wielu firmach oddłużeniowych, które często wyznając zasadę „grunt to reklama” ,muszą na nią zarobić. Kosztem rzecz jasna nieświadomego klienta. Adwokat nie doliczy sobie na reklamę, ponieważ po prostu nie może się reklamować.

Porównajmy koszt obsługi. Do porównania wzięliśmy koszty prowadzenie spraw dłużnika przez znaną w Polsce wydmuszkową „firmę oddłużeniową”, która nie szczędzi na reklamę. I która nie zwykła czynić nic ponad wysyłaniem do wierzycieli pism. Obok koszty i zakres usług jakie zapewnia kancelaria adwokacka.

 Firma OddłużeniowaKancelaria adwokacka
koszt obsługi 1 mies.ok. 3000 złmaksymalnie 993 zł
min. okres umowy3 – 6 mies.3 mies.
profesjonalny pełnomocniknietak
pomoc w przypadku nękanianietak
możliwość bezpośredniego spotkania w kancelariinietak

Koszt usługi to maksymalnie 993 zł miesięcznie przy umowie na 3 miesiące. Minimalny okres trwania umowy to wspomniane 3 miesiące.

Dokładny cennik znajduje się w tym miejscu:

Ilość wierzycieli (ilość firm, w których posiadasz zobowiązania)Cena pakietu z pełną obsługą adwokata na okres 3 miesięcy

do 4 wierzycieli

1550 zł – cena za 3 miesiące

5-7 wierzycieli

1970 zł – cena za 3 miesiące

8-9 wierzycieli

2250 zł – cena za 3 miesiące

10-12 wierzycieli

2460 zł – cena za 3 miesiące

13-15 wierzycieli

2670 zł – cena za 3 miesiące

16-20 wierzycieli

2850 zł – cena za 3 miesiące

20 i więcej wierzycieli

2990 zł – cena za 3 miesiące

Jak widać umowa z kancelarią adwokacką jest tańsza niż przypuszczałeś, jednakże ważne jest, aby wybrać takiego prawnika od długów, który żywo interesuje się kwestiami zadłużeń. Jak wiadomo są adwokaci, którzy specjalizują się w sprawach rozwodowych, inni brylują w sprawach karnych. Zatem są i tacy, którym bliski jest temat długów i dłużników.

Jeśli masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego adwokata dla dłużników, napisz do nas na kontakt@mamdlugi.pl, a postaramy się wskazać Ci odpowiednią i sprawdzoną kancelarię adwokacką ze specjalizacją: pomoc osobom zadłużonym.

Profesjonalny pełnomocnik to pełnomocnik mający odpowiednią wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa. Profesjonalnymi pełnomocnikami są radcowie prawni i adwokaci, a w sprawach z zakresu własności przemysłowej również rzecznicy patentowi. Zatrudniając takiego pełnomocnika ma się pewność, że będzie się reprezentowanym przez specjalistę znającego procedury sądowe oraz przepisy prawa materialnego. W sprawach przed Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym zastępstwo prawne przez profesjonalnego pełnomocnika jest obowiązkowe.

(Kodeks postępowania cywilnego, art. 871, ustawa o Trybunale Konstytucyjnym art. 48 ust. 1, Dz.U.97.102.643)

Oddłużanie z pomocą adwokata to minimum 3 miesiące. A co potem?

Czas spędzony pod opieką adwokata jest czasem bezpiecznym. A bezpieczeństwo i poczucie posiadania opiekuna prawnego jest bardzo ważne na pierwszym, najtrudniejszym etapie oddłużania. Dzięki tym minimum trzem miesiącom każdy dłużnik przekona się, ile w jego wiedzy na temat długów było mitów, a ile prawdy. Zobaczy, że firma windykacyjna dłużników na śniadanie, że osławieni groźni i butni windykatorzy terenowi z jakiś względów nie chcą odwiedzać mecenasa – pełnomocnika prawnego. I co dają rozmowy po dobroci z wierzycielami.

Z doświadczenia wiemy, że ta wiedza i 3 miesiące obserwacji realiów pod skrzydłami adwokata wystarczą, aby 90% dłużników było gotowych do rozpoczęcia swojego oddłużania w sposób pozwalający na efektywne wykorzystanie procesu wykupu długów. Dobry prawnik od długów sprawi, że 3 miesiące pod jego skrzydłami realnie przygotują do oddłużania.

Jeśli czujesz się gotowy już teraz, lub chcesz po prostu poznać ten program, zapraszamy do zapoznania się z jego opisem:

Oddłużanie poprzez wykup swoich długów

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 20

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...