Ogłoszenie upadłości konsumenckiej – oddłużanie

4
(14)

Nie jesteś w stanie spłacić swoich zadłużeń?

Straciłeś pracę lub zachorowałeś, przez co wpadłeś w spiralę długów?

Twoje miesięczne raty kredytów są tak wysokie, że z ledwością starcza Ci na czynsz?

Od rana do wieczora jesteś nękany telefonami i zapowiedziami wizyt z firm windykacyjnych?

Jeżeli tak, to ogłoszenie upadłości konsumenckiej może być dla Ciebie ostatnią deską ratunku i nadzieją na nowe życie bez długów! Szansa ta jest już teraz na wyciągnięcie ręki! Dzięki wsparciu naszej firmy już dziś możesz rozpocząć procedurę umarzania swoich długów, płacąc za nią w ratach! Podczas, gdy wszystkie firmy żądają zapłaty z góry, u nas płacisz w ratach i docelowo za sukces. Sprawdź zatem, czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie prawdziwym ratunkiem.

Dla kogo instytucja bankructwa, czyli ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Upadłość konsumencka przeznaczona jest dla każdego, kto nie prowadzi działalności gospodarczej i wpadł w sidła zadłużenia. Jeżeli Twoje długi powstały przez np. niewiedzę, podstęp pracowników biur kredytowych, lichwę, utratę pracy lub obniżkę wynagrodzenia, chorobę członka rodziny, depresję, hazard i  zaciąganie coraz to nowych pożyczek –  nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś mógł ogłosić upadłość i jednym ruchem pozbyć się wszystkich długów. Co najważniejsze! Sąd może ogłosić Twoją upadłość, nawet jeśli nie posiadasz majątku.

Przeszkodą do ogłoszenia upadłości, jest świadome doprowadzenie do niewypłacalności (np. dyscyplinarne zwolnienie z pracy, skazanie prawomocnym wyrokiem za oszustwo, ukrywanie majątku).

Ponieważ wielu dłużników o upadłości słyszało, ale nie rozumie jej – poniżej opis w języku statystycznego kredytobiorcy.

Czym jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej dla przeciętnego człowieka tonącego w długach?

W procesie upadłości każdy dłużnik może wystąpić do sądu o całkowite umorzenie swoich długów. W momencie uzyskania zgody sądu na przeprowadzenie procesu upadłości, przez maksymalnie 3 lata syndyk zarządzać będzie majątkiem i wynagrodzeniem osoby, w stosunku do której przeprowadzany jest proces upadłościowy. W zarządzie syndyka znajdzie się cały posiadany majątek (o ile dłużnik taki posiada). W tym czasie syndyk będzie starał się sprzedać majątek. Będzie on również zarządzał wynagrodzeniem bieżącym, zostawiając dłużnikowi środki do życia i na zapłatę czynszu. Może się zatem zdarzyć, że przy zarobkach poniżej średniej krajowej syndyk nie zabierze z wypłaty nic.
Po okresie rządów syndyka (24 do 36 miesięcy, długość wyznacza sąd) dotychczasowy dłużnik zostaje uwolniony z długów. Staje się wolnym człowiekiem, a jego długi na mocy sądowego wyroku znikają bezpowrotnie. Zostaje po nich tylko wpis w BIK. Jako jedyny ślad po ogłoszeniu bankructwa.

Kto może ogłosić upadłość?

Każdy bez wyjątku dłużnik, który wpadł w kłopoty nie ze swojej umyślnej winy. Dziś nie jest to przywilej dużych dłużników ze sztabem prawników. Wystarczy zaledwie 1300 zł, aby rozpocząć procedurę wychodzenia z długów poprzez upadłość.

Upadłość konsumencka zawitała pod strzechy. I stała się dostępna dla każdego dłużnika. Dlatego też każdy dłużnik może, choćby dziś, rozpocząć procedurę upadłości z wykorzystaniem doświadczonych prawników.

Ile trwa i ile kosztuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Etap I – analiza

Czas realizacji – do 14 dni. Etap ten obejmuje analizę stanu zadłużenia wykonaną przez prawnika. Oraz konsultacje telefoniczne z prawnikiem analizującym stan zadłużenia. W trakcie rozmowy można dopytać o interesujące, indywidualnie istotne szczegóły procesu ogłaszania upadłości. Koszt etapu: bezpłatnie

Etap II – wniosek

Obejmuje on sporządzenie właściwego wniosku do sądu, czyli najważniejszego w tym procesie dokumentu. Prawnik, który stworzy Twój wniosek, będzie akcentował te przesłanki, których rolą jest przemówienie do sędziego za tym, że upadłość w Twoim przypadku jest wskazana. Czas realizacji ok. 21 dni. Koszt tylko 1300 zł.

Etap III – upadłość konsumencka

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Na tym etapie jesteś już po ogłoszeniu przez sąd wyroku i wiesz, że sąd uznał Cię za bankruta. Dzięki pomocy naszego prawnika osiągnąłeś swój sukces. I możesz z wielką radością za sukces ten rozliczyć się z prawnikiem, dzięki któremu Twój koszmar pętli kredytowej dobiegł końca. Do uregulowania będziesz miał łącznie 1800 zł. Tak, tylko tyle, Nie ma tutaj błędu. 1800 zł, czyli mniej niż koszt pojedynczej pożyczki w parabanku.

Pośpiesz się zatem ze złożeniem wniosku, gdyż cena jest promocyjna i może ulec zmianie.

Rozpocznij więc starania o swoje nowe życie. Złóż wniosek o rozpoczęcie działań przez prawnika specjalizującego się w upadłości: dokonaj zamówienia analizy swojej sytuacji i indywidualnych konsultacji z prawnikiem. Dołącz do setek osób, które każdego dnia jedną decyzją sądu pozbywają się całkowicie swoich wszystkich długów. Rozpocznij oddłużanie:

Zamów analizę do wniosku o upadłość konsumencką

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Uwaga: ważne informacje dla nieufnych i niezdecydowanych

Wiemy, że wielu czytających podchodzi z nieufnością do usług świadczonych przez internet oraz strach przed opłacaniem usługi z góry. Jeśli należysz do tych osób, przeczytaj kilka informacji:

  • Pomocą zadłużonym zajmujemy się od 10 lat. Realizujemy ją poprzez kilka serwisów, z których najstarszy i najbardziej znany to Windykowani.pl
  • W naszej pracy kierujemy się wyśrubowanymi normami uczciwości wobec klientów, stawiając etykę zawodową zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nasze usługi polecane są licznie przez pracowników banków.
  • Wstępną analizę wykonujemy za darmo. Nie ponosisz żadnych kosztów, gdy chcesz sprawdzić swoje szanse na upadłość konsumencką
  • O naszej firmie możesz przeczytać w tak znanych czasopismach, jak Newsweek, szczegóły w numerach:

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 14

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

  1. A co po ogłoszeniu upadłości z majątkiem który jest wspólny. Np. dom którego jestem współwłaścicielem?czy również przejmuje go syndyk?

    1. Panie, to nie ten adres. Pan powinien poszukać androloga, jeśli ma Pan problem z “opadłością”, jeśli potrzebuje Pan pomocy z upadłością zapraszam do kontaktu (wszystkie dane w komentowanym artykule) z prawnikiem:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.