Pierwsza pomoc zadłużonym – błyskawicznie

5
(2)

Od 10 lat pomagamy wychodzić z długów, stając się jedyną w Polsce firmą oddłużeniową z autorskim programem redukcji zadłużenia nawet do 70%. Jeśli zatem masz problemy z długami, zamów analizę swoich problemów, aby zobaczyć czy i jak możemy Ci pomóc. Zamówienie analizy możliwe jest poprzez box na dole strony. Nasza pomoc zadłużonym dedykowana jest głównie osobom, które:

Wpadły w pętlę długów w parabankach, szaleją ze strachu, panikują, nie wiedząc, co robić dalej
Zapraszamy po autorski program oddłużeniowy z chwilówek, aby przez rok, zupełnie legalnie i bez nieprzyjemności, móc nie płacić chwilówkom ani złotówki, a w konsekwencji spłacić długi w niskich ratach lub po znacznym umorzeniu ich wartości.
Są przedsiębiorcami, mają kłopoty z bankami i firmami leasingowymi
Oferujemy pomoc bezpośrednią w bankach i firmach leasingowych poprzez negocjatora wykonującemu działania w centralach wierzycieli.
Mają bardzo wysokie długi i są zagrożone bankructwem i utratą całego majątku
Oferujemy niestandardowe działania prawne (pozwanie wierzycieli) pozwalające na całkowite zablokowanie ich ruchów na okres od 2 do nawet 5 lat. Unieszkodliwiasz wierzyciela, zanim on zrobi to z Tobą. Kilka lat bezpieczeństwa od komornika z reguły wystarczy, aby poukładać sobie życie.
Posiadają komorników, ale chcą rozpocząć nowe życie
Analizujemy sytuację, przygotowujemy plan oddłużenia oparty na blokadzie egzekucji i wykupie długów. Rozpoczynasz nowe życie, bez komorników, z długami, które dzięki programowi oddłużeniowemu stopniowo zostają umorzone do poziomu 1/2 – 1/3 nominalnej wartości i są gotowe do wykupu, gdy tylko uznasz, ze chcesz to zrobić.
Są dłużnikami Kruka, Ultimo, Hoist, Intrum i chcą spłacić zadłużenie w sposób maksymalnie dla siebie korzystny
Czyli poprzez jednorazową spłatę z umorzeniem przez nas gwarantowanym lub w bezodsetkowych ratach. Prowadzimy poprzez pełnomocnika bezpośrednie negocjacje z funduszami kupującymi długi.
Dlaczego MamDlugi.pl?
 • Bezpiecznie – analiza objęta jest pełną gwarancją. Gdy analityk uzna sytuację za zbyt trudną, aby mógł pomóc, zwracamy Ci 100% kosztów analizy.
 • Szybko – analizę otrzymasz do 24 godzin,
 • Dyskretnie – gwarantujemy anonimowość,
 • Kompleksowo – nasze programy to opieka specjalistów i prawników, reprezentacja przed wierzycielami, sprzeciwy do Sądu i pisma do wierzycieli, do każdego zamówienia dodajemy unikalny Poradnik Antywindykacyjny,
 • Indywidualne podejście – indywidualny plan i dedykowany opiekun.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Boisz się zamówień internetowych?
Garść informacji, które być może przekonają Cię do tego, że na rynku istnieją – pośród całej masy mniejszych lub większych naciągaczy – również wiarygodne i uczciwe firmy oddłużeniowe.

 • Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankachzadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.