Pomoc w długach

Pomoc w długach

Pomoc w długach
5 (100%) 10 głos[ów]

Czy uwierzyłbyś, gdyby ktoś powiedział Ci, że za 2-3 lata Twoje długi zmaleją o ponad 70%? Czyli –  jeśli dziś masz w sumie prawie 120 tysięcy złotych zadłużenia, to za kilkadziesiąt miesięcy do spłaty będziesz mieć nieco ponad 20 tysięcy? W okresie kilkudziesięciu miesięcy oczywiście nie spłacając ani grosza. Ale za to oszczędzając środki, aby mieć na późniejszą spłatę długów z dużym umorzeniem.
Jeśli powiesz: „nie uwierzę” – obejrzyj koniecznie uważnie fragment dokumentu poniżej.

Pomoc w długach

Pomoc w długach
zdjęcie 1. Umorzenie większości długu przez wierzyciela

Oto fragment dokumentu oddłużeniowego naszego klienta, który przeszedł proces oddłużania – pomoc w długach polegającą na doprowadzeniu do wykupu własnych długów po dużej przecenie.

Czyli zmniejszeniu swojego zadłużenia z poziomu 113 tysięcy do niecałych 23 tysięcy złotych.

A Ty nadal uważasz, że z Twoich długów nie da się wyjść?

Jak wyjść z długów – nawet tych beznadziejnych?

Bardzo ważnym jest, aby uświadomić sobie, że tkwienie w pułapce długów jest wynikiem zarówno braku pieniędzy na spłatę jak i braku pomysłu na wyjście z zadłużenia. Statystyczny dłużnik zapytany o oczekiwaną pomoc w długach odpowie jednym tchem:

 – Ratuje mnie wyłącznie kredyt konsolidacyjny. Ale ponieważ nikt nie chce mi go dać , to znaczy, że nie mam szans na wyjście z długów.

I na tym zaczyna się i kończy większości pomysł na oddłużenie. Kredyt konsolidacyjny ma jedną zasadniczą zaletę: długi spłaca się za czyjeś pieniądze. A więc wygodnie i bez wysiłku. Każdy inny rodzaj oddłużenia wymaga aktywności, poświęceń i wynagrodzenia specjalisty, który taki proces oddłużenia przeprowadzi. A to już jest mniej atrakcyjne dla osób, które przyzwyczaiły się do wygodnego życia za cudze…..

Takich osób nie przekona nawet to, że długi można łatwo zredukować. I finalnie przestać być dłużnikiem. Co więcej – tutaj jest mały paradoks pomocy w długach – im większe i pozornie beznadziejne zadłużenie, tym łatwiej wyjść z długów. Jak zatem to zrobić – przechodzimy do konkretów.

Rozwiązanie problemów z pożyczkami pozabankowymi
Oferujemy Ci kompleksowe roziwązanie kłopotów z parabankami. Dodatkowo, teraz korzystając z naszej pomocy otrzymujesz gratis Poradnik Antywindykacyjny o wartości 24.97 zł

Wychodzenie z długów – krok po kroku

  1. Oceniasz swoje możliwości wyjścia z dużych długów. Zrobisz to za jedyne 44 zł. Tyle bowiem kosztuje wstępna analiza finansowa, która wskaże Ci drogę do  wyjścia z długów i perspektywy na najbliższe miesiące. Wstępną pomoc w długach zamówisz poprzez naszą specjalną stronę dla zadłużonych
  2. Spotykasz się ze specjalistą, który zapoznaje się dokładnie z Twoją sytuacją. Nie tylko finansową, ale również zawodową i rodzinną. Możesz się zdziwić , ale są one niezmiernie ważne w procesie budowania długofalowego planu oddłużeniowego. Specjalista krok po kroku pokazuje Ci, co musisz zrobić, aby wyjść z długów w taki sposób, by znaczna ich część została umorzona. Spotkanie ze specjalistą trwa do 4 godzin, dzięki czemu masz wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie zrozumieć istotę swojej indywidualnej ścieżki oddłużeniowej.
  3. Rozpoczynasz proces oddłużania. Ponieważ nie płacisz już rat, przedłużeń chwilówek czy prowizji dla pośredników załatwiających kolejne pożyczki, zaczynasz gromadzić co miesiąc pieniądze na spłatę swoich długów po ich przecenie. Dzięki temu odłożona każdego miesiąca kwota przybliża Cię do celu – dnia w którym Twoje długi zostaną spłacone.
  4. Kończysz etap bycia dłużnikiem i rozpoczynasz nowe życie. Wychodzisz z długów, o których kilkadziesiąt miesięcy wstecz myślałeś jako o długach nie do spłacenia.

Co oznacza pomoc w długach i ile ona kosztuje?

Pomoc w długach to zmiana sposobu patrzenia na swoją sytuację. Większość zadłużonych widzi ją tak, jak chcieliby wierzyciele. I dlatego są tak zwanymi wiecznymi dłużnikami. Ty możesz pójść inną drogą, na końcu której do zapłaty będziesz mieć tylko 1/4 wartości swojego całkowitego zadłużenia. Aby móc przejść tą drogę, potrzebujesz pomocy specjalisty. U nas uzyskasz ją w ciągu doby. Zamów usługę analizy swojego stanu zadłużenia i możliwości pomocy klikając tutaj:

Kliknij, zamów analizę on-line (44 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

lub wybierz konsultacje telefoniczne (97 zł) aby porozmawiać o swoich długach

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

 

 

2 komentujących “Pomoc w długach”

  1. Witam.Przez sprawy rodzinne i alkoholizm męża mam straszne długi. On i niczym nie wie i się nie dowie bo nic nie zmieni a będzie jeszcze gorzej. Niewiem co robić. Pracuję. Mam stałe zatrudnienie od lat a nie umiem sobie z tym poradzić bo wszędzie odsyłają z kwitkiem. Ktoś może mi pomóc? Nie mam siły juz na to wszystko. Błagam.

  2. Mam powazne dlugi zadluzylam sie bo chcialam komus pomoc teraz mam kila pozyczek na 80000 chce to spacic ale kwoty miesieczne do spacenia sa zbyt duze che wyjechac za granice i to pomalu spacic nie bede mial ztym problemu bo pracuje w holandi o 10 lat prosze tylko o pomoc by rata pozyczki byla mniejsza nawet 1500 zl miesiecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.