Pomoc w spłacie długów

Pomoc w spłacie sprzedanych długów

4.9
(9)

Najnowsze zmiany w prawie są szokiem i mocnym ciosem dla dłużników. Dotychczas dłużnik, który zabezpieczył się przed komornikiem (na przykład przepisał majątek) i pozostawał bezkarny. Teraz jednak to dłużnik musi drżeć przed tym, aby nie został doprowadzony przez policję do sądu w celu przymusowego wyjawienia majątku. Jeśli masz długi – nawet bardzo stare – zapoznaj się z aktualnymi konsekwencjami bycia dłużnikiem po zmianach w prawie oraz możliwościami umorzenia znacznej części swoich długów.

Za długi do aresztu

Teraz z powodu długów do aresztu trafić nie jest wcale trudno. Wystarczy, iż nie stawisz się w sądzie na przymusowe wyjawienie majątku, aby sąd uznał, że należy Cię osadzić w areszcie na okres do jednego miesiąca. Odsiadka z powodu długów może przytrafić się zatem każdemu, kto z jakiś powodów (na przykład zmiany adresu) nie stawi się w wyznaczonym przez sąd terminie wyjawienia majątku. I nie ma znaczenia, że dług ma 10 lat i wynosi zaledwie 1000 zł.

Wyjawienie majątku ukrytego przed komornikiem

Każdy z dłużników wyjawiających majątek pod przysięgą będzie musiał ujawnić wszystkie swoje darowizny dokonane w ostatnich 5 latach, jeśli ich wartość jest wyższa niż wysokość minimalnej pensji. Każda taka darowizna będzie mogła być sądownie unieważniona. A ukrycie jej w trakcie składania wykazu majątku będzie traktowane jako złożenie fałszywego oświadczenia. Czyli będzie opłakane w skutkach, gdyż konsekwencją będzie odpowiedzialność karna.

Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych

Kolejną nieprzyjemnością, jakiej nie da się uniknąć otrzymując wezwanie do wyjawienia majątku jest wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych. Wpisu tego dokonuje sąd odbierający wykaz majątku i jest to wpis nieuchronny. Dłużnik figuruje w Rejestrze aż 10 lat od umieszczenia go tam przez sąd. Przez ten długi czas figuruje jako osoba niewypłacalna, a więc maksymalnie niewiarygodna dla pracodawcy, potencjalnego kontrahenta o instytucjach finansowych nie wspominając.

Jak uniknąć wezwania do wyjawienia majątku, dokonanych darowizn i wpisu do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych?

Sposób jest tak naprawdę tylko jeden: ugoda z wierzycielem. Jeśli do tej pory nie udało Ci się uzyskać dobrych warunków ugody, pomyśl o tym, iż większość naszych klientów robi to otrzymując dodatkowo duże umorzenie długu. Czy pozbycie się długów za połowę ich wartości nie jest dobrym motywatorem do tego, aby uniknąć konsekwencji wezwania do wyjawienia majątku?

Jeśli Twoje długi zostały kupione i obsługuje na przykład KRUK, Ultimo, Getback, EGB, Intrum Justitia, BEST możesz skorzystać z naszej oferty negocjacji umorzenia zadłużenia. Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie z szeregiem korzyści:

Wygoda
W Twoim imieniu działa pełnomocnik – nie musisz nigdzie jeździć
Profesjonalizm
Negocjacje odbywają się z osobami decyzyjnymi w centrali firmy windykacyjnej
Szybkość
Twój pełnomocnik wyjeżdża na negocjacje w ciągu 48 godzin od podpisania umowy
Cena
Za prokurę i delegację pełnomocnika płacisz zawsze tylko kwotę pokrywającą koszt rozpoczęcia negocjacji (sprawdź w naszym cenniku) – nie potrzebujesz więcej, aby zacząć się oddłużać
Transparentność rozliczeń
Płacisz jedynie za osiągnięty cel: procent od kwoty, która została Ci umorzona

Pomoc w spłacie długów – również z czynnym komornikiem

Działamy na terenie całego kraju. Wszystko załatwiamy internetowo – nie wymagamy od Ciebie spotkań, przyjazdów i wizyt w naszym biurze we Wrocławiu. Wystarczy, że przedstawisz nam swój problem.

Chcesz wysłać negocjatora w sprawie swojego długu? Napisz do nas już teraz. Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania? Prosimy pisać na adres bok@mamdlugi.pl

Skontaktujemy się i przedstawimy Ci jak widzimy pomoc w spłacie długów i realne do osiągnięcie umorzenie w Twojej sprawie. Jeśli uznasz je za satysfakcjonujące, podpisujemy umowę, pełnomocnictwo i rozpoczynamy działania.

Po zakończonych negocjacjach otrzymasz od swojego wierzyciela ugodę z informacją o kwocie umorzonej. Może ona wyglądać np. tak::

skuteczna pomoc w spłacie długówJeśli wartość umorzenia jest zgodna z warunkami umowy, przelewasz nam wynagrodzenie stanowiące równowartość 10% kwoty umorzenia.

Jeśli efekt jest choć o 0.1% niższy niż ustalony – nie płacisz nic i zachowujesz oszczędność wynikającą z umorzenia wyłącznie dla siebie.

Pamiętaj – o umorzenie części długu kupionego od pierwotnego wierzyciela możesz ubiegać się również mając czynną egzekucję komorniczą. Nie jest to żadną przeszkodą dla naszych negocjatorów.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 9

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...