Prawo wymaga pewnehj ręki
|||

Profi Credit dla zadłużonych

4.7
(21)

Czy pożyczka bez oceny zdolności kredytowej w Profi Credit dla zadłużonych jest rozwiązaniem czy ostatecznym krokiem do bankructwa? Wszystko zależy od tego, jak ją wykorzystasz.

 • Pożyczkę w Profi Credit możesz mieć zupełnie za darmo – bez żadnych kosztów
 • Ze względu na jej lichwiarski charakter możesz spłacić bowiem tylko realnie pożyczony kapitał pożyczki
 • Wszystkie lichwiarskie koszty pożyczki pozabankowej mogą zostać umorzone
 • Dzięki naszej pomocy nie musisz obawiać się Profi Credit w sądzie – w ostatnich 3 latach nasi adwokaci nie przegrali ani jednej sprawy

Profi Credit dla zadłużonych którzy spłacili mniej, niż otrzymali w ramach pożyczki

Sytuacja dotyczy tych dłużników Profi Credit, którzy utracili płynność finansową z powodów osobistych, zawodowych lub zwyczajnie wpadli w pętlę długów w trakcie spłaty pożyczki Profi Credit. Na tym etapie spłaty, gdy nie został jeszcze uregulowany kapitał pożyczki.

Nie wiesz, które rozwiązanie najbardziej pasuje do Twojej sytuacji? Prześlij nam umowę z Profi Credit na adres: bok@mamdlugi.pl – bezpłatnie dopasujemy najlepsze rozwiązanie

Kapitał pożyczki to kwota, którą w uproszczeniu możemy nazwać tą kwotą, jaką Profi Credit przelało na Twoje konto w ramach pożyczki. Przykładowo: otrzymałeś w ramach pożyczki 8000 zł i tyle trafiło na Twoje konto. Całkowita kwota do spłaty to 17.455 zł. W przypadku tej pożyczki kapitałem jest otrzymane 8000 zł.

Mając niespłacony kapitał nie jesteś niestety podjąć z wierzycielem otwartej walki. Nie wywiązałeś się bowiem z podstawowego obowiązku, czyli zwrotu tej kwoty, jaką faktycznie otrzymałeś.

Co zatem może zrobić dłużnik Profi Credit, który spłacił tyko kilka rat?

Co nie znaczy, że powinieneś tkwić w bezczynności. To olbrzymi błąd. Na tym etapie niezwykle istotna jest Twoja aktywność w dążeniu do ugody, poparta dowodami w postaci wysłanych pism. Jej brak zemści na Tobie bardzo szybko. Profi Credit w sądzie użyje argumentu, że nie wykonałeś nic, aby załatwić sprawę polubownie. Czym „zmusiłeś” ich do podjęcia kroków prawnych.

Aby tego uniknąć, mając niespłacony kapitał, sięgnij po możliwość wysłania pisma do Profi Credit z propozycją ugody. Nasza pomoc dla zadłużonych w Profi Credit Polska SA to między innymi pismo – stworzone specjalnie dla Ciebie – przez zespół doświadczonych prawników. Potrzebujesz go? Możesz otrzymać go w ramach analizy finansowej, która w przypadku, gdy posiadasz długi, jest dla Ciebie ogromną szansą na rozpoczęcie oddłużania:

Analiza zadłużenia
97 zł 37 zł
Poradnik
24,97 zł
Pismo
24,97 zł
Pakiet 3 w jednym – kupuj taniej
146,94 zł 67,00 zł
[/su_note]

Spłacony kapitał pożyczki, a Profi Credit windykuje Cię i straszy sądem?

Jeśli spłaciłeś to, co fizycznie otrzymałeś, jesteś w zupełnie innej pozycji niż klienci bez spłaconego kapitału. Masz w tym momencie trzy możliwości obrony przed spłatą pozostałych kwot przez Profi Credit wymaganych.

Możliwość pierwsza – Ty atakujesz Profi Credit

Zapewne masz świadomość tego, że umowa pożyczki zawarta z Profi Credit jest najeżona niekorzystnymi dla Ciebie podpunktami. Prowizja, opłata przygotowawcza, ubezpieczenia itp powodują, że do spłaty masz znacznie więcej niż pożyczyłeś. Dotykamy tutaj delikatnej sfery, zwanej lichwą. I ustawy antylichwiarskiej, której celem i zadaniem jest eliminowanie z rynku tego typu umów pożyczek.

Pewnego typu zapisy w umowie, zwane klauzulami abuzywnymi, mogą spowodować uznanie przez sąd umowy pożyczki z Profi Credit za prawnie nieważną. W praktyce oznacza to, że sąd może uznać, iż klient Profi Credit ma obowiązek zwrócić pożyczoną faktycznie kwotę wraz z ustawowymi odsetkami. A całą resztę opłat unieważnić.

W przypadku takiej decyzji sądu klient Profi Credit, który zdecydował się na walkę o swoje, wychodzi z sądu bez długów. W tej materii Profi Credit dla zadłużonych nie jest w żaden sposób groźny.

Przejęcie inicjatyw w walce o swoje pieniądze ma również duże znaczenie psychologiczne. Atakując, sprawiasz, że to Profi Credit jest nazywane pozwanym, a nie odwrotnie.

A ten, który uznał, że boi się walczyć z Profi Credit w sądzie, zostaje z windykacją i długami do spłacenia. Warto walczyć o swoje, szczególnie, że wielu prawników specjalizuje się w sprawach przeciwko Profi Credit. Chcesz poznać najskuteczniejszych specjalizujących się w pomocy zadłużonym w Profi Credit? I finalnie otrzymać z sądu takie pismo:

Profi Credit dla zadłużonych nie stanowi groźnego przeciwnika, jeśli reprezentuje go adwokat - wyrok sądu i wygrana z Profi Credit
Czy łatwo wygrać w sądzie z Profi Credit? Jak widać nie jest to problem – sprawdź naszą ofertę, aby uzyskać pomoc adwokacką.

Skorzystaj z oferty adwokata – podpisując umowę abonamentową na usługi prawne otrzymasz najlepszą cenę w Polsce.

Możliwość druga – czekasz na atak ze strony Profi Credit

Wariant stosowany przez wiele osób, które nie zdecydowały się samemu zaatakować wierzyciela. Gdyż nie wierzą, że Profi Credit dla zadłużonych nie jest mocnym przeciwnikiem. Tacy dłużnicy aktywizują się w momencie, gdy listonosz przynosi do domy sądowy nakaz zapłaty? Otrzymawszy nakaz zapłaty na rzecz Profi Credit dużej kwoty, nie trzeba wpadać w panikę. Nakaz ten można unieważnić. Stanie się tak, gdy w terminie 14 dni od jego otrzymania wyślesz do sądu sprzeciw od nakazu zapłaty. To Twoja w tym momencie jedyna szansa, aby uniknąć komornika. Na szczęście w 100% skuteczna.

Potrzebujesz sprzeciwu od nakazu zapłaty? Pomożemy.

Nasi prawnicy przygotują dla Ciebie sprzeciw od nakazu, dzięki któremu widmo komornika oddali się od Ciebie. A jeśli Twój kapitał pożyczki został spłacony, masz praktycznie pewność umorzenia lichwiarskich kosztów pożyczki. Zobacz, jak wygląda zwycięstwo nad Profi Credit Polska S.A.:

Dobry prawnik sprawi, że Profi Credit dla zadłużonych to praktycznie gwarancja wygranej - skan wyroku sądu
Profi Credit dla zadłużonych nie jest przeciwnikiem trudnym. Wystarczy poprosić o pomoc specjalistę.

Pomoc z Profi Credit dla zadłużonych – wezwanie do ugody

Masz spłacony kapitał, a mimo widmo spłaty wysokich rat przez kolejne kilkanaście miesięcy, ale nie chcesz przy tym pozywać Profi Credit do sądu? Skorzystaj z instytucji wezwania do ugody i rozliczenia pożyczki po spłacie kapitału. Bez ponoszenia kosztów prowizji, opłat przygotowawczych i ubezpieczeniowych.

Profesjonalnie napisane pismo do Profi Credit, w którym prawnik wypunktuje istniejące w umowie zapisy, dające Ci w sądzie przewagę nad wierzycielem, może zdziałać cuda.

Dzięki niemu Profi Credit dowie się, że jesteś dłużnikiem świadomym – zarówno „niedoskonałości prawnej” umowy, jak i swoich praw przed ewentualnym sądem.

I nawet, jeśli akurat w Twoim przypadku Profi Credit zignoruje wezwanie do ugody, na potrzeby ewentualnej sprawy w sądzie będziesz miał niezbity dowód tego, że próbowałeś z wierzycielem się porozumieć.

Gdy masz komornika z Profi Credit….

Pomoc zadłużonym w Profi Credit to nie tylko działania przedsądowe i sądowe. To również pomoc dłużnikom, których sprawy zaszły tak daleko, iż pojawił się w ich życiu komornik. Który mocno to życie skomplikował.

Jeśli zatem masz komornika z powodu zadłużenia w tej firmie pożyczkowej, przemyśl rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest oddłużanie poprzez wykup długów.

W ramach programu możesz obsłużyć wszystkie swoje zadłużenia, nie tylko długi w Profi Credit. Jeśli jesteś w pętli kredytowej, a dług w Profi Credit jest tylko jedną ze składowych Twojej spirali zadłużenia, koniecznie sprawdź, jak możesz zmienić swoje życie. Oddłużanie poprzez wykup długów to nie tylko pomoc zadłużonym w Profi Credit. Ale we wszystkich innych instytucjach finansowych.

Konsolidacja długów w Profi Credit i odzyskanie pieniędzy

Jeśli dług w tej firmie jest Twoim jedynym problemem, możesz pomyśleć o pożyczce na spłatę Profi Credit. Nie będzie to bowiem klasyczne spłacanie pożyczki pożyczką. Spłata przed terminem pozwoli Ci na odzyskanie sporej części pieniędzy wcześniej spłaconych. Dlatego też może Ci się ona po prostu opłacać.

Jeśli martwisz się, że Profi Credit będzie robić problemy ze zwrotem, w tym momencie uspokoję Cię. Gdyż nagminne robienie klientom tego typu problemów doprowadziło do interwencji UOKiK.

W jej efekcie Profi Credit zostało zmuszone do zamieszczenia na swojej stronie internetowej takiego komunikatu:

Pomoc zadłużonym w Profi Credit
źródło: www.proficredit.pl

I wierzcie, musiało ich to wiele kosztować. Zarówno finansowo, jak i wizerunkowo. Dzięki temu, że aktualnie Profi Credit Polska S.A. jest pod lupą UOKiK na dobre, zwroty z tytułu wcześniejszej spłaty pożyczki dokonywane są grzecznie, szybko i z „pocałowaniem dłoni klienta”.

Dlaczego Profi Credit dla zadłużonych nie jest firmą groźną?

Ludzie z długami panicznie boją się Profi Credit. Boją się windykacji terenowej i sądu. Profi Credit Polska S.A. bazuje na tym strachu, zakleszczając dłużników w pułapce ich własnej psychiki. Jeśli boisz się, że  Profi Credit dla dłużników jest groźne, przeczytaj koniecznie nasz artykuł o tym, jak wygrać w sądzie z Profi Credit Polska S.A.

W dużym skrócie przedstawimy Ci to, co powoduje, że firma pożyczkowa może i mocno straszy, ale na sali sądowej jest bezradna.

Oferta Profi Credit dla zadłużonych. I to mocno zadłużonych

Nikt mający zdolność kredytową nie korzysta z usług firm, w których za pożyczone 10 tysięcy musi oddać 20 lub więcej. Na takie koszty składa się zarówno prowizja pożyczkodawcy, jak i – często – prowizja pośrednika finansowego.

Dlatego też pożyczka Profi Credit jest dedykowana dla szczególnego klienta – dłużnika na granicy pętli długów, albo gorzej – już w niej tkwiącego. Tylko taki klient nie patrzy, ile wynosi rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki Profi Credit. Gdyż jego interesuje wyłącznie to, kiedy pieniądze spłyną na konto bankowe i spłaci nimi inne pożyczki.

Profi Credit dla zadłużonych - umowa pożyczki lichwiarskiej

Całkowity koszt pożyczki i wysokość miesięcznych rat nie mają żadnego znaczenia dla osoby zadłużonej w Profi Credit, która traktuje pożyczkę w Profi Credit jako przedłużenie szansy na wyjście z długi. Niestety, pożyczki pozabankowego tego typu są są większości przypadków samozadzierzgnięciem pętli. Tym ostatecznym. Tym bardziej bolesne jest, ze na rynku polskim istnieje doradca kredytowy, który oferuje

pożyczki Profi Credit na konsolidację długów

Zaczyna się niewinnie. Od oferty konsolidacji długów poprzez kredyt bankowy. Na takie ogłoszenie dłużnicy zlatują się jak stadami. Bo każdy ma nadzieję, że może tym razem się uda. Oczywiście nie udaje się, gdyż ocena zdolności kredytowej jest negatywna – zawsze – w przypadku osoby w pętli długów.

Ale przecież konsolidacja nie jest celem. Celem jest zwabienie dłużników, którym (po ogłoszeniu smutnej wiadomości, że kredyt konsolidacyjny jest niemożliwy) nieuczciwy doradca kredytowy przedstawia ofertę Profi Credit jako alternatywę. Pewną. I od ręki. Bez oceny zdolności kredytowej, gdzie jedynym warunkiem udzielenia pożyczki Profi Credit Polska S.A. jest posiadanie stałych dochodów, dowód osobisty i złożenie podpisu.

Skołowany i działająca pod presją doradcy kredytowego ofiara daje sobie wmówić, że to, iż z pieniędzy z pożyczki Profi Credit dla zadłużonych spłaci jakieś pożyczki pozabankowe, coś zmieni w jego życiu.

Nabici w pożyczkę w Profi Credit dla zadłużonych

Dłużnik w obliczu zagrożenia bankructwem działa irracjonalnie. Na tyle, że nieuczciwi doradcy finansowi potrafią masowo nabijać dłużników w pożyczki pozabankowe typu Profi Credit, pokazując przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej przez lichwiarskie firmy pożyczkowe, który nijak ma się do rzeczywistości. Doradcy kredytowi potrafią z najdroższej pożyczki pozabankowej zrobić pożyczkę premium. I sprzedać to jako produkt, który rzekomo pozwala spłacać długi. Oczywiście część tak, tyle tylko, że kosztem tak ogromnym, iż rata pożyczki konsolidacyjnej za chwilę całkowicie zabije płynność finansową dłużnika bez zdolności kredytowej.

Początkowo jest jeszcze znośnie. Pożyczka w Profi Credit dla zadłużonych daje możliwość odroczenia rat. Ale potem termin spłaty zbliża się nieuchronnie, a zaraz po jego przekroczeniu zaczyna dzwonić telefon z windykacji. To dopiero początek kłopotów, gdyż niedługo po telefonie w domu dłużnika pojawia się windykacja terenowa….

A jak wiesz doskonale Profi Credit działa tutaj bardzo bezwzględnie.

Wpadłeś w pętlę długów, nie jesteś w  stanie spłacać długów przy uzyskiwanych dochodach? Nie brnij w pożyczki dla zadłużonych, bo w efekcie całkowita kwota zadłużenia będzie rosła w oczach. Przerwij zadłużanie, rozpocznij oddłużanie. Nie wiesz jak rozpocząć spłatę długów, gdyż do tej pory oznaczało to dla Ciebie zawsze wziąć pożyczkę? Pierwsza pomoc dla zadłużonych to miejsce, w którym znajdziesz inne spojrzenie na chwilówki, parabanki i inne zobowiązania.

 

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 21

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

17 komentarzy

 1. Ta windykacja od nich to jakaś psychoza latają jak wściekli od adresu zamieszkania gdzie już 15 razy pocałowali klamkę i dwa razy w pracy gdzie umówiłam się ze wszystkimi że maja ich wypraszać

 2. Witam, z przyjemnością podzielę się z Wami o JAMESON FINANCE. Są dobrą i rzetelną firmą pożyczkową, dziś dostałem pożyczkę w wysokości 27 000 euro i jestem naprawdę bardzo teraz. Potrzebujesz pożyczki? możesz się z nimi skontaktować poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@gmail.com

  Twój scam jest już dokładnie opisany. Włącz tranlator i … miłej lektury: https://mamdlugi.pl/pozyczki-zagraniczne-poczet-oszustow-pozyczkowych/

 3. Gratuluję wygranych.
  Mam problemy z Profi Credit czyt lichwa.
  Wierzę ,że z pomocą prawnika uda mi się wygrać w sądzie z ta zlodziejska firma.
  Ostrzegam wszystkich przed ta firma

 4. Czy nakaz spłaty kredytu z kosztami sądowymi przesyła sąd czy windykacja Profi? Mój brat ma kredyt w Profi , przez kilka miesięcy nie spłacał rat, windykator wrzucił w skrzynkę bez żadnej koperty ksero dokumentu na którym napisane jest że ma spłacić określoną kwotę wraz z kosztami sądowymi, pismo to jest podpisane przez windykatora, zaznaczę że mieszkamy w jednym domu, brat na drugim piętrze, ja na parterze, windykator ciągle wali w moje okna , zagląda i żada abyśmy wymusili spłatę długu na moim bracie

 5. Też mam w tym pożyczkę profi ceredit i już mnie do sąd podali i komornika mam i komornik już zajął mi z urzędu skarbowego rozliczenie i nie chce mi oddać nawet nie chce iść na ugodę co za potwory tam pracują chciałam się dogadać z komornikiem żeby w ratach spłacać to kazał mi do ultimo się kontaktować A jak tam zadzwoniła to nic mi komornik nie zajął to gdzie mam szukać pomocy i odzyskać to rozliczenie z pitu

 6. Dzień dobry ja mam2 kredyty w Profi Credit i nie zapłacone dwie raty listopad i grudzień grożą mi wypowiedzeniem umów ja jestem emerytka do tej pory płaciłem w miarę terminowa ale na tą chwilę nie mam pieniędzy ponieważ posiadam jeszcze inne zobowiązania w innych bankach poprostu się zapetlilam splacajac długi pozyczkami i dziś jestem w trudnej sytuacji i nie wiem jak wybrnąć czy można mi jakoś pomóc Halina

 7. Witam dostałam wypowiedzenie umowy z Profi Credit.Od kwietnia spłacałam nie regularnie a od 2-3 miesięcy nie płacę. Już był windykator terenowy nigdy nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak mam się zachować i co mnie czeka. Proszę o pomoc

 8. Ja byłam w takiej sytuacji i dostałam wypowiedzenie umowy.W międzyczasie przyszli ludzie mnie straszyć(kilka razy byli) poszłam do adwokata i dałam wszystkie papiery i zajęła się tym pani adwokat najpierw zadzwoniła do pana który mnie straszył wyzwala go i powiedziała żeby sprawę dali do sądu i tak było.2 tyg temu dostałam papiery do sądu i już moja pani adwokat walczy z nimi Nie bać się i walczyć .To jest lichwa

 9. dzien dobry zalegam z dwoma ratami i juz strasza wypowiedzeniem umowy co mam zrobic prosze o odpowoedz na emaila

  1. Prawie rok temu zacząłem współpracę z doradcami „mam długi”. Byłem w sytuacji katastrofalnej między innymi przez Profi Credit ale tez inne firmy pożyczkowe i banki. To co usłyszałem na spotkaniu zrobiło w mojej głowie niezły bałagan. Długo dochodziłem do siebie ale zaryzykowałem współpracę. W tej chwili po 10 miesiącach mam 3 wygrane sprawy z Profi Credit w sądzie pierwszej instancji. Wygraną z bankiem Santander w EPU na kwotę grubo ponad 100 tys. Jeśli nie boicie się pomyśleć odrobinę inaczej i oddać swoje problemy do rozwiązania pracownikom „mam długi” to nie czekajcie. Im prędzej to zrobicie tym szybciej odzyskacie spokój i wrócicie do normalnego życia. Jeśli ktoś nie wierzy w to co napisałem, proszę zostawić adres mailowy- prześlę skan któregoś z wyroków.

Zostaw swój komentarz...