Prawo wymaga pewnehj ręki

Pomoc zadłużonym w Profi Credit

4.7
(20)

Czy mając długi w Profi Credit jesteś bezbronny i zależny wierzyciela? Nic podobnego. Profi Credit to firma, która nie stoi ponad prawem i masz pełnię możliwości walki o swoje. Trzeba tylko wiedzieć jak. Pomoc zadłużonym w Profi Credit możliwa jest niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twoje zadłużenie.

Pomoc zadłużonym w Profi Credit – gdy spłaciłeś mniej, niż otrzymałeś w ramach pożyczki

Sytuacja dotyczy tych dłużników Profi Credit, którzy utracili płynność finansową z powodów osobistych, zawodowych lub zwyczajnie wpadli w pętlę długów w trakcie spłaty pożyczki Profi Credit. Na tym etapie spłaty, gdy nie został jeszcze uregulowany kapitał pożyczki.

Nie wiesz, które rozwiązanie najbardziej pasuje do Twojej sytuacji? Prześlij nam umowę z Profi Credit na adres: bok@mamdlugi.pl – bezpłatnie dopasujemy najlepsze rozwiązanie

Kapitał pożyczki to kwota, którą w uproszczeniu możemy nazwać tą kwotą, jaką Profi Credit przelało na Twoje konto w ramach pożyczki. Przykładowo: otrzymałeś w ramach pożyczki 8000 zł i tyle trafiło na Twoje konto. Całkowita kwota do spłaty to 17.455 zł. W przypadku tej pożyczki kapitałem jest otrzymane 8000 zł.

Mając niespłacony kapitał nie jesteś niestety podjąć z wierzycielem otwartej walki. Nie wywiązałeś się bowiem z podstawowego obowiązku, czyli zwrotu tej kwoty, jaką faktycznie otrzymałeś.

Co nie znaczy, że powinieneś tkwić w bezczynności. To olbrzymi błąd. Na tym etapie niezwykle istotna jest Twoja aktywność w dążeniu do ugody, poparta dowodami w postaci wysłanych pism. Jej brak zemści na Tobie bardzo szybko. Profi Credit w sądzie użyje argumentu, że nie wykonałeś nic, aby załatwić sprawę polubownie. Czym „zmusiłeś” ich do podjęcia kroków prawnych.

Aby tego uniknąć, mając niespłacony kapitał, sięgnij po możliwość wysłania pisma do Profi Credit z propozycją ugody. Nasza pomoc zadłużonym w Profi Credit to między innymi pismo – stworzone specjalnie dla Ciebie – przez zespół doświadczonych prawników. Potrzebujesz go? Napisz na adres: bok@mamdlugi.pl

Spłacony kapitał pożyczki, a Profi Credit windykuje Cię i straszy sądem?

Jeśli spłaciłeś to, co fizycznie otrzymałeś, jesteś w zupełnie innej pozycji niż klienci bez spłaconego kapitału. Masz w tym momencie trzy możliwości obrony przed spłatą pozostałych kwot przez Profi Credit wymaganych.

Możliwość pierwsza – Ty atakujesz Profi Credit

Zapewne masz świadomość tego, że umowa pożyczki zawarta z Profi Credit jest najeżona niekorzystnymi dla Ciebie podpunktami. Prowizja, opłata przygotowawcza, ubezpieczenia itp powodują, że do spłaty masz znacznie więcej niż pożyczyłeś. Dotykamy tutaj delikatnej sfery, zwanej lichwą. I ustawy antylichwiarskiej, której celem i zadaniem jest eliminowanie z rynku tego typu umów pożyczek.

Pewnego typu zapisy w umowie, zwane klauzulami abuzywnymi, mogą spowodować uznanie przez sąd umowy pożyczki z Profi Credit za prawnie nieważną. W praktyce oznacza to, że sąd może uznać, iż klient Profi Credit ma obowiązek zwrócić pożyczoną faktycznie kwotę wraz z ustawowymi odsetkami. A całą resztę opłat unieważnić.

W przypadku takiej decyzji sądu klient Profi Credit, który zdecydował się na walkę o swoje, wychodzi z sądu bez długów.

Przejęcie inicjatyw w walce o swoje pieniądze ma również duże znaczenie psychologiczne. Atakując, sprawiasz, że to Profi Credit jest nazywane pozwanym, a nie odwrotnie.

A ten, który uznał, że boi się walczyć z Profi Credit w sądzie, zostaje z windykacją i długami do spłacenia. Warto walczyć o swoje, szczególnie, że wielu prawników specjalizuje się w sprawach przeciwko Profi Credit. Chcesz poznać najskuteczniejszych specjalizujących się w pomocy zadłużonym w Profi Credit? Napisz na kontakt: mamdlugi.pl , pomożemy Ci w skontaktowaniu się z nimi.

Możliwość druga – czekasz na atak ze strony Profi Credit

Wariant stosowany przez wiele osób, które nie zdecydowały się samemu zaatakować wierzyciela. Czyli aktywizują się w momencie, gdy listonosz przynosi do domy sądowy nakaz zapłaty? Otrzymawszy nakaz zapłaty na rzecz Profi Credit dużej kwoty, nie trzeba wpadać w panikę. Nakaz ten można unieważnić. Stanie się tak, gdy w terminie 14 dni od jego otrzymania wyślesz do sądu sprzeciw od nakazu zapłaty. To Twoja w tym momencie jedyna szansa, aby uniknąć komornika. Na szczęście w 100% skuteczna.

Potrzebujesz sprzeciwu od nakazu zapłaty? Napisz do nasz na bok@mamdlugi.pl załączając do maila skan umowy z Profi Credit.

Nasi prawnicy przygotują dla Ciebie sprzeciw od nakazu, dzięki któremu widmo komornika oddali się od Ciebie.

Pomoc zadłużonym w Profi Credit – wezwanie do ugody

Masz spłacony kapitał, a mimo widmo spłaty wysokich rat przez kolejne kilkanaście miesięcy, ale nie chcesz przy tym pozywać Profi Credit do sądu? Skorzystaj z instytucji wezwania do ugody i rozliczenia pożyczki po spłacie kapitału. Bez ponoszenia kosztów prowizji, opłat przygotowawczych i ubezpieczeniowych.

Profesjonalnie napisane pismo do Profi Credit, w którym prawnik wypunktuje istniejące w umowie zapisy, dające Ci w sądzie przewagę nad wierzycielem, może zdziałać cuda.

Dzięki niemu Profi Credit dowie się, że jesteś dłużnikiem świadomym – zarówno „niedoskonałości prawnej” umowy, jak i swoich praw przed ewentualnym sądem.

I nawet, jeśli akurat w Twoim przypadku Profi Credit zignoruje wezwanie do ugody, na potrzeby ewentualnej sprawy w sądzie będziesz miał niezbity dowód tego, że próbowałeś z wierzycielem się porozumieć.

Gdy masz komornika z Profi Credit….

Pomoc zadłużonym w Profi Credit to nie tylko działania przedsądowe i sądowe. To również pomoc dłużnikom, których sprawy zaszły tak daleko, iż pojawił się w ich życiu komornik. Który mocno to życie skomplikował.

Jeśli zatem masz komornika z powodu zadłużenia w tej firmie pożyczkowej, przemyśl rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest oddłużanie poprzez wykup długów.

W ramach programu możesz obsłużyć wszystkie swoje zadłużenia, nie tylko długi w Profi Credit. Jeśli jesteś w pętli kredytowej, a dług w Profi Credit jest tylko jedną ze składowych Twojej spirali zadłużenia, koniecznie sprawdź, jak możesz zmienić swoje życie. Oddłużanie poprzez wykup długów to nie tylko pomoc zadłużonym w Profi Credit. Ale we wszystkich innych instytucjach finansowych.

Konsolidacja długów w Profi Credit i odzyskanie pieniędzy

Jeśli dług w tej firmie jest Twoim jedynym problemem, możesz pomyśleć o pożyczce na spłatę Profi Credit. Nie będzie to bowiem klasyczne spłacanie pożyczki pożyczką. Spłata przed terminem pozwoli Ci na odzyskanie sporej części pieniędzy wcześniej spłaconych. Dlatego też może Ci się ona po prostu opłacać.

Jeśli martwisz się, że Profi Credit będzie robić problemy ze zwrotem, w tym momencie uspokoję Cię. Gdyż nagminne robienie klientom tego typu problemów doprowadziło do interwencji UOKiK.

W jej efekcie Profi Credit zostało zmuszone do zamieszczenia na swojej stronie internetowej takiego komunikatu:

Pomoc zadłużonym w Profi Credit
źródło: www.proficredit.pl

I wierzcie, musiało ich to wiele kosztować. Zarówno finansowo, jak i wizerunkowo. Dzięki temu, że aktualnie Profi Credit jest pod lupą UOKiK na dobre, zwroty z tytułu wcześniejszej spłaty pożyczki dokonywane są grzecznie, szybko i z „pocałowaniem dłoni klienta”.

Dlatego też – wyjątkowo – konsolidacja długów w Profi Credit jest dla dłużnika korzystna. Kto skonsoliduje Twój dług? Wg naszego rozeznania najszybciej kredyt konsolidacyjny uzyskasz w SKOK.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 20

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

 1. Witam, z przyjemnością podzielę się z Wami o JAMESON FINANCE. Są dobrą i rzetelną firmą pożyczkową, dziś dostałem pożyczkę w wysokości 27 000 euro i jestem naprawdę bardzo teraz. Potrzebujesz pożyczki? możesz się z nimi skontaktować poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@gmail.com

  Twój scam jest już dokładnie opisany. Włącz tranlator i … miłej lektury: https://mamdlugi.pl/pozyczki-zagraniczne-poczet-oszustow-pozyczkowych/

 2. Gratuluję wygranych.
  Mam problemy z Profi Credit czyt lichwa.
  Wierzę ,że z pomocą prawnika uda mi się wygrać w sądzie z ta zlodziejska firma.
  Ostrzegam wszystkich przed ta firma

 3. Czy nakaz spłaty kredytu z kosztami sądowymi przesyła sąd czy windykacja Profi? Mój brat ma kredyt w Profi , przez kilka miesięcy nie spłacał rat, windykator wrzucił w skrzynkę bez żadnej koperty ksero dokumentu na którym napisane jest że ma spłacić określoną kwotę wraz z kosztami sądowymi, pismo to jest podpisane przez windykatora, zaznaczę że mieszkamy w jednym domu, brat na drugim piętrze, ja na parterze, windykator ciągle wali w moje okna , zagląda i żada abyśmy wymusili spłatę długu na moim bracie

 4. Też mam w tym pożyczkę profi ceredit i już mnie do sąd podali i komornika mam i komornik już zajął mi z urzędu skarbowego rozliczenie i nie chce mi oddać nawet nie chce iść na ugodę co za potwory tam pracują chciałam się dogadać z komornikiem żeby w ratach spłacać to kazał mi do ultimo się kontaktować A jak tam zadzwoniła to nic mi komornik nie zajął to gdzie mam szukać pomocy i odzyskać to rozliczenie z pitu

 5. Dzień dobry ja mam2 kredyty w Profi Credit i nie zapłacone dwie raty listopad i grudzień grożą mi wypowiedzeniem umów ja jestem emerytka do tej pory płaciłem w miarę terminowa ale na tą chwilę nie mam pieniędzy ponieważ posiadam jeszcze inne zobowiązania w innych bankach poprostu się zapetlilam splacajac długi pozyczkami i dziś jestem w trudnej sytuacji i nie wiem jak wybrnąć czy można mi jakoś pomóc Halina

 6. Witam dostałam wypowiedzenie umowy z Profi Credit.Od kwietnia spłacałam nie regularnie a od 2-3 miesięcy nie płacę. Już był windykator terenowy nigdy nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak mam się zachować i co mnie czeka. Proszę o pomoc

 7. Ja byłam w takiej sytuacji i dostałam wypowiedzenie umowy.W międzyczasie przyszli ludzie mnie straszyć(kilka razy byli) poszłam do adwokata i dałam wszystkie papiery i zajęła się tym pani adwokat najpierw zadzwoniła do pana który mnie straszył wyzwala go i powiedziała żeby sprawę dali do sądu i tak było.2 tyg temu dostałam papiery do sądu i już moja pani adwokat walczy z nimi Nie bać się i walczyć .To jest lichwa

 8. dzien dobry zalegam z dwoma ratami i juz strasza wypowiedzeniem umowy co mam zrobic prosze o odpowoedz na emaila

  1. Prawie rok temu zacząłem współpracę z doradcami „mam długi”. Byłem w sytuacji katastrofalnej między innymi przez Profi Credit ale tez inne firmy pożyczkowe i banki. To co usłyszałem na spotkaniu zrobiło w mojej głowie niezły bałagan. Długo dochodziłem do siebie ale zaryzykowałem współpracę. W tej chwili po 10 miesiącach mam 3 wygrane sprawy z Profi Credit w sądzie pierwszej instancji. Wygraną z bankiem Santander w EPU na kwotę grubo ponad 100 tys. Jeśli nie boicie się pomyśleć odrobinę inaczej i oddać swoje problemy do rozwiązania pracownikom „mam długi” to nie czekajcie. Im prędzej to zrobicie tym szybciej odzyskacie spokój i wrócicie do normalnego życia. Jeśli ktoś nie wierzy w to co napisałem, proszę zostawić adres mailowy- prześlę skan któregoś z wyroków.

Zostaw swój komentarz...