Jak spłacić długi

Długi w Ultimo

Długi w Ultimo
Oceń ten post

Ultimo to jedna z największych firm windykacyjnych w Polsce – długi w Ultimo to zatem powszechny problem Polaków. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które sprawią, iż długi w Ultimo przestaną być dla Ciebie problemem. Zostanie on bowiem rozwiązany szybko i z dużymi korzyściami dla Ciebie. Przykładowe załatwienie sprawy przez naszego negocjatora wygląda tak:

długi w Ultimo

Zadłużenie Pani Anny przed przekazaniem nam sprawy wynosiło 118 tysięcy złotych w 4 sprawach. W dwóch sprawach był już komornik. W trzeciej toczyło się postępowanie. Próby negocjacji ze strony Pani Anny przez rok nie powodowały żadnych efektów.

Po interwencji naszego negocjatora długi w Ultimo zostały zredukowane o 70%, a kwota do spłaty zmniejszyła się o ponad 83 tysięcy złotych.

Takie umorzenie zostało wynegocjowane w ciągu 2 dni pracy nad sprawą naszej klientki.

Dług Pani Anny zmniejszył się ze 118.000 zł do 35.000 zł rozłożonych na raty. Pani Anna dołączyła do tych szczęściarzy, którzy jednym właściwym ruchem pozbyli się ze swojego życia komorników, windykacji i mogą spokojnie spłacać swoje długi.

Co więcej – do spłaty Pani Anna ma mniej niż pożyczyła. Jest to sytuacja, w której dłużnik zarabia na swoich długach.

Wbrew pozorom nie jest to sytuacja rzadka, a nasi klienci mają szczęście doświadczać jej nader często. Trzeba jednak zdecydować się na właściwy ruch i powierzyć negocjacje swoich długów doświadczonym specjalistom.

Długi w Ultimo

Gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty z Ultimo nie możesz wpadać w panikę. Oznacza to bowiem tylko tyle, ze grupa Ultimo kupiła Twój dług i chce odzyskać należne jej z tego tytułu pieniądze.

W tym momencie najważniejsze dla Ciebie jest pytanie: jak mogę spłacić dług na najkorzystniejszych dla siebie warunkach?

Umorzenie długu w Ultimo

Nasza oferta to umorzenie części długu w Ultimo. Tak, długi w Ultimo mogą zostać bowiem umorzone. W zależności od statusu prawnego wierzytelności może być to umorzenie nawet 70% wartości Twojego zadłużenia. Negocjacjami umorzeń zajmie się Twój osobisty pełnomocnik prawny, który będzie przeprowadzał je bezpośrednio w centrali firmy we Wrocławiu. Twoja rola ograniczy się tylko do ustalenia minimalnego poziomu umorzenia oraz podpisania pełnomocnictwa do reprezentacji. Za pełnomocnictwo oraz wizytę pełnomocnika w siedzibie Ultimo w swojej sprawie zapłacisz jedyne 150 zł.

Jak wygląda proces negocjacji długów w Ultimo?

Najpierw ustalamy, ile ze swojego zadłużenia chciałbyś umorzyć. Jeśli Twoja propozycja pokrywa się z naszą podpisujemy elektronicznie umowę. Aby tego dokonać kliknij w poniższy przycisk i dokonaj opłaty za ustanowienie pełnomocnika prawnego i jego wyjazd do centrali.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu opłaty za reprezentację przekazujemy Ci pełnomocnictwo, które podpisujesz, skanujesz i wysyłasz do Ultimo. Jednocześnie do centrali firmy windykacyjnej wyrusza Twój pełnomocnik prawny, który podejmuje negocjacje. W ciągu 48 godzin od jego wizyty otrzymujesz od Ultimo propozycję ugody wraz z kwotą umorzenia. To wszystko – prawda, że proste? Okazuje się, że dług w Ultimo postrzegany przez Ciebie jako duży problem staje się nagle rozwiązany. Czas dowiedzieć się zatem, ile będzie Cię to kosztowało….

Dług w Ultimo – koszty negocjacji i reprezentacji pełnomocnika

Ustanowienie pełnomocnika i jego wyjazd do Ultimo wiąże się wyłącznie z pokryciem kosztów oddelegowania Twojego pełnomocnika. Jest to stały koszt w wysokości 150 zł. Wynagrodzenie z tytułu skutecznych negocjacji i redukcji Twojego zadłużenia to 10% umorzonej kwoty. Czyli jeśli pełnomocnik pomoże Ci zredukować dług w Ultimo o 4500 zł zapłacisz za jego pracę 10% tej kwoty – 450 zł.

Uwaga: płacisz tylko i wyłącznie w przypadku osiągnięcia satysfakcjonującego Cię rozwiązania. Jeśli minimalne ustalone przez Ciebie umorzenie nie zostanie osiągnięte nie ponosisz żadnych kosztów. Przyznasz, że jest to uczciwe postawienie sprawy?

Dług w Ultimo u komornika

Wiele osób lekceważy posiadanie długów (lub często nie ma świadomości ich istnienia) do momentu, gdy nagle nie pojawi się w jego życiu komornik. Jeśli jest to komornik wysłany przez Ultimo – pamiętaj, że Twoje szanse na ugodę z Ultimo nie maleją nawet w takiej sytuacji.

Nasz negocjator w takiej sytuacji sprawi, iż Ultimo zawiesi trwającą egzekucję komorniczą, przygotuje rozwiązanie ugodowe i – pomimo ewidentnej przewagi nad Tobą firmy windykacyjnej – wynegocjuje częściowe umorzenie długu.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci nawet w tak pozornie beznadziejnej sytuacji jak komornik na wynagrodzeniu czy na koncie bankowym i doprowadzić do odwołania komornika. Jest to jednak sytuacja mocno ograniczająca zakres negocjacji, dlatego ważne jest, abyś po otrzymaniu pisma z Ultimo nie czekał na egzekucję komorniczą, a od razu zaczął działać. Dajesz sobie znacznie większe szanse, że dług w Ultimo zostanie zredukowany w takim zakresie, jaki chciałbyś sobie wymarzyć.

Korzyści ze współpracy z MamDlugi.pl

Powierzając nam rozwiązanie problemu długu w Ultimo w ciągu jednego dnia:

  • uwalniasz się od męczącej windykacji telefonicznej,
  • przestajesz otrzymywać wezwania do zapłaty,
  • unikasz nieprzyjemnego spotkania z windykatorem terenowym Ultimo,
  • masz gwarancję, że Ultimo nie skieruje sprawy na drogę sądową lub wycofa ją, jeśli już Twoja sprawa tam trafiła,
  • uwalniasz się od męczącego długu spłacając tylko jego część.

Jak pozbyć się długu w Ultimo?

Napisz do nas na kontakt@mamdlugi.pl. Resztą zajmie się nasz specjalista obsługi klienta. Wystarczy jeden mail, abyśmy przeprowadzili Cię przez cały proces od podpisania umowy z nami do ugody umorzeniowej z Ultimo. Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości negocjacji długu w Ultimo – zadzwoń pod nr 725 172 110 mając przygotowane dane dotyczące swoich spraw kupionych przez Ultimo.

Jeśli chcesz ustanowić pełnomocnika i wysłać go w swojej sprawie do centrali Ultimo dokonaj zamówienia już teraz:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pytacie - odpowiadamy
W mailach pojawia się sporo pytań związanych z należnościami skarbowymi i podatkowymi. Informujemy, że nie zajmujemy się długami wobec Skarbu Państwa, ZUS-u itp. nie świadczymy również usług doradztwa podatkowego (co łatwo stwierdzić zapoznając się z naszym cennikiem). Jeśli zatem masz wątpliwości takiej natury skonsultuj je ze specjalistą w takim zakresie. My zaś skupimy się na usługach, na których się znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.