Wykup długów oddłużanie

Oddłużanie poprzez wykup długów

Oddłużanie poprzez wykup długów
4.5 (90%) 12 głos[ów]

Oddłużanie poprzez wykup długówWykup długów to pakiet ostatniej szansy dla osób bardzo mocno przekredytowanych, w niezwykle dramatycznej sytuacji – w ich mniemaniu bez wyjścia. Dla osób, które zrozumiały, że kolejne kredyty na spłatę długów tylko te długi pogłębiają. A wierzyciele proszeni o pomoc i litość pokazują swoje bezwzględne oblicze.

Dla wszystkich, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, przygotowaliśmy niezwykle istotny pakiet ostatniej szansy, czyli

Oddłużanie poprzez wykup długów

Celem tego programu oddłużeniowego jest doprowadzenie do umożliwienia normalnego funkcjonowania rodzinie (lub samotnej osobie) dotkniętej dużymi długami. Wykorzystujemy do tego możliwości wykupu własnych długów przesunięte w sposób dowolny w czasie.

Wiemy bowiem, że osoba zadłużona potrzebująca pomocy wpadła w kłopoty z powodu nałożenia się na nią zobowiązań przekraczających dochody. To spowodowało najpierw spłatę nadwyżki za pomocą innych pożyczek, a finalnie poddanie i uznanie swojej sytuacji za beznadziejną.

Jednakże wystarczyłoby doprowadzić poziom zobowiązań miesięcznych do poziomu 1/4 dochodów, aby osoba przed momentem bezradnie miotająca się w konwulsjach dłużnika nagle uznała się za osobę wypłacalną. I mogła spokojnie realizować swój cel – wychodzenie z długów.

Oddłużanie – jak wygląda pomoc w wyjściu z długów

Pierwszym elementem jest uporządkowanie zobowiązań ze względu na hierarchię ich ważności: długi honorowe, wobec skarbu państwa, względem banków, długi pozabankowe i długi kupione przez podmioty zajmujące się skupowaniem wierzytelności przeterminowanych.

Kolejnym krokiem jest doprowadzenie do zabezpieczenia mienia osoby zadłużonej w taki sposób, aby nie stało się łupem wierzycieli. Mowa tutaj o nieruchomościach, ruchomościach oraz wszelakiego typu wynagrodzeniach z tytułu pracy czy kontach bankowych.

Osoba zadłużona objęta programem przez cały czas jego realizacji jest prowadzona przez swojego opiekuna – pełnomocnika prawnego. Objęta jest ochroną przed wierzycielami, komornikiem, windykacją. Wszystkie sprawy w instytucjach wymienionych wcześniej w imieniu swojego mocodawcy załatwiane są przez pełnomocnika.

Rolą osoby zadłużonej na tym etapie jest regeneracja psychiczna po wcześniejszych przejściach oraz nauka nowego sposobu myślenia o swoich długach. Nie jako o wielkim i ciężkim kamieniu przygniatającym każdego dnia od nowa, ale jako o towarze, który można po prostu kupić. Aby to zrobić, trzeba jednak mieć pieniądze. Dlatego też osoba objęta programem, mając uporządkowane sprawy finansowe, może ze spokojem oddać się pracy zawodowej i odkładać środki na realizację zadania głównego, czyli oddłużanie poprzez wykup długów.

Wykup długów – co zyskujesz?

Korzyści, jakie czekają na Ciebie po podjęciu decyzji o tym, że oddłużanie poprzez wykup długów jest Twoją ostatnią szansą, jest cała lista. Najważniejsze z nich, odczuwalne od razu, to:

 • odzyskanie równowagi psychicznej po otrzymaniu gotowego planu długoterminowej spłaty długów w realnych, dostosowanych do możliwości finansowych ratach
 • psychologiczne wsparcie udzielane w dowolnym momencie przez indywidualnego opiekuna i pełnomocnika prawnego jednocześnie
 • zakończenie wywierania presji przez wierzycieli i wynajęte przez nie firmy windykacyjne – koniec męczących telefonów z którymi dotychczas nie radziłeś/radziłaś sobie w żaden sposób i które rujnowały Twoją psychikę
 • spłata długów następuje poprzez ich wykup – pozwala Ci to na spokojne i stopniowe oddłużanie się, sam/sama bowiem decydujesz jak szybko chcesz to zrobić i jaką kwotę miesięcznie przeznaczysz na realizację swojego celu, jakim jest oddłużanie poprzez wykup długów.
 • Twoje długi mogą ulec drastycznej redukcji – nawet o 70% wartości w procesie zamiany w wierzytelności!

Ile kosztuje oddłużanie poprzez wykup długów?

Koszt usługi wynosi 1340 zł za całość usługi płatne w 2 ratach. Pierwsza rata w wysokości 890 zł płatna jest po podpisaniu umowy a przed spotkaniem z pełnomocnikiem prawnym. Druga rata miesiąc po podpisaniu umowy.  W skład pakietu oddłużanie poprzez wykup długów wchodzi:

 • Spotkanie z pełnomocnikiem prawnym w jednej z wielu lokalizacji na terenie kraju 
 • Przygotowanie indywidualnego planu oddłużenia
 • Przygotowanie i pomoc we wdrożeniu działań zabezpieczających mienie
 • Pełnomocnictwo pozwalające na reprezentowanie przed wierzycielami / komornikiem
 • Negocjacje w sprawie umorzeń części długów w procesie ich wykupu
 • Wsparcie eksperckie w całym okresie trwania umowy udzielane przez indywidualnego opiekuna

Czas trwania programu oddłużenie poprzez wykup długów to 3 miesiące kalendarzowe. Usługę można przedłużać dowolną ilość razy. Koszt przedłużenia usługi to 450 zł za 3 kolejne miesiące.

Wszystkie ceny zawierają w sobie podatek VAT i są cenami brutto.

Jak zamówić oddłużanie poprzez wykup długów?

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@mamdlugi.pl

2 thoughts on “Oddłużanie poprzez wykup długów”

 1. Ja przez rok starałam się odzyskać 20 tys. 5 nieopłaconych faktur, dużo stresu i nerwów, znajoma kazała skontaktować mi się z windykacją zamiast wchodzić na drogę sądową, kontaktowałam się z mecenasem pod adresem [treści reklamowe – w celu emisji skontaktuj się z nami] oni mają normalną firmę, która zajmuje się właśnie takimi dłużnikami. Mam nadzieję tylko, że już nie trafię na takich niewypłacalnych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.