Pismo od Creditexpress w imieniu Svea

Pozew SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. – jak wygrać w sądzie?

4.8
(4)

SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. to jeden z zagranicznych podmiotów, który może zakupić niespłaconą pożyczkę np. w Incredit czy Netcredit. W dokumentach, jakie otrzymałeś, znalazłeś nazwę SVEA Ekonomi Cyprus Ltd i Creditexpress? Przeczytaj koniecznie o tym, co możesz zrobić, aby wygrać w sądzie.

Pozew złożony przez SVEA Ekonomi Cyprus Ltd do e-sądu

Gdy Inckredit czy Netcredit sprzeda wierzytelność firmie SVEA Ekonomi Cyprus Ltd,  firma ta niezwłocznie złoży pozew do e-sądu w Lublinie. Jeśli posiadasz konto w portalu e-sąd, zobaczysz wówczas taki obrazek:

Pozew do esąsu SVEA Ekonomi Cyprus

Jest to dla Ciebie, jako dłużnika, ostatni dzwonek, aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami działań sądowych prowadzonych przez SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.

Co sprawi, że zawsze wygrasz batalię w e-sądzie z tym i innym wierzycielem?

Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty

Jeśli referendarz sądowy zaopiniuje pozytywnie pozew złożony i opłacony przez SVEA Ekonomi Cyprus Ltd, wyda wówczas nakaz zapłaty. E-sąd w Lublinie wyśle go – nie ma od tego wyjątku – na adres podany w pozwie. Czyli Twój adres z umowy pożyczki Incredit / Netcredit.

Przykładowy nakaz zapłaty na rzecz SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. wygląda tak:

Nakaz zapłaty dla SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. wydany przez e-sąd w Lublinie

Gdy otrzymasz nakaz zapłaty wydany przez e-sąd w Lublinie, masz 14 dni od dnia odebrania pisma na złożenie sprzeciwu. Złożenie sprzeciwu, wolnego od błędów formalnych, gwarantuje Ci zwycięstwo na tym etapie działania.

Potrzebujesz profesjonalnego sprzeciwu od nakazy zapłaty wydanego przez e-sąd na rzecz SVEA Ekonomi Cyprus Ltd? Zamów sprzeciw u mecenasa i ciesz się pewnością 100% skuteczności sprzeciwu i tym, że nakaz zapłaty utraci swoją moc i przestanie istnieć.

SVEA Ekonomi Cyprus Ltd na łopatkach i bez nakazu

Jak widzisz, pokonanie wierzyciela z Cypru w e-sądzie nie jest wcale trudne. Wystarczy tylko odpowiednia opieka prawna i profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy dłużnicy nie mają w ogóle zajęć komorniczych, podczas gdy inni zmagają się z egzekutorami długimi miesiącami? A nawet latami.

Odpowiedź jest prosta: wierzyciele typu SVEA Ekonomi Cyprus Ltd mają bardzo duże problemy z uzyskaniem tytułu wykonawczego w sytuacji, gdy dłużnik objęty jest opieką prawną.

A bez prawomocnego nakazu zapłaty, wydanego przez sąd, żaden wierzyciel nie może skierować sprawy do komornika.

Opieka prawna, abyś nie poznał smaku zajęcia komorniczego

Tytułowa opieka prawna to dostęp do usług adwokata w zakresie obrony przed wierzycielami i ich ruchami prawnymi. Opieka prawna, aby była efektywna, musi być świadczona w sposób ciągły.

Dla osoby zadłużonej, pracującej na etacie, jeden nakaz zapłaty oznacza komornika na wynagrodzeniu. I utratę nawet połowy zarobków.  Dlatego też takie osoby bardzo chętnie korzystają z abonamentu prawnego, który daje  – w cenie prawdopodobnie najniższej w Polsce – możliwość korzystania z usług prawnika bez limitu pracy, jaką ten wykonuje w danym miesiącu abonamentowym.

Oddłużanie w wykorzystaniem abonamentu pozwala spać spokojnie, gdy o pieniądze upomina się na przykład SVEA Ekonomi Cyprus.

Rolą mecenasa, świadczącego usługi w ramach abonamentu, jest uniemożliwienie lub znaczące utrudnienie i wydłużenie w czasie, uzyskania tytułów wykonawczych przez wierzycieli.

Marzy Ci się profesjonalne oddłużanie, z opieką prawną adwokata i własnym pełnomocnikiem? Skontaktuje się z nami mailowo, telefonicznie lub po prostu zapoznaj się z ofertą abonamentu na usługi oddłużeniowe:

Oddłużanie – abonament na usługi prawne, najniższa cena w Polsce?

SVEA Ekonomi Cyprus Ltd – kto za tym stoi?

Nie przeprowadzaliśmy śledztwa, które dałoby jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Możemy tylko podejrzewać, że w sytuacji, gdy nazwa SVEA Ekonomi Cyprus Ltd pojawia się zawsze w konfiguracji z tymi samymi firmami, jest to po prostu spółka córka powołana ze względów podatkowych w kraju uważanym na raj podatkowy w UE.

Czas zatem sprawdzić, kto może stać za SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.

Netcredit / Incredit / Finva / ADCREDIT

Firmy pożyczkowe, które sprzedają niespłacone długi do cypryjskiego podmiotu. Jednak tutaj istnieje małe prawdopodobieństwo, że firmy te mają udziały w cypryjskim przedsięwzięciu.

Creditexpress

Nieznana szerzej firma, która ulokowała się w mieście polskiej windykacji, czyli Wrocławiu. Jest to firma, której nazwa pojawia się zawsze, gdy wierzycielem jest SVEA Ekonomi Cyprus. O czym sam Creditexpress  pisze wyraźnie na swojej stronie:

Dzięki współpracy z naszym partnerem SVEA Group oferujemy również wykup wierzytelności. Portfele nabywane są przez SVEA Ekonomi Cyprus, którą reprezentujemy w postępowaniach przetargowych. Nabyte wierzytelności są serwisowane wyłącznie przez CREDITEXPRESS Inkasso Poland i Kancelarię Prawną CREDITEXPRESS A. Olearska.

Zatem tutaj można zauważyć korelację, która co prawda świadczy o tym, iż podmiot Creditexpress nie stoi za SVEA Ekonomi Cyprus, ale wskazuje na bliskie relacje.

Credit express kontakt: adres i telefon

ul. Racławicka 2-4, p. IX 53-146 Wrocław
Telefon: +48 71 784 52 01
Fax: +48 71 784 52 05
Email: biuro@creditexpress.pl

Svea Ekonomi Cyprus Ltd

Najbardziej tajemniczy spośród wszystkich podmiot, jednoosobowo reprezentowany przez Oeivinda Hegglanda Weidlinga. Firma, zarejestrowana na Cyprze, o niejasnych powiązaniach z działającymi w Polsce parabankami i windykacją CREDITEXPRESS Inkasso Poland.

Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Z siedzibą przy ul. Arch. Makarios III Avenue 195, 30-300 Limassok

Masz dług w Svea Ekonomi Cyprus Ltd – co robić?

Wiesz już, że mając niespłacone pożyczki w Netcredit, Incredit, Finva czy ADCREDIT możesz spodziewać się tego, że długi te zostaną sprzedane. Niestety, nie do KRUKA czy Ultimo, ale do firmy Svea Ekonomi Cyprus Ltd, w imieniu której serwisować je będzie CREDITEXPRESS Inkasso Poland. Czy jest to dobry moment na negocjacje i rozpoczęcie działań w kierunku układu ratalnego lub wykupu z umorzeniem?

Sprawdź sam, wszak nie ryzykujesz niczym:

Jak umorzyć dług kupiony lub zawrzeć korzystny układ ratalny

Co jeśli zaszły za daleko i wykroczyły poza grunt polubowny? co gdy do gry weszła Kancelaria Prawna CREDITEXPRESS reprezentowana przez radcę Monikę Serowik? Wówczas nie masz wyjścia: czas na walkę w sądzie.

Sprzeciw od nakazu zapłaty do e-sądu lub pismo procesowe do sądu rejonowego możesz zamówić w kilka sekund, klikając tutaj.

Zostanie Ci dostarczone do 48 godzin na adres mailowy wskazany w zamówieniu.

Jeśli Twój dług w Svea Ekonomi Cyprus jest tylko jednym z wielu długów, pomyśl o abonamencie prawnym lub takim, który da Ci  nielimitowany dostęp do usług prawnych świadczonych przez adwokata.

Gdy natomiast masz pożyczki w Netcredit, Incredit, Finva czy ADCREDIT  i wiesz, że za chwilę pojawi się kłopot z ich spłatą, koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie daje pierwsza pomoc zadłużonym.

Wówczas, gdy dług zostanie sprzedany na Cypr, Ty będziesz już dłużnikiem świadomym, posiadającym wiedzę, swojego osobistego opiekuna oraz opiekę prawną.

Im wcześniej pomyślisz o oddłużaniu, tym dla Ciebie lepiej:

Pierwsza pomoc zadłużonym

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 4

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...